Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 6G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 305, 306, 307, 308, 309  Další 
Zaslat odpověď

Strana 306 z 309
DanielCVC je teď offline  DanielCVC
PříspěvekZaslal: 17.7.2017 , 19:51   Citovat  

Zdravím, zajímalo by mě jestli tu někdo řešil hvízdání řemenice (té v gumě uložené), nezkoušel někdo nebo nedělá někdo řemenici bez toho gumového členu? Díky
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
piskot je teď offline  piskot
3 háčka
PříspěvekZaslal: 18.7.2017 , 16:52   Citovat  

DanielCVC napsal:
Zdravím, zajímalo by mě jestli tu někdo řešil hvízdání řemenice (té v gumě uložené), nezkoušel někdo nebo nedělá někdo řemenici bez toho gumového členu? Díky

Nedělá to spíš ložisko...?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
DanielCVC je teď offline  DanielCVC
PříspěvekZaslal: 18.7.2017 , 20:43   Citovat  

piskot napsal:
Nedělá to spíš ložisko...?

Těžko říct, mám celou dobu za to že to děla to že je načatej ten gumovej člen řemenice. Když nahraju co to je za zvuk dokážeš to rozlišit? Díky
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 18.7.2017 , 21:35   Citovat  

DanielCVC napsal:
Těžko říct, mám celou dobu za to že to děla to že je načatej ten gumovej člen řemenice. Když nahraju co to je za zvuk dokážeš to rozlišit? Díky

No, ehm, nejspíš ne... Úsměv Ale mohou se "chytit" ostatní.
   Návrat  
OPR je teď offline  OPR
1 háčko
PříspěvekZaslal: 21.7.2017 , 13:36   Citovat  

Ahoj, prosím Vás panstvo o radu. Je stejný zadní nárazník u Liftbacku před FL i po FL? Někdo mne narval na parkovišti a a potřebuji na Liftbacka poface sehant zadní nárazník. Věděl by někdo?

Dálší věc je zda pro sedan a Liftback jsou ty zadní nárazníky stejný???

Pokud by někdo pomohl moc dík.

Ondra
   Návrat  
tukkan je teď offline  tukkan
1 háčko
PříspěvekZaslal: 28.7.2017 , 22:20   Citovat  

Zadny naraznik je myslim rovnaky, predface ma na narazniku taku listu a poface je bez. Ale usudzujem iba podla vizualu.

Zaroven sa lucim so sekciou Accord 6G, pretoze som ho predal. Vsetkym dakujem za rady a vasim A6G este vela benzinu a km.
Presuniem sa do sekcie CR-V 3G cca o tyzden je doma, a snad stiham na Honda Relax do Adamova.
   Návrat  
OPR je teď offline  OPR
1 háčko
PříspěvekZaslal: 29.7.2017 , 9:56   Citovat  

Děkuji za odpověď je to dobrý H+ přátele
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 30.7.2017 , 19:50   Citovat  

Po výměně výfuku jsem po pár desítkách najetých km pro mě nemile překvapen sazemi na koncovkách. Na původním výfuku byly chromové nástavce, takže to nebylo vidět.
Žere motor olej? Dálniční spotřeba je 0,5 l na 1000 km.
Blbě to spaluje? Spotřeba je +/- 7,5 litru dlouhodobě a motor jede pocitově dobře.
Nebo je to něco, co se vypaluje vevnitř v nových trubkách?

IMG_20170724_133322.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
IMG_20170724_133322.jpg, 3.49 MB
   Návrat  
SlaveZer0 je teď offline  SlaveZer0
PříspěvekZaslal: 31.7.2017 , 16:48   Citovat  

Přeji pěkný den, neměl by náhodou doma někdo šroub víka ventilů? Bohužel jsem pitomec a dnes jsem jej zlomil, vyndat zbytek šroubu snad půjde ještě vcelku dobře, není to zalomené až tak zle, bohužel šroub doma náhradní nemám. Také jsem se chtěl zeptat, čím by bylo vhodné provizorně zadělat díru po šroubu, aby se s tím dalo popojet než se šroub vymění. Předem díky.
Foto šroubu.
tudy odkaz

PS kdyby se doma někomu válela LP stahoavčka okýnka, nebo LP a PZ vnější klika dvěří v černé barvě - nelakovaná, určitě bych nepohrdnul, bohužel dlouhodobě nedostatkové zboží. :/
   Návrat  
tukkan je teď offline  tukkan
1 háčko
PříspěvekZaslal: 31.7.2017 , 21:55   Citovat  

Ahoj, srob sice nemam, ale mal som rovnaky problem na Civicu 6G - motor D15Z6 vyzera rovnako/podobne ako 1.8 / 2.0 / 2.3 v A6G.
Sroby som kupil v Honde, 5ks za 30€ bez tych tesniacich "gufer". Pekna cena H+

Opacnym vrtakom som vytiahol z hlavy zbytok, samozrejme som zakryl handrami komplet okolie.
Jazda bez jedneho srobu ti skodu neurobi, maximalne ti tade presiakne par mililitrov oleja. Skus dat do diery vo veku srob s maticou a podlozkami aby si ucpal dieru.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 1.8.2017 , 15:30   Citovat  

Tak původní zlomený šroub je venku, šlo to celkem hladce, otvor po něm jsem zadělal dle rady šroubem s matkou a podložkami, tak uvidíme jak to bude držet, teď jen sehnat nový šroub. Úsměv
   Návrat  
Lumak je teď offline  Lumak
PříspěvekZaslal: 2.8.2017 , 22:40   Citovat  

Když si při couvání hodně hraju se spojkou, při asi 3 - 4 mírném přizvednutím spojky (posouvání o malou vzdálenost) mi začne zabírat spojka hned dole a nejde vyřadit. Musím nechat chípnout zvednutím nohy ze spojky. Spojka po chcípnutí zůstane dole a musím ji nohou přizvednout, pak se vrátí do normál polohy a můžu zase řadit. Ví někdo o co jde ? V normál provozu se chová normálně zabírá pěkně. zmatenej
   Návrat  
RASTA je teď offline  RASTA
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.8.2017 , 14:25   Citovat  

to skoro vypadá na jeden ze spojkových válců...
netěsnost či zavzdušnění celkově, popř. stará kapalina

mizí spojková kapalina??
byla měněná?
jakou má barvu?
popř. prosakuje nektěrý z válců? (u spojkového pedálu vs. pomocný na převodovce)
nebo nějaká netěsnost? (prorezlá trubka)

statisticky u A6G odchází spojka a válce mezi 200-250 tis. kilometry Velmi šťastný
píšu statisticky, protože se určitě najde i výjimky je to dobrý
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 4.8.2017 , 0:48   Citovat  

RASTA napsal:
to skoro vypadá na jeden ze spojkových válců...
netěsnost či zavzdušnění celkově, popř. stará kapalina

mizí spojková kapalina??
byla měněná?
jakou má barvu?
popř. prosakuje nektěrý z válců? (u spojkového pedálu vs. pomocný na převodovce)
nebo nějaká netěsnost? (prorezlá trubka)

statisticky u A6G odchází spojka a válce mezi 200-250 tis. kilometry Velmi šťastný
píšu statisticky, protože se určitě najde i výjimky je to dobrý

Spojková kapalina byla vyměněná nedávno a netěsnost by snad můj mechanik poznal. Acc má najeto 290 tis. a nepočítám s tím, že by byla spojka vyměněná, takže asi nastal její čas. Bueee Poslední možnost je odvzdušit a uvidíme. Spojka se chová normálně v provozu, tak snad ještě chvíli vydrží.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 4.8.2017 , 10:04   Citovat  

určitě bych začal kontrolou těsnosti a odvzdušněním Úsměv
zvláště pokud se měnila nedávno kapalina a pokud to předtím nedělalo OK ??
kdyby měla spojka své za sebou, začala by klouzat a zabírala spíše nahoře

to, co popisuješ, působí jako by při delším držení pedálu spojky "mizel" tlak (netěsnost) popř. bylo zavzdušněné vedení
vzhledem k tomu, že se ti pedál pak nevrací

ve finále pak špatnej přítlačák popř. spojka celá, ale tím se zatím nestraš HaHaaa
viděl jsem i spojku s najetejma 450 tis.km je to dobrý
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 4.8.2017 , 11:16   Citovat  

RASTA napsal:
určitě bych začal kontrolou těsnosti a odvzdušněním Úsměv
zvláště pokud se měnila nedávno kapalina a pokud to předtím nedělalo OK ??
kdyby měla spojka své za sebou, začala by klouzat a zabírala spíše nahoře

to, co popisuješ, působí jako by při delším držení pedálu spojky "mizel" tlak (netěsnost) popř. bylo zavzdušněné vedení
vzhledem k tomu, že se ti pedál pak nevrací

ve finále pak špatnej přítlačák popř. spojka celá, ale tím se zatím nestraš HaHaaa
viděl jsem i spojku s najetejma 450 tis.km je to dobrý

Předtím to dělalo také. Neklouzá (aspoň si to myslím Velmi šťastný) a zabírá podle mě normálně. Tak doufám, že to bude jen zavzdušněné. Aspoň jsi (jako jeden z mála tady) pozitivní Velmi šťastný Zítra mě čeká 5 hodinová cesta do Krkonoš, tak uvidíme zmatenej
   Návrat  
Stevemaister44 je teď offline  Stevemaister44
PříspěvekZaslal: 7.8.2017 , 9:17   Citovat  

Čau pánové, omlouvám se jestli píšu špatně, ale potřeboval bych poradit, kde a především pod čím hledat konektor k rádiu BOSE. Jaksi to tam někdo předělal na nový rádio a chybí tam ten 20 pinový konektor, který naprosto netuším kde koupit.

Moc díky za rady!!! Úsměv
   Návrat  
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
PříspěvekZaslal: 7.8.2017 , 11:47   Citovat  

Na tme.eu mají celkem na výběr...
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 9.8.2017 , 21:44   Citovat  

Zdravím, krom jiných věcí se chystám preventivně udělat komplet rozvody vč. vodní pumpy u mého Accorda motor F20B6, jelikož původní majitel nebyl schopen doložit kdy byly rozvody dělané. Auto má na tachometru 173k, nicméně předpokládám že bylo jako většina aut stočené a rozvody můžou mít nalítáno kdo ví co...

Měl bych dva dotazy. Ještě před rozvody jsem se chystal měnit chladící kapalinu, určitě plánuji použít originál Honda a proto by mě zajímalo, zda lze vodní pumpu vyměnit bez větších ztrát chladící kapaliny a nebo zda se mám na chladičku teď vykašlat a vyměnit až po rozvodech, respektive po výměně vodní pumpy?

Druhý dotaz se již týká konkrétně rozvodů, zajímalo by mě zda někdo neví jaké jsou ceny za originál Honda díly, případně jaká rozvodová sada a pumpa by byly adekvátní náhradou za originální díly při přijatelnější ceně, nebo má cenu např. zainvestovat do Honda pumpy a zbytek pořídit z druhovýroby? Cena sice hraje svoji roli, ale nehodlám zrovna na rozvodech nějak výrazně šetřit. Předem díky za info.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 9.8.2017 , 22:03   Citovat  

pokud se chystáš na rozvody a měnit budeš i vodní pumpu, tak bych chladicí kapalinu vyměnil až přitom je to dobrý
   Návrat  
mikos je teď offline  mikos
1 háčko
PříspěvekZaslal: 11.8.2017 , 13:31   Citovat  

Ahoj, potřeboval bych vyresetovat jednotku airbagu. Měl jsem sundány volant a zapomněl jsem airbag připojit. Jde to i bez toho, aniž bych musel do Hondy?
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 11.8.2017 , 18:20   Citovat  

mikos napsal:
Ahoj, potřeboval bych vyresetovat jednotku airbagu. Měl jsem sundány volant a zapomněl jsem airbag připojit. Jde to i bez toho, aniž bych musel do Hondy?

Tohle by mělo fungovat, dělal jsem to zhruba před měsícem po vymontování a opětovné montáži sedaček a fungovalo to. tudy odkaz
   Návrat  
forever222 je teď offline  forever222
2 háčka
PříspěvekZaslal: 12.8.2017 , 21:50   Citovat  

čauete, poslední dobou mě trápí zatékání vody do vozidla. Po prudších deštích když auto stojí na parkovišti tak je voda na zadních gumomových rohožích. Vůbec nevím, odkud se tam dostává protože vše ostatní je suché Tak to koukám! neměl někdo stejný problém? Úsměv
   Návrat  
Phoxinus je teď offline  Phoxinus
PříspěvekZaslal: 14.8.2017 , 17:20   Citovat  

Poradil by nekdo jak vymenit zarovicky v tlacitkach digi klimy. Postupne zacinaji zhasinat jedna po druhe. Diky
   Návrat  
sunnx je teď offline  sunnx
1 háčko
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 15.8.2017 , 14:28   Citovat  

No neni to složité ani jednoduché Velmi šťastný měl si dole už kryt na budíkach? je to o tech třech sroubkách ze spoda v kapliččce budíků pak je jeste jeden sroubek za naklápěním svetel. takže začneš tím ze otevřeš dveře a z boku palubky u řidiče vyndaš ten kryt pak musis vystrcit ven ten ovladac svetel prípadne všechny 3 ( stejne je budes odpojovat) az ho vyndas vysroubovat ten šroubek. tak kdyz mas teda tento a ty tri v kaplicce pak uz jen opatrne vytahnout tu palubku. nejlepe zezhora malinko prihnout dolu a k sobe melo by ti to vyskocit pak leva strana a pak opatrně!! pravou jak je to až okolo radia a klimy. Mě to jde snadno už to někdo dělal a mam ty cvoky co to drzi ochozene ale dělal sem to jednomu klukovi v Ostravě a jelikož to vubec nechtělo ven tak sem zabral a ten ramecek okolo radia dole prdnul. tak bacha. az to postupne vše odcvakaš ven tak musis odpojit konektory od tech trech na levo teda mlhovka svetka a tempomat a pak výstrazky na druhe strane. pote uz jen volant uplne dolu a vyndat. Jeste důležitý než to začneš cele tahat ven vyndej si ten čumprdlík co je na regulaci osvitu palubky jinak ti nekam odleti a budes ho hledat. takze ten pred tim staci za nej zatahnout a je venku. kdyz vyndas teda celou tu palubku tak uz na tebe koukaj srouby jak na budiky kdyby si chtel menit nekdy. a pak ctyři srouby co drzej skelet radia a klimy. to povolis a vytahnes k sobe. odpojis od vsech konektoru a mas to venku pak muzes jeste rozebrat treba klimu od radia jak je libo a ze zadu uz vidis normal bajonety tech zarovicek Úsměv tak honde zdaru neni to slozity jen to neumim jinak popsat
   Návrat  
Phoxinus je teď offline  Phoxinus
PříspěvekZaslal: 15.8.2017 , 18:59   Citovat  

Diky za obsahly popis Úsměv budiky jsem uz vyhozene mel, tam neni problem. Jenom se mi nezdalo jak se dostanu k zarovkam k ten povitum klimy, vzduchu, vyhrivani atd. Mrknu se na to v klidu jeste jednou. Jeste me trapi vyhrev zrcatek, jede nonstop. V zime nevadi,.ale.40 C neni potreba.
   Návrat  
sunnx je teď offline  sunnx
1 háčko
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 15.8.2017 , 19:56   Citovat  

Nevím co te na tom trápí je to u accorda normál. Je to tak udělaný v zapojeni od vyrobi. Stačí dat teda někam vypínač schéma ti mohu poslat
   Návrat  
OPR je teď offline  OPR
1 háčko
PříspěvekZaslal: 18.8.2017 , 11:15   Citovat  

Ahoj
Ozvalo se mi ložisko na zadní nápravě ložisko. Našel jsem na netu strašně moc možností a vybral jednu.

Je to správně?

tudy odkaz
   Návrat  
panNedra je teď offline  panNedra
1 háčko
PříspěvekZaslal: 19.8.2017 , 15:47   Citovat  

Mělo by to být v pořádku ☺
   Návrat  
panNedra je teď offline  panNedra
1 háčko
PříspěvekZaslal: 19.8.2017 , 15:49   Citovat  

Mám vše co žádáš, ale mám ještě jednoho Accorda takže dám jedině ten šroub pokud je ještě třeba. ☺

Jinak u Civica kdysi jsem ten sroub zlomil taky. Dal jsem tam misto toho inbus ktery mel hlavu presne jako ta dira ve viku a ani naznak uniku oleje kolem tesneni nebo te hlavy sroubu.

SlaveZer0 napsal:
Přeji pěkný den, neměl by náhodou doma někdo šroub víka ventilů? Bohužel jsem pitomec a dnes jsem jej zlomil, vyndat zbytek šroubu snad půjde ještě vcelku dobře, není to zalomené až tak zle, bohužel šroub doma náhradní nemám. Také jsem se chtěl zeptat, čím by bylo vhodné provizorně zadělat díru po šroubu, aby se s tím dalo popojet než se šroub vymění. Předem díky.
Foto šroubu.
tudy odkaz

PS kdyby se doma někomu válela LP stahoavčka okýnka, nebo LP a PZ vnější klika dvěří v černé barvě - nelakovaná, určitě bych nepohrdnul, bohužel dlouhodobě nedostatkové zboží. :/
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 6G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 305, 306, 307, 308, 309  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina