Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[0]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 8G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 53, 54, 55  Další 
Zaslat odpověď

Strana 54 z 55
Adlok je teď offline  Adlok
PříspěvekZaslal: 7.8.2017 , 19:48   Citovat  

iNtEgRaCZ napsal:
No, ono je to u Honda HFT trochu slozitejsi Velmi šťastný
je nutne hlasem projit postupne parovaci proces... Mam prehozeno na anglictinu, tak rozepisu povely jak si je vybavuju:
Setup -> Pair -> (ciselny kod, obvykle hlasim one-one-one-one Úsměv ) ->yes->(vyhledat v telefonu HFT) ->(nazev zarizeni) -> hotovson
mezitim bude dama z repraku neco pindat jako precteni menu, ze mas zadat zmineny ciselny kod, apod. Pro kazdy povel nutne stisknout tlacidlo (voice) na volantu a pak mluvit

jo a zasadni je stat a mit zatazenou rucku je to dobrý

Hej díky ti! Velmi šťastný Měl jsem to spárované, asi dva měsíce, vše OK, a pak se mi to najednou samo odpárovalo, což jsem taky ještě nevypátral proč, neva... No a za živého boha se mi to nedařilo zase spárovat, nadával jsem jak špaček. Už jsem myslel, že mazlika shodím ze skály... Ale, že by to záviselo na zatažené ručce, to mě fakt nenapadlo. Parkuju na rovině, nechávám většinou jen rychlost. Takže, ještě jednou díky. Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
PříspěvekZaslal: 7.8.2017 , 20:06   Citovat  

Sobuls napsal:
nejak jsem to nezkoumal, ale podle mne je to prijimac dalkace Velmi šťastný

Hoj, ne že bych vykoumal něco nového, ale na DO bude asi přijímač uprostřed palubky pod čelním sklem, viz obrázek...

DSC_1058.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
DSC_1058.JPG, 2.8 MB
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 7.8.2017 , 20:17   Citovat  

Zdravím, nemáte někdo nějaký dekodér nebo legendu k piktogramům, které se zobrazují v "Systému připomenutí servisní prohlídky"? Co znamenají jednotlivá čísla a tak (viz foto). Divné je, že jeden čas mi to servis připomínalo jako odečet kilometrů, a pak se to změnilo na odečet dní - to nevím, jestli je úplně normální... Velmi šťastný

DSC_1133.JPG

DSC_1133.JPG, 3.33 MB
   Návrat  
Peter_spx je teď offline  Peter_spx
PříspěvekZaslal: 7.8.2017 , 20:33   Citovat  

To prepnutie na dni je normalne...A8G ked je vacsi pocet km do servisu,prepne na dni.
Od urciteho casu do servisu sa to prepne na km,
Kolko mas najazdenych km?

Nejake kody su tu....2 je v tabulke
7..vymena brzdovej kvapaliny
8..vzduchovy filter

Servis kody.JPG

Servis kody.JPG, 90.4 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
PříspěvekZaslal: 7.8.2017 , 21:00  Naposledy upravil Adlok dne 7.8.2017 , 21:11, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Peter_spx napsal:
To prepnutie na dni je normalne...A8G ked je vacsi pocet km do servisu,prepne na dni.
Od urciteho casu do servisu sa to prepne na km,
Kolko mas najazdenych km?

Nejake kody su tu....2 je v tabulke
7..vymena brzdovej kvapaliny
8..vzduchovy filter

Díky. Úsměv Aspoň něco. Accord má 340.500...
Asi to bude chtít promazat (případně znovu nastavit intervaly), protože brzdy se tuším dělaly v lednu při STK, vzduchový filtr jsem dělal před měsícem, když jsem řešil čištění klimatizace. Možná ta kategorie 2 bude chtít zkontrolovat...
   Návrat  
Peter_spx je teď offline  Peter_spx
PříspěvekZaslal: 7.8.2017 , 21:02   Citovat  

Adlok napsal:
Díky. Úsměv Aspoň něco. Accord má 360.500...
Asi to bude chtít promazat (případně znovu nastavit intervaly), protože brzdy se tuším dělaly v lednu při STK, vzduchový filtr jsem dělal před měsícem, když jsem řešil čištění klimatizace. Možná ta kategorie 2 bude chtít zkontrolovat...

no to je slusna porce. Ja mam cca stvrtinu. Jasne po kazdom danom servise,treba zmazat kod.
   Návrat  
Probos je teď offline  Probos
1 háčko
PříspěvekZaslal: 7.8.2017 , 23:38   Citovat  

Adlok napsal:
Díky. Úsměv Aspoň něco. Accord má 340.500...

Trošku ot ale zajímalo mě, jestli pořád funguješ na původním řetězu a napinaku při těch km?

Jinak borec co mi auto prodával si nechal ten servisní interval v honde vypnout úplně když to koupil. Nechápe nikdo proč ale co už no Úsměv znovu ho zapínat nebudu.
   Návrat  
DworiBak je teď offline  DworiBak
2 háčka
PříspěvekZaslal: 8.8.2017 , 6:26   Citovat  

Adlok napsal:
Hoj, ne že bych vykoumal něco nového, ale na DO bude asi přijímač uprostřed palubky pod čelním sklem, viz obrázek...

Tohle je čidlo slunečního svitu ke klimatizaci. Velmi šťastný
DO příjmač je v řidičových dveří Velmi šťastný
   Návrat  
DworiBak je teď offline  DworiBak
2 háčka
PříspěvekZaslal: 8.8.2017 , 6:28   Citovat  

Adlok napsal:
Zdravím, nemáte někdo nějaký dekodér nebo legendu k piktogramům, které se zobrazují v "Systému připomenutí servisní prohlídky"? Co znamenají jednotlivá čísla a tak (viz foto). Divné je, že jeden čas mi to servis připomínalo jako odečet kilometrů, a pak se to změnilo na odečet dní - to nevím, jestli je úplně normální... Velmi šťastný
Co znamená jaký kod máš v servisce.
po provedení je potřeba každý kod smazat
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 9.8.2017 , 6:28   Citovat  

Probos napsal:
Trošku ot ale zajímalo mě, jestli pořád funguješ na původním řetězu a napinaku při těch km?

Jinak borec co mi auto prodával si nechal ten servisní interval v honde vypnout úplně když to koupil. Nechápe nikdo proč ale co už no Úsměv znovu ho zapínat nebudu.

Já auto koupil před půl rokem, takže netuším, ale zkusím pohledat v servisce, je plně vypsaná...
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 9.8.2017 , 7:37   Citovat  

DworiBak napsal:
Co znamená jaký kod máš v servisce.
po provedení je potřeba každý kod smazat

Někdy stačí více hledat. Všechny kódy jsou vypsány v servisce, viz obr.

DSC_1136.JPG

DSC_1136.JPG, 3.18 MB
   Návrat  
jakubM je teď offline  jakubM
3 háčka
PříspěvekZaslal: 11.8.2017 , 11:27   Citovat  

Nezbyly někomu origo pružiny? Nesnižoval někdo? Úsměv
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 11.8.2017 , 17:55   Citovat  

A8G nemá nad zadními koly podběhy nebo mi tam chybí ? Se stydím

Sorry za blbej dotaz.
   Návrat  
Mara008 je teď offline  Mara008
1 háčko
PříspěvekZaslal: 11.8.2017 , 20:11   Citovat  

Probos napsal:

Sorry za blbej dotaz.

Nemá. Taky jsem se divil, když jsem očumoval v Honda salónu Velmi šťastný. Má tam jen nástřik na podvozek. A7G má sice plastové podběhy, ale pod tím jen holý plech.
   Návrat  
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 11.8.2017 , 21:41   Citovat  

Probos napsal:

Sorry za blbej dotaz.

Buď rád, že tam nejsou...o starost méně Úsměv
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.8.2017 , 10:20   Citovat  

Stepa napsal:

Neříkám, že nejsem rád, jen jsem ted prohlížel auto a říkal jsem si, že bych si mohl vytlumit pření podběhy. Přece jen od kol jde asi v tom autě největší hluk alespoň pocitově. Tak se dívám, a vzadu podběhy nikde Velmi šťastný

BTW pojedu teď na dovolenou na 10 dní a chtěl jsem se zeptat, jestli někdo řešil na sedana nějaké střešní nosiče + rakev? Představoval bych si nějakou menší. Pořád jsem počítal s tím, že to všechno dám do kufru ale nejsem si úplně jistej v plné posádce. Já jsem našel všude jen nosiče co se upevňují na hagusy, což je mi k ničemu....

Případně pokud by někdo z Brna, Jihomoravského, Zlínského kraje měl a nebál by se půjčení, určitě bych rád i zaplatil za půjčení, nebo koupil nějakou lahvinku - dle domluvy je to dobrý přátele
   Návrat  
turkpet je teď offline  turkpet
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.8.2017 , 11:10   Citovat  

Probos napsal:
Neříkám, že nejsem rád, jen jsem ted prohlížel auto a říkal jsem si, že bych si mohl vytlumit pření podběhy. Přece jen od kol jde asi v tom autě největší hluk alespoň pocitově. Tak se dívám, a vzadu podběhy nikde Velmi šťastný

BTW pojedu teď na dovolenou na 10 dní a chtěl jsem se zeptat, jestli někdo řešil na sedana nějaké střešní nosiče + rakev? Představoval bych si nějakou menší. Pořád jsem počítal s tím, že to všechno dám do kufru ale nejsem si úplně jistej v plné posádce. Já jsem našel všude jen nosiče co se upevňují na hagusy, což je mi k ničemu....

Případně pokud by někdo z Brna, Jihomoravského, Zlínského kraje měl a nebál by se půjčení, určitě bych rád i zaplatil za půjčení, nebo koupil nějakou lahvinku - dle domluvy je to dobrý přátele

Mám thule nosič na sedan a a k tomu truhlicu...kratšia a široká..rozsah ca ako strecha, a vysoká používám ju na letné dovolenky...akurát som z Ostravy.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.8.2017 , 11:19   Citovat  

turkpet napsal:
Mám thule nosič na sedan a a k tomu truhlicu...kratšia a široká..rozsah ca ako strecha, a vysoká používám ju na letné dovolenky...akurát som z Ostravy.

Díky, ale ostrava je zrovna trošku z ruky Smutný Na kolik to prosím výjde cca ?
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.8.2017 , 11:23   Citovat  

Probos napsal:
Díky, ale ostrava je zrovna trošku z ruky Smutný Na kolik to prosím výjde cca ?

Tu len pre ilustráciu

Čo máš na mysli cenu čoho?
Na tudy odkaz mám 350 L variantu, kupoval som ho pred rokmi keď som potreboval aby sa vlezol poskladany kočár...výška 39cm,čo moc na trhu nie je..je to kratšia varianta skôr na leto. Dá sa kúpiť aj tu v ČR...je to na zámok,slovenský výrobca a pomer cena užitná hodnota za mňa na 1.

IMG_6086.PNG

IMG_6086.PNG, 1.5 MB
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.8.2017 , 11:52   Citovat  

turkpet napsal:
Tu len pre ilustráciu

Čo máš na mysli cenu čoho?
Na tudy odkaz mám 350 L variantu, kupoval som ho pred rokmi keď som potreboval aby sa vlezol poskladany kočár...výška 39cm,čo moc na trhu nie je..je to kratšia varianta skôr na leto. Dá sa kúpiť aj tu v ČR...je to na zámok,slovenský výrobca a pomer cena užitná hodnota za mňa na 1.

Díky moc. to se mi líbí ! Akorát nevím jestli se mi to chce kupovat kvůli dovolené jednou za rok, ale možná, že to koupím. To se prodává vč. těch střešních nosičů nebo musím koupit zvlášť ?
   Návrat  
Kmóďa je teď offline  Kmóďa
4 háčka
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 12.8.2017 , 11:54   Citovat  

Stepa napsal:

Nějak nechápu tu starost o kterou je méně. Já jsem rád že u A7g mám plastové podběhy a ne jak u starých Hond,kde šel bordel rovnou do podběhů a hnilo to...
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.8.2017 , 12:10   Citovat  

Probos napsal:
Díky moc. to se mi líbí ! Akorát nevím jestli se mi to chce kupovat kvůli dovolené jednou za rok, ale možná, že to koupím. To se prodává vč. těch střešních nosičů nebo musím koupit zvlášť ?

Tu je odkaz na česku verziu stranok a teraz aj zaujimave zľavy
tudy odkaz

Nosič sa predáva samostatně..ja mám Thule
tu si možeš vybrať:
tudy odkaz
.. alebo od iných výrobcov, ktorý su obvykle lacnejší..
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.8.2017 , 12:13   Citovat  

turkpet napsal:
tudy odkaz

tu si možeš vybrať:
tudy odkaz

Moc díky za informace. Ono dohromady to tak jako tak vyjde na docela ranec (když beru v potaz, že to využiju max 1x-2x ročně). Ale ještě to promyslím Úsměv V každém případě to vypadá super.
   Návrat  
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 12.8.2017 , 13:09   Citovat  

Kmóďa napsal:
Nějak nechápu tu starost o kterou je méně. Já jsem rád že u A7g mám plastové podběhy a ne jak u starých Hond,kde šel bordel rovnou do podběhů a hnilo to...

1. Uchyceni podbehu
2. Pro me nejvetsi problem, ze tam po A7G zacali davat koberce misto plastu. Nikdy to poradne nevyschne a pokud nedas pravidelnou udrzbu, tak to hnije.

Nevim cemu rikas stara Honda...mel jsem C7G bez zadnich podbehu, parkovano pouze venku a nehnilo absolutne nic.
   Návrat  
jirkasnoopy je teď offline  jirkasnoopy
PříspěvekZaslal: 14.8.2017 , 8:46   Citovat  

Já mám kombíka, takže jsem si jen koupil uni střešní nosič v akci za 1000,- a boxy se dají sehnat taky levněji už od 3tis. i méně. Samozřejmě záleží na penězích a kvalitě. Já osobně to nepoužívám denně, takže nepotřebuji box za 25 000,- který jsem taky viděl.

turkpet napsal:
tudy odkaz

tu si možeš vybrať:
tudy odkaz
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 14.8.2017 , 16:24   Citovat  

jirkasnoopy napsal:
Já mám kombíka, takže jsem si jen koupil uni střešní nosič v akci za 1000,- a boxy se dají sehnat taky levněji už od 3tis. i méně. Samozřejmě záleží na penězích a kvalitě. Já osobně to nepoužívám denně, takže nepotřebuji box za 25 000,- který jsem taky viděl.

nevyvraciam..suhlasím...len som chcel dotyčnému ukázať pre čo som sa rozhodol ja.
   Návrat  
DOHCVTEC je teď offline  DOHCVTEC
4 háčka
PříspěvekZaslal: 14.8.2017 , 16:31   Citovat  

Stepa napsal:
1. Uchyceni podbehu
2. Pro me nejvetsi problem, ze tam po A7G zacali davat koberce misto plastu. Nikdy to poradne nevyschne a pokud nedas pravidelnou udrzbu, tak to hnije.

Nevim cemu rikas stara Honda...mel jsem C7G bez zadnich podbehu, parkovano pouze venku a nehnilo absolutne nic.

C7G poface uz mel ty blby koberce ,diky tomu kamosovy zacal hnit zadek ,porad je lepsi hladky plech po kterem to stece nez drsnejsi nebo koberce kde se to drzi ,i ty plastovy nejsou idealni pac v nekterych mistech kde je plast uchycen nebo kde se dotyka karoserie se v zime drzi snich ,blato a hnije to tam jeste vice jaky by tam nic nebylo.. ja na A7G mam sice pekny plechy pod plastama ,ale urcity mista jsem musel osetrit pac uz chytaly ,ale zase ten plast odrazi kaminky ,takze prast jako uhod ..
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 14.8.2017 , 19:53   Citovat  

Už jste řešili reproduktory? Začal mi chrčet přední reprák a přemýšlím jak to řešit... Chtěl bych něco plug&play.. buď nějaký jetý origo, nebo vyměnit obě přední strany za neorigo. Nemáte nějaký tip, co tam padne bez jakýchkoliv úprav?
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 14.8.2017 , 20:20   Citovat  

jakubM napsal:
Už jste řešili reproduktory? Začal mi chrčet přední reprák a přemýšlím jak to řešit... Chtěl bych něco plug&play.. buď nějaký jetý origo, nebo vyměnit obě přední strany za neorigo. Nemáte nějaký tip, co tam padne bez jakýchkoliv úprav?

Někdo tady dřív myslím psal, že se jen uvolnila přilepená membrána na repráku a stačilo to zalepit vteřinovým lepidlem a bylo po problému. Mě začal přední reprák taky chrčet a taky přemýšlím jak to řešit. Blbý je, že se musí sundat celej tapec abych se na to podíval a zatím nebyl čas. Plug&play v rozumné "kvalitě" bych řekl že nenajdeš, ale nevím, nezjišťoval jsem. V každým případě bude asi skoro cokoli lepší než tenhle premium sound system, ze kterýho jsem asi nejvíc zklamanej :/
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 14.8.2017 , 20:23   Citovat  

Probos napsal:
Někdo tady dřív myslím psal, že se jen uvolnila přilepená membrána na repráku a stačilo to zalepit vteřinovým lepidlem a bylo po problému. Mě začal přední reprák taky chrčet a taky přemýšlím jak to řešit. Blbý je, že se musí sundat celej tapec abych se na to podíval a zatím nebyl čas. Plug&play v rozumné "kvalitě" bych řekl že nenajdeš, ale nevím, nezjišťoval jsem. V každým případě bude asi skoro cokoli lepší než tenhle premium sound system, ze kterýho jsem asi nejvíc zklamanej :/

já už nějakou top kvalitu neřeším, vyhovovalo mi i to origo
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 8G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 53, 54, 55  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina