Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o CR-V 3G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22  Další 
Zaslat odpověď

Strana 19 z 22
RIZ3K9 je teď offline  RIZ3K9
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 10.1.2018 , 21:49   Citovat  

Merugrin napsal:
jen za 500 ?? ja kupoval novou xenonku osram na autokelly tusim a stala nejakych 1200-1300

a mel bych k tem xenonum taky dotaz - jaka je zhruba tak zivotnost ? ma to nekdo odzkousene ? ja zatim ne, ale doufam ze oproti klasickym zarovkam ktere praskaji tak co pul roku to vydrzi aspon par let

mimo to mam jeste jeden dotaz, ktery neni uplne ke xenonum, ale k tomu modulu denniho sviceni, ktere v rezimu off samo zapne xeonny par s po startu motoru - uz sem to tu trochu resil, ze se mi posledni dobou stava, ze to proste za jizdy lupne v pristrojovce (nahodi se plny jas pristrojovky) a svetla vypnou a musim rychle sahnout na packu a dat polohu auto aby se zase rozsvitili (obcas je to prekvapko v noci v zatacce) a resil sem to v autorizovanem servisu honda kdyz sem to tam daval kvuli serizeni svetel a rikali mi ze ten modul je dost casto nachylny na uhnivani kontaktu. no a ja bych se chtel zeptat kde ten modul tak hledat abych tento fakt overil a zkusil kdyztak jednoduse ty kontakty prepajet nebo trochu posychrovat nebo jestli doporucite neco jineho ? dekuji Mrk

Neplést si pojmy = to není Xenon, ale normální H1 žárovka. Mrk

No nevím jak to máš ty ale u CRV3g (a i u jiných modelů) se denní svícení dělalo tak (i v Hondě), že se černou izolačkou přelepil snímač denního světla na skle to snad ne
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
rotker je teď offline  rotker
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 11.1.2018 , 8:27   Citovat  

CRV nemá továrně dávaný modul denního svícení...já měl modul dávaný pod plastem, který je okolo náby volantu. Poblíž levé páčky...byl jen napájený k vodičům páčky. Začni hledat tam.
Jinak životnost xenonů u auta s DLR svícením byla na tátově CRV cca 200.000 km...těžko říct, kolik motohodin
   Návrat  
Merugrin je teď offline  Merugrin
PříspěvekZaslal: 11.1.2018 , 8:50   Citovat  

SaKaL napsal:
Xenony by měly určitě vydržet pár let... Naše CR-V už máme bez měsíce 4 roky a svítí stále stejně. Mám tam tedy modul denního svícení (viz moje tudy garáž ) , takže přes léto zase tolik nesvítíme, ale rozhodně to vydrží déle, než klasická žárovka (většinou Úsměv ).
K modulu - záleží samozřejmě na tom, o jaký modul se jedná Úsměv Já mám ten svůj přímo na pojistkách. Dále může být (a nejspíše tam i bude) někde poblíž pojistek a asi poslední možnost je, že bude někde v motorovém prostoru...

K tomu dennimu sviceni, takze ty svitis normalne parkovackama pres den a je to v pohode ? Nebo sem to spatne pochopil ? Úsměv

No jaky modul tam je bohuzel nevim, jen vim co dela Úsměv jestli sem to pochopil spravne, tak honda ma senzor, kterym detekuje zda je tma/svetlo a v rezimu auto se to podle toho senzoru rozhoduje, ale tento modul to obchazi a rika to ze je porad tma ? No a to lupnuti jak sem popisoval je, ze se to asi vyzkratuje/odpoji a auto si mysli ze je den. No zkusim se podivat po nejake divne krabicce u pojistek nebo motoru a kdyztak poslu nejake fota Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
SaKaL je teď offline  SaKaL
Moderátor
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 11.1.2018 , 11:35  Naposledy upravil SaKaL dne 11.1.2018 , 23:24, celkově upraveno 2 krát. Citovat  

Merugrin napsal:
K tomu dennimu sviceni, takze ty svitis normalne parkovackama pres den a je to v pohode ? Nebo sem to spatne pochopil ? Úsměv

No jaky modul tam je bohuzel nevim, jen vim co dela Úsměv jestli sem to pochopil spravne, tak honda ma senzor, kterym detekuje zda je tma/svetlo a v rezimu auto se to podle toho senzoru rozhoduje, ale tento modul to obchazi a rika to ze je porad tma ? No a to lupnuti jak sem popisoval je, ze se to asi vyzkratuje/odpoji a auto si mysli ze je den. No zkusim se podivat po nejake divne krabicce u pojistek nebo motoru a kdyztak poslu nejake fota Mrk

Já mám modul, který svítí dálkovými světly se sníženou intenzitou po nastartování motoru. Pokud zapneš světla, ať už obrysová či potkávací, tak to zhasne a svítí to, co je navoleno dle páčky na volantu... (něco k tomu i tady v tématu...)
edit: Tak ne, musíš zapnout potkávací - při pouze obrysových to svítí taky.
Nevím zda mají všechny výbavy senzor na světlo a automatické rozsvěcení světel (na páčce na světla je to režim "Auto") nicméně ten senzor se nachází tam jak je přilepeno interiérové zpětné zrcátko. Je tam i dešťový senzor. Takže jak psal RIZ3K9, pokud tento senzor "zaslepíš" a budeš mít stále přepnutu páčku světel na auto, tak to bude svítit de facto stále...
   Návrat  
tukkan je teď offline  tukkan
1 háčko
PříspěvekZaslal: 11.1.2018 , 11:39   Citovat  

SaKaL prosim ta, vedel by si mi poradit s nasledovnym ?
Mam rovnaky modul pre denne svietenie ako ty.
Ak prepnem svetla na parkovacky, napr stojim na zeleznicnom priecesti, stale mi svietia dialkove ako denne.
Cize neviem pustit cisto parkovacky pri nastartovanom motore.
Tebe to svieti v poriadku ?
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 11.1.2018 , 23:27   Citovat  

tukkan napsal:
SaKaL prosim ta, vedel by si mi poradit s nasledovnym ?
Mam rovnaky modul pre denne svietenie ako ty.
Ak prepnem svetla na parkovacky, napr stojim na zeleznicnom priecesti, stale mi svietia dialkove ako denne.
Cize neviem pustit cisto parkovacky pri nastartovanom motore.
Tebe to svieti v poriadku ?

A neřešili jsme to už někde jinde? Nebo jsi mi psal SZ?
Příspěvek výše jsem upravil, páč mi to taky zhasne až po přepnutí na potkávací světla. Každopádně nějak pořád nevim čemu by to mělo vadit třeba na přejezdu (resp. asi myslíš ostatním). Já, pokud vim, že tam budu déle, tak stejně chcípnu motor a čekám bez motoru...
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.1.2018 , 10:28   Citovat  

Ahoj, SZ som ti nepisal ale rovnaku otazku som vlozil do temy denni sviceni, kde nemam odpoved, tak som skusil teba, ze ci mam daco, zle ale asi to mame rovnako.
Jedine co mi napada, ze pokyn pre zhasnutie dennych dialkovych si neberie z parkovaciek, ale az z hlavnych svetiel.
Az mi vyjde cas na jar, tak si sadnem k poistkovej skrini a skusim ci to pojde aj inak.
V kazdom pripade, dakujem za odpoved.
   Návrat  
marek.82 je teď offline  marek.82
2 háčka
PříspěvekZaslal: 13.1.2018 , 11:03   Citovat  

pokud to mas zapojene podle navodu tak se ti dalkove vypnou az zapnes tlumene
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 14.1.2018 , 0:10   Citovat  

Dakujem za odpoved.
   Návrat  
Merugrin je teď offline  Merugrin
PříspěvekZaslal: 16.1.2018 , 19:41   Citovat  

SaKaL napsal:
Já mám modul, který svítí dálkovými světly se sníženou intenzitou po nastartování motoru. Pokud zapneš světla, ať už obrysová či potkávací, tak to zhasne a svítí to, co je navoleno dle páčky na volantu... (něco k tomu i tady v tématu...)
edit: Tak ne, musíš zapnout potkávací - při pouze obrysových to svítí taky.
Nevím zda mají všechny výbavy senzor na světlo a automatické rozsvěcení světel (na páčce na světla je to režim "Auto") nicméně ten senzor se nachází tam jak je přilepeno interiérové zpětné zrcátko. Je tam i dešťový senzor. Takže jak psal RIZ3K9, pokud tento senzor "zaslepíš" a budeš mít stále přepnutu páčku světel na auto, tak to bude svítit de facto stále...

Hezky popsane, dekuji, ale nefunguji obrazky...nebo je to jen u me ? Smutný
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 16.1.2018 , 21:59   Citovat  

Merugrin napsal:
Hezky popsane, dekuji, ale nefunguji obrazky...nebo je to jen u me ? Smutný

Ne, ne, je to "celonarodni" Úsměv
Nekde v diskusi k clanku je tam odkaz na ulozto.cz, kam jsem obrazky uploadnul a lze je tam odsud stahnout...
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 17.1.2018 , 8:09   Citovat  

Ja mam vybavu elegance, nemam xenony, mam park senzory iba vzadu, nemam stresne okno, mam senzor na stierace aj na svetla.
   Návrat  
Kub92 je teď offline  Kub92
PříspěvekZaslal: 30.1.2018 , 22:53   Citovat  

Ahoj. Řešil někdy někdo výměnu spojky na 2.0 4wd 110 kW? Zajímá mě na kolik to cca a vyjde a zda se vyplatí kupovat spojku od excide atd... Čili těch méně známých značek. Díky
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 31.1.2018 , 14:22   Citovat  

U nas v Honde v Bratislave mi vycislili vymenu spojky na 800-1000€
Ta moja pri rozjazde zabera nerovnomerne.
   Návrat  
Pavelbg je teď offline  Pavelbg
1 háčko
PříspěvekZaslal: 31.1.2018 , 15:12   Citovat  

Ahoj , na CR-V 3G 2.0 AT se mi začala projevovat taková "závada". Auto začalo v některých případech při nastartování chrčet. Nastává to skoro pokaždé když stojím z kopce čumákem dolů a motor je opřený o AT převodovku. V Některých případech situace nastane i když vozidlo zaparkuji na rovině.
Po zkoumání jak zabránit chrčení jsem zjistil že že to nejspíše bude mít něco společného s automatem. Takže když parkuji tak to vypadá - zastavit, couvnout, zatáhnout ručku, dat P chvilku nechat běžet a vypnout motor. I když mi to taky zní jako by se třeba protočil starter....
Mrkněte se prosím na video. Vím ,že automaty tady nejsou tak rozšířené, ale doufám ve vaše znalosti Úsměv. Nápad je tu!
tudy tudy tudy odkaz tudy
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 31.1.2018 , 17:05   Citovat  

Kub92 napsal:
Ahoj. Řešil někdy někdo výměnu spojky na 2.0 4wd 110 kW? Zajímá mě na kolik to cca a vyjde a zda se vyplatí kupovat spojku od excide atd... Čili těch méně známých značek. Díky

ja menil, mam exide , celou sadu sem sehnal za 4800,- ale to bylo v roce 2013 nebo 14 , mam na ni necelych 40 tkm a bez problemu
   Návrat  
DworiBak je teď offline  DworiBak
2 háčka
PříspěvekZaslal: 31.1.2018 , 21:44   Citovat  

Kub92 napsal:

Podívám se jestli mám foto co je zde za výrobce,už jsem jich několik udělal.
Možná že i zde v R20 je EXEDY OEM v R18 je EXEDY určitě.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 1.2.2018 , 8:17   Citovat  

Pavelbg napsal:
Ahoj , na CR-V 3G 2.0 AT se mi začala projevovat taková "závada". Auto začalo v některých případech při nastartování chrčet. Nastává to skoro pokaždé když stojím z kopce čumákem dolů a motor je opřený o AT převodovku. V Některých případech situace nastane i když vozidlo zaparkuji na rovině.
Po zkoumání jak zabránit chrčení jsem zjistil že že to nejspíše bude mít něco společného s automatem. Takže když parkuji tak to vypadá - zastavit, couvnout, zatáhnout ručku, dat P chvilku nechat běžet a vypnout motor. I když mi to taky zní jako by se třeba protočil starter....
Mrkněte se prosím na video. Vím ,že automaty tady nejsou tak rozšířené, ale doufám ve vaše znalosti Úsměv. Nápad je tu!
tudy tudy tudy odkaz tudy

Když parkuješ auto, tak jen na P nebo zatahuješ i ručku?
   Návrat  
ninja je teď offline  ninja
4 háčka
PříspěvekZaslal: 1.2.2018 , 8:30   Citovat  

Ono není úplně vhodné, když je auto zavěšené z kopce na parkovací západce automatické převodovky. Správný postup by měl být zastavit, vyřadit na N, zatahnout ručku, pustit brzdy aby se auto zavěsilo na ruční brzdu a až potom dát P. Tím nebude vůbec automatická převodovka zatížená a bude sloužit pouze jako záchranné lano coby kdyby.
Parkovací západce nedělá ani dobře když je na ní auto zavěšené a přeřadí se. Prostě se silou vyrve. Taky se může zlomit.
   Návrat  
Kub92 je teď offline  Kub92
PříspěvekZaslal: 1.2.2018 , 21:35   Citovat  

DworiBak napsal:
Podívám se jestli mám foto co je zde za výrobce,už jsem jich několik udělal.
Možná že i zde v R20 je EXEDY OEM v R18 je EXEDY určitě.

Tohle je ona tudy odkaz

Je to celé nebo se k tomu ještě něco objednává? Na kolik tak vyjde práce přibližně? Jinak díky
   Návrat  
ma®vays je teď offline  ma®vays
1 háčko
PříspěvekZaslal: 1.2.2018 , 22:27   Citovat  

Ahoj.
Mám dilema . . . . v létě jsem koupil benzínovou dvoulitrovku v manuálu. A čím dýl jezdím s tím manuálem, tak lituju, že jsem nekoupil opět automat. kdybych se rozhodl pro změnu . . . . jak by jste postupovali vy? Zkoušet vyměnit? Nebo natvrdo prodat a čekat na dobrý kup automatu?
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 1.2.2018 , 23:06   Citovat  

ma®vays napsal:
Ahoj.
Mám dilema . . . . v létě jsem koupil benzínovou dvoulitrovku v manuálu. A čím dýl jezdím s tím manuálem, tak lituju, že jsem nekoupil opět automat. kdybych se rozhodl pro změnu . . . . jak by jste postupovali vy? Zkoušet vyměnit? Nebo natvrdo prodat a čekat na dobrý kup automatu?

Člověče,
já Ti nevim, co Ti tady k tomu máme kdo napsat? Nevíme kdes auto kupoval, za jakých podmínek, co Ti stojí ve smlouvě... Zkoušet vyměnit jakože na protiúčet? Nebo jako v eshopu žes ho jako vyzkoušel, nesedlo Ti, tak jako že si vybereš něco jinýho? Fakt nevim...
Já mám manuál už 4 roky a nějak si nestěžuju...
   Návrat  
ma®vays je teď offline  ma®vays
1 háčko
PříspěvekZaslal: 1.2.2018 , 23:12   Citovat  

nene, já koupil staré auto Úsměv
Měl jsem automat a tohle vozítko jsem kupoval v manuálu jen proto, že údajně automat je líný. No ale když už ho mám (ten manuál) tak zjišťuju, že mi chybí ten komfort automatu. Takže buď se budu snažit v inzerátech hledat člověka, který zrovna řeší opačný problém a nějak se domluvíme. Nebo dám inzerát na prodej mého vozu, peníze dám na účet a budu čekat na nový kup.

Ptám se proto, že sem na forum moc nechodím. Vy jako admini asi máte větší přehled vtom, co se tu tak řešívá a budete asi vědět, jestli je výměna nereálná a mám na ní zapomenout.
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 1.2.2018 , 23:39   Citovat  

Je mi jasné, že jsi koupil CR-V z roku 2007... I v tomto případě můžeš mít ve smlouvě napsané cokoliv Úsměv
Nicméně zkusit můžeš oboje, třeba se někdo najde. Tady na klubu těch CR-V zase tolik neni, i když se to poslední dobou trochu zlepšuje. Nicméně si nepamatuju na nikoho, kdo by chtěl měnit Úsměv Viděl bych reálněji ten prodej / nákup...
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 2.2.2018 , 9:50   Citovat  

Vždy jsem byl proti automatu, ale v CRV to byla jasná volba a jsem rád, že jsem si koupil automat a tvůj případ mi to jen potvrzuje Velmi šťastný je to dobrý A že by byl automat líný se mi teda vůbec nezdá to mi hlava nebere
Ad Ninja: Přesně jak píšeš, je to i v příručce, že se nemá auto parkovat jen na P, ale s použitím ruční brzdy...
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 2.2.2018 , 10:35   Citovat  

Ked som kupoval CR-V tak bol na bazaroch iba jeden benzinovy 2.0 automat, skoda, ze mal ine chyby inak by sm ho bral. K automatu by sa ale viac hodila 2,4. 2 kusy sa zjavili na bazaroch az ked som mal moju kupenu cože cože ?
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 2.2.2018 , 19:04   Citovat  

benzinove crv v manualu, pokud ma dobrou vybavu a rozumne km se proda behe par dnu
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 2.2.2018 , 20:38   Citovat  

marek.82 napsal:
benzinove crv v manualu, pokud ma dobrou vybavu a rozumne km se proda behe par dnu

Dobré vědět HaHaaa
   Návrat  
DworiBak je teď offline  DworiBak
2 háčka
PříspěvekZaslal: 3.2.2018 , 11:09   Citovat  

Kub92 napsal:
Tohle je ona tudy odkaz

Je to celé nebo se k tomu ještě něco objednává? Na kolik tak vyjde práce přibližně? Jinak díky

Měla bz to být ona, jestli to sedí dle OEM kodu. Pak záleží na setrvačníku jestli nebude poškozen(spílený,vydřené drážky atd.) ten jedině originál.
Ustí n-L mohu výměnit
Práce se bude lišit každý má jiné hodinové sazby. Musí rám dolu,je potřeba geometrie atd.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 3.2.2018 , 15:10   Citovat  

marek.82 napsal:

no,ono se prodá hned i v automatu Velmi šťastný Já hledal 2 měsíce, pak ho chtěl i kamarád a to byly další 2 měsíce hledání a čekání...benzíny prostě nejsou. Dieselů je všude mraky už i za hodně zajímavý peníze...sehnat benzín, automat a executive se světlou kůží je běh na dlouhou trať Smutný
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o CR-V 3G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina