Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
HONDAy 2017 - Základy péče o auto, mytí, ošetření: Detailing
Fórum: Srazy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Strana 1 z 1

Měl(a) bych o to zájem?
Ano
96%
 96%  [ 25 ]
Ne
3%
 3%  [ 1 ]
Není to dotatečně zajímavé
0%
 0%  [ 0 ]
Hlasovalo : 26
Celkem hlasů : 26

Majkl_MB je teď offline  Majkl_MB
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 14.6.2017 , 23:23   Citovat  

Ahoj všichni H+, rodino a nadšenci do plechů a kol!

V rámci letošního HONDAye jsem měl nápad na menší "zpestření programu," něco nového a zároveň i užitečného. Od roku 2012 se snažím lidem starat o auta, vyklízet po nich svinčík a aspoň jednou za rok ho s menší obtíží umýt. Postupem času se z toho stal také můj koníček, věnuji hodně času i peněz do odvětví, kterému se říká detailing: dalo by se vyložit jako komplexní péče o auto - od laku, jeho ochrany, renovace, kol, interiéru až po motor a koncovky výfuku. Ikdyž by se to zdálo jako banalita, rozhodně tomu tak není. Ani po několika letech zkušeností nevím všechno a vyznat se ve všech těch produktech co se dají pořídit...? Rád bych proto věnoval trochu času i Vám na srazu a vytvořil takový menší školící koutek. Věřím, že všichni chceme pro svoje auto to nejlepší a proto bych ty z vás, které to zajímá a rádi by se i něco přiučili, trochu zasvětil do téhle problematiky.

Průběh by byl zhruba následovný: Vybereme auto nějakého dobrovolníka (1-2) na kterém si ukážeme, jak ho správně umýt, vyčistit disky, vyčistit lak, ochránit ho. Jak postupovat v interiéru, v motoru, ošetření gum, plastů,... a hlavně co pořídit za kosmetiku, abych neudělal víc škody, než užitku a kolik to bude stát. Ukázka kosmetiky a jak ji správně používat, tipy a triky. Vše si sami vyzkoušíte vlastní rukou, tak jak budeme chtít. Veškeré vybavení bych samozřejmě dovezl, nikdo nebude nic platit ani po něm nebudu nic chtít. Jediné, o co bych potom případně poprosil, je plac za dílnou, ve stínu pod střechou a to cca na 1-2? hodinky.

Rád bych tu zjistil, zda by byl nějaký reálný zájem, popřípadě námitky, nápady, nadávky, doporučení. Samozřejmě se nejedná o nic velkého a světoborného, jen malé doplnění programu.
Děkuji za pozornost je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Hp530 je teď offline  Hp530
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 15.6.2017 , 0:22   Citovat  

To je super nápad.Určitě to nechci propásnout.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Snajdr.Pavel92 je teď offline  Snajdr.Pavel92
PříspěvekZaslal: 15.6.2017 , 9:52   Citovat  

Za mě také super nápad, nikdy není dost informací, tak proč něco takového neudělat? Rozhodně to ocení hodně lidí. je to dobrý
   Návrat  
crxmann je teď offline  crxmann
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 15.6.2017 , 10:45   Citovat  

poskytnu svého mezka pro ukázku Velmi šťastný ať je to správnej čelendž Mr. Green
   Návrat  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
PříspěvekZaslal: 15.6.2017 , 12:16   Citovat  

crxmann napsal:
poskytnu svého mezka pro ukázku Velmi šťastný ať je to správnej čelendž Mr. Green

Neblbni... Vždyť ta špína to drží pohromadě... Hihi HaHaaa HaHaaa
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 15.6.2017 , 13:20   Citovat  

Super děkuju Úsměv

Jinak rád bych vybral auto které bude v trochu rozumném stavu, přecejenom za 2 hodiny se toho moc stihnout nedá Velmi šťastný
Popřípadě bych vzal někoho, kdo se vyzná k sobě a více dobrovolníků, kteří budou pod dohledem zkoušet všechny produkty a postupy, aby to trochu odcýpalo.
   Návrat  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
PříspěvekZaslal: 15.6.2017 , 13:32   Citovat  

Jmenovče pecka!

Ať Vám to jde a udělá se přeci jen zase nějaká ta osvěta!!!

Za mě je to dobrý přátele
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 15.6.2017 , 13:46   Citovat  

M@jk napsal:
Jmenovče pecka!

Ať Vám to jde a udělá se přeci jen zase nějaká ta osvěta!!!

Za mě je to dobrý přátele

Nó to je to o čem se včera chtěl s tebou mluvit ale pak si oznámil, že nepojedeš Velmi šťastný
Jinak díky uvidíme co z toho bude.
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 15.6.2017 , 13:48   Citovat  

Majkl_MB napsal:
Nó to je to o čem se včera chtěl s tebou mluvit ale pak si oznámil, že nepojedeš Velmi šťastný
Jinak díky uvidíme co z toho bude.

Mno, ano. Velmi šťastný
   Návrat  
Koubelec je teď offline  Koubelec
1 háčko
PříspěvekZaslal: 15.6.2017 , 15:36   Citovat  

Taky bych se milerád zúčastnil, když tam zrovna budu, super nápad. je to dobrý
A rád poskytnu svého kombajna, klidně bych i zaplatil, vždy jsem chtěl, aby to někdo umyl za mě, vždycky se zmůžu jen na wapku. Velmi šťastný
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 15.6.2017 , 19:59   Citovat  

Koubelec napsal:
Taky bych se milerád zúčastnil, když tam zrovna budu, super nápad. je to dobrý
A rád poskytnu svého kombajna, klidně bych i zaplatil, vždy jsem chtěl, aby to někdo umyl za mě, vždycky se zmůžu jen na wapku. Velmi šťastný

No tak to abych vzal věci na matný fólie Velmi šťastný
Jinak není problém se pak domluvit a přijel bys za mnou na dílnu, kde by se auto udělalo komplet se vším co budeš chtít, ale bojím se že v časovém limitu na srazu to není reálný... Rád bych vybral auto s metalickým lakem, na kterém se dá ukázat clay a nějaký rychlý vosk + ne příliš složitá kola na čištění a pod. Zkrátka aby to šlo hladce a jednoduše i pro člověka, co nikdy nic podobného nedělal. Viděl bych to nakonec tak, že auto bude dělat primárně majitel, kterému budu radit a do toho budou pomáhat vždy např. 2 zájemci z davu, tak aby se vystřídali všichni, které to zajímá a měli možnost si na věci reálně šáhnout. je to dobrý
   Návrat  
Koubelec je teď offline  Koubelec
1 háčko
PříspěvekZaslal: 16.6.2017 , 15:01   Citovat  

Myslel jsem to samozřejmě s nadsázkou, je mi jasný, že bys tam pak mohl umýt auta rovnou všem.. Velmi šťastný Ale kola mám 'jednoduchá'. pořádnej výtlem
Ne, sranda, přijdu se rád podívat a poučit, díky za pěkný nápad.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 20.6.2017 , 13:36   Citovat  

Tak už máme ofiko program, tudíž teď kam se nacpat... Nejlepší by byl čas v sobotou, mezi 13:00 a 18:00, kdy sou v programu jen závody a volné jízdy. Zároveň je to po celkem uspěchaném ránu (pro někoho s bolavou hlavou a pod., známe Velmi šťastný ) a po obědě. Viděl bych to od cca 14:00 do 16:00 s tím, že se to určitě protáhne, tak aby sme stihli do 18 hod udělat volno na Limbo.
Námitky, dotazy, připomínky sem! Úsměv
   Návrat  
Daver je teď offline  Daver
Administrátor
PříspěvekZaslal: 20.6.2017 , 22:07   Citovat  

Jakože chceš hlavní čas v hlavním dni? To bych neviděl chlape Úsměv A jestli myslíš, že tam bude někdo koukat 3h jak mydlíš kárku, to si taky nemyslím ... můžeme ti dát tak max hodinku, ale i to bych viděl jako moc, pokud mluvíme o nějakém hlavním moderovaném čase ... spíš asi vedlejší scéna, tzn kdo má zájem bude koukat na tebe, kdo ne bude koukat na jiný věci. Během jízd na okruhu se to dá udělat, ale nemůže to být na hlavní ploše, kde vyjíždějí auta ... takže někde na vedlejších plochách.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 21.6.2017 , 0:02   Citovat  

Přesně tak sem to myslel proto vybírám čas ve kterém se jezdí pouze závody a volné jízdy abych nikomu nepřekážel... Nechci otravovat moderátory ani nikoho z pořadatelů prostě ke všemu ostatnímu bude i tohle a kdo chce tak přijde. Samozřejmě pokud je v něčem problém tak to rád změním nebo vynechám stačí říct. Úsměv
   Návrat  
spoon je teď offline  spoon
Moderátor
PříspěvekZaslal: 21.6.2017 , 8:15   Citovat  

Majkl_MB napsal:

Průběh by byl zhruba následovný: Vybereme auto nějakého dobrovolníka (1-2) na kterém si ukážeme, jak ho správně umýt, vyčistit disky, vyčistit lak, ochránit ho. Jak postupovat v interiéru, v motoru, ošetření gum, plastů,... a hlavně co pořídit za kosmetiku, abych neudělal víc škody, než užitku a kolik to bude stát. Ukázka kosmetiky a jak ji správně používat, tipy a triky. Vše si sami vyzkoušíte vlastní rukou, tak jak budeme chtít. Veškeré vybavení bych samozřejmě dovezl, nikdo nebude nic platit ani po něm nebudu nic chtít. Jediné, o co bych potom případně poprosil, je plac za dílnou, ve stínu pod střechou a to cca na 1-2? hodinky.

Tohle vsechno,i s dekontaminaci,za hodinu az dve?To aby na kazdej kus plechu byl jeden clovek Velmi šťastný
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 21.6.2017 , 13:42   Citovat  

spoon napsal:
Tohle vsechno,i s dekontaminaci,za hodinu az dve?To aby na kazdej kus plechu byl jeden clovek Velmi šťastný

To určitě nedá ani náhodou... Jde o to ukázat produkty a práci s nimi, né udělat auto do detailu a strávit na tom půl dne. Chci aby si každý zájemce něco zkusil a půjde se zase dál na jinou část ať to odsýpá. Úsměv
   Návrat  
Administrátor
PříspěvekZaslal: 21.6.2017 , 14:00   Citovat  

Mimochodem bude tam nějaká konkurence, vím že mi někdo psal a já mu povolil stánek, ale už to bohužel v záplavě bordelu neumím dohledat narychlo. Tak jen abys z toho nebyl překvapený. Nicméně pořád mluvíme o tom, že to děláš pro lidi a ne jako reklamu, takže počítám s tím, že to tak bude i vypadat ... kromě produktů by tam neměla být vidět žádná reklama na tvůj business. Pokud jí chceš, pak přihoď litr do placu a můžeš to vzít komerčně. Je to takový symbolický příspěvek, tak třeba ti to bude stát za to Úsměv
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 21.6.2017 , 14:22   Citovat  

Daver napsal:
Mimochodem bude tam nějaká konkurence, vím že mi někdo psal a já mu povolil stánek, ale už to bohužel v záplavě bordelu neumím dohledat narychlo. Tak jen abys z toho nebyl překvapený. Nicméně pořád mluvíme o tom, že to děláš pro lidi a ne jako reklamu, takže počítám s tím, že to tak bude i vypadat ... kromě produktů by tam neměla být vidět žádná reklama na tvůj business. Pokud jí chceš, pak přihoď litr do placu a můžeš to vzít komerčně. Je to takový symbolický příspěvek, tak třeba ti to bude stát za to Úsměv

Dave,
Michal alias Majkl_MB to myslím, bere jako osvětu, ale myslím, že i jako reklama časem možná. On je spíše takový, v rámci klubu HONDArů ohledně péče o lak spíše tmelič a družič, byť to dělá jako svůj business.

je to dobrý přátele
   Návrat  
Administrátor
PříspěvekZaslal: 21.6.2017 , 14:25   Citovat  

Tomu rozumím a s tím k tomu i přistupuji, ale v rámci fair play k ostatním komerčním subjektům, kteří za svou prezentaci zaplatí, musím nastavit nějaké pravidla. Jinými slovy, pokud tmelit, tak ne ve firemním tričku Úsměv
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 21.6.2017 , 14:56   Citovat  

Daver napsal:
Tomu rozumím a s tím k tomu i přistupuji, ale v rámci fair play k ostatním komerčním subjektům, kteří za svou prezentaci zaplatí, musím nastavit nějaké pravidla. Jinými slovy, pokud tmelit, tak ne ve firemním tričku Úsměv

Předsedo,
naprosto jafný!

je to dobrý přátele
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 21.6.2017 , 21:02   Citovat  

Tak to se omlouvám o stánku sem neměl tušení, nicméně beru to opravdu jen jako osvětu. Ikdyž i jako trochu reklamu, přecejenom pokud za mnou potom někdo přijde, že by chtěl tohle a tamto, tak se s ním domluvím. Co se týče produktů, beru to, co sám používám a to, co se mi zdá výhodné cenou i výkonem, byť na většinu produktů mám oficiální přeprodej ale nebudu lézt nikomu do zelí. Popřípadě se s tím "stánkařem" rád domluvím, jestli má k dispozici produkty co mě osobně zajímají, nebo vyhovují a udělala by se drobná propagace. Jde mi tu především o to naučit lidi o svoje auto pečovat, né na tom vydělat. Úsměv
A tričko AutoFinesse tedy vyhazuju z cestovního kufru a beru pouze neutrální HONDA s límečkem přátele
   Návrat  
Administrátor
PříspěvekZaslal: 23.6.2017 , 23:05   Citovat  

Už jsem to našel, je to firma detailingpro, nevím jestli znáš ... ale sami neví, jestli přijedou ... tak se uvidí je to dobrý

A tu skrytou reklamu v příspěvku výše jakože nevidím jo kouř
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 23.6.2017 , 23:57   Citovat  

Auno znám, mám takové tušení, že sme i s někým od nich v kontaktu. Zkusím se zeptat kolegy a zjistit, kdo od nich by jel. Zatím děkuji je to dobrý
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
HONDAy 2017 - Základy péče o auto, mytí, ošetření: Detailing
Fórum: Srazy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina