Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Album
Hledat:     obsahující:      
  pryč z legend
  Galerie: HondaDnes
  Hodnocení: 5      

Řadit komentáře: 

NásledujícíNásledující PředchozíPředchozí
Autor: kandik
Zaslal: 12.6.2017 , 14:32
Zobrazení: 381

Popis: Stojíc u výjezdu z bohnic, aspon jsem hledel na jednu z nejkrasnejsich zadnic.
Bohuzel ( stejne jako pri registraci v patek) dalsi pred NSX byla baterie wartasu.
pryč z legend

Strana 1 z 1

M@jk

Zasláno: 12.6.2017 , 14:52    

OK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Mulder

Zasláno: 12.6.2017 , 15:03    

Baterie Warťasů? Závidím Ti! My jsme jeli s Pavlíčkem (jeli jsme zavízt Petra a Barboru z prohlídky Jebkoviště na odjezd z Legend s jejich Beglem) jen za jedním - nádhernej bílej kombík, nevím, jestli jsem vlastně někdy viděl tu úžasně prosklenou záď z úrovně jiného auta, krása. A už tak jsem se nemohl nabažit té nádherné vůně! "slintající smajlík"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

kandik

Zasláno: 12.6.2017 , 18:27    

no, ja ten smrad nemuzu vystat, cili nostalgie-nenostalgie, fujky Úsměv.
Me v podstate smrdi i prelude, bo je bez katu. Pripomina mi to ty osmdesatkovy silnice v šáde 120, to byl presne takovej umdlevajici olovnatej smrad.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Daver

Zasláno: 13.6.2017 , 20:02    

Ten warťas v kombajnu byl úžasný, taky jsem koukal ... se k nim příští rok přifařim s multikárou Velmi šťastný Já odjížděl po 18h a kilák odtamtud mi TNko nechalo, takže jsem měl nedělní story ... na druhou stranu při jeho opravě kolem jeli jinak statičtí krasavci ... Peterbild i s Kenworthem a že tomu naložil ... KRaZ po chvíli ... nádhera, všechno TAKY náklaďáky viď Velmi šťastný Velmi šťastný
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Album
Hledat:     obsahující:      
  pryč z legend
  Galerie: HondaDnes
  Hodnocení: 5      

Řadit komentáře: 

NásledujícíNásledující PředchozíPředchozí
Autor: kandik
Zaslal: 12.6.2017 , 14:32
Zobrazení: 381

Board Security

(91372 útoků)