Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Album
Hledat:     obsahující:      
  Neco pro Hondauchylaky :D
  Galerie: HondaDnes
  Hodnocení: Nehodnoceno

Řadit komentáře: 

NásledujícíNásledující PředchozíPředchozí
Autor: gizmi
Zaslal: 15.10.2009 , 18:35
Zobrazení: 704

Popis: Tak jsem se opet stal obeti hruznych napadu pana Wayna a byl donucen za vanice dovezt na tyci tento "skvost".. Do dnes jsem mel za nejvetsiho blazna Wayna, ale po dnesku menim nazor. Majitelem byl mlady klucina (dle Posery uzivatel bileho kouzelneho prasku, dle meho jasna fetka) ktery si myslel ze dostane 20t penez a niz nepujde. Waynovi jakozto nekomu kdo je stejny blazen (dokonce i bez bileho prasku) jej nabidl za 10t s tim ze tedy lituje, ale bez kol za 10t :D Po prijezdu na misto jsem se nejprve zhroutil ja, posleze Posero. Nenapadnym dloubnutim do skeletu v miste tlumice se nahle udelala dirka a nebyt Wayna, tak jsem si hral i ja, ale sroubovakem. Auto klasika nejede, nebrzdi a pokud se Vam zda ze volant je nejaky divny, tak nema packu na blikny. Z nudy otviram auto - ejhle, bylo celou dobu otevrene, pry nekde udelalo nehodu a nechal jej otevrene pro poldy at si jej prolezou a nafoti. To nekomentuji vubec.

Strana 1 z 1

gizmi

Zasláno: 15.10.2009 , 18:38    

Neeeee, me se neulozil celej clanek:( Ja to uz znova nepisu ale:( a to jsem se tak snazil Smutný Prosim adminy pokud to vytahnou, tak at to sem daji..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

hopit

Zasláno: 15.10.2009 , 18:51    

napiš to znova jsem se začetl a ted nevim konec Ble
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

MOTyLEK

Zasláno: 15.10.2009 , 18:57    

jj, znova a pro jistotu si to hod třeba do wordu a pak to jen zkopíruj, odešlia uvidíš, takhle to dělám já občas, sichr je sichr Velmi šťastný
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

jazzik

Zasláno: 15.10.2009 , 19:15    

já chci vědět víc Velmi šťastný vy ste blázni achjo Velmi šťastný
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Wayne

Zasláno: 15.10.2009 , 19:34    

...a mas po zizalkach,aspon nebudes pomlouvat HaHaaa .A taky vidis,proc si delsi veci pisu do textaku (a nebudes si plest popis fotky s komentarem Hihi )
Lidi,prece byste mu neverili,ja kupuju jen kvalitu Velmi šťastný .Ale nekdy (teda skoro pokazde) ten dej popisujes vazne trosku barviteji nez ve skutecnosti byl...
Timto obema spoludobytkum dekuju za psychickou,materialni a fyzickou pomoc a taky ze prodavajiciho nemlatili a tak budu moct zdarne tuhle pastiku,totiz auto i dopapirovat.Az prijde cas.Jinak pro cerny zazrak jedu k Nachodu uz ve stredu Mrk

Henges

Zasláno: 15.10.2009 , 19:35    

Myslím že stačilo dát zpět a měl by jsi to tam ne? Pak už jen kopy... každopádně jak to teda dopadlo Velmi šťastný

alicante

Zasláno: 15.10.2009 , 19:35    

gizmi: Koukej to dopsat nebo si domyslim, ze jste koupili nekde maly baleni praciho prasku a nakonec to dohodli na 5t penez a 50g bileho prasku .. Velmi šťastný Velmi šťastný Velmi šťastný

Minor

Zasláno: 15.10.2009 , 19:39    

Panebože, na cestě je ještě černý zázrak? Velmi šťastný

Wayne

Zasláno: 15.10.2009 , 19:45    

Ano,Rom. mi brzo pomuze s dovrsenim sberu stareho zeleza v kraji zdejsim Cool
Gizmi zapomnel,ze za 10 mel byt bez gum,ne bez kol (stejne o ne nestojim) a ze auto neotviral z nudy,ale otviral jsem ho ja,ptz jsem vedel,ze na namesti stalo odemcene.Co je pro nekoho shocking,je nekde normalni.Chtel 10,stejne jsem mel vyhrazenych 8 (takze kamaradi,co jsem tam bral proto,abych od nich pobral rozum a odjel bez auta,moc neuspeli,teda spis svuj ukol nepoznali) a usetreny dalsi litr do toho padne jak do hluboke studny...Jak rikam,beru auta povetsinou bud za 5 nebo za 7,takze vyber jsem splnil i ted.A ty original plechace mam,dokonce i vcetne rezervy.A ve velkym TP je taky hezky poctenicko - 1998 montaz vystrazneho zvukoveho a svetelneho zarizeni modre barvy,2000 vozidlo zarazeno do Integrovaneho zachranneho systemu,2005 demontaz a vyrazeni,no,extrovnejsi auto jsem snad jeste nemel Úsměv

Meda

Zasláno: 15.10.2009 , 19:59    

pořádnej výtlem pořádnej výtlem to jsem nevěděl že si otevíráš šroťák HaHaaa

Téda když na to příde tak si to tam můžeš nechat znova dopsat a pak jezdit s hasičema Velmi šťastný

gizmi

Zasláno: 15.10.2009 , 20:25    

..pry je domluveny s Waynem na 10t a semnou nehodla mluvit..Inu rekl jsem mu ze mam za x penez veterana lestenku a ze rovnou muze chtit 60 litru..a on: no proc neeee..vzdyt je to rarita..na tom jeste vydru Velmi šťastný No ja byl hotovej..jenze Posero mel na sobe rozrezany kalhoty a mikinu, takze uz chtel taky domu (holt caj a kava co jsem mel ja - mimochodem videnska kava = v Mejte obyc logr s troskou slehacky = jeste ted je me spatne a jeste za 25,- ..bleeee)..

gizmi

..Mno spustil jsem ze auto nejede, nebrzdi a jedinej dil neni vporadku, coz je svata pravda a on zase ze niz nejde a ze v tom stejnak utopime 200t a uz je jedno zda dame 5 nebo 10t za tohle.. Velmi šťastný Nakonec tedy nejslabsi clanek Wayne vse zkazil a vzal jej za 7t (ja malem omdlel, protoze tohle bych nechtel ani ZADARMO) ... juknete na fotky, na zemi vrstva pisku s bahnem, v motoru zadnej olej, husta antena, vyrezlej srot..ale cooo..drzim usta a snazime se total vymrznuty s Poserou auto prichytit..

gizmi

Nacez nez odjizdime, hlasim ze by bylo fajn podepsat smlouvu kdyz uz mu dal penize, protoze zname tyhle fetky..on pak nahlasi kradez a co pak ja (ja to ridil) ..smlouva se nekonala, ale nakonec jsem premluvil Wayna at na nej zazvoni a vezme si velky TP (taky napad jet jen s malinkym a bez smlouvy) .. odjizdime, docela snezi..nevidim nic a zjistuji ze nemam klice od vozu..troubim..

gizmi

NIC..najednou pres tu spinu vidim jak mi mizi svetelko a zjistuju ze Wayn zatocil..beru za volant..tocim jako blazen..NIC.. Velmi šťastný inu tocim jeste vice..auto zaplave a zataci..lovim mobil..volam..modlim se..zastaaaaav...zastavujem a vola se at pan priveze klice od auta a zjistujeme ze auto ma selske vule jak u traktoru HaHaaa Inu nevadi, hlasim ze se pojede 50, protoze se mam rad..dojelo se k benzince, tam se nafukovala kola..zjistuji ze Posera a Wayne foukaji dle toho maleho budicku, nikoliv toho velkeho co je pro osobaky, takze foukame z 0,9 na 1,5 (oooo jak jsem si pomohl)..a jedeme dale..ridim ve svarecskych ruklavickach, zacinam citit teplo..supeeeer Velmi šťastný a tak se vozidlo odvezlo a ja udelal par fotek svou starou ale dobrou Nokii..(kvalitu jako vzdy omluvte) :arrow: odkaz

gizmi

Zasláno: 15.10.2009 , 20:26    

tak a je to vse Velmi šťastný

zend3r

Zasláno: 15.10.2009 , 20:27    

pry jezdit s hasicema Velmi šťastný Velmi šťastný

zend3r

Zasláno: 15.10.2009 , 20:32    

jeste me rozsekava "husta antena" Velmi šťastný

gizmi

Zasláno: 15.10.2009 , 20:38    

Velmi šťastný no celkove jak rika Wayne tak neprehanim..vsak ho znate, ne? Velmi šťastný a Posera potvrdi..tedy pokud uz rozmrznul HaHaaa

hopit

Zasláno: 15.10.2009 , 20:44    

Už jen ten zažitek stál za 7000 Velmi šťastný Tohle auto je fakt klenot jsem si jistej že druhý takový neexistuje OK

MOTyLEK

Zasláno: 15.10.2009 , 20:46    

hezká story, klucí, aspoň příjemně strávený den pořádnej výtlem

Meda

Zasláno: 15.10.2009 , 20:49    

To je jak pohádka na dobrou noc Velmi šťastný a sladké sny :twisted:

Wayne

Zasláno: 15.10.2009 , 20:54    

Vzdyt jsem mu psal,ze je to pohadka,hotovej Jenda Rowling,prekroutil aspon ctvrtinu faktu HaHaaa
Ale je pravda,ze do zamku pribrouseny klasicky klic jako do bytu a nac je druhy podobny klic,to netusim,ale cerny zazrak to vsechno poleci,lukasy mam jedny z 2G Acco,ty vypadaji stejne,tak je pouziju atakdale.

gizmi

Zasláno: 15.10.2009 , 20:58    

Wayne: co jsem prekroutil? Stav vozu dle fotek urcite ne, cena sedi, ze jsi nesepsal smlouvu taky, ze pan pivezl az pak klicky taky, ze to ma vule jak traktor jeste sam nevis (nejel jsi v tom)..kafe bylo jeste hnusnejsi nez pisu (ale musim byt slusny)..a nevim co vic napsat Velmi šťastný

Rom.

Zasláno: 15.10.2009 , 22:19    

už abychom zase jeli do NDR na sraz ... to se pos ... měju OK Velmi šťastný
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Wayne

Zasláno: 15.10.2009 , 22:47    

Gizmi : ano,ty zbyly 3/4 jsi popsal pomerne realne (a k tomu foukani - inu stane se i v lepsich rodinach,ale jak rikam,nac foukat nafest kola,ktery stejne prijdou sundat a blokovat pritom blba,ktery neumi spravne zaparkovat,i kdyz je to jeho chyba) Hihi
No,ja moc nepredpokladam,ze bych s timhle autem pristi rok neco najezdil.Pokud opravit,tak poradne a kdyz zaplatit,tak zrat seno a vyplatu posilat rovnou tomu,kdo to bude delat,ze,Skritku Mr. Green

gizmi

Zasláno: 15.10.2009 , 22:54    

Rom.: az tohle auto bude na veteranskych SPZ a pojede na nejaky sraz, tak ja pujdu na svatbu svemu jeste nenarozenemu a nevytvorenemu decku Velmi šťastný

Wayne: no me by spis zajimalo kdo dal znacku kryplkary vedle stojanu se vzduchem, protoze tomu bych opravdu podekoval Velmi šťastný

Meda

Zasláno: 15.10.2009 , 23:40    

Gizmi : jsi moc zhejčkanej máš pít to co ti kdo naleje a neremcat HaHaaa Hihi

HonDan

Zasláno: 16.10.2009 , 0:01    

hodte na nej siit pořádnej výtlem

jazzik

Zasláno: 16.10.2009 , 10:34    

nééééé Velmi šťastný tak tohl mě dostalo až pod židli Velmi šťastný gizmi s waynem vy koukejte přiject na sraz,tohle všichni rádi uslyší Velmi šťastný

gizmi

Zasláno: 16.10.2009 , 11:23    

Meda: no ja ti nevim, ale za 25,- si predstavuji Viden uplne jinak.. Velmi šťastný Za tu cenu jsem mel trebas ted na motokarach i dvoubarevnou slehacku, sklenka jako piiiip a celkove lahodaaa!! A ne udelat z nejlevnejsi logrovky humus a na to nacpat z tesca slehacku Smutný Ono smichana slehacka s logrem nic moc.. KO Zhyckanej nejsem, ale tohle me polozilo.. Tak to valím bulvy

Wayne

Zasláno: 16.10.2009 , 14:40    

To mas za to,ze ti nestacil caj jako nam,na tom se neda nic zkazit a co´s cekal od putyky se dvema stoly,kde jediny host je skorohoumles,ktery si prisel nerusene zdrimnout Hihi

Album
Hledat:     obsahující:      
  Galerie: HondaDnes
  Hodnocení: Nehodnoceno

Řadit komentáře: 

NásledujícíNásledující PředchozíPředchozí
Autor: gizmi
Zaslal: 15.10.2009 , 18:35
Zobrazení: 704

Board Security