Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 7G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 362, 363, 364 ... 379, 380, 381  Další 
Zaslat odpověď

Strana 363 z 381
radimh je teď offline  radimh
PříspěvekZaslal: 15.6.2017 , 17:52   Citovat  

Zdravím, byl by někdo ochotný a popsal by mi jak vyměnit xeonové výbojky? Děkuji Honda
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Kmóďa je teď offline  Kmóďa
4 háčka
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 15.6.2017 , 19:30   Citovat  

radimh napsal:
Zdravím, byl by někdo ochotný a popsal by mi jak vyměnit xeonové výbojky? Děkuji Honda

Sorry,ale jestli se ptáš na tohle,tak to nech vyměnit v servisu...

Prostě sundáš kryt,"patici" na výbojce,odjistíš pružný drát,který jistí výbojku,vysuneš výbojku,dáš ve správné poloze novou,zajistíš,nasadíš patici,nandáš kryt,hotovo. Prostě jak žárovku třeba H4 Tak to valím bulvy
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
markos je teď offline  markos
3 háčka
PříspěvekZaslal: 15.6.2017 , 20:47   Citovat  

... az na to ze ju tam treba správne nasadiť - da sa to nasadiť zle pomerne ľahko a výsledok je pohroma - Jak pre vodiča tak pre protiidúcich
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 15.6.2017 , 20:57   Citovat  

Proto píšu o "správné poloze" a o tom,nechat si je vyměnit radši v servisu Úsměv
   Návrat  
Kendik je teď offline  Kendik
4 háčka
PříspěvekZaslal: 15.6.2017 , 21:46   Citovat  

marty89ul napsal:
parada diky moc je to dobrý
přátele Neni vubec zac. Je to celkove uzitecny web. Vyuzivam ho dost casto. Úsměv
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 16.6.2017 , 19:07   Citovat  

Nevite prosim, jestli maji K20 a K24 v A7G stejna servocerpadla nebo jsou rozdilne? Nedari se mi to nikde zjistit. Dekuji Úsměv
   Návrat  
Dandie33 je teď offline  Dandie33
1 háčko
PříspěvekZaslal: 16.6.2017 , 19:53   Citovat  

Zdarec honďáci
Tak po opravdu dlouhem hledání a shanění duplexu za normalní cenu nebo aspoň přijatelnější (origo za skoro 26 tis a to nepočítam těsnění atd) jsem ve středu objednal z ebay.de vejfuk kterej je od výrobce Klarius a za cenu 649 Euro.Vyměnil jsem éčka za celkem dobrej kurz a přes známeho jsem ho nechal objednat do ňemecka za čaru protože do ČR neposílají,a dnes mi přišel - LUXUSNÍ A PEVNÉ ZPRACOVÁNÍ JAK TLUMIČU TAK TRUBEK ZA BEZ MALA DVE TŘETINY CENY CO CHTEJ U NAS V HONDE - mužu jen doporučit
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 16.6.2017 , 20:11   Citovat  

Kendik - pozri na Lings, ci maju rovnaké kódy
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 16.6.2017 , 20:28   Citovat  

markos napsal:
Kendik - pozri na Lings, ci maju rovnaké kódy
Tam se mi to prave nedari najit. Smutný Je tam u toho nejake E-19, ale v seznamu dilu s kody servocerpadlo power steering pump neni. Nejdrazsi dil co tam stoji 360 dolaru je kus hadice co k cerpadlu vede. Co muze znemenat E-19 a sipka dolu nevim. Viz odkaz odkaz
   Návrat  
Peliator je teď offline  Peliator
1 háčko
PříspěvekZaslal: 16.6.2017 , 21:05   Citovat  

To "E19" je odkaz na jinej katalogovej list. Tady to máš tudy odkaz
   Návrat  
DworiBak je teď offline  DworiBak
2 háčka
PříspěvekZaslal: 16.6.2017 , 21:41   Citovat  

Kendik napsal:
Tam se mi to prave nedari najit. Smutný Je tam u toho nejake E-19, ale v seznamu dilu s kody servocerpadlo power steering pump neni. Nejdrazsi dil co tam stoji 360 dolaru je kus hadice co k cerpadlu vede. Co muze znemenat E-19 a sipka dolu nevim. Viz odkaz odkaz

čísla dílu jsou jiné 2.0 56110RBAE01 a 2.4 56110RBBE01 měly by být totožné jen u 2.2 je rozdíl face i predface
   Návrat  
DworiBak je teď offline  DworiBak
2 háčka
PříspěvekZaslal: 16.6.2017 , 22:10   Citovat  

markos napsal:
Upozornenie pre majiteľov A7G so zníženým podvozkom / netýka sa OEM Showa sport suspension/
Ďakujem

Mám asi tak 30 poloos OEM co se měnili kvůli vibracím,jak A7G všchny motorizace tak CRV 2G a 3G,levá,pravá, nejmenší nájezd 60tis. seriové podvozky na některých je vidět vada uvnitř kloubu na některých vůbec nic.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 16.6.2017 , 22:18   Citovat  

Diky moc! je to dobrý
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 16.6.2017 , 23:22   Citovat  

DworiBak napsal:
Mám asi tak 30 poloos OEM co se měnili kvůli vibracím,jak A7G všchny motorizace tak CRV 2G a 3G,levá,pravá, nejmenší nájezd 60tis. seriové podvozky na některých je vidět vada uvnitř kloubu na některých vůbec nic.

Chceš říct,že na některých kloubech není nic vidět a přesto vibrace přestali po výměně za nové?? Nebo to bylo něčím jiným??
   Návrat  
peterrrpn je teď offline  peterrrpn
PříspěvekZaslal: 17.6.2017 , 8:59   Citovat  

Viete mi povedat presne číslo OEM na K24A3 sadu tesneni na veko ventilov ? Sú to tieto? tudy odkaz
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.6.2017 , 9:43   Citovat  

Peto, ak chces OEM kódy tak otvor si tuto stránku a vyhľadaj si presne svoje auto .

tudy odkaz

Tu je v zostave tesnenie pod veko / číslo 3/, tesnenie pod sviečky je číslo 4

tudy odkaz

Pre servis pri 120 000 sa ma použiť zostava 1 - kde je vlastne vsetko co potrebuješ.
Jej kód 12030RTA000

OEM kódy získaš tak, ze v linku tej zostavy vymazes _pfk A stlačíš enter - objavia sa pri položkách lem kódy .
V mojom prípade sa mi takmer stali osudným tie tesnenia pod sviečky ktoré boli na prach a nedali sa znova použiť

Takze nechápem, co tam tí majstri v Honde riešili
   Návrat  
MAREKB je teď offline  MAREKB
1 háčko
PříspěvekZaslal: 17.6.2017 , 20:44   Citovat  

Kmóďa napsal:
Chceš říct,že na některých kloubech není nic vidět a přesto vibrace přestali po výměně za nové?? Nebo to bylo něčím jiným??

To by vysvetlovalo muj problem. Klouby oba venku, bez vuli bez poškození, přesto vibruji. Celkem by se hodila rada
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.6.2017 , 21:19   Citovat  

Horné capy?
   Návrat  
Dopis je teď offline  Dopis
3 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 18.6.2017 , 20:29   Citovat  

Dnes jsem při kontrole auta před TK zjistil, že z dřívějška zůstala na druhé lambdě (uprostřed katu) redukce, která se používá, aby lambda pomaleji reagovala a nehlásila chybu katu (typicky při špatném naladění LPG). Kdysi jsem ji tam dal, protože to špatně naladili a bylo to rychlé řešení, než jsem sehnal kabel a naučil se to sám.

Chtěl jsem ji dát pryč, ale podle všeho se uvnitř katu pohnul ten voštinový modul směrem dozadu (najeto 280tkm) a lambda tam teď nejde strčit a musí zůstat v redukci. Pokud budou emise OK, tak to na TK asi nějak projde, ale chtěl bych to dát do pořádku. Pokud emise nevyjdou, tak to už bude jiný příběh...

Z "direct fit" řešení jsem našel jen Walker 16323 nebo VEGAZ HOK-954.

Walker má docela příznivou cenu, ale dodací lhůta je měsíc i víc a navíc některé eshopy uvádějí, že tento typ zboží neposílají "overseas", k tomu poštovné, clo a DPH a je to někde jinde.

Vegaz je dostupný i v ČR, ale zas cena 11 tKč.

Našel někdo nějakou smysluplnou alternativu z univerzálu (např. Magnaflow?), už se mi sice nechce do nějakého připasování, řešení přírub atd., ale lepší jak nic. Ale zas by to byl trénink na anglána Vti, kde mě to brzo čeká HaHaaa
   Návrat  
DOHCVTEC je teď offline  DOHCVTEC
4 háčka
PříspěvekZaslal: 18.6.2017 , 21:52   Citovat  

Dopis napsal:
Dnes jsem při kontrole auta před TK zjistil, že z dřívějška zůstala na druhé lambdě (uprostřed katu) redukce, která se používá, aby lambda pomaleji reagovala a nehlásila chybu katu (typicky při špatném naladění LPG). Kdysi jsem ji tam dal, protože to špatně naladili a bylo to rychlé řešení, než jsem sehnal kabel a naučil se to sám.

Chtěl jsem ji dát pryč, ale podle všeho se uvnitř katu pohnul ten voštinový modul směrem dozadu (najeto 280tkm) a lambda tam teď nejde strčit a musí zůstat v redukci. Pokud budou emise OK, tak to na TK asi nějak projde, ale chtěl bych to dát do pořádku. Pokud emise nevyjdou, tak to už bude jiný příběh...

Walker má docela příznivou cenu, ale dodací lhůta je měsíc i víc a navíc některé eshopy uvádějí, že tento typ zboží neposílají "overseas", k tomu poštovné, clo a DPH a je to někde jinde.

Našel někdo nějakou smysluplnou alternativu z univerzálu (např. Magnaflow?), už se mi sice nechce do nějakého připasování, řešení přírub atd., ale lepší jak nic. Ale zas by to byl trénink na anglána Vti, kde mě to brzo čeká HaHaaa

proc jsi ty emise proste nezaplatis ,vyjde to levneji HaHaaa jinak se to pred rokem v lete tohle presne resilo pac jsem to chtel taky kupovat a pak jsi to zaplatil , taky jsem daval naky odkazy na kompletni katy na accord ,pohledej jsi to ..
   Návrat  
Dopis je teď offline  Dopis
3 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 18.6.2017 , 22:03   Citovat  

DOHCVTEC napsal:
proc jsi ty emise proste nezaplatis ,vyjde to levneji HaHaaa jinak se to pred rokem v lete tohle presne resilo pac jsem to chtel taky kupovat a pak jsi to zaplatil , taky jsem daval naky odkazy na kompletni katy na accord ,pohledej jsi to ..

Nikomu za emise rozhodně platit nebudu (myšleno do kapsy).

Pokud budou emise OK a redukce technikovi nebude vadit = dál neřeším. Pokud ale budou emise KO nebo bude vadit redukce tak to řešit chci a budu.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 18.6.2017 , 22:22   Citovat  

Dopis napsal:

Pokud budou emise OK a redukce technikovi nebude vadit = dál neřeším. Pokud ale budou emise KO nebo bude vadit redukce tak to řešit chci a budu.

kámo německej ebay.de - našel jsem tam všecho tak věřím že tam bude i tohle
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 18.6.2017 , 23:03   Citovat  

Dopis napsal:

no jo 11tis za kat co nezarucuje uspech na EM je levnejsi varianta nez parstovek jednou za dva roky Velmi šťastný
na ebay.de to samy , objednas neco co nemusi projit na EM ,projdi si to hlavne jak se to zde resilo Úsměv
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 18.6.2017 , 23:32   Citovat  

DOHCVTEC napsal:
no jo 11tis za kat co nezarucuje uspech na EM je levnejsi varianta nez parstovek jednou za dva roky Velmi šťastný
na ebay.de to samy , objednas neco co nemusi projit na EM ,projdi si to hlavne jak se to zde resilo Úsměv

jasně,taky bych tak neřešil,jestli to neprojde,dat litr za emise neni nic,a pakliže to nema vliv na auto tak zbytečný
   Návrat  
benza je teď offline  benza
PříspěvekZaslal: 19.6.2017 , 12:58   Citovat  

Zjistil jsem, že mám jednu kost na předním stabilizatoru KO. Co jsem se dívál, tak jsou 3 varianty délek - 70,80 a 90mm. Koukal jsem tady na foru, že udajně by měly být 80mm.

Mám snížený podvozek a původní kost měla 70mm, tak mě to vedlo k úvaze jestli vy, kteří máte snížené podvozky máte původní 80mm kosti.
   Návrat  
Kein je teď offline  Kein
PříspěvekZaslal: 19.6.2017 , 14:14   Citovat  

Ahoj,

chtěl bych se zeptat na názor zkušenějších, protože si nejsem jistý. Mám Accord Tourer 2.0 manuál po face (2006) a trápí mně vibrace/dunění při 2000 otáčkách a to bez ohledu na to jestli auto stojí/jede, je zařazeno/vyřazeno. Je to tak silné, že se rozechvěje zrcátko. Možná nejvýraznější je to při deceleraci (zařazená pětečka a dojezd do obce bez plynu). Typuju, že je špatněj přední silentblok motoru (i když vizuálně nevypadá). Slyšel jsem i názor, že to může dělat výfuk, ale to se mi nezdá. Po tom co jsem ho úplně svěsil a nenastala ani minimální změna tomu, ale moc nevěřím. Co si o tom vy zkušenější myslíte? Uvítám jakoukoliv radu či nápad..
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 19.6.2017 , 14:21   Citovat  

Kein napsal:
Ahoj,

chtěl bych se zeptat na názor zkušenějších, protože si nejsem jistý. Mám Accord Tourer 2.0 manuál po face (2006) a trápí mně vibrace/dunění při 2000 otáčkách a to bez ohledu na to jestli auto stojí/jede, je zařazeno/vyřazeno. Je to tak silné, že se rozechvěje zrcátko. Možná nejvýraznější je to při deceleraci (zařazená pětečka a dojezd do obce bez plynu). Typuju, že je špatněj přední silentblok motoru (i když vizuálně nevypadá). Slyšel jsem i názor, že to může dělat výfuk, ale to se mi nezdá. Po tom co jsem ho úplně svěsil a nenastala ani minimální změna tomu, ale moc nevěřím. Co si o tom vy zkušenější myslíte? Uvítám jakoukoliv radu či nápad..

a co pridrena vacka ,tyhle motory na to trpely ikdyz predface ..
   Návrat  
Peliator je teď offline  Peliator
1 háčko
PříspěvekZaslal: 19.6.2017 , 20:52   Citovat  

Dopis napsal:

Zkus to tady tudy odkaz nevím co je to zač, ale cena je 5181 Kč.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 19.6.2017 , 21:08   Citovat  

Peliator napsal:
Zkus to tady tudy odkaz nevím co je to zač, ale cena je 5181 Kč.

to vypada na ty polsky co litaj po allegru a nekdo psal ,ze stim nebo podobnym neprosel pres EM ..
chce to opravdu projit jak se to zde resilo a myslim ,ze nakonec byl pouzitelnej jenom ten mangaflow stim,
ze je dulezity vybrat ten spravnej rozmer a typ..
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 20.6.2017 , 10:18   Citovat  

nevi nekdo jestli jsou stefty kol u accordu stejny ? myslim A6G a A7G ..
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 7G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 362, 363, 364 ... 379, 380, 381  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina