Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Majetek HC, finance, atd
Fórum: Dotazy a návrhy pro vedení OS H-C
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Strana 1 z 1
gizmi je teď offline  gizmi
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 14.1.2008 , 17:11   Citovat  

Nebojte, tento dotaz se nebude tykat nepokoju a doufam ze diky nemu zadne taky nebudou OK

Mam dotaz ohledne majetku HC. Co vse vlastnime? Muze me nekdo vysvetlit jak je to s casomirou? Na Vanocnim srazu jsem se s par lidma bavil a vysledkem je, ze je v tom nejakej neporadek. Kdo ma na starosti majetek HC? Je nekdo takovy? Jinak snad vsechny vety s otaznikem nemusim davat zvlast kdyz je to jako jedno vetsi tema, ale jeste by me zajimalo jak je to s proplacenim akci. Casto je videt ze trebas Most, nebo Moravaci delaji ruzne sraziky a nekde jsem videl ze i HC neco proplaci. Jak to tedy je? Asi by se mel ptat MIG jako predseda Plzenaku, ale verim ze se zlobit nebude, kdyz se zeptam ja. Jake jsou podminky tedy? Jinak jeste k tomu vlastnictvi, jake jsou vypujcni ceny? (myslim zrovna tu casomiru) kdyz chceme udelat minisrazik pro ZapadoCechy a zablbnout plus trebas neco zkusit a taaaak..

Jinak prosim o odpoved lidi, kteri s tim maji co do cineni a timto i prosim zname OTckare at si promysli co odepisou, protoze urcite nejsem sam koho to zajima. (Plus abych zase nebyl za rejpalka, tak jsem to sepsal na prani par lidi jako zajimavy dotaz, nikoliv z jinych duvodu) Predem diky Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
PříspěvekZaslal: 14.1.2008 , 18:51   Citovat  

gizmi napsal:
Nebojte, tento dotaz se nebude tykat nepokoju a doufam ze diky nemu zadne taky nebudou OK

Mam dotaz ohledne majetku HC. Co vse vlastnime? Muze me nekdo vysvetlit jak je to s casomirou? Na Vanocnim srazu jsem se s par lidma bavil a vysledkem je, ze je v tom nejakej neporadek. Kdo ma na starosti majetek HC? Je nekdo takovy? Jinak snad vsechny vety s otaznikem nemusim davat zvlast kdyz je to jako jedno vetsi tema, ale jeste by me zajimalo jak je to s proplacenim akci. Casto je videt ze trebas Most, nebo Moravaci delaji ruzne sraziky a nekde jsem videl ze i HC neco proplaci. Jak to tedy je? Asi by se mel ptat MIG jako predseda Plzenaku, ale verim ze se zlobit nebude, kdyz se zeptam ja. Jake jsou podminky tedy? Jinak jeste k tomu vlastnictvi, jake jsou vypujcni ceny? (myslim zrovna tu casomiru) kdyz chceme udelat minisrazik pro ZapadoCechy a zablbnout plus trebas neco zkusit a taaaak..

Jinak prosim o odpoved lidi, kteri s tim maji co do cineni a timto i prosim zname OTckare at si promysli co odepisou, protoze urcite nejsem sam koho to zajima. (Plus abych zase nebyl za rejpalka, tak jsem to sepsal na prani par lidi jako zajimavy dotaz, nikoliv z jinych duvodu) Predem diky Velmi šťastný

Soupis majetku snad už je (neověřeno, mám to pouze ústně - ověřím na schůzi rady). Konkrétní správce všeho majetku není, Potvůrka má na starosti butik, Nex měl a stále ještě časomíru (pokud by sis dal práci s přečtením zápisu rady z 11.8.,tak by ses o ní taky něco dozvěděl).

Pro proplácení nebo spíš příspěvky na akce zatím nejsou pravidla, stejně tak není jasné,jak to bude s regionálními zástupci (budou,ale je to zatím rozpracované). Zapůjčení (např. časomíry) na akce OS HC by podle posledního návrhu mělo být zdarma - vypůjčí si jí konkrétní osoba,která za ni ponese odpovědnost a bude hradit případné opravy. (opět zatím ve fázi rozpracování).
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Potvůrka je teď offline  Potvůrka
1 háčko
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 14.1.2008 , 20:32   Citovat  

tak jsem právě dala do kupy inventuru butiku. mravenec
   Návrat  
gizmi je teď offline  gizmi
4 háčka
PříspěvekZaslal: 14.1.2008 , 21:12   Citovat  

Potvurka: sikovna potvurka Mr. Green OK a dekuju za odpovedi.. Velmi šťastný Jinak co se casomiry tyce, koukam ze se nekdo zeptal jinde ve stejnou dobu, takze odpovezeno a ted uz jen ty prizpevky a jak to funguje.. OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Daver je teď offline  Daver
Administrátor
PříspěvekZaslal: 14.1.2008 , 21:21   Citovat  

Potvůrka je šikulka!

Majetek OS HC doposud vedla předsedova rodina, tedy TERI a FOX. Majetek je uložen v sídle sdružení, tedy u FOXe doma. Jakmile se nám podaří zajistit náhradní prostory, převezmeme od nich (zbytek rady za případného dozoru - spíše asistence komise) a provedeme inventuru dle seznamů. Následnou situaci uveřejníme a majetek uložíme do nových prostor. Butik asi bude trošku jiný případ, ale převzetí se bude konat přibližně stejně.

Časomíra má vlastní vlákno ZDE

Co se týká proplácení "cizích" nákladů na srazy, tak z OS HondaClub.cz byly všeho všudy proplaceny pouze poplatky za pronájem parkoviště ve Valašském Meziříčí na první dva ročníky tradičního srazu ValMez pořádaného NEXÍKEM. Tento sraz bych však oficiálně pořádán pod křídly HondaClub.cz. Od té doby nebyly podobné investice realizovány. Je možné, že podobnou aktivitu provádí honda-klub-morava, kterýžto ovšem nemá s OS HondaClub.cz právně nic společného.

V této souvislosti už rada jednala a uznala, že situaci bude potřeba komplexněji rozebrat. Prozatím myslím, že budou k dispozici klubové prostředky typu časomíra, kužely apod. Nicméně toto vše musíme také obalit nějakými pravidly, nejspíše stanovením minimálního počtu členů HC účastnících se zmíněného srazu + nějaké bezpečnostní pravidla. Snad nám na to budou stačit kapacity zmatenej
   Návrat  
Iggy je teď offline  Iggy
PříspěvekZaslal: 16.1.2017 , 21:21   Citovat  

Zdravím všechny mám dotaz ohledně členství 13.12 2016 jsme poslal 500 kč za členství a do dnešního dne mi nepřišel ani email že že členství bylo zaplaceno.Nepřišla mi ani klubová karta může se na to někdo podívat mockrát děkuji Iggy.
   Návrat  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
PříspěvekZaslal: 16.1.2017 , 21:42   Citovat  

Starší téma jsi nenašel? Velmi šťastný

Napiš Cheerion.
   Návrat  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 17.1.2017 , 19:00   Citovat  

Iggy napsal:
Zdravím všechny mám dotaz ohledně členství 13.12 2016 jsme poslal 500 kč za členství a do dnešního dne mi nepřišel ani email že že členství bylo zaplaceno.Nepřišla mi ani klubová karta může se na to někdo podívat mockrát děkuji Iggy.

Ahoj,
kontroloval jsi transparentní účet?

Zde na foru? tudy odkaz ?

14.12.2016
03:11
BĚLOHOUBEK IGOR 14.12.2016
14.12.2016
Převod 9082

500 -7.0

To jsi Ty vid? Ale nedal si tam nick - přezdívku, tudíž Cheerion nemá páru, kdo jsi a komu to přiřadit.

Piš do tohoto tudy odkaz tématu!!!

přátele

přátele
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Majetek HC, finance, atd
Fórum: Dotazy a návrhy pro vedení OS H-C
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina