Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 8G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 62, 63, 64  Další 
Zaslat odpověď

Strana 50 z 64
rudy5 je teď offline  rudy5
2 háčka
PříspěvekZaslal: 18.6.2017 , 11:03   Citovat  

ma®vays napsal:
Ahoj. budu kupovat auto. Musí to být honda a cena nejlíp do 200k. Mám u accorda dva favority, zkritizujte mi je prosím. Kždý je úplně jiný.
První je tmavé barvy, diesel, automat, slušný nájezd cena 220k odkaz
Druhý je bílý, manuál, benzín, velký nájezd, cena 180k odkaz

Osobně moc nejezdím. pracuju z domu jako IT. Takže max jednou týdně do města (25 tam a 25 zpět). 3km pro děcka do školy. Ale každých 14 dní chceme dělat s rodinou výlety po čr. A pokud to půjde, o prázdninách bulharsko/madarko/schorvatsko)

Větší obavy mám z toho nájezdu druhého, než dieslu prvního. Naopak automat vidím jako obrovské plus (už mám tu zkušenost).

Jens e v autech nevyznám. a trřeba s tím nájedzem nakonec ani nedojedu z prahy dom a rosypese to. Nebo naopak najedu dalších 350, než budu něco oprpavovat Úsměv Fakt nevím, proto se ptám.

Díky, díky, díky Honda

všetko záleží od stavu kludne to čo má tých 350tis môže vydržať aj nemusí do auta nikto nevidí ale trošku lepší mechanik by mohol odhaliť závažnejšie investície tož Honda diely sú brutál drahé tu dáš za pár veci 80 tis za čo by si napr na škodovke vymenil vešetko čo potrebuješ a 200tis sa možno len vozíš to ti ale nehovorím že aby si si ju kúpil len to že dáš do auta 50tis ani nevieš a ešte ked to všetko musíš dávať robiť len do servisu ak si to nevieš urobiť sám , ale podľa tvojho nájazdu by som išiel do benzínu našiel pekný kúsok ak nejazdíš denno denne a veľa KM tak ta nafta nemá cenu ved ani DPF ti nebude mať kedy regenerovať .ale za 200 tis nájdeš tak v dobrom stave predošlý model po Fl.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
ma®vays je teď offline  ma®vays
1 háčko
PříspěvekZaslal: 18.6.2017 , 11:25   Citovat  

pomůže mi v tomto ten výpis z cebria. za ty 400,- se to asi vyplatí. Tam yb mi to mělo vypsat, co vše se dělalo, že?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Probos je teď offline  Probos
2 háčka
PříspěvekZaslal: 18.6.2017 , 11:31   Citovat  

ma®vays napsal:
pomůže mi v tomto ten výpis z cebria. za ty 400,- se to asi vyplatí. Tam yb mi to mělo vypsat, co vše se dělalo, že?

Zjisti si vin kody obou aut a následně je pošli do hondy. Bezplatně ti pošlou servisní historii. Ale nečekej, že se tam dává všechno, není to záruka. Klidně mhl majitel servisovat něco bokem u známého nebo v neautorizovaném servisu a ty informace tam nenajdeš.

A8G je drahé auto i na servis. Přechozí generace celkem taky. Ale pokud nemáš k autu nějakou rezervu, tak opravdu bež za menší peníze do předchozí generace a nech něco na opravy, pokud trváš na hondě. A jak píše rudy, u nějaká nová oktávka muze udělat parádu, jsou to hezké auta a za servis zaplatíš násobně méně.
   Návrat  
Střelec je teď offline  Střelec
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 18.6.2017 , 11:35   Citovat  

Probos napsal:

Já třeba koupil A8G 2.4 za poměrně raketu vzhledem k nájezdu 185tkm. Chtěl jsem si připlatit v domění, že auto bude opravdu v TOP stavu. Měl jsem z toho dobrý pocit, i když jsem to prohlédl, najel 10 tisíc a už to jede - nové tlumiče, brzdy, vnější poloosy, nějaký drobnosti a bum - jsem na 80k navíc Úsměv) Majitel sice auto opravoval když se něco naskytlo, ale nestrkal tam kvalitní díly, rozhodně ne oem, a takhle to pak vypadá.

Jsou to zkušenosti, ty musí každej nabrat sám Úsměv Někdy si můžeš dát pozor a prostě to nevyjde podle očekávání, dokonce ani s mechanikem to není jistota. Jsou to ojetiny..

Jsem rád, že v tom nejsem sám, i když jde jen o A7G. Auto taky při koupi vypadalo ve velmi slušném stavu a během 2 let a 70.000 km do něj padlo přes 150.000,- Kč...

Na tohle je třeba se připravit. Já osobně bych podobné auto bez další 100tis. rezervy na servis už nekupoval... A to mám relativně bezproblémový benzín, u dieselu je to 2x taková loterie. Dokonce mě to poučilo na tolik, že se asi smířím s o třídu horším vozem, ale novým, se zárukou a bez překvapení, která vyvolávají stres... Ve výsledku to vychází finančně stejně.

Jak píše Probos, předchozí generace je řešení, budeš mít rezervu. Jednu 2.4 zrovna prodávám Mrk HaHaaa
   Návrat  
DOHCVTEC je teď offline  DOHCVTEC
4 háčka
PříspěvekZaslal: 18.6.2017 , 11:41  Naposledy upravil DOHCVTEC dne 18.6.2017 , 11:45, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

rudy5 napsal:
všetko záleží od stavu kludne to čo má tých 350tis môže vydržať aj nemusí do auta nikto nevidí ale trošku lepší mechanik by mohol odhaliť závažnejšie investície tož Honda diely sú brutál drahé tu dáš za pár veci 80 tis za čo by si napr na škodovke vymenil vešetko čo potrebuješ a 200tis sa možno len vozíš to ti ale nehovorím že aby si si ju kúpil len to že dáš do auta 50tis ani nevieš a ešte ked to všetko musíš dávať robiť len do servisu ak si to nevieš urobiť sám , ale podľa tvojho nájazdu by som išiel do benzínu našiel pekný kúsok ak nejazdíš denno denne a veľa KM tak ta nafta nemá cenu ved ani DPF ti nebude mať kedy regenerovať .ale za 200 tis nájdeš tak v dobrom stave predošlý model po Fl.

tak tak ,jen nechapu ten krok koupit 8G za dost nizkou cenu kdyz za tu cenu muzes mit pekny 7G ,pritom rozdil 2007 a 2009 je propastnej a dle mne nestoji vubec zato ,na tvem miste koupim 7G tourer poface v nafte v peknem stavu a mas v tom vse ..a je jich na vyber pomerne hodne narozdil od drazsiho benzinu .. osobne bych dnes koupil civic 8G v benzinu ..idealni nato naco to potrebuje vetsina dneska .. a prvni vetsi servis ti nevyprazdni penezenku ,jako kdyz koupis A8G za co nejnizsi cenu .. co plati vseobecne pro vsechna auta ,kdyz koupis auto za nejnizsi cenu pocitej ,ze prvnim servisem dozenes cenu tech lepsich stavu za cenu vyssi .. kdyz uz nasilim chces A8G tak dosetri a kup poradnej stav ..
ceny dilu accordu vseobecne jsou strasny otom zadna 8G je malinko levnejsi co se tyce karosarsky dilu jako 7G ,jinak zbytek dilu cca to samy ci 7G..
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 18.6.2017 , 11:43   Citovat  

Střelec napsal:
Jsem rád, že v tom nejsem sám, i když jde jen o A7G. Auto taky při koupi vypadalo ve velmi slušném stavu a během 2 let a 70.000 km do něj padlo přes 150.000,- Kč...

Na tohle je třeba se připravit. Já osobně bych podobné auto bez další 100tis. rezervy na servis už nekupoval... A to mám relativně bezproblémový benzín, u dieselu je to 2x taková loterie. Dokonce mě to poučilo na tolik, že se asi smířím s o třídu horším vozem, ale novým, se zárukou a bez překvapení, která vyvolávají stres... Ve výsledku to vychází finančně stejně.

Njn, je to tak, bohužel. Já jsem poučený taky, ale klidně bych šel do A8G znovu, jen mám tolik zkušeností navíc, jak o koupi auta, tak ohledně celého vozu, že už bych kupoval úplně jinak, a hlavně případně kdyby něco bylo špatně, tak hned srážím cenu dolu, což jsem předtím neudělal a nechal se oblbnout řečmi Úsměv Někdo má opravdu na dobrou koupi štěstí, já ji neměl. Ale dám to dohromady, snažím se tam dávat oem díly a snad to pak bude bez problému a snad se to případně za nějaký rok bude dát ještě pořád solidně prodat, protože já zase nenajezdím ročně moc km....

na opravu mi zbývají jen ty vnější poloosy a showa suspension Úsměv Doufám...

Jinak je fakt, že ten stres za to nestojí, ale ty zkušenosti ano Úsměv A i když jsem mohl ty peníze za opravy vrazit do něčeho jinýho, např. byt atd... tak toho zase tak moc nelituju, prostě peníze zase nějaký budou, za čas... nemá smysl si lámat halvu nad něčím, co už ted stejně nezměníme Úsměv
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 18.6.2017 , 12:00   Citovat  

to se lehce řekne,ale všude tvrdí, že je to v prvotřídním stavu Úsměv

7G v benzín a automatu jsem už měl. 8g se mi líbí víc. a jak tomu nerozumím tak předpokládám, že novější model bude mít lepší technologie Úsměv I vevnitř to vypadá líp.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 18.6.2017 , 12:15   Citovat  

no, koukal jsem na ty civicy . . . .do 200 tam nic v kombi není. ani u nás, ani v rajchu. Vše tak od 300 nahoru, nebo to není v kombi verzi.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 18.6.2017 , 12:28   Citovat  

pak jedině cr-v, tam je výběr veliký odkaz
   Návrat  
gregy4 je teď offline  gregy4
1 háčko
PříspěvekZaslal: 18.6.2017 , 13:03   Citovat  

ma®vays napsal:
to se lehce řekne,ale všude tvrdí, že je to v prvotřídním stavu Úsměv

to je jasne, v bazarech se vetsinou na auta zbezne kouknou a problemy odnese zakaznik ktery si auto koupi.

vzhledem k cene dilu na a8g bych si nechal auto proverit clovekem ktery se tim zivi, trva to kolem hodiny vcetne testovaci jizdy. zkusi i funkcnost veci ktere by te vetsinou nenapadlo testovat. jinak nevim jak s a8g, ale u predchozich modelu treba Alda presne vedel co odchazi a u ceho si dat u konkretniho rocniku pozor - mohly byt treba nejake svolavacky ktere mohl puvodni majitel ignorovat a pak se to casem projevi.

kdyz ctu co ostatnim odeslo, mozna bych si nechal overit accord obema Úsměv
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 18.6.2017 , 14:12   Citovat  

gregy4 napsal:
to je jasne, v bazarech se vetsinou na auta zbezne kouknou a problemy odnese zakaznik ktery si auto koupi.

vzhledem k cene dilu na a8g bych si nechal auto proverit clovekem ktery se tim zivi, trva to kolem hodiny vcetne testovaci jizdy. zkusi i funkcnost veci ktere by te vetsinou nenapadlo testovat. jinak nevim jak s a8g, ale u predchozich modelu treba Alda presne vedel co odchazi a u ceho si dat u konkretniho rocniku pozor - mohly byt treba nejake svolavacky ktere mohl puvodni majitel ignorovat a pak se to casem projevi.

kdyz ctu co ostatnim odeslo, mozna bych si nechal overit accord obema Úsměv

no kdyz jsi vybere A8G za 200000kc tak tam nanej bude stejne cekat velky servis a je fuk kdo snim tam bude ,
jsou proste dily kterym se nevyhne ted nebo za par let .. ja osobne se modlim ,aby mi to neprislo najednou ..

co se tyce toho kombi ,C8G nema kombi a ani ho nepotrebuje ,kdyz ma o neco malo vetsi kufr jako A8G tourer HaHaaa
civic kombik je az devata generace a ta ma pres 600l ,ale ten je jeste v zaruce ,takze ceny jsou logicky vysoky ..
jinak civic ma magic seats co je velky plus pro prostorove vyuziti z rodinou..
co se tyce pruznosti je natom civic v 1.8 cca stejne jako accord 2.0 .. vetis vykon a tocivej moment ale i vaha ..
a CR-V je dle mne zbytecne drahy auto pokud opravdu nejezdis terenem,ale ma aspon kufr pres 500l a dost mista vzadu ..
,ale za dve kila se da koupit krasnej civic z nizkym najezdem ,kde A8G nebo CR-V za dve kila bude stav nic moc ..
mam svyho accroda rad je fo fajn auto ,ale nekdy bych ho z fleku vymenil za civic ..
   Návrat  
gregy4 je teď offline  gregy4
1 háčko
PříspěvekZaslal: 18.6.2017 , 15:33   Citovat  

DOHCVTEC napsal:
no kdyz jsi vybere A8G za 200000kc tak tam nanej bude stejne cekat velky servis a je fuk kdo snim tam bude ,
jsou proste dily kterym se nevyhne ted nebo za par let .. ja osobne se modlim ,aby mi to neprislo najednou ..

s tou cenou souhlas, lepsi si priplatit za A8G novejsi a s mensim najezdem. za 300-400t se prodavaji pekne kousky. a cekat ze vydrzi prumerny najezd ojetin z inzeratu Úsměv
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 18.6.2017 , 16:13   Citovat  

gregy4 napsal:
s tou cenou souhlas, lepsi si priplatit za A8G novejsi a s mensim najezdem. za 300-400t se prodavaji pekne kousky. a cekat ze vydrzi prumerny najezd ojetin z inzeratu Úsměv

ale zato by uz mel zajety civic tourer jeste v zaruce , kdybych se rozhodoval mezi accord tourer 09-10 rocnik nebo civic tourer 14-15 rocnik tak bez vahani beru civic tourer ,ptej se Hellborna proc ma civic 8g a 9g tourer a ne accorda ...
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 18.6.2017 , 17:54   Citovat  

takže třeba toto?
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 18.6.2017 , 18:19   Citovat  

ma®vays napsal:
takže třeba toto?

Jestli si dobře vzpomínám, měl jsi tady rozjetou několik měsíců zpět vlastní diskuzi jaké auto koupit, nebylo by lepší to přesunout zase tam? Tohle už zabíhá do témat, které nemají nic společné s A8G.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 18.6.2017 , 18:41   Citovat  

Probos napsal:
Jestli si dobře vzpomínám, měl jsi tady rozjetou několik měsíců zpět vlastní diskuzi jaké auto koupit, nebylo by lepší to přesunout zase tam? Tohle už zabíhá do témat, které nemají nic společné s A8G.

Máš pravdu, ale já s tím civicem nezačal Úsměv Tajně jsem doufal, že si tady ujasním, co chci . . . no místo toho dostávám další a další modely ke zvažování Úsměv
   Návrat  
Adlok je teď offline  Adlok
PříspěvekZaslal: 18.6.2017 , 20:26   Citovat  

Zdravím, snad to sem píšu správně Úsměv, jsem tu nový. Koupil jsem si A8G a postupně budu mít nějaké dotazy, na co jsem přišel a nezjistil jinak. První z nich - na co je výstupek na A sloupku (viz foto)? Pokud na navedení skla do rámu dveří při zavírání, tak mi nepřijde, že by sklo mělo takový rozptyl, že by potřebovalo usměrnit... Úsměv

DSC_0931.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
DSC_0931.JPG, 2.56 MB
   Návrat  
Sobuls je teď offline  Sobuls
PříspěvekZaslal: 18.6.2017 , 20:56   Citovat  

Adlok napsal:
Zdravím, snad to sem píšu správně Úsměv, jsem tu nový. Koupil jsem si A8G a postupně budu mít nějaké dotazy, na co jsem přišel a nezjistil jinak. První z nich - na co je výstupek na A sloupku (viz foto)? Pokud na navedení skla do rámu dveří při zavírání, tak mi nepřijde, že by sklo mělo takový rozptyl, že by potřebovalo usměrnit... Úsměv

nejak jsem to nezkoumal, ale podle mne je to prijimac dalkace Velmi šťastný
   Návrat  
PuLo je teď offline  PuLo
PříspěvekZaslal: 19.6.2017 , 7:15   Citovat  

ma®vays napsal:
Ahoj. budu kupovat auto. Musí to být honda a cena nejlíp do 200k. Mám u accorda dva favority, zkritizujte mi je prosím. Kždý je úplně jiný.
První je tmavé barvy, diesel, automat, slušný nájezd cena 220k odkaz
Druhý je bílý, manuál, benzín, velký nájezd, cena 180k odkaz

Osobně moc nejezdím. pracuju z domu jako IT. Takže max jednou týdně do města (25 tam a 25 zpět). 3km pro děcka do školy. Ale každých 14 dní chceme dělat s rodinou výlety po čr. A pokud to půjde, o prázdninách bulharsko/madarko/schorvatsko)

Větší obavy mám z toho nájezdu druhého, než dieslu prvního. Naopak automat vidím jako obrovské plus (už mám tu zkušenost).

Jens e v autech nevyznám. a trřeba s tím nájedzem nakonec ani nedojedu z prahy dom a rosypese to. Nebo naopak najedu dalších 350, než budu něco oprpavovat Úsměv Fakt nevím, proto se ptám.

Díky, díky, díky Honda
Kupoval som 2.4 automat, ktorý mal najazdených 180 tis. km. V priebehu necelých dvoch rokov som musel riešiť zvýšenú spotrebu oleja (1.5-2dcl/1000) a výmenu reť. rozvodu, čo bola aj navyššia položka doposiaľ. Momentálne počúvam pazvuky z automatu, no napriek tomu radí dobre, nechávam v ňom meniť olej pravidelne. Snaď ma nezradí na ceste.

Tým chcem povedať, že prvé pri obliadke nezistíš, jedine, že to podchytíš zmluvou, čo sa bude následne tažko dokazovať.
Druhé do určitej miery asi áno, u mňa potvrdila diagnostika to čo som počuval pri jazde dlhodobo, len som nevedel, čo to je.

To by som zhrnul pod veci, ktoré ak sa prejavia, tak ťa to bude stať nemalé peniaze. Ale kedže je to spotrebák a auta si poväčšinou nekupujeme nové, tak s tým musíme rátať i ked to zamrzí a človek sa potom chvíľu hnevá Úsměv
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 19.6.2017 , 7:48   Citovat  

PuLo napsal:
Kupoval som 2.4 automat, ktorý mal najazdených 180 tis. km. V priebehu necelých dvoch rokov som musel riešiť zvýšenú spotrebu oleja (1.5-2dcl/1000) a výmenu reť. rozvodu, čo bola aj navyššia položka doposiaľ. Momentálne počúvam pazvuky z automatu, no napriek tomu radí dobre, nechávam v ňom meniť olej pravidelne. Snaď ma nezradí na ceste.

Tým chcem povedať, že prvé pri obliadke nezistíš, jedine, že to podchytíš zmluvou, čo sa bude následne tažko dokazovať.
Druhé do určitej miery asi áno, u mňa potvrdila diagnostika to čo som počuval pri jazde dlhodobo, len som nevedel, čo to je.

To by som zhrnul pod veci, ktoré ak sa prejavia, tak ťa to bude stať nemalé peniaze. Ale kedže je to spotrebák a auta si poväčšinou nekupujeme nové, tak s tým musíme rátať i ked to zamrzí a človek sa potom chvíľu hnevá Úsměv

Pomohla nějak výměna řetězu při zvýšené spotřebě oleje?

Jinak samotná výměna řetězu a napínáku mi nepřišla jako taková položka. Já to teda podle mechnaika zatím nepotřebuji měnit a snad delší dobu měnit nebudu muset, ale jen jsem se pta orientačně na cenu. To třeba ty tlumiče co musím řešit výjdou na víc. A ty vnější kloubý poloos je taky palba. Ale co, jak píšeš - člověk už s tím musí počítat.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 19.6.2017 , 8:14   Citovat  

Počas výmeny rozvodov bolo vybrané olejové čerpadlo, prečistené nejakým roztokom. Následne odstránené nánosy karbónu z hlavy. Použil sa dvakrát čistič motorového priestoru od Liqui moly. Mohli byť aj zapečené stieracie krúžky na piestoch. Servismani z Hondy prešli pri 160 tis. km z 5w40 na 5w30, čo mohlo tiež spustiť nejaké zmeny.
Spotreba sa zdá sa byť teraz mänšia o polovicu, ale ešte to nie je presne odpozorované.
Čo však zmizlo pri výmene reťaze, je zvuk pri studených štartoch, ktorý sa tu často spomínal ako zlý actuator.
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 19.6.2017 , 8:42   Citovat  

PuLo napsal:
Počas výmeny rozvodov bolo vybrané olejové čerpadlo, prečistené nejakým roztokom. Následne odstránené nánosy karbónu z hlavy. Použil sa dvakrát čistič motorového priestoru od Liqui moly. Mohli byť aj zapečené stieracie krúžky na piestoch. Servismani z Hondy prešli pri 160 tis. km z 5w40 na 5w30, čo mohlo tiež spustiť nejaké zmeny.
Spotreba sa zdá sa byť teraz mänšia o polovicu, ale ešte to nie je presne odpozorované.
Čo však zmizlo pri výmene reťaze, je zvuk pri studených štartoch, ktorý sa tu často spomínal ako zlý actuator.

Zajimave, hodně lidi tu psalo, že nějaký ten čistič motoru raději nebrat. Někdo si tak motor i odrovnal pokud si vzpomínám. Trošku bych se toho bál. Ale možná jsi použil něco jiného než myslím já.

Jinak je zvláštní, že zmizel ten zvuk zlého actuatoru, to by se měl měnit on a ne jen řetěz, ale v každém případě zajimava informace.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 19.6.2017 , 8:49   Citovat  

Spoliehal som sa na dobré referencie servisu, ktorý prevažne servisuje japonské značky. Verím, že som neprehlúpil. Mal som však momenty kedy som mal chuť auto predať. Posledne mi po rozume behá CRV 3 generácie, ale opäť by to bolo jazdené s neistými výdajmi, tak som rád za to, čo mám.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 19.6.2017 , 8:54   Citovat  

pořád mi vrtá hlavou ten acco s nájezdem 350k. Tak mě napadá, kolik jsem schopen připravidelné údržbě a servisování s takovým acco 8g v benzínu najezdit?
   Návrat  
louza je teď offline  louza
PříspěvekZaslal: 19.6.2017 , 9:10   Citovat  

ma®vays napsal:
pořád mi vrtá hlavou ten acco s nájezdem 350k. Tak mě napadá, kolik jsem schopen připravidelné údržbě a servisování s takovým acco 8g v benzínu najezdit?

Mně osobně tedy přijde 360 000 km dost na jakýkoliv motor, diesel nebo benzín. Ano, ušetříš na pořizovací ceně, ale podle mýho to potom bude s velkou pravděpodobností jenom kasička na peníze. Já akorát před dvěma lety kupoval sedan se stejným motorem, rok výroby 2011, takže tenkrát 4 roky starý auto, najeto 87000 km. Cena 355 000 Kč. Teď mám najeto asi 120 000 km a bez jediného problému, nemůžu si to auto vynachválit. U Tebou vybraného auta si umím představit, že těch 160 000,- rozdílu v ceně do auta hodně rychle narveš, takže budeš zhruba tam co já, jenomže na rozdíl ode mě budeš pořád mít starší a hodně volítanej střep, kde se může kdykoliv cokoliv vysypat. Být Tebou, tak bych buď přišetřil aspoň 100 000 kč, nebo šel do něčeho úplně jinýho.
   Návrat  
jakubM je teď offline  jakubM
3 háčka
PříspěvekZaslal: 19.6.2017 , 9:15   Citovat  

ma®vays napsal:

jeď to auto obhlídnout, pokud mělo péči, nebál bych se toho... Jestli motor nebude hulit, bude dobrá spojka a převodovka a nic tam nebude brutálně mlátit, tak bych se toho vůbec nebál. Sám mám na A7G najeto skoro 300k a na tom autě bys to nepoznal.

ale dokud ho osobně neuvidíš, nemá cenu spekulovat
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 19.6.2017 , 9:15   Citovat  

ok. budu věřit a na acco 8g prostě zapomenu, protože za 200 nic kloudného asi nenajdu.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 19.6.2017 , 9:17   Citovat  

jakubM napsal:
jeď to auto obhlídnout, pokud mělo péči, nebál bych se toho... Jestli motor nebude hulit, bude dobrá spojka a převodovka a nic tam nebude brutálně mlátit, tak bych se toho vůbec nebál. Sám mám na A7G najeto skoro 300k a na tom autě bys to nepoznal.

ale dokud ho osobně neuvidíš, nemá cenu spekulovat

Jenomže já poznám velký prd. Pán tvrdí, že mělo pravidelný servis v čr. podle vinodu tam je vše na cebria vypsané. jedině si zaplatit podrobný výpis.
   Návrat  
jakubM je teď offline  jakubM
3 háčka
PříspěvekZaslal: 19.6.2017 , 9:20   Citovat  

ma®vays napsal:
Jenomže já poznám velký prd. Pán tvrdí, že mělo pravidelný servis v čr. podle vinodu tam je vše na cebria vypsané. jedině si zaplatit podrobný výpis.

na co cebii? auto je z ČR, pošli VIN do jakékoliv hondy a tam ti zadarmo vyjedou historii... a jestli se ti nechce investovat případná koruna na osobní prohlídku s někým, kdo o tom aspoň trochu něco ví, tak vůbec nevím, proč uvažuješ o ojetém autě...
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 19.6.2017 , 9:26   Citovat  

jakubM napsal:
na co cebii? auto je z ČR, pošli VIN do jakékoliv hondy a tam ti zadarmo vyjedou historii... a jestli se ti nechce investovat případná koruna na osobní prohlídku s někým, kdo o tom aspoň trochu něco ví, tak vůbec nevím, proč uvažuješ o ojetém autě...

Teď jsem psal, že klidně zaplatím, abych se něco dozvěděl. Jen nevím, jak to udělat, když budu chtít skouknout auto na druhé straně republiky.
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 8G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 62, 63, 64  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina