Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 7G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 370, 371, 372 ... 379, 380, 381  Další 
Zaslat odpověď

Strana 371 z 381
DworiBak je teď offline  DworiBak
2 háčka
PříspěvekZaslal: 8.8.2017 , 21:26   Citovat  

nudissima napsal:
Ahoj, shaním náhradu za přední tlumiče pro xenonového accorda, ale všechny co se prodávají nemají pro levý tlumič držák na ovládáni xenonů, řeší se to přehožením držáku, nebo existuji i náhrady s držákem. Dokážete doporučit?
Jde mi o
51606-SEF-G11
č.5 odkaz

Jedině originál,popřípadě některé snížené podvozky to mají.

Paullik74 napsal:
Zdravím,
nemá někdo info, zdali je možné do A7G Tourera dodatečně přidat tlačítko na otevírání kufru do předního panelu u řidiče, viz. obrázek (https://www.autoesa.cz/files/cars/582145499/582145499-22.jpg - nejlevější), když tam není? Je to možné u předfaceliftu? Uvažujeme-li, že elektrické víko auťák má, jen prostě tam není tohle tlačítko vepředu.

Předem díky za jakoukoli odpověď.
Dodělat by to mohlo jít
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
mi5 je teď offline  mi5
PříspěvekZaslal: 8.8.2017 , 21:30   Citovat  

Takhle chladivo podle budíků tam je, kompresor lítá při věčí náplni až k 15 Atm. Relé zítra prověřím, kompresor krásně spíná po sepnutí tlačítka. Na únik to nevypadá, tlak se kámoš domnívá že by měl být něco ke 12 Atm. Teplota u řidiče na parkovišti večer 32 a u spolujezdce 19 na výdechách. Dual vypnut, už jsem to probíral na předešlích stránkách tady na foru.
Jemu se zdálo na přicpanou trysku před výparníkem.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
2 háčka
PříspěvekZaslal: 8.8.2017 , 21:38   Citovat  

IGNOR napsal:
Jak se prosím tě projevují výfukové vačky když jsou ve fázi jak ty říkáš "nemoc"

Takhle,trápí to všechny K motory. Bohužel i A8G

pixlr_20170808213525693.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
pixlr_20170808213525693.jpg, 196.42 kB
   Návrat  
Nabirak je teď offline  Nabirak
PříspěvekZaslal: 8.8.2017 , 21:50   Citovat  

mi5 napsal:
Takhle chladivo podle budíků tam je, kompresor lítá při věčí náplni až k 15 Atm. Relé zítra prověřím, kompresor krásně spíná po sepnutí tlačítka. Na únik to nevypadá, tlak se kámoš domnívá že by měl být něco ke 12 Atm. Teplota u řidiče na parkovišti večer 32 a u spolujezdce 19 na výdechách. Dual vypnut, už jsem to probíral na předešlích stránkách tady na foru.
Jemu se zdálo na přicpanou trysku před výparníkem.

Dival ses na ten servomotorej, jak jsem ti psal vcera? "Zaslal: 7.8.2017 , 18:24"
   Návrat  
mi5 je teď offline  mi5
PříspěvekZaslal: 9.8.2017 , 14:04   Citovat  

Nabirak napsal:
Dival ses na ten servomotorej, jak jsem ti psal vcera? "Zaslal: 7.8.2017 , 18:24"

Díky za pomoc, ještě ne jsem v práci, odpoledne na to mrknu.
   Návrat  
mi5 je teď offline  mi5
PříspěvekZaslal: 9.8.2017 , 16:02   Citovat  

Tak jsem nenašel ten motorek, kde je schován? Jako z boku u spolujezdce a dole nebo nahoře? Relatka jsem přehodil a beze změny.
   Návrat  
Mc.Master150 je teď offline  Mc.Master150
1 háčko
PříspěvekZaslal: 9.8.2017 , 16:09   Citovat  

zdar lidi . hele chci si dat do sviho accorda 7g 1din radio dolu do kastliku aniz bych vyradil origo radio. akorat nevim jakou mam koupit tu ISO redukci. nekde sem videl ze jeden konektor z redukce zustal v origo radiu druhej sel do novyho radia a ten treti se spojil stim konektorem co se vynda z origo radia. resil to nekdo ?
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 9.8.2017 , 16:40   Citovat  

mi5 napsal:
Tak jsem nenašel ten motorek, kde je schován? Jako z boku u spolujezdce a dole nebo nahoře? Relatka jsem přehodil a beze změny.

Z boku tunelu. Jeden je u spolujezdce jeden u ridice cca 30 cm od podlahy. Kazdy reguluje teplotu jen pro svou tranu.
   Návrat  
_Marty_ je teď offline  _Marty_
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 9.8.2017 , 21:02   Citovat  

Nabirak napsal:
Z boku tunelu. Jeden je u spolujezdce jeden u ridice cca 30 cm od podlahy. Kazdy reguluje teplotu jen pro svou tranu.

Tak jsme na to s jirkou koukali a nic vsechno se hejbe a vse reguluje. Kazda strana fouka jak studeny tak teply vzduch, pouze u ridice tam nejde z klimi, takze otazka je tam nekde nejaka klapka co pousti vzduch z klimi do kazde strany?
   Návrat  
mi5 je teď offline  mi5
PříspěvekZaslal: 9.8.2017 , 21:33   Citovat  

Jo a ještě, který relátko je prosím od výstražných blinkrů? taky kleklo Se stydím
   Návrat  
Mara008 je teď offline  Mara008
1 háčko
PříspěvekZaslal: 9.8.2017 , 21:52   Citovat  

Když jsme u těch výstražných, tak tlačítko by asi mělo svítit což? Nedávno jsem rozdělával panel nad rádiem a dnes jsem si všimnul, že tlačítko nesvítí.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 9.8.2017 , 22:16   Citovat  

_Marty_ napsal:
Tak jsme na to s jirkou koukali a nic vsechno se hejbe a vse reguluje. Kazda strana fouka jak studeny tak teply vzduch, pouze u ridice tam nejde z klimi, takze otazka je tam nekde nejaka klapka co pousti vzduch z klimi do kazde strany?

To je prave to, je tam klapaka co to pousti bud pres vyparnik, nebo radiator. Popr neco mezi tim.
Ta klapka musi chodit z jedne krajni polohy do druhe. Pak neni mozne aby ti jedna strana chladila a druha ne.
Hele jeste zkus sundat z horni strany palubovky ten prostredek a podivat se jakoby dolu, uvidis obe dve klapky a muzes porovnat, zda se obe otviraji stejne. Zda tam neni treba nejaky predmet co by blokoval klapku a ted ti to porad malinko pritapi.
Tady na zacatku toho videa je to co myslim, staci jen potahnout k sobe. tudy odkaz
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 9.8.2017 , 22:26   Citovat  

Mara008 napsal:
Když jsme u těch výstražných, tak tlačítko by asi mělo svítit což? Nedávno jsem rozdělával panel nad rádiem a dnes jsem si všimnul, že tlačítko nesvítí.
svítit ma, u prdface jen trojuhelnik u face cely spinac
   Návrat  
Mara008 je teď offline  Mara008
1 háčko
PříspěvekZaslal: 10.8.2017 , 9:26   Citovat  

DworiBak napsal:
svítit ma, u prdface jen trojuhelnik u face cely spinac

Díky za potvrzení je to dobrý . Tak se jdu na to podívat.
   Návrat  
Probos je teď offline  Probos
2 háčka
PříspěvekZaslal: 10.8.2017 , 12:39   Citovat  

DworiBak napsal:

Tohle se ale pozná už při seřízení ventilů, což? Já jsem byl seřizovat ventily a měl bych mít vše údajně v pořádku.

Jak se vlastně tato "nemoc" projevuje za jízdy?
   Návrat  
mi5 je teď offline  mi5
PříspěvekZaslal: 10.8.2017 , 21:52   Citovat  

Tak klapky fungují, skoro bych to typnul že nejde ten výparník. Prostě to vypadá, že tam nejde chladivo. Asi budu muset udělat tu trysku. Tolik poruch nebylo ani na škodovce Velmi šťastný
   Návrat  
DOHCVTEC je teď offline  DOHCVTEC
4 háčka
PříspěvekZaslal: 11.8.2017 , 0:24   Citovat  

mi5 napsal:
Tak klapky fungují, skoro bych to typnul že nejde ten výparník. Prostě to vypadá, že tam nejde chladivo. Asi budu muset udělat tu trysku. Tolik poruch nebylo ani na škodovce Velmi šťastný

zbytecne spekulujes ,stejne casem odejde i zbytek Velmi šťastný ja vymenil komplet vse ..
uz to prekousavam pomalu ikdyz je jeste spousta veci co stejne odejde ..
   Návrat  
Acxe je teď offline  Acxe
1 háčko
PříspěvekZaslal: 11.8.2017 , 10:25   Citovat  

mi5 napsal:

Bud máš ucpaný filtrdehydrátor v kondenzátoru a nebo ucpaný expanzní ventil.. Expanzní ventil bych řešil až naposled, až nic jiného nezbude. Je za přepážkou v kabině, mezi výparníkem a přírubou v motorovém prostoru. Musí se vyndat výparník... Ble

Pokud by byl exp. ventil ucpaný, tak by se ti to na sací straně podsávalo a na výtlačné by jsi měl vysoký tlak - 15 bar je OK. V těchto vedrech tam muže byt i kolem 20 bar.

Zjisti jaké tam máš tlaky za provozu - jak na sání tak na výtlaku. Úsměv
   Návrat  
mi5 je teď offline  mi5
PříspěvekZaslal: 11.8.2017 , 11:09   Citovat  

Předpokládám, že všechny opravy znamenají vydání palubky? Nevíš kolik má být standartni tlak při správné funkci klimatizace? Chladivo tam dáme podle váhy, co mi tu už kluci psali. A na filtr dehydrator se dostanu kde? Není lépe dostupný?
   Návrat  
Acxe je teď offline  Acxe
1 háčko
PříspěvekZaslal: 11.8.2017 , 17:40   Citovat  

Demontáž palubky vyžaduje jen výměna expanzího ventilu. Na youtube je návod jak si pocmoct pilkou Velmi šťastný aby to bylo jednodušší tudy odkaz pořádnej výtlem

Filterdehydrátor je v kondenzátoru - chladiči klimatizace za nárazníkem. Taková vložka filtru se zátkou. Doporučuji koupit orginál sadu v Hondě.
Tlaky jsou závislé na teplotě venku a v autě - takže se to takhle nedá říct co by tam mělo být. Na sací straně by měl tlak postupně klesat až k cca 2 bar. Pokud se to podsává až třeba k 1 bar, tak je to někde přicpané. Na výtlaku může být ve vedrech i 20bar. Vše ovlivňuje množství chladiva v okruhu. Zkusil bych naplnit cca 400g a vyzkoušet co to bude dělat. Málo chladiva může způsobit to že chladí jen třeba polovina výparníku.

Nicméně pokud by to bylo někdě ucpané tak by čidlo tlaku mělo samo výpínat kompresor.
   Návrat  
edy je teď offline  edy
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.8.2017 , 20:52   Citovat  

DworiBak napsal:

Teď nedávno jsem vyděl Accorda 7G co měl nalítáno skoro 400 tis.km a vačky v pohodě,asi spíš záleží na servisu a pravidelné výměně oleje po 10 tis.km nebo vada materiálu?
   Návrat  
markos je teď offline  markos
3 háčka
PříspěvekZaslal: 14.8.2017 , 8:53   Citovat  

edy napsal:
Teď nedávno jsem vyděl Accorda 7G co měl nalítáno skoro 400 tis.km a vačky v pohodě,asi spíš záleží na servisu a pravidelné výměně oleje po 10 tis.km nebo vada materiálu?

Možno bol na zvolávacej akcii Mrk
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 14.8.2017 , 9:16   Citovat  

edy napsal:

Jak vada materiálu, tak servis. Přitom A7G má kontrolu ventilové vůle každých 40tis oproti A8G kde až po 100is první kontrola
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 14.8.2017 , 9:19   Citovat  

Probos napsal:
Tohle se ale pozná už při seřízení ventilů, což? Já jsem byl seřizovat ventily a měl bych mít vše údajně v pořádku.

Jak se vlastně tato "nemoc" projevuje za jízdy?
Vím asi o dvou A8G kde se při servisu na to přišlo ale stejně jezdí. Pak ta oprava bude mnohem nákladnější
   Návrat  
Mc.Master150 je teď offline  Mc.Master150
1 háčko
PříspěvekZaslal: 14.8.2017 , 10:03   Citovat  

caute kluci nevite kdo tu v cz dela reflash na accorda 7g ? a kolik to tak kostuje ?
   Návrat  
Dopis je teď offline  Dopis
3 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 14.8.2017 , 10:17   Citovat  

Mc.Master150 napsal:
caute kluci nevite kdo tu v cz dela reflash na accorda 7g ? a kolik to tak kostuje ?

Pokud mas na mysli "ten" reflash, tak v ČR nikdo, jen MarekBB na SK, viz. zdejší téma.
   Návrat  
RIZ3K9 je teď offline  RIZ3K9
4 háčka
PříspěvekZaslal: 14.8.2017 , 22:11   Citovat  

Nevíte někdo o A7g tourer na prodej? K24, facelift 2006-2008, full výbavu s navi (oželím adaptivní radar tempomat HaHaaa ), nějaký rozumný nájezd do 200t km - bylo by něco mezi námi?
   Návrat  
DOHCVTEC je teď offline  DOHCVTEC
4 háčka
PříspěvekZaslal: 14.8.2017 , 22:42   Citovat  

RIZ3K9 napsal:
Nevíte někdo o A7g tourer na prodej? K24, facelift 2006-2008, full výbavu s navi (oželím adaptivní radar tempomat HaHaaa ), nějaký rozumný nájezd do 200t km - bylo by něco mezi námi?

.. do vcerejska trcel takovej na bazosi a nebyl tam kratce ,seda metla fulka ,kluci kupujete kdyz neni a kdyz je nikdo to nechce Velmi šťastný
   Návrat  
RIZ3K9 je teď offline  RIZ3K9
4 háčka
PříspěvekZaslal: 14.8.2017 , 23:03   Citovat  

DOHCVTEC napsal:
.. do vcerejska trcel takovej na bazosi a nebyl tam kratce ,seda metla fulka ,kluci kupujete kdyz neni a kdyz je nikdo to nechce Velmi šťastný

Není to tuten? tudy odkaz

V servisní historii jsou kroupy, nějaký tukance a zatékání vody k řidičovi, takže váhám jestli se na něj jet podívat Úsměv

Jinak tady je raritka s radarem, to "skleněný" Háčko na mřížce je top šuk tudy odkaz
   Návrat  
markos je teď offline  markos
3 háčka
PříspěvekZaslal: 15.8.2017 , 9:45   Citovat  

RIZ3K9 napsal:
Není to tuten? tudy odkaz

V servisní historii jsou kroupy, nějaký tukance a zatékání vody k řidičovi, takže váhám jestli se na něj jet podívat Úsměv

Jinak tady je raritka s radarem, to "skleněný" Háčko na mřížce je top šuk tudy odkaz

Koľko by som si potoom mohol pýtať za môj kus?

Type S pofacelift 2006, automat, 165 000 km / dovoz z DE s dokázateľným pôvodom pri 120 000 km/, quadxenóny (full custom made by Macro_Lighiting), Showa sport suspension / montovaná 07/2017/), parkovacie senzory, LPG s primazávaním (spotreba cca 10 l LPG), montované pri 140 000 km na Slovensku, cena motáže 1500 Eur), R17 ContipremiumContact 6 /2017/, zimné OEM Honda R16, parkovacie senzory, olej menený každých 12 000. Audiosystém 2 DIN rádio Clarion + funkčné ovládanie z volantu (PAC SWI RC), zosiľovač Audison SRX-2, ťahaná nová kabeláž do dverí (2x2 mm2), komponentné reproduktory Focal 165V2 v MDF rámiku v výhybkou, subwoofer Hertz + zosiľnovač Audison SRX1

Nerobím reklamu môjmu vozítku, ale zaujímalo by ma koľko by som zaň dostal....

IMG_0491.JPG

IMG_0491.JPG, 426.9 kB

file4.jpeg

file4.jpeg, 1.07 MB

file3.jpeg

file3.jpeg, 2.07 MB

file1.jpeg

file1.jpeg, 1.99 MB