Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Honda Jazz
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 14, 15, 16  Další 
Zaslat odpověď

Strana 6 z 16
Vokys je teď offline  Vokys
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 6.12.2017 , 10:21   Citovat  

myslim tu starsi verzi Jazzu co ma jeste dsi motory ne uz nove i-vtecky.
jedzim denne 80km do prace - coz je cca 20kkm/rok a pokud realne jezdi jazz kolem 5,5l a jelikos parkuju v podzemnim parkovisti tak lpg asi nebude ok.
Nekde jsem cetl recenzi na lpg v jazzu a jezdi za 8+ lpg coz dela cca 8k rocne uspora bez zapocitani servisu navic.
Pokud s tim nekdo ma realnou zkusenost tak ho rad vyslechnu
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
RIZ3K9 je teď offline  RIZ3K9
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 6.12.2017 , 10:34   Citovat  

Nárůst spotřeby u LPG, pokud je vše dobře nalazeno, zvoleny správné komponenty, kolem 1 litru.
   Návrat  
Pavel jazz je teď offline  Pavel jazz
PříspěvekZaslal: 6.12.2017 , 15:27   Citovat  

Vokys napsal:
myslim tu starsi verzi Jazzu co ma jeste dsi motory ne uz nove i-vtecky.
jedzim denne 80km do prace - coz je cca 20kkm/rok a pokud realne jezdi jazz kolem 5,5l a jelikos parkuju v podzemnim parkovisti tak lpg asi nebude ok.
Nekde jsem cetl recenzi na lpg v jazzu a jezdi za 8+ lpg coz dela cca 8k rocne uspora bez zapocitani servisu navic.
Pokud s tim nekdo ma realnou zkusenost tak ho rad vyslechnu

Mam idsi 1.34 to je ten vetši obsah najeto ma přes 210 TK. A za poslednich 5,5 TK. Co si to píšu do fuelia podle dotankovani tak průměrná spotřeba je 5,7 a to jezdim jen po Praze do práce 35 tam a zpět a do školky a na nákupy. A styl spíš plyn brzda. Na lpg bych se vykašlal. Dřív sem s ním jezdil i dalnici Slaný - Praha a jestli si dobře pamatuju tak to bylo kolem 6 L. A pri eko i pod 5L. Ale na druhou stranu druhý stejný Jazz co je v rodině neumí s ním otec pod 6,5 ať se snaží jak chce. Ale co vím tak hodně záleží jak se zajel jako nový má prý moc chytrou řídící jednotku.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Karola je teď offline  Karola
PříspěvekZaslal: 6.12.2017 , 23:16   Citovat  

U mě zhruba takto... 1.2 idsi, zimní gumy, teplota cca 10C, zahřátý motor.
50kmh 3.st- 4,6L,
90kmh 5st.- 5,2L,
110kmh 5st.- 5,7L,
130kmh 5st.- 6,7L,

Hodnoty +-
Dlouhodobě při vyvážené kombinaci dálnice (110kmh), mimo město(100kmh), město(55kmh)- 5,7-6,1L při zimních pneu a počasí jako teď a jízdě v rámci limitů.
V létě do 5,5L.
Při pokusu o eko jízdu do 5,0L. Vydrželo mi to týden, je to vopruz...
   Návrat  
anunaki je teď offline  anunaki
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.12.2017 , 23:57   Citovat  

Když už se tady řeší spotřeba Jazzu, tak si sem dovolím dát recenzi na Hondu Jazz 1.3 iVTEC, modelový rok 2016. Tak třeba to někomu pomůže.
   Návrat  
chalejkum je teď offline  chalejkum
2 háčka
PříspěvekZaslal: 7.12.2017 , 21:13   Citovat  

...nejaka finta pri vymene zarovky ve svetlomete? Velmi šťastný...ne a ne se tam trefit :/...
   Návrat  
Jopeeeno je teď offline  Jopeeeno
2 háčka
PříspěvekZaslal: 19.12.2017 , 12:25   Citovat  

Tak, new jazz se už pomalu, ale jistě zobrazuje na stránkách DE prodejců:

1.3 Elegance

tudy odkaz

1.5 Dynamic

tudy odkaz

Co si budeme povídat, 1.5 Dynamic Navi v přepočtu za 534 248 Kč, vypadá jako silný úlet, i když tam jsou zase auta obecně dražší. Předběžná česká ceníkovka je naštěstí nižší. Nicméně nová modř se mi zatím na fotkách až tak nelíbí, oproti prvnímu dojmu.
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 19.12.2017 , 12:40  Naposledy upravil Jopeeeno dne 19.12.2017 , 13:39, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Na polských internetových stránkách je již také ceník také uveden (Jazz 1.3 Trend 384.000 Kč, Jazz 1.5 Dynamic 445.000 Kč)

tudy odkaz

Zde mě však docela překvapuje nový výbavový stupeň X-road, kterým chce Honda model Jazz přiblížit crossoverům. Ten mi však tak nějak utekl.

Edit:

X-road:

tudy odkaz
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 19.12.2017 , 13:35   Citovat  

Jopeeeno: Díky za informace! Ten X-road mi přijde divný, podle mě si hraje na něco, co není. Něco jako oplastovaná Octavia Scout nebo tehdy Roomster. Je to tam. Jenže to ten Scout ještě celkem šel, tohle už je věcí skoro až nevkusu. pořádnej výtlem

Jinak ta modrá mi přijde tak nějak stejná jak na těch fotkách/videích z Frankfurtu. Ale můj favorit to asi nebude. Navíc ta černá kola na tom Dynamicu se mi nelíbí, stříbrná na Eleganci vypadají líp.

Předek je docela dobrý a zadek celkem taky. I když mohli zapracovat mnohem víc. Jenže to by Honda musela přijmout někoho kdo má vkus. pořádnej výtlem Je ale dobře, že v zadu razantně zmenšili ty černé plastové obrovké záslepy.

Ceny jsou šílené i v Polsku, 410 tisíc Kč za mikro MPV v 1.3 atmosféře a ve výbavě hnedka za základem Cooo???

edit: tak koukám, že česká cena 407.900 Kč za Comfort hezky kopíruje tu polskou. HaHaaa
Jinak Honda Fit Sport 2018 (což je +/- jakože náš Dynamic), má ovládání hlasitosti kolečkem. Tady je to dotykáčem. Smutný
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 19.12.2017 , 13:49   Citovat  

anunaki:

To bylo pro Tebe, stejně tu Jazz téměř nikoho (snad krom nás dvou a pár jedinců) nezajímá. Úsměv

X-road jsem radši moc nekomentoval, buďme rádi, že se snaží vyrobit alespoň něco, co vypadá jak mini crossover Velmi šťastný No, kdybych měl říct svůj názor, asi bych tam odstranil ty nesmyslně velké kusy plastu na lemech blatníků nahoře (myslím tím ty obdélníčky), to je průs.r. Zbytek budiž, nic extra designově čistého, ale budiž. Je to jen věcí zaškrtnutí položky v ceníku.

Modrá se mi právě teď právě zdá taková vyblitá, bez toho pěkného zrna, chybí tomu šmrnc. To už radši černou, bílou, nebo stříbrnou. K těm světlejším barvám by se možná více hodily i ta černá kola. Chce to vidět naživo.

Ceny neřeším, chci věřit slibům Hondy, že zažijeme cenovou revoluci pořádnej výtlem

Edit:
hlasitost dotykem neřeš, můžeš pohodlně na volantu, alespoň u HR-V to funguje na výbornou je to dobrý
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 19.12.2017 , 14:58   Citovat  

Jopeeeno: to je fakt, důchodci tady Jazze neřešej... Velmi šťastný
Je to škoda, bylo by to praktický a hlavně spolehlivý auto i pro mladé páry nebo menší rodiny. Jenže ty dají přednost národnímu klenotu - Škodě Fabia nebo prostě levnějším malým autům, jako třeba Ford Fiesta.

V testu Hondy Laury je právě stříbrnej Jazz Fit Sport s černýma kolama a to auto má, narozdíl od toho modrýho Dynamicu, šmrnc.

Hele, co se týká cen u Hondy, jsem realista a nějaký výrazný akční slevy neočekávám. Prostě dneska jsou ceníkový ceny vysoký a koncový ceny jsou i tak o dost nižší. Jazz v základu se nechal koupit reálně za nějakých 330 tisíc (tzn. sleva přes 40 tisíc oproti ceníku). A co z toho, prodeje stejně stály za houby. Tak co chtějí řešit? Kdyby stál Jazz od 299.900 Kč a dali by na něj reklamu, tak prodají několikanásobně víc aut. To garantuju, protože prodali měsíčně max. do deseti aut. pořádnej výtlem

edit: to je jasný, taky mám ovládání hlasitosti u Civicu na volantu, ale přítelkyně se občas do ovládání hlasitosti taky montuje a nahmátnout točítko je prostě pro spolujezdce neporovnatelně jednodušší než se někam trefovat. Ovládání hlasitosti dotykem je blbost. Pro výrobce to je jen levnější, nic víc.
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 19.12.2017 , 16:20   Citovat  

anunaki:
I když je Fabka docela slušné auto, a taky pěkně (tradičně) předražené, asi bych musel padnout na lebku pěkně pořádně, abych bral ji, než zmiňovaného Jazze. Jasně PRO mluví prostor a nenáročný motor, ty dvě věci jsou zásadní. O skutečnosti, že své auto najdu vždy na parkovišti a nezmocní se mi ho nějaká fetka, nebo ukr, ani nepíšu Velmi šťastný

Taky bych asi volil stříbrného. Od Hondy už tmavé laky nebrat, poškrábe ho i škaredý pohled Smutný

Nad cenou se už radši nepozastavuji, treba jednou, někdy, možná... překvapí pořádnej výtlem
   Návrat  
Tomika je teď offline  Tomika
PříspěvekZaslal: 19.12.2017 , 16:30   Citovat  

Kdyz porad brecite nad cenovou politikou Hondy, myslite si, ze:

1) Honda vyrabi auta kvalitneji nez ostatni a tudiz ma vyssi vyrobni naklady a nemuze tak prodavat levneji? Nebo...
2) Honda prodava predrazena auta, protoze chce mit vysoke marze? Nebo...
3) Honda ma konkurenceschopne ceny, jen spatne prezentovane ?
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 19.12.2017 , 16:44   Citovat  

Kdo brečí, patří do školky, dospělí diskutují OK
Nic z uvedeného. Honda vyrábí tradičně auta s lehce nadprůměrnou (asijskou) spolehlivostí. Tedy ani nic extra spolehlivého, a ani nijak zvlášť závadového. Krom Swindonu vyrábí auta po celém světě, tudíž musí dovážet (někdy z větší dálky), clít... Každý řeší cenu.
Honda nemá dobrý marketing, pak třeba v duchu značky nenabídla řadu let konkurence schopné motory (de facto od UFA), přizpůsobuje se (evropskému) trhu velmi pomalu.
   Návrat  
DOHCVTEC je teď offline  DOHCVTEC
4 háčka
PříspěvekZaslal: 19.12.2017 , 23:28   Citovat  

honda stredni evropu moc neresi ,ta ji z bidy nevytrhne ...
jinak 130koni v tunovem jazzu je narez ,to klidne mohly nazvat RS VTEC
vzhled je v norme ,ikdyz ty tunersky prahy mohly udelat jako to ma civic sport do cerne ,to auto pusoby vysoky i bez nich ..
misto tech prahu bych radeji uvital pekne dlouhe prodlouzeni strechy ..
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 20.12.2017 , 8:48   Citovat  

DOHCVTEC:
Jasně, jsme okrajový trh, ale Jen k Jenu a máš na vývoj nového modelu Velmi šťastný Jazz nám docela váhově narostl, konkrétně Dynamic váží 1.180 kg, to ovšem nic nemění na skutečnosti, že papírových 8.7 s. z 0-100 km/h nevypadá vůbec zle. Navíc, když Honda uvádí v prospektech a v poslední době podhodnocené provozní údaje OK
S designem se dá čarovat, fólie, podvozek, však to sám znáš. Tohle bude slušný základ pro warm "B" hatch. Já bych s tím asi moc nečaroval, přidal letní 17", folie dozadu...
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 20.12.2017 , 9:16   Citovat  

Jopeeeno: Nevis, jestli v ramci faceliftu nezapracovali na podvozku? Jeste vic komfortu by mu neskodilo...
Jinak co se tyka laku, taky me prekvapuje jak je choulostivy. KO Nechapu, proc tam za ty prachy Honda nedava neco kvalitnejsiho. Koncern je na tom o tridu lip.
Nekde jsem cetl, ze na Honde je odolna ta bila perlet. Ma pry vic vrstev. Nevis o tom nahodou neco?
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 20.12.2017 , 9:43   Citovat  

anunaki:
nevím, fakt ne. Na podvozek jsem se neptal, zajímal mě pocit z motoru a odhlučnění. Oboje je fajn. Ale většinou Honda v rámci FL zamaká i na podvozcích, takže by to mohlo být i lepší. Já jel s Jazzem dááávno, takže asi nebudu míst s čím srovnávat, možná z HR-V (když vycházejí ze stejného, resp. obdobného základu. Uvidíme v lednu, krátí se to Úsměv

Laky a Honda je děs běs už řadu let, nevím o nikom, kdy by si to pochvaloval, snad jen lakýrníci a detaileři, protože mají práci. V porovnání s koncernem musím souhlasit, mám možnost přímého srovnání. Co se týče té bílé, info nemám, ale jestli bude jak perleť od Mazdy, tak ta se opravdu nanáší třemi vrstvami. Nicméně odolná proti oděru není. Už jsem jednu dobu i uvažoval, že bych HR-V odvezl ke známému lakošovi a nechal u něj svrchní lak zmatovat a nanést silnější vrstvu svrchní laku - třeba keramiku, ale shazovat kliky, okna, plasty u nového auta... Sám mě od toho odrazoval. Nechal jsem si u něj lakovat předchozí auto, taky do černé perleti se silnou vrstvou laku, a to byla jiná písnička (odolnost)

5235_20151026-152225.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
5235_20151026-152225.jpg, 299.74 kB
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 20.12.2017 , 14:15   Citovat  

anunaki:
ještě jsem se dnes díval na autoscout.de a nabídky Jazze 2018 se pomaličku plní, teď myslím hlavně verzi Dynamic. Krom té světle modré, zatím nabízí i bílou (nevypadá špatně), modrou obdobu sporty blue a červenou Honda

Jazz bílý.jpg

Jazz bílý.jpg, 53.36 kB

Jazz bílý 1.jpg

Jazz bílý 1.jpg, 56.8 kB

Jazz bílý 2.jpg

Jazz bílý 2.jpg, 51.02 kB

Jazz červený.jpg

Jazz červený.jpg, 62.22 kB

Jazz červený 1.jpg

Jazz červený 1.jpg, 52.04 kB

Jazz červený 2.jpg

Jazz červený 2.jpg, 62.06 kB

Jazz modrý.jpg

Jazz modrý.jpg, 42.68 kB

Jazz modrý 1.jpg

Jazz modrý 1.jpg, 39.77 kB

Jazz modrý 2.jpg

Jazz modrý 2.jpg, 43.54 kB

Jazz modrý 3.jpg

Jazz modrý 3.jpg, 47.58 kB
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 21.12.2017 , 8:22   Citovat  

Jopeeno: jsem zvědav na tvůj dojem z té 1.5 a podvozku v Jazzu právě ve srovnání s tvým HR-V (před a po odlučnění). Jak je v kabině slyšet, jak jede a jak žere. Velmi šťastný A jak je komfortní. Na polské diskuzi jsem totiž četl, že Jazz s tou 1.5 by měl mít jiný zavěšení, předpokládám tužší.

Barvy ujdou, ale stříbrnou tam nevidím. muhehe Těm černým kolům nějak nemůžu přijít na chuť. Přitom v tom videu Hondy Laury se mě to v kombinaci s tou stříbrnou docela líbilo.

toho Jimnyho máš moc pěknýho, na kolik tě to lakování tenkrát přišlo?
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 21.12.2017 , 11:42   Citovat  

anunaki:

budu referovat, to je jasná věc. Dynamic je už na salón objednán, takže už vyhlížím, kdy to klapne Velmi šťastný A hlavně, aby bylo brzy i demo.
Stříbrnou jsem právě nikde nenašel, jinak by tu už visela, taky mě zajímá. Ale jak píšeš, Laura už RS odprezentovala, tak mámě představu. Já bych mohl i tu bílo, jak píšeš, ta kola jdou především k těm světlým barvám.

Díky. Cena lakování Jima byla individuálně naceněna. Dělal mi to kamarád, jak jsem psal (lakuje i veterány). Na mě zbylo to auto komplet odstrojit a pak zase nastrojit. Chtěl po mě 20.000 Kč. Jak mívám obvykle s lakoši problém, tak tohle se moc povedlo a nemusel jsem to vracet k opravě (jsem náročný) Velmi šťastný
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 22.12.2017 , 14:30   Citovat  

Test prcka - MY 2018 s 1.5 i-VTEC (redline)

tudy odkaz

Hodně si jízdu užívá a dává motoru pěkně napít. Dynamic bude velmi zajímavý prcek.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 22.12.2017 , 14:59   Citovat  

Jopeeeno napsal:
Test prcka - MY 2018 s 1.5 i-VTEC (redline)

tudy odkaz

Hodně si jízdu užívá a dává motoru pěkně napít. Dynamic bude velmi zajímavý prcek.

cece to zrychluje jako vticko Velmi šťastný jen ty kola bych tam dal hezci ,cerny tam proste nejdou jako na civika kterymu proste slusi..
tezko rict ,ale kdybych jsi mel vybrat mezi civikem v litru a timhle ,bylo by to pekny dilema ,tohle je mozna trochu stara skola a motor mozna vice najezdi a lepe zni ,ale civic je proste hezci a robustnejsi auto ... a cenove by to bylo prakticky nastejno,dneska se uz litr da sehnat za 18000eur v elegance a do dvaceti v executive a ceny jeste klesnou ..
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 22.12.2017 , 16:36   Citovat  

DOHCVTEC:
jo, jo, to autíčko je fakt takový old school, zábavné, živé, dobře se řídící mini MPVíčko. Však to i Sofian potvrzuje, chce Fit (Jazz) Si Velmi šťastný
To tedy Hondě trvalo, než do Evropy poslalo těch 131 kobyl, přitom, motor už měla v roce 2014 v HR-V (Vezelu) Smutný
Kola, ta černá jsou zajímavá na světlých barvách, podle mě na bílé jsou o.k. Kdybych to auto měl, tak to budou zimáky a na léto něco jako mám na HR-V, šedou a leštěnou plochu (nejlépe v 17") Mr. Green
A teď se dostáváme k tomu, kdybych to měl... V současnosti bych do toho nešel, ne proto, že mám HR-V sotva dva roky, ale proto, že bych si to dokázal představit, až budeme s ženou sami, bez dětí. Těch 470 litrů, které občas ještě pořád v zavazadelníku potřebuji, by mi chybělo. Nebýt toho, proč ne, super autko.
A opět kacířská poznámka k Civicu. Když jej, tak 4válec, já nemám koule R3 točit do bezvědomí, jak R4 Velmi šťastný Fakt bych si doplatil.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 23.12.2017 , 15:44   Citovat  

Jopeeeno napsal:
DOHCVTEC:
jo, jo, to autíčko je fakt takový old school, zábavné, živé, dobře se řídící mini MPVíčko. Však to i Sofian potvrzuje, chce Fit (Jazz) Si Velmi šťastný
To tedy Hondě trvalo, než do Evropy poslalo těch 131 kobyl, přitom, motor už měla v roce 2014 v HR-V (Vezelu) Smutný
Kola, ta černá jsou zajímavá na světlých barvách, podle mě na bílé jsou o.k. Kdybych to auto měl, tak to budou zimáky a na léto něco jako mám na HR-V, šedou a leštěnou plochu (nejlépe v 17") Mr. Green
A teď se dostáváme k tomu, kdybych to měl... V současnosti bych do toho nešel, ne proto, že mám HR-V sotva dva roky, ale proto, že bych si to dokázal představit, až budeme s ženou sami, bez dětí. Těch 470 litrů, které občas ještě pořád v zavazadelníku potřebuji, by mi chybělo. Nebýt toho, proč ne, super autko.
A opět kacířská poznámka k Civicu. Když jej, tak 4válec, já nemám koule R3 točit do bezvědomí, jak R4 Velmi šťastný Fakt bych si doplatil.

tak ja jen v pripade ,ze limit ceny je v mezich jazzu dynamic tak bych stejne asi radeji civic v litru ..
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 23.12.2017 , 16:15   Citovat  

DOHVTEC:
Já tomu rozumím. Prcek, ač s charakternějším motorem, za cenu "dospělejšího" auta, není volba ze srdce, ale z rozumu (teď nemyslím dlouhověkost pohonu). Jak jsem psal, řesit to v 60 letech, tedy za nějakých cca 15 let, beru Jazze Dynamic.
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 23.12.2017 , 18:04   Citovat  

Už nějakou dobu tohoto Jazze na sauto.cz registruji, ta cena je ale masakr Tak to koukám!

tudy odkaz
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 24.12.2017 , 0:21   Citovat  

Jopeeeno: dík za sdílení super testíku.

Musím souhlasit s DOHCVTECem, že ten Civic, byť jen v litru, je za defacto +/- stejný prachy už prostě pořádný kus auta. Navíc vypadá sportovně i v základu s blbým třívalcem, který sice jen klame tělem, jenže Jazz v Dynamicu vypadá i tak jako obtloustlé supermini vajíčko. pořádnej výtlem

Co se týče motoru, tak myslím, že většina lidí, kteří by si zkusili Jazze 1.5 iVTEC a Civica 1.0T, by se jízdně přiklonili k Civicu. Třeba změním názor, až se s ním svezu, ale myslím, že pro běžnou jízdu z bodu A do bodu B je s Civicem příjemnější svezení. Nebavím se o dovádění na okreskách. Bavím se o ježdění do/z práce a výlety s rodinou. Už vidím maminu nebo důchodce, jak 1.5 iVTEC točí do omezovače.

Ten černý Jazz, to je nějaká limitovaná edice. Za 549 tisíc? pořádnej výtlem Neprodejné. Vždyť za to je skoro Civic 1.5T Sport. kouř Když jsem byl na jaře u nás na servisu, viděl jsem na salóně Jazze Trend za 349 tisíc. Je konec roku a stojí tam za 325 tisíc... Pokud příští rok něco neudělají s cenama, tak to bude zase jen kusovka.

edit: HR-V se v základu už nabízí pod 430 tisíc. Přitom v HR-V dostanu stejný motor, větší a robustnější auto, prémiovější interiér a celkově z mého pohledu hezčí auto. Kdybych se rozhodoval v této cenové hladině mezi těmito dvěma auty, nebylo by co řešit. Byť je Jazz vzhledem ke své váze se stejným motorem dynamičtější.
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 24.12.2017 , 10:57   Citovat  

anunaki:
není zač Honda OK Ten Jazzík vypadá jak almarka na steroidech, nemyslím to ale zle, naopak.
Já s Tebou a DOHCVTECem souhlasím, ty ceny se opravdu nepříjemně protínají, ale to neni jen problém Hondy. Porovnáme-li třeba Ibizu FR se základním Leonem, budeš na tom stejně. Holt naspeedovaný prcek, ve srovnání s base modelem C segmentu téže značky se překrývat budou.
A jak píšeš, rozum volí spíše fakt to větší auto a chápu to (i koupi třetího modelu, HR-V) Velmi šťastný
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 26.12.2017 , 15:21   Citovat  

První vlaštovka Jazzu X-Road 2018. Podivné, ale budiž

$_3.jpg

$_3.jpg, 85.11 kB

$_3-1.jpg

$_3-1.jpg, 81.51 kB