Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Dobrý servis Praha
Fórum: Servis
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 
Zaslat odpověď

Strana 3 z 3
zmaxxx je teď offline  zmaxxx
PříspěvekZaslal: 25.8.2015 , 11:16   Citovat  

Díky, pánové. Jen dodám, že to MOŽNÁ je spojeno s tím, že předchozí baterka chcípla, doslova ze dne na den, a po několika dnech na nabíječce se dostala na závratných 7,1V.

Novou Exide Excell bych nerad odpálil taky. Proto raději komplexní službu elektrikáře.

Každopádně díky Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Minor je teď offline  Minor
5 háček
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 25.8.2015 , 11:22   Citovat  

A co myslíš, že ten elektrikář komplexně udělá? Úsměv
U tý baterky ti nejspíš odešel článek.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
PříspěvekZaslal: 25.8.2015 , 11:42   Citovat  

No minimálně bych to vzal od altíku (kolik dává, v jaké formě, jestli vůbec, v jakých otáčkách) přes usměrňovač (aspoň změřit diody), stabilizátor napětí - a opěk kolik a v jaké formě dává, k relé dobíjení,.. Úsměv

Vím co s tím, jen sám nevím, za co bych to chytil Úsměv
   Návrat  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
PříspěvekZaslal: 25.8.2015 , 11:55   Citovat  

No, je to tvoje auto a tvoje rozhodnutí Úsměv
Já bych nejdřív vyměnil uhlíky a teprve pak, kdyby problém nezmizel, řešil něco dál.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 25.8.2015 , 19:43   Citovat  

Tak je to komplikovanější. Nová baterka po 24h téměř dead, tzn nějaký odběr/proražená izolace/...
Takže autoelektrikář definitivně. Acho jo. Já mám takový štěstí na vraky.
   Návrat  
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 25.8.2015 , 20:08   Citovat  

Půjč si někde klešťový ampermetr a co Ti řere máš najité za pár minut...tohle je to poslední, kvůli čemu propadat zoufalství Úsměv
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 28.8.2015 , 19:08   Citovat  

Díky všem za rady. Nakonec autoelektrikář a prostřelená dioda usměrňovače. Snad to bude na dlouhou dobu vše nečekané.
   Návrat  
DaM je teď offline  DaM
2 háčka
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 12.10.2015 , 12:15   Citovat  

Kolegove, nevite o proverenem servisu na Hondy, idealne na Praze 10 nebo v blizkem okoli (Malesice, Strasnice, Vrsovice, Vinohrady, Hrdlorezy, ...)? "Fajnsmekroviny" resim s Wheelmanem ve Vestci, ale potrebuju nekoho na bezne veci - vymeny oleju, filtru, obcas nejaka elektrika, atd. Ted zrovna urgentne potrebuju vymenit olej a filtr u Civic 8g, pak by nasledoval Legend 3.5, v budoucnu pripadne i S2K. Na autorizovane servisy po vsech tech hruznych zkusenostech uz definitivne kaslu. Kdyztak mi poslete SZ. Dik!
   Návrat  
Bubaak je teď offline  Bubaak
4 háčka
PříspěvekZaslal: 12.10.2015 , 20:17   Citovat  

alda servis? kbely a kousek
   Návrat  
javurek je teď offline  javurek
PříspěvekZaslal: 15.1.2016 , 0:08   Citovat  

..:: TEXT VYMAZÁN ::..

(neschválená komerční inzerce)
   Návrat  
tardi je teď offline  tardi
PříspěvekZaslal: 15.1.2016 , 11:28   Citovat  

A co nějaký ověřený servis na druhé straně řeky, tj. Smíchov až Zličín? Díky za tipy.
   Návrat  
SvědomitýPetrklíč je teď offline  SvědomitýPetrklíč
PříspěvekZaslal: 22.4.2016 , 14:55   Citovat  

Zdravím! Trochu jsem si tu početl, ale bohužel jsem tu nenašel doporučení na nějakou lakovnu v okolí pražskejch Dejvic. Podařilo se mi najít pouze (trapná reklama) a bohužel nikdo z mých známých s nimi nemá žádnou zkušenost. Neměl tu s nimi někdo tu čest? Potřebuju vyklepat dveře u spolujezdce a nechtěl bych s tim jezdit moc daleko, protože to není nic hezkýho na pohled Velmi šťastný. Kolem téhle lakovny jezdím každý den do práce a mám jí nejblíž. Předem díky za jakýkoli info Úsměv
   Návrat  
Daver je teď offline  Daver
Administrátor
PříspěvekZaslal: 22.4.2016 , 18:10   Citovat  

SvědomitýPetrklíč napsal:
Zdravím! Trochu jsem si tu početl, ale bohužel jsem tu nenašel doporučení na nějakou lakovnu v okolí pražskejch Dejvic. Podařilo se mi najít pouze (trapná reklama) a bohužel nikdo z mých známých s nimi nemá žádnou zkušenost. Neměl tu s nimi někdo tu čest? Potřebuju vyklepat dveře u spolujezdce a nechtěl bych s tim jezdit moc daleko, protože to není nic hezkýho na pohled Velmi šťastný. Kolem téhle lakovny jezdím každý den do práce a mám jí nejblíž. Předem díky za jakýkoli info Úsměv

Hele děcka zkoušejte si ty reklamní triky někde, kde jsou na to lidi zvědaví naštvanej
   Návrat  
Betjuska je teď offline  Betjuska
PříspěvekZaslal: 27.4.2016 , 15:58   Citovat  

Čauky,
sháním servis v okolí Mělníka popřípadě Holešovic atd. co mám nejblíž Úsměv
Koukala sem, že se Alda přestěhoval kousek odemě, ale zase se v posledních letech reference hodně zhoršili, zatím je to pořád vhodnej kandidát, ale kdyby bylo něco v okolí ještě dalšího, hledám něco, kam budu dávat auto pravidelně a zůstane u něj, nechci mít 3mechaniky za měsíc...

Tak snad se něco najde Velmi šťastný
   Návrat  
Doktor je teď offline  Doktor
2 háčka
PříspěvekZaslal: 27.4.2016 , 16:06  Naposledy upravil Doktor dne 27.4.2016 , 16:27, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Alda nebo kluci/Danny/typer ve Slanym, je to 20-30min, jinak na prohlidky jezdim do Roudnice, to je 15-20min podle rychlosti Úsměv
   Návrat  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
PříspěvekZaslal: 27.4.2016 , 16:10   Citovat  

Betjuska napsal:
Čauky,
sháním servis v okolí Mělníka popřípadě Holešovic atd. co mám nejblíž Úsměv
Koukala sem, že se Alda přestěhoval kousek odemě, ale zase se v posledních letech reference hodně zhoršili, zatím je to pořád vhodnej kandidát, ale kdyby bylo něco v okolí ještě dalšího, hledám něco, kam budu dávat auto pravidelně a zůstane u něj, nechci mít 3mechaniky za měsíc...

Tak snad se něco najde Velmi šťastný

"Zhoršily" se reference na cenu dílů/práce a že občas na něco zapomene (proto, když není u diáře, mu volám radši ještě jednou, aby si to zapsal). Na kvalitu práce si snad zatím nikdo nestěžoval...
   Návrat  
Betjuska je teď offline  Betjuska
PříspěvekZaslal: 27.4.2016 , 18:01   Citovat  

O danym vím, ale přijet tam mým autem v tomhle stavu tak by me asi nepochvalil, což ale neudělá asi nikdo Velmi šťastný
Do slanyho to mam přeci jen dal a pro někoho kdo by me tam jel vyzvedavat spis zajizdka takze se přikláním vic ke směru na Holešovice Úsměv
   Návrat  
Matyband je teď offline  Matyband
1 háčko
PříspěvekZaslal: 31.8.2016 , 21:22   Citovat  

Ahoj kluci ( samosebou i holky Velmi šťastný )
sháním nějaký nejbližší servis okolo Spořilova který by mi za vikend vyměnil těsnění pod hlavou ale i ji otlakoval jestli není prasklá... klidně někdo doma co má vybavení Úsměv ... ja dílnu mám ale až na šumavě, při opravě u někoho budu nápomocen...díky za info nechce se mi to dělat na parkovišti když nevím jestli není prasklá je to dobrý
   Návrat  
Neu15 je teď offline  Neu15
PříspěvekZaslal: 11.10.2016 , 7:29   Citovat  

Zdravíčko, chystám se v pátek/sobotu do Prahy kupovat C6G a potřeboval bych někoho, kdo tomu rozumí, aby se mi na to mrkl. Buď doporučit servis, kde by byli ochotni auto prohlédnout nebo snad kdyby se nějaká hodná duše obětovala třeba na dvě hodinky a zašla by se na to auto mrknout se mnou? Předem děkuju za odpověď, mějte se H+
   Návrat  
richiv je teď offline  richiv
PříspěvekZaslal: 26.10.2016 , 13:56   Citovat  

Zkušenost: nedávno jsem pořídil další Hondu od Rom. Na jeho doporučení sem nechával auto vždy servisovat u kluků ve Střížovicích. Je to z Práglu dálka, ale vždey byla plná spokojenost. Problémy se řeší a věci opravují. S novou Hondou sem se rozhodl vyrazit na delší cestu cca 3000km, ale pár dní před odjezdem se ozval zvuk na zadní nápravě. Měl jsem za to, že by to mohl být čep, ale po telefonu mi ze Střížovic bylo řečeno že je to něco jiného a nenní nutná oprava ihned. Přece jen 3000 km není málo a tak sem nechtěl riskovat a rozhodl se na poslední chvíly pro "dublček" u Aldy. Když bylo auto na heveru, potvrdilo že ve Střížovicích měli pravdu. Nic vážného, oprava není nutná ihned, jenže se objevilo něco jiného. Levé zadní kolo se točilo s menším odporem. Vyhodnocení takové, že bude pravděpodobně vadný píst na třmenu. Návrh na opravu: výměna brzdovcýh disků, třmenů, destiček a samozřejmně brzdové kapaliny na obou kolech. Práce včetně materiálu 16500 CZK. Trochu podpásovka...Druhý den sem po telefonu Aldovi oznámil, že si opravu nemůžu teď dovolit a dlouhou jízdu vyřeším jiným autem. Nakonec sem se rozhodl, že ještě zkusím známého v Kyjích (Hondy nedělá) co si o tom myslí. Auto dal na hever, zkonstatoval přirezlou destičku levého kola. Já dovez nové za 700, píst se vracel normálně. Vyměnil destičky a očistil třmeny stím že je vše ok. Já se včera vrátil a cestu ujel vpořádku aniž bych pozoroval výraznou změnu teplot mezi dvěma kotouči na zadní nápravě. Vše proběhlo OK.
Děkuju Slávovi, Michalovi ze Střížovic a Romanovi za rady po telefonu a vždy ochotný přístup věci řešit. přátele je to dobrý je to dobrý je to dobrý Ušetřili mi poměrně velký výdaj!
   Návrat  
Jame5h je teď offline  Jame5h
PříspěvekZaslal: 9.1.2018 , 17:22   Citovat  

Zdravím,

dle diagnostiky mi odešlo čidlo ABS levého zadního kola. Kdo z pražských je spolehlivý? Co Alda?

Předem díky,

K.
   Návrat  
koty1989 je teď offline  koty1989
1 háčko
PříspěvekZaslal: 10.1.2018 , 20:06   Citovat  

Jame5h napsal:
Zdravím,

dle diagnostiky mi odešlo čidlo ABS levého zadního kola. Kdo z pražských je spolehlivý? Co Alda?

Předem díky,

K.

Zkušený člověk. Jen musíš zavolat zda bude mít čas.
   Návrat  
jakubM je teď offline  jakubM
3 háčka
PříspěvekZaslal: 16.4.2018 , 21:40   Citovat  

Někdo nějaký tip, kde by mi na accu zkontrolovali podvozek (čepy), vyvážili kola a vyčistili klimu? A přitom ze mě nestrhnou kůži Velmi šťastný

Ideálně tento týden

Ideálně:
Praha - Jih
Jesenice
Průhonice - Čestlice a okolí Velmi šťastný
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Dobrý servis Praha
Fórum: Servis
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: