Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
K: Řízení anglán MB6 B18
Fórum: Koupím
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Strana 1 z 1
Majkl_MB je teď offline  Majkl_MB
1 háčko
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 3.12.2017 , 22:01   Citovat  

Sháním řízení na MB6 v dobrém stavu, popřípadě jestli sedí i z jiné motorizace? Pokud by měl někdo celé auto na díly, našel bych si ještě dalších pár věcí.

V opačném případě má cenu dělat repas? Popřípadě kde a za kolik?

Díky H+
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Bullseye je teď offline  Bullseye
2 háčka
PříspěvekZaslal: 4.12.2017 , 18:33   Citovat  

Řeším teď něco podobného na MC1.. na eshopech je možnost koupit zrepasované (za ceny kolem 8k+) řízení by čistě teoreticky mohlo pasovat z jiných modelů (C5/6g, del Sol).. problém je že v EPC má anglán pouze řízení jako kompletní díl za cca 40k, kdežto u delSolky jsou k mání jednotlivé části - tedy i těsnění.. při troše šikovnosti lze najít i aftermarketové - za tímto účelem jsem už nakontaktoval mého dodavatele, ale 1/4 z potřebných sad není dostupná.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
1 háčko
PříspěvekZaslal: 4.12.2017 , 20:30   Citovat  

Zatím se mi podařilo zjistit, že anglán by měl mít ve všech motorizacích stejné řízení - jeho vlastnosti předpokládám řeší posilovač?
Co se týká dílů dá se u nás najít například TRW za cca 23000,-. Pokud je cena repasu 8k, na kolik by vyšlo poslat to moje? A kam? Momentálně mám nabídku na použité od kolegy z klubu, doufám že v dobré kondici.
Díky za další info je to dobrý
   Návrat  
Bullseye je teď offline  Bullseye
2 háčka
PříspěvekZaslal: 4.12.2017 , 21:28   Citovat  

všechno jsou to stará řízení - mají za sebou téměř 20 let.. nájezd na těsnost nebude mít úplně zásadní vliv, protože ty gumičky odolávají PSF ať se s tím jezdí hodně nebo málo, dokud je tam staré PSF tváří se to ok do té doby než je PSF natolik "husté" že se servopumpa začne zavzdušňovat.. ty dáš novou kapalinu a rázem je dost možné, že to začne prosakovat.. koukám na tvůj model mají jen jedno řízení od Spidanu za bezmála 15k ktomu vratná záloha 7k za staré řízení.. podle MC1 tam ale bylo víc variant.. pokud bych to chtěl dělat pořádně sháněl bych se po repasním setu - ty 3/4 potřebných těsnění mám za nějakých necelých 8 stovek.. ještě bych se pokusil poshánět ten zbytek a pak by se s tím dalo pracovat..
pokud by se to dělalo komplet asi by nebylo úplně od věci také vyměnit pístek a pružinku..
   Návrat  
Becky je teď offline  Becky
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 5.12.2017 , 8:35   Citovat  

nechcete převodku z MB6tky na testy? taky byla tekouci
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 5.12.2017 , 20:54   Citovat  

Bullseye napsal:
všechno jsou to stará řízení - mají za sebou téměř 20 let.. nájezd na těsnost nebude mít úplně zásadní vliv, protože ty gumičky odolávají PSF ať se s tím jezdí hodně nebo málo, dokud je tam staré PSF tváří se to ok do té doby než je PSF natolik "husté" že se servopumpa začne zavzdušňovat.. ty dáš novou kapalinu a rázem je dost možné, že to začne prosakovat.. koukám na tvůj model mají jen jedno řízení od Spidanu za bezmála 15k ktomu vratná záloha 7k za staré řízení.. podle MC1 tam ale bylo víc variant.. pokud bych to chtěl dělat pořádně sháněl bych se po repasním setu - ty 3/4 potřebných těsnění mám za nějakých necelých 8 stovek.. ještě bych se pokusil poshánět ten zbytek a pak by se s tím dalo pracovat..
pokud by se to dělalo komplet asi by nebylo úplně od věci také vyměnit pístek a pružinku..

Děkuji, pokud by si byl tak hodný a pozjišťoval ten zbytek, budu ti moc vděčný. Úsměv

Becky napsal:

nechcete převodku z MB6tky na testy? taky byla tekouci

V převodovce se zatím šťourat nechci, maximálně streetkid jestli by si s ní chtěl pohrát... Velmi šťastný Popřípadě mi do ni může někdo nacpat šestku HaHaaa
   Návrat  
David vti je teď offline  David vti
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 5.12.2017 , 21:00   Citovat  

Myslím,že Becky myslel převodku řízení..... Mrk

Před rokem jsme to říkali co, Becky, Jestli to půjde rozebrat a povyměňovat... je to dobrý
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 5.12.2017 , 21:13   Citovat  

David vti napsal:
Myslím,že Becky myslel převodku řízení..... Mrk

Před rokem jsme to říkali co, Becky, Jestli to půjde rozebrat a povyměňovat... je to dobrý

Jo tak to mi hlava nebere
Vůbec nevím jak to s tím je, na to tu budou asi jiní odborníci, tak se hoši dohodněte Velmi šťastný
   Návrat  
Becky je teď offline  Becky
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 6.12.2017 , 8:35   Citovat  

Jak píše David, myslel jsem převodku, nikoliv převodovku Velmi šťastný
já teď na to nemám čas ani potřebu se v tom šťourat, jestli máte někdo zájem, rád pomůžu. Nikomu to nenutím, pouze jsem to myslel jako pomoc přátele
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.12.2017 , 14:23   Citovat  

Jasné chápu, počkám, jak to bude s dílama od Bullseye a pak se uvidí, v čem se vlastně budeme štourat, díky je to dobrý
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
K: Řízení anglán MB6 B18
Fórum: Koupím
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina