Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[2]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o CR-V 3G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Další 
Zaslat odpověď

Strana 14 z 18
ma®vays je teď offline  ma®vays
1 háčko
PříspěvekZaslal: 18.6.2017 , 18:59   Citovat  

Ahoj.
Vybírám auto pro rodinu do 200k . . . . ve filtru mám i CR-V . . . . jak prosím poznám, jestli dané auto má filtr pevných částic. Pořád mě s tím všude straší Smutný
odkaz na inzerát, který chci koupit, páč je to v našem městě je tady!
Díky
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
rotker je teď offline  rotker
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 19.6.2017 , 8:57   Citovat  

ma®vays napsal:
Ahoj.
Vybírám auto pro rodinu do 200k . . . . ve filtru mám i CR-V . . . . jak prosím poznám, jestli dané auto má filtr pevných částic. Pořád mě s tím všude straší Smutný
odkaz na inzerát, který chci koupit, páč je to v našem městě je tady!
Díky

Pokud je kupované nové v CZ, tak by mít nemělo. Ze zahraničí je to riziko, že má...byla to příplatkovka
Jinak tu spotřebu 6,5 bych chtěl vidět Velmi šťastný Když už se dostanu pod 7,5, tak je to úspěch a jízda alá důchodce
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 19.6.2017 , 9:06   Citovat  

rotker napsal:
Pokud je kupované nové v CZ, tak by mít nemělo. Ze zahraničí je to riziko, že má...byla to příplatkovka
Jinak tu spotřebu 6,5 bych chtěl vidět Velmi šťastný Když už se dostanu pod 7,5, tak je to úspěch a jízda alá důchodce

A v servisu to poznají? Je to z našeho města, takže určitě bych to vzal na předkupní prohlídku. a diesel je lepší než benzín v tomhle autě? mám to na běžný provoz + výlety s dětma . . . a jezdím jak důchodce. bydlím na vesnici a potřebuju něco na machrování Úsměv
   Návrat  
Conty je teď offline  Conty
1 háčko
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 19.6.2017 , 9:44   Citovat  

ma®vays napsal:
A v servisu to poznají? Je to z našeho města, takže určitě bych to vzal na předkupní prohlídku. a diesel je lepší než benzín v tomhle autě? mám to na běžný provoz + výlety s dětma . . . a jezdím jak důchodce. bydlím na vesnici a potřebuju něco na machrování Úsměv

Ahoj,
psalo se tu už vícekrát...pokud mrkneš/pošle ti scan VTP, pak v sekci EMISE je hodnota korigovaného součinitele absorpce - auto bez DPF má 0,72 (s filtrem někde kolem 0,4).
Diesel vs benzín, záleží jak jezdíš a jaký trasy, takže stejný problém jako u všech aut. Dokud jsme jezdili (diesel) mimo město, pak za cca 80tkm podle tankování spotřeba 7,2l/100km, teď když jezdíme více po městě s malou, pak 7,6 a více.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 19.6.2017 , 11:02   Citovat  

Sic mám diesel, tak bych šel do benzinu je to dobrý
   Návrat  
Conty je teď offline  Conty
1 háčko
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 19.6.2017 , 13:37   Citovat  

Sice mám diesel (a spokojenost), ale až bude čas vyměnit u CR-V generaci, pak bude již benzínová Velmi šťastný
   Návrat  
rocky33 je teď offline  rocky33
1 háčko
PříspěvekZaslal: 19.6.2017 , 15:43   Citovat  

Ahoj pokud je kupovaná v ČR tak je bez DPF jinak dovoz s DPF. V první řadě pokud se sní pojedeš projet prubni spojku jestli neprokluzuje , jeď třeba na 4,5 pomalu a prudčeji přidej plyn jestli neproklouzne . Koukám že má kolem 200tkm a ještě tažný . Jinak bez koroze jen na pohled ale ze spodku auta to bude pěkně orezlé kde není ochran.nástřik ale to většinou každá Honda pokud jezdila ve městě tak se toho nelekej. Jestli jezdila tady po servise Hondy tak si ji nech tady proklepnout dle VIN. Jinak reálná spotřeba je tak 7,5L. Potom vidím že má origo příčniky , kdyby si je chtěl sundat potřebuješ původní záslepky do lišt , tak jestli jsou k vozu a nevidím tam zadní poličku do kufru. Mám tu samou ale ve výbavě executive .
   Návrat  
marek.82 je teď offline  marek.82
1 háčko
PříspěvekZaslal: 19.6.2017 , 16:56   Citovat  

rocky33 napsal:
Ahoj pokud je kupovaná v ČR tak je bez DPF jinak dovoz s DPF.

to neni az tak pravda, vim ze nektere H zastoupeni tahaly nove hondy z nemecka kdyz byl dobry kurz takze i crv kupovane v CR muze mit dpf
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
1 háčko
PříspěvekZaslal: 19.6.2017 , 17:19   Citovat  

Tak pokud je tahali z Německa je to možný ale pro ČR vím že byly bez sám ji mám . Vleze pod auto a ví hned Velmi šťastný. a nebo jak psal Conty
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 19.6.2017 , 18:04   Citovat  

rocky33 napsal:
Tak pokud je tahali z Německa je to možný ale pro ČR vím že byly bez sám ji mám . Vleze pod auto a ví hned Velmi šťastný. a nebo jak psal Conty

Na úplně stejnou sem se byl před chvílí podívat. Má ji hodně zachovalou, jen si nejsem jist tou naftou a tou cenou odkaz
   Návrat  
Turin je teď offline  Turin
PříspěvekZaslal: 20.6.2017 , 9:05   Citovat  

Zdravím,
Před pár týdny jsem se trochu nepřepokládaně připojil k majitelům CRV 3G. Mám benzín 2,0MT. Uvažoval jsem prvně o 4G, ale po přechodu z A7G mi přišlo posezem lepší 3G.
Motor je na to auto tak tak, ale kupodivu na jízdu po dálnici je to zpřevodované docela dobře. Motor je ještě celkem tichý (přes slabé odhlučnění) a je už v otáčkých, že se netrápí a i táhlé neprudké kopce utáhně 6ka. To je fajn.
Spotřeba celkem dle předpokladů, na okreskách při klidné jízdě dokonce mile překvapil.

Akorát: Auto má velký hluk od kol. Koupeno na 18kách Vredestein Ultrac Cento. Sjeté tak na 40% vzorku. Čili čistě silniční gumy. Pokud člověk nejede po vyloženě hladkém asfaltu, je slyšet velký hluk od pneumatik. Na dálničním betonu to ještě jakžtakž jde ale hrubší asfalt je katastrofa. U Accordu taky záleženo na gumách (např Dunlop Sportmaxx byly hlučné a tvrdé, Dunlop Fastresonse už ok a poslední Fulda Sportcontrol úplná pohoda - takové měkké papuče). Accord byl asi celkově lépe odhlučněný. Tam byl kupodivu asi malinko větší aerodynamický hluk, ale od kol i dálnici ticho. Jen vzdálené cvakání podvozku na větších dírách.

Máte vyzkoušené některé pneumatiky, které jsou tiché? Jinak z toho kraválu zblbnu.

Tuřín
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 20.6.2017 , 12:15   Citovat  

Byl u 3G nějaký facelift? Tuším že se vyráběly od 2007 do 2011?
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 20.6.2017 , 12:34   Citovat  

ma®vays napsal:
Byl u 3G nějaký facelift? Tuším že se vyráběly od 2007 do 2011?

jj, od 2010...motor i-dtec, tzn už vždy DPF to snad ne
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 20.6.2017 , 13:10   Citovat  

rotker napsal:
jj, od 2010...motor i-dtec, tzn už vždy DPF to snad ne
A nějaké významnější úpravy na karoserii, interieru? Viděl jsem v jedné recenzi, že to má elektricky sklápějící zrcátka. to mají všechny?
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 20.6.2017 , 13:36   Citovat  

ma®vays napsal:
A nějaké významnější úpravy na karoserii, interieru? Viděl jsem v jedné recenzi, že to má elektricky sklápějící zrcátka. to mají všechny?

nepamatuji si vše, ale jiný př. nárazník, jiná maska, ambientní podsvícení interiéru, jiný rádio -> USB vstup, samoztmívací zpět. zrcátko, sklopný klíček, jiný displej v kapličce přístrojů. Asi jsem ještě na něco zapomněl, ale nic tak významnýho, co by vyvážilo problémy s DPF Velmi šťastný
El. sklopná zrcátka mají snad všechny, resp. všechny executive výbavy výše, nižší výbavy nevím, mám executive 2009 a ten je sklopný má
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 20.6.2017 , 16:08   Citovat  

tohle je elegance Smutný
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 20.6.2017 , 20:04   Citovat  

ma®vays napsal:
tohle je elegance Smutný

elegance bohužel nevím, okolo mě mají všichni executive
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 21.6.2017 , 18:04   Citovat  

Turin napsal:
Zdravím,
Před pár týdny jsem se trochu nepřepokládaně připojil k majitelům CRV 3G. Mám benzín 2,0MT. Uvažoval jsem prvně o 4G, ale po přechodu z A7G mi přišlo posezem lepší 3G.
Motor je na to auto tak tak, ale kupodivu na jízdu po dálnici je to zpřevodované docela dobře. Motor je ještě celkem tichý (přes slabé odhlučnění) a je už v otáčkých, že se netrápí a i táhlé neprudké kopce utáhně 6ka. To je fajn.
Spotřeba celkem dle předpokladů, na okreskách při klidné jízdě dokonce mile překvapil.

Akorát: Auto má velký hluk od kol. Koupeno na 18kách Vredestein Ultrac Cento. Sjeté tak na 40% vzorku. Čili čistě silniční gumy. Pokud člověk nejede po vyloženě hladkém asfaltu, je slyšet velký hluk od pneumatik. Na dálničním betonu to ještě jakžtakž jde ale hrubší asfalt je katastrofa. U Accordu taky záleženo na gumách (např Dunlop Sportmaxx byly hlučné a tvrdé, Dunlop Fastresonse už ok a poslední Fulda Sportcontrol úplná pohoda - takové měkké papuče). Accord byl asi celkově lépe odhlučněný. Tam byl kupodivu asi malinko větší aerodynamický hluk, ale od kol i dálnici ticho. Jen vzdálené cvakání podvozku na větších dírách.

Máte vyzkoušené některé pneumatiky, které jsou tiché? Jinak z toho kraválu zblbnu.

Tuřín

Pokud si přečteš recenzi na 3g tak se dozvíš že na hluk od kol prostě tohle auto trpí. Mam taky zkušenost, drsný asfalt hukot hladký ticho. Mám yokohamy a na zimu vredestainy a hukot furt to samé. Ty Ultra cento na jiných autech úplně tiché , měl jsem je tak vím o čem mluvím. Jinak pokud slyšíš od zadní nápravy klepání při přejezdu nerovnosti je to gumové uloženi stabilizační tyče, vyměníš a je klid.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 21.6.2017 , 19:34   Citovat  

V pátek si jedu pro 3G v benzínu. Říkáte hukot? Tak to si na zpáteční cestu musím vzít nějaké dobré CD, abych to přehlušil hudbou Úsměv Pokud ani gumy nepomůžou.

PS. Dělá to jen při vysokých rychlostech? Já totiž jezdím jako důchodce.
   Návrat  
SaKaL je teď offline  SaKaL
Moderátor
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 21.6.2017 , 21:12   Citovat  

Hele, já teda nevim, gumy se tu řešily o dvě stránky zpět. Nicméně zopakuji, že si nemůžu vynachválit Michelin Latitude... Cena je tedy dost maso, ale nepozoruju nějakej zvýšenej hluk od kol a to ani na dálnici...
   Návrat  
Turin je teď offline  Turin
PříspěvekZaslal: 21.6.2017 , 21:53   Citovat  

ma®vays napsal:
V pátek si jedu pro 3G v benzínu. Říkáte hukot? Tak to si na zpáteční cestu musím vzít nějaké dobré CD, abych to přehlušil hudbou Úsměv Pokud ani gumy nepomůžou.

PS. Dělá to jen při vysokých rychlostech? Já totiž jezdím jako důchodce.

Dělá​ to furt. Záleží fakt na​ povrchu.
Nejvíc to vynikne právě při poklidné jízdě třeba 80kou dokud je všechno ostatní zticha. Na dálnici už to tak markantní není.
   Návrat  
Jopeeeno je teď offline  Jopeeeno
1 háčko
PříspěvekZaslal: 22.6.2017 , 4:29   Citovat  

Ad hluk od pneu...

Neuvažovali jste nad odhlušněním? Neříkám, že by se měl dělat komplet interiér, ale za zmínku by stály alespoň podběhy... Něco podobného jsem si dělal doma (objednával jsem akorát matroš) a výsledek je supr. Zvládne to každý lehce zdatný "kutil" Úsměv

tudy odkaz
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 22.6.2017 , 4:42   Citovat  

Jopeeeno napsal:
Ad hluk od pneu...

Neuvažovali jste nad odhlušněním? Neříkám, že by se měl dělat komplet interiér, ale za zmínku by stály alespoň podběhy... Něco podobného jsem si dělal doma (objednával jsem akorát matroš) a výsledek je supr. Zvládne to každý lehce zdatný "kutil" Úsměv

tudy odkaz

to si nechám udělat. vypadá to super.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 22.6.2017 , 5:29   Citovat  

Turin napsal:
Dělá​ to furt. Záleží fakt na​ povrchu.
Nejvíc to vynikne právě při poklidné jízdě třeba 80kou dokud je všechno ostatní zticha. Na dálnici už to tak markantní není.

Ty ultra cento mají koeficient hluku 67db jsou fakt hodně tiché , měl jsem je na Audi a kluk je má furt ještě na Chrysleru . Prostě to nedotáhli k dokonalosti jako pár jiných věcí na tomto autě . Nebo si kup Micheliny jak píše Sakal , nestojí moc kolem 3800 za 18kola ale koukám že ten hluk mají 71db a yokohamy co mám taky 71db ale zas pokud má stím dobrou zkušenost tak proč né .
   Návrat  
marek.82 je teď offline  marek.82
1 háčko
PříspěvekZaslal: 22.6.2017 , 15:17   Citovat  

Vredestein Ultrac Cento mam v 18 taky a silene hlucne, na civicu v 15 nejsou ani slyset, na CRV mi jdou zimni micheliny o hodne tiseji nez letni vredesteiny
   Návrat  
hamo je teď offline  hamo
PříspěvekZaslal: 25.6.2017 , 14:07   Citovat  

DworiBak napsal:
Navigace není originál.
2.4 je převážně v US nebo ruskych modelech. Nemusís se ničeho bát je to spolehlivý motor,zeptej se třeba v sekci A7G

Navigace je praveze original a tiez to neni US verzia. Auto je kupene od velvyslance nizozemska.

20170625_134959.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
20170625_134959.jpg, 3.45 MB

20170623_191603.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
20170623_191603.jpg, 2.42 MB
   Návrat  
DworiBak je teď offline  DworiBak
2 háčka
PříspěvekZaslal: 25.6.2017 , 21:22   Citovat  

hamo napsal:
Navigace je praveze original a tiez to neni US verzia. Auto je kupene od velvyslance nizozemska.

Dle světel se nejedná o EU model.
Navigace se vůbec nejeví jako originál,už jsem měl čest z US nebo RU model CRV a takováhle navi tam nikdy nebyla.
Jaká je uvodní stránka na navi?
   Návrat  
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
PříspěvekZaslal: 25.6.2017 , 21:54   Citovat  

Podle toho typu to je Clarion a moc o tom na internetu neni zminka...jenom NL a RUS a meli by to snad byt origo.
   Návrat  
Dutch je teď offline  Dutch
4 háčka
PříspěvekZaslal: 28.6.2017 , 7:43   Citovat  

Ahoj, mám dotaz na denní svícení/mlhovky. Jak hledám na netu kdekoliv nemůžu nikde najít na CRV místo předních mlhovek náhradu za denní svícení ale i se žárovkou na mlhovku.... Našel jsem na IV. generaci ale na III. ne, máte nějaký typ? Chci sadu plug & play Velmi šťastný tj nechci nic vrtat atd... přátele
   Návrat  
SaKaL je teď offline  SaKaL
Moderátor
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 28.6.2017 , 7:54   Citovat  

Dutch napsal:
Ahoj, mám dotaz na denní svícení/mlhovky. Jak hledám na netu kdekoliv nemůžu nikde najít na CRV místo předních mlhovek náhradu za denní svícení ale i se žárovkou na mlhovku.... Našel jsem na IV. generaci ale na III. ne, máte nějaký typ? Chci sadu plug & play Velmi šťastný tj nechci nic vrtat atd... přátele

Ja kdyz tenkrat vymyslel, tak jsem stejne nakonec sel do tudy odkaz
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o CR-V 3G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina