Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Články

Report : Kdo chce umět lépe ovládat auto? část první, aneb jak správně projet policejní zátaras!
  Sekce: Klub
  Zaslal:  2.4.2011 , 13:24

AUTOR: crxmann
5 háček
Články: 16777129
Komentáře: 91

Hodnocení: 0.00/5.00 [0]

Technika Jak na to Klub Srazy a výlety Novinky a historie Partneři Můj příběh

Článek  Strana 1 z 1

Většině návštěvníků našeho webu neunikl jistě TENTO topic našeho partnera Danyho zTypeR.cz, který pořádá akci pod názvem ,,Kdo chce umět lépe ovládat auto?,,

Celá akce se dělí na dvě části. První část teorie bezpečného jezdění (brzdění), chování na okruhu a z části druhé praktické, která nás teprve čeká za týden v Rakouském Pachfurthu na polygonu.

První částí, kterou prošla hrstka nás, kteří si sebekriticky nemyslí, že se nenarodila s volantem v pazouře a betonovou fuseklí na pravé noze prodělala v pátek. Co mělo být náplní jsem psal výše a tak jen stroze shrnu fakta. Ten kdo nebyl, může opravdu litovat!

Účast bych čekal větší, ale aspoň, člověk nezapadnul do davu a měl opravdu kontakt s chlapama (Dany a Martin), kteří celé školení vedli a na obou bylo vidět, že něco za sebou nakrouceno mají a jak sami přiznali i nějakou tu ránu je to stálo a ke spoustě tvrzení měli několik příkladů z praxe.

Nebudu detailně popisovat co všechno a jak nám bylo nalejváno do hlavy, to není účelem tohoto kraťoučkého reportíku.

Sám za sebe musím přiznat, že ač jsem něco málo už najezdil po okruzích ČR i po kopcích v neturistickém či služebním režimu, tak jsem zjistil, že přinejmenším půlku věcí dělám ,,úplně,, špatně, respektive, dělat to jinak jsem rychlejší a i nejen sám sobě bezpečnější Chápeš! Už teď vím, že bude-li znova tahle akcička, pojedu minimálně na teorii znova. Informací bylo moc a v mých poznámkách (jak můžete vidět na přiložené fotce) by se prase vyznalo a to i přes to, že celé ,,školení,, bylo proloženo vtípky aby se uvolnila atmoška a nebylo to jen školení.

Za mne Vám Dany a Martině děkuju, bylo to přínosné a ten kdo nebyl si může dál kupovat ultramegatriga tuning díly na káru a ti co byli a ještě budou se jim můžou jen smát. Protože jak bylo řečeno, nejlepší tuning je začít jezdit správně a většinou to na okruhu znamená rychleji!!!

PS: a jak správně projet policejní zátaras? Ano i to po včerejšku víme HaHaaa

H+

Autor  Komentáře
crxmann
5 háček

Zaslal: 2.4.2011 , 13:42  Předmět:    
Vstoupit do diskuze k článku ZDE

Rating box? ? neni

Články

Report : Kdo chce umět lépe ovládat auto? část první, aneb jak správně projet policejní zátaras!
  Sekce: Klub
  Zaslal:  2.4.2011 , 13:24

AUTOR: crxmann
5 háček

Hodnocení: 0.00/5.00 [0]

Technika Jak na to Klub Srazy a výlety Novinky a historie Partneři Můj příběh

Přejdi na:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
You cannot post articles in this chapter
You cannot edit your articles in this chapter