Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Album
Hledat:     obsahující:      
  Ťuky ťuk
  Galerie: HondaDnes
  Hodnocení: Nehodnoceno

Řadit komentáře: 

NásledujícíNásledující PředchozíPředchozí
Autor: vavron
Zaslal: 4.10.2017 , 15:32
Zobrazení: 385

Popis: První ťukanec na mém Ufounovi - nákladní auto na křižovatce mě "využilo" na dobrždění..
Ťuky ťuk

Strana 1 z 1

jenda200

Zasláno: 4.10.2017 , 16:43    

tak to je nemilé Ble
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

DOHCVTEC

Zasláno: 4.10.2017 , 16:52    

takovej tukanec na pojistku , pohodicka ...

M@jk

Zasláno: 4.10.2017 , 19:17    

Ou šit, takže v Ostravě jiným povozem???
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

94EJ★1

Zasláno: 4.10.2017 , 19:47    

zastavování na křižovatkách nemám rád, vždycky hypnotizuju zpětný jestli to ty zavodnici dobrzděj

DOHCVTEC

Zasláno: 4.10.2017 , 20:28    

idealni je nejezdit brzda plyn ,ale jezdit plynule ...

vavron

Zasláno: 5.10.2017 , 7:23    

Zadni naraznik a pate dvere na vymenu + se musi vytahovat zadni celo (neboli kufr). “Pobavily” me castky za nahradni dily u autorizovaneho Honda servisu - naraznik za 16 tisic, pate dvere za 30.. Joo, na pojistovnu, to se servisum uctuje jedna radost Velmi šťastný

M@jk: uvidime, mozna to stihnou opravit
DOHCVTEC: ridici nakladaku pry svitilo slunce do oci a nevsiml si, ze brzdim Tak to valím bulvy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

2bep

Zasláno: 5.10.2017 , 8:55    

Zabolí, snad si Ty sám v pohodě. Takhle se holt prohne jeho pojišťovna. Doufám, že si netroškařil a po dobu opravy sis vyžádal náhradní vozidlo Úsměv
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

vavron

Zasláno: 5.10.2017 , 9:03    

Posádka je v pořádku, poškozeny jsou pouze plechy a plasty, díky Úsměv Ještě je to pořád v šetření, čekám na likvidátora z pojišťovny. Ale na náhradní vozidlo bych měl mít nárok, takže o to se rozhodně "poperu" je to dobrý
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

2bep

Zasláno: 5.10.2017 , 9:19    

U mě vždy stačilo, když jsem uvedl, že auto potřebuju ke každodennímu životu a bylo Úsměv Navíc pomohlo, že jsem to řešil skrz auorizák v Kolíně, kde je přímo jeden technik certifikovanej jako likvidátor Úsměv Nemusel jsem s pojišťovnou dohadovat sám. Hlavně bacha na keci o amortizaci Mrk
Co tam chtěj šetřit? Rána zezadu je většinou jasná. Snad to nechce házet na vybrždění atd. Navíc kamion je tak vysokej, že by měl vidět semafor i přes Tebe. A oslnění, když se s tím neumí vypořádat, tak má zůstat v putice a nelézt za volant...
Kameru máš nebo ne?

vavron

Zasláno: 5.10.2017 , 9:38    

Kameru nemám. Každopádně kamioňák uznal vinu, takže likvidátor to jen přijde nafotit a ofotit si nějaké dokumenty, a pak to zavezu do Trendcaru v Olomouci a ti si s tím už poradí. Auto taky potřebuju ke každodennímu životu (Ufoun je teď jediným autem v domácnosti), ale od pojišťovny mi nebylo řečeno, do jaké výše denního zápůjčeného mi to pak zpětně proplatí. Nechci se dočkast toho, že si půjčím např. TypeR za 3500/den a oni mi pak proplatí jen 1500/den (příklad).První nehoda, první zkušenost s pojišťovnou, takže jsem dost opatrný a mám asi tisíc otázek HaHaaa

2bep

Zasláno: 5.10.2017 , 13:12    

Narok mas maximalne na auto ve stejne kategorii nebo nizsi. Na vyssi zapomen. CTR neprojde.

Album
Hledat:     obsahující:      
  Ťuky ťuk
  Galerie: HondaDnes
  Hodnocení: Nehodnoceno

Řadit komentáře: 

NásledujícíNásledující PředchozíPředchozí
Autor: vavron
Zaslal: 4.10.2017 , 15:32
Zobrazení: 385

Board Security