Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[0]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 6G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 304, 305, 306, 307  Další 
Zaslat odpověď

Strana 305 z 307
chalejkum je teď offline  chalejkum
2 háčka
PříspěvekZaslal: 18.6.2017 , 11:18   Citovat  

...nazdar kluci snazim se najit kde bych mohl koupit tesneni co je na viku (nad pismeny V a T)- otvor pro sani odvetravani skrine...pac je to dost volne a pri kodrcani dochazi k pricucu primo z pod kapoty a hazi mi to bludy Velmi šťastný...

AFY
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
edam97 je teď offline  edam97
PříspěvekZaslal: 18.6.2017 , 11:22   Citovat  

Hybatel napsal:
Vím že 1:1 je volant zaměnitelný s volantem z P5G ale s 7G fakt netuším zvlášť když sám vidíž že 7g mělo tolik funkcí na volantu a 6g měli max cruise a nebo myslím že ještě nějaké verze měli další dvě tlačítka stejných tvarů jako cruise tzn krabička našroubovaná z boku na přepínání radia.
Navíc pokud ti jde o intervaly výměny airbagu co jsou předepsané tak by už měli být dávno měněny i ty v 7g

Za další každý airbag je tvarovaný jinak do každého auta kvůli rozložení vnitřního prostoru atd.. tzn pokud by se ti podařilo najít z novějšího modelu aby tisicihran a konektory byli stejné tak riskuješ že airbag bude např. větší a rozdrtí ti obličej přimáčknutím k sedačce... ne li hůř

Právě proto jsem se ptal, co se týče takových změn, vím akorát to, že kamarád si měnil volant na octávce 1 za volant z octávky 2 a v pohodě sedl, tak mě napadlo se zeptat i tady o jedno lepší generaci. Jinak o takových změnách v autě vím zatím prd (což se snad s nástupem vlastního auta změní), takže moc děkuji za informaci ohledně toho P5G (našel jsem zde na fóru fotku, jak si ho nechal opravit, a už vypadá moc hezky). Děkuji za reakci je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
mikos je teď offline  mikos
1 háčko
PříspěvekZaslal: 22.6.2017 , 17:33   Citovat  

Ahoj, měnil někdo už těsnění pod vanou na benzinovém Accordu? Jde mi o to jak je to náročný a co je potřeba demontovat.
   Návrat  
Kendik je teď offline  Kendik
4 háčka
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 22.6.2017 , 19:14  Naposledy upravil Kendik dne 22.6.2017 , 20:21, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

mikos napsal:
Ahoj, měnil někdo už těsnění pod vanou na benzinovém Accordu? Jde mi o to jak je to náročný a co je potřeba demontovat.
Na tom neni nic sloziteho. Odmontujes srouby, sundas stare tesneni, nasadis nove a namontujes vanu a srouby. Prace na max 30 minut.Samozrejme predtim vypustit olej Velmi šťastný
   Návrat  
Hybatel je teď offline  Hybatel
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 22.6.2017 , 19:15   Citovat  

Kendik napsal:
Myslim, ze an tom neni nic sloziteho. Odmontujes srouby, sundas stare tesneni, nasadis nove a namontujes vanu a srouby. Prace na max 30 minut.Samozrejme predtim vypustit olej Velmi šťastný

Není náhodou na lepidle? H22 motory určitě jo
   Návrat  
Žemli je teď offline  Žemli
3 háčka
PříspěvekZaslal: 22.6.2017 , 20:37   Citovat  

Nechce nekdo horni čepy febi na accorda?koupil jsem je na atr a jsou moc male
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 22.6.2017 , 20:43   Citovat  

Hybatel napsal:
Není náhodou na lepidle? H22 motory určitě jo
Nevim jak u Accordu, ale u civica 5G to slo normalne sundat a dal jsem jen tesneni.
   Návrat  
Lumak je teď offline  Lumak
PříspěvekZaslal: 23.6.2017 , 22:41   Citovat  

Zdravím, koupil jsem 2.0 acc a stává se mi, že když jedu do kopce a moc brzo přeřadím nebo přidám málo plynu a auto se zakucká, tak že se spojkový pedál nevrátí zpět a zůstane dole. Pomůže nadzvednutí pedálu nohou a vše se vrátí do normálu. Chci se zeptat, co to může způsobovat ?
   Návrat  
piskot je teď offline  piskot
3 háčka
PříspěvekZaslal: 24.6.2017 , 18:06   Citovat  

Lumak napsal:
Zdravím, koupil jsem 2.0 acc a stává se mi, že když jedu do kopce a moc brzo přeřadím nebo přidám málo plynu a auto se zakucká, tak že se spojkový pedál nevrátí zpět a zůstane dole. Pomůže nadzvednutí pedálu nohou a vše se vrátí do normálu. Chci se zeptat, co to může způsobovat ?

Odvzdušnění spojky? Byla vůbec kdy měněna kapalina pro spojku...? Spojkový válec v háji?
   Návrat  
isulsten je teď offline  isulsten
1 háčko
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 26.6.2017 , 19:12   Citovat  

Ahoj Honďáci, rok se s rokem sešel a máme tu zase HD ve Vysokém Mýtě. Koho letos uvidíme? A jako každý rok se vám chci pochlubit jak mi soused( a stává se to pravidlem) zase lehce vytunil mého Accordíka. Mějte se a brzy na viděnou pifko je to dobrý

WP_20170626_17_15_22_Pro.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
WP_20170626_17_15_22_Pro.jpg, 1.75 MB
   Návrat  
LEp1 je teď offline  LEp1
PříspěvekZaslal: 1.7.2017 , 9:55   Citovat  

Caute, neviete mi poradit niekoho na repas strmenov v Prahe a okoli? Diky
   Návrat  
Hp530 je teď offline  Hp530
PříspěvekZaslal: 5.7.2017 , 9:25   Citovat  

Ahoj.Potřebuju poradit.V Mladé Boleslavi stojí acco 3.0 v6.Je v docela slušným stavu a chci ji koupit.Jenže po nastartování něco klape nebo cvaká v motoru.Myslel jsem že to jsou hydroštely ale dočetl jsem se že to hydra nemá.Neví někdo co to je?Nebo není někdo od Boleslavi kdo se na to podívám?Samozřejmě zadarmo to nechci.Díky
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 5.7.2017 , 11:42   Citovat  

Hp530 napsal:
Ahoj.Potřebuju poradit.V Mladé Boleslavi stojí acco 3.0 v6.Je v docela slušným stavu a chci ji koupit.Jenže po nastartování něco klape nebo cvaká v motoru.Myslel jsem že to jsou hydroštely ale dočetl jsem se že to hydra nemá.Neví někdo co to je?Nebo není někdo od Boleslavi kdo se na to podívám?Samozřejmě zadarmo to nechci.Díky
Ventily seridit?
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 5.7.2017 , 12:18   Citovat  

Já fakt moc nevím jestli jsou to jen ventily tak jak dlouho už mlátí a jak budou vypadat samotné ventily?
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 5.7.2017 , 12:23   Citovat  

Hp530 napsal:
Já fakt moc nevím jestli jsou to jen ventily tak jak dlouho už mlátí a jak budou vypadat samotné ventily?
Zalezi na tom, jestli mlati, klepe nebo cvaka. V tom jsou velke rozdily.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 5.7.2017 , 12:25   Citovat  

Brachovy na legendu ka9 ventily zacvakají než se naplní.Tohle spíš jako klepe
   Návrat  
DanielCVC je teď offline  DanielCVC
PříspěvekZaslal: 5.7.2017 , 15:35   Citovat  

Předem se omlouvám že sem neználek a při měnění podsvitu budíků jsem vytahl rafičky i s oskama a při opětovném zkompletovaní samozřejmě jak jinak než že nejeli nebo ukazovali nesmysly. Chtěl jsem se jen zeptat jak to je s kalibrací ukazatelů? Je na to nějakej fígl nebo mam koukat po jinejch budících ...? Díky za odpověď.
   Návrat  
Stevemaister44 je teď offline  Stevemaister44
PříspěvekZaslal: 11.7.2017 , 8:21   Citovat  

Čau kolegové z řádu HOND,

potřeboval bych se poradit s někým, kdo má zkušenost nebo by mohl vědět, v čem vězí problém. Včera se mi (už po několikáté) stalo, že když sem to valil do kopce na rychlostní silnici v nejrychlejším pruhu, tak mi najednou chcípnul motor, zablikal imobilizér, jakože zakódováno a nemohl sem tak na desetkrát nastartovat...takže si představte ten štrudl za mnou! Tak to koukám! Musím podotknout, že tak před půl rokem se mi podělala moje spínačka, musel sem sehnat novou a chlapík co takový věci dělá mi předělal starou na novou, abych nemusel měnit klíče a od té doby se mi to sem tam, 1x do měsíce stalo, ale včera to bylo hned několikrát...otázka zní: Může to být něco s imobilizérem nebo třeba jen špatně předělaná spínačka? Díky moc za odpovědi
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 11.7.2017 , 8:43   Citovat  

Stevemaister44 napsal:

potřeboval bych se poradit s někým, kdo má zkušenost nebo by mohl vědět, v čem vězí problém. Včera se mi (už po několikáté) stalo, že když sem to valil do kopce na rychlostní silnici v nejrychlejším pruhu, tak mi najednou chcípnul motor, zablikal imobilizér, jakože zakódováno a nemohl sem tak na desetkrát nastartovat...takže si představte ten štrudl za mnou! Tak to koukám! Musím podotknout, že tak před půl rokem se mi podělala moje spínačka, musel sem sehnat novou a chlapík co takový věci dělá mi předělal starou na novou, abych nemusel měnit klíče a od té doby se mi to sem tam, 1x do měsíce stalo, ale včera to bylo hned několikrát...otázka zní: Může to být něco s imobilizérem nebo třeba jen špatně předělaná spínačka? Díky moc za odpovědi

Ze zkušenosti z Preludy 5g kde to byla častá vada.. třeba když kouknu na historii moji prelude z 1997 už byla měněna 4x.. to ma na svědomí kostka spínací skříňky.. momentální cena pro můj vůz v hondě cca 1.800kč
   Návrat  
piskot je teď offline  piskot
3 háčka
PříspěvekZaslal: 11.7.2017 , 11:27   Citovat  

Stevemaister44 napsal:

Zkus se zeptat v autorizáku, jestli ti to nevymění v rámci svolávačky(=zadarmo).
Tahle "Sranda" mě potkala kdysi i na C4G, kdy jsem nevyjel od pumpy... Nutno říct, že s nynějším Accordem žádné takové problémy nemám, nejspíš tedy zatím... Úsměv
   Návrat  
Stevemaister44 je teď offline  Stevemaister44
PříspěvekZaslal: 12.7.2017 , 9:36   Citovat  

Hybatel: To zní logicky, každopádně ta kostka, jestli jsem dobře koukal je jen ta plastová část s tím otočným ,,startérem", tudíž po výměně nebude třeba nějak nově nakódovat klíč nebo tak něco?

Piskot: Díky moc za tip, akorát jsem zapomněl zmínit že mám A6G a tam už svolávačku asi neukecám, si myslím Velmi šťastný
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 12.7.2017 , 9:41   Citovat  

Stevemaister44 napsal:
mám A6G a tam už svolávačku asi neukecám, si myslím Velmi šťastný
Toho bych se nebal. Zkus a uvidis Úsměv zde si muzes zjistit dle sveho VINka, jestli se Te tyka nebo ne.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.7.2017 , 13:12   Citovat  

Stevemaister44 napsal:
Hybatel: To zní logicky, každopádně ta kostka, jestli jsem dobře koukal je jen ta plastová část s tím otočným ,,startérem", tudíž po výměně nebude třeba nějak nově nakódovat klíč nebo tak něco?

Piskot: Díky moc za tip, akorát jsem zapomněl zmínit že mám A6G a tam už svolávačku asi neukecám, si myslím Velmi šťastný

Ne ne, nemá to nic společného s kody ve spínačce a klíči, je to čistě jen věc elektrického kontaktu.
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 12.7.2017 , 17:38   Citovat  

Vymen ten plastovej orech.ten to dela ze to ztrati kontakt za jizdy.svolavacka prej byla ale me u uclera rekli ze na moje auto nic neni
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 13.7.2017 , 17:29   Citovat  

Mám otázečku, pasuje přední maska (jen to s lištama se znakem honda) z faceliftu na předface ? Chtěl bych dopředu type R znak, ale na předface nepasuje. Předem díky Úsměv
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 13.7.2017 , 19:11   Citovat  

Vim ze u atr se musi trochu upravovat nebo co.aby sla face na predface
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 13.7.2017 , 20:40   Citovat  

Žemli napsal:
Vim ze u atr se musi trochu upravovat nebo co.aby sla face na predface

Vypadá právě úplně stejně rozměrově, akorát má 2 lišty místo 3 a nemá tam ten plast ve tvaru H, kvůli kterému tam ten Type R znak nepasuje. Bueee
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 14.7.2017 , 8:09   Citovat  

Lumak napsal:
Vypadá právě úplně stejně rozměrově, akorát má 2 lišty místo 3 a nemá tam ten plast ve tvaru H, kvůli kterému tam ten Type R znak nepasuje. Bueee

Na to pozor, měl jsem poface na který někdo dal masku předface tzn na kapotu to pasuje dokonale protože ta je stejná ale spodní uhel masky je jiný tzn před face maska se mi zakousavala do poface narazniku a nepasovalo to na 100%, sám jsem nakonec raději sehnal poface masku co tam patřila a vše začlo lícovat jak mělo je to dobrý
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 14.7.2017 , 23:33   Citovat  

Hybatel napsal:
Na to pozor, měl jsem poface na který někdo dal masku předface tzn na kapotu to pasuje dokonale protože ta je stejná ale spodní uhel masky je jiný tzn před face maska se mi zakousavala do poface narazniku a nepasovalo to na 100%, sám jsem nakonec raději sehnal poface masku co tam patřila a vše začlo lícovat jak mělo je to dobrý

Yop je to jak říkáš, pasuje, ale spodní hrana masky nesedí. Přestříkal jsem tedy origo znak na rudou, zítra dám na hondisku a uvidíme, jak to bude vypadat je to dobrý
   Návrat  
s.c.a.r.a.b.e.u.s. je teď offline  s.c.a.r.a.b.e.u.s.
1 háčko
PříspěvekZaslal: 15.7.2017 , 0:13   Citovat  

Mám poface auto s predface nárazníkem a je tam vidět rozdíl...
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 6G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 304, 305, 306, 307  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina