Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
prasknuté přední sklo
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 
Zaslat odpověď

Strana 3 z 3
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 29.10.2010 , 23:47   Citovat  

Bych nevěřil že to bude tak drahý, docela mě to překvapilo.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Bartek je teď offline  Bartek
PříspěvekZaslal: 11.3.2011 , 13:50   Citovat  

Ahoj prosím o radu.
Před cca 14 dnama mi prasklo přední okno ve vyšce stěračů do 3/4 okna. Dneska mi nějak kolem jdoucí asi pan policista v civilu začal vyhrožovat ,že by mi za to spravní orgán mohl odebrat ridičský průkaz na 6měsíců. Je to prosím pravda? Jde mi to to že na nivé okno nemám ted 5tis.
Díky
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Ajsik je teď offline  Ajsik
4 háčka
PříspěvekZaslal: 11.3.2011 , 14:45   Citovat  

Ještě jsem nevyřešil prasklý sklo u CRX a ted mám prasklý i na Civicu naštvanej
Bartek: za prasklý sklo (více jak 2cm) by mělo být 5 bodů a asi 5000,- pokuta, jelikož takovéto vozidlo je technicky nezpůsobilé k provozu
   Návrat  
Korgamorga je teď offline  Korgamorga
PříspěvekZaslal: 22.10.2015 , 8:27   Citovat  

Nešlo mi založit nové vlákno, prej je to duplicitní, tak otevírám toto staré.
Mám naťuknuté sklo (pavouček asi 1x2,7centimetru). V servisu mi řekli, že mi to dají do kupy za osm táců. Tak se chci zeptat, zda by šlo uzavřít si na internetu havarijní pojištění aniž by chtěli moje auto vidět a pak si to sklo nechat následně proplatit? Vydrží to naťuknuté sklo alespoň jeden nebo dva měsíce takto, nebo se mi může vysypat? Díky za každou radu. OK
   Návrat  
Doktor je teď offline  Doktor
2 háčka
PříspěvekZaslal: 22.10.2015 , 9:21   Citovat  

Korgamorga napsal:
Mám naťuknuté sklo (pavouček asi 1x2,7centimetru). V servisu mi řekli, že mi to dají do kupy za osm táců. Tak se chci zeptat, zda by šlo uzavřít si na internetu havarijní pojištění aniž by chtěli moje auto vidět a pak si to sklo nechat následně proplatit? Vydrží to naťuknuté sklo alespoň jeden nebo dva měsíce takto, nebo se mi může vysypat? Díky za každou radu. OK

Vždy chtějí vidět auto vidět pri uzavírání smlouvy nebo změně smlouvy (např. připojištění skel atd), takže by se pak jednalo o podvod.

Třeba se odrazil kámen od někoho před Tebou, když byl na silnici bordel? Doporučuji to řešit s touto osobu a s autorizovaným servisem, abys měl sklo profi vyměněné.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 22.10.2015 , 9:33   Citovat  

to Doktor: ale prdlajs...ani v jednom nemáš pravdu. Sklo po mě nechtěli vidět ani jednou a odražení od kamenu před Tebou už pojišťovny neberou jako škodní událost a pošlou Tě s tím k šípku (bylo totiž hodně pojistných podvodů). Rada zní, připojistit se sám.
   Návrat  
Doktor je teď offline  Doktor
2 háčka
PříspěvekZaslal: 22.10.2015 , 9:56   Citovat  

Stepa napsal:
to Doktor: ale prdlajs...ani v jednom nemáš pravdu. Sklo po mě nechtěli vidět ani jednou a odražení od kamenu před Tebou už pojišťovny neberou jako škodní událost a pošlou Tě s tím k šípku (bylo totiž hodně pojistných podvodů). Rada zní, připojistit se sám.

po mně to dycky chtěj vidět komplet Nápad je tu! každopádně min rok 2x měněno sklo v autorizovanym na pojistku viníka, vše bez problému
   Návrat  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 22.10.2015 , 10:11   Citovat  

Korgamorga napsal:

Krásný pojistný podvod... to mi hlava nebere
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 22.10.2015 , 10:40   Citovat  

Doktor napsal:
po mně to dycky chtěj vidět komplet Nápad je tu! každopádně min rok 2x měněno sklo v autorizovanym na pojistku viníka, vše bez problému

Hm, dobré vědět Úsměv. Jakou máš pojišťovnu, jestli to není tajné?
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 22.10.2015 , 15:27   Citovat  

Mě pojištovna auto vidět chtěla + foto, nebo bez auta, ale první 3 měs. s 70% spoluúčastí a další 3měs. s 50% takže až po půl roce plný krytí. Navíc mi říkali, že i kdyby jsem přišel s majitelem auta, od kterýho by kamínek odletěl, tak to stejně neuznaj, protože to berou jako neovlinitelná událost a snad ani neprokážež, že je to právě od toho auta. Takže i kdyby od někoho odletěl kamínek a rozbil mi sklo,(jako asi před měsícem na R10) tak si zanadávám, ale ani bych ho nestavěl, stejně tak jako kdyby mi někdo tvrdil, že jsem mu rozbil sklo já - poslal bych ho k šípku.
   Návrat  
dodox je teď offline  dodox
PříspěvekZaslal: 11.7.2017 , 21:58   Citovat  

Zdravim,
mate nekdo zkusenost s opravou drobneho tukance pryskyrici?
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 11.7.2017 , 23:31   Citovat  

dodox napsal:
Zdravim,
mate nekdo zkusenost s opravou drobneho tukance pryskyrici?

Mám také opraven ťukanec, na obou autech, cena vždy dohodou (200-300,-) na počkání. Čím čerstvější oprava, tím lepší (míň viditelný)
   Návrat  
dodox je teď offline  dodox
PříspěvekZaslal: 14.7.2017 , 10:34   Citovat  

Diky za tip. Musim pochvalit pany z Autosklo Team Praha 5, dobra komunikace a slusna prace.
   Návrat  
LeXXiii je teď offline  LeXXiii
PříspěvekZaslal: 7.1.2018 , 23:31   Citovat  

Minulý týden jsem ráno na předním skle mé HR-V r.v. 2000 objevil prasklinu. Jde od kraje a momentálně je asi 20 cm dlouhá, nachází se asi uprostřed okna na řidičově straně. Po přejetí nehtem je patrný malý zub nejvíce u kraje okna. Napadlo mě, jestli mi do toho v noci někdo praštil (parkuji v docela dost rušné ulici podélně s chodníkem), ale nejde tam vidět žádné uštípnuté sklo. No a pak mě napadlo, jestli to náhodou nemůže být tím, že by se mi začalo auto kroutit, což už by byl docela problém a když tam dám nové okno tak se to stane znova. Má s tím někdo zkušenost? Díky
   Návrat  
ninja je teď offline  ninja
4 háčka
PříspěvekZaslal: 8.1.2018 , 11:38   Citovat  

Dost často bývá závada v korozi rámu předního skla, kdy koroze nadzvedne sklo a to praskne. Dost často je to v některém ze spodních rohů. Takže vyříznout sklo, zjistit stav, případně vyvařit a dát nové. Koroze může být i taková, že v jejím důsledku dochází ke kroucení karosérie a praskání skla.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 8.1.2018 , 19:47   Citovat  

Díky za info. Tak snad to bude jen nějaká skrytá koroze těch sloupků. Z venku vypadají zdravě. Uvidím po sundání skla.

Ještě jeden dotaz. Jde použít ten původní bauset, nebo je nutné koupit nový?
   Návrat  
David.306 je teď offline  David.306
3 háčka
PříspěvekZaslal: 8.1.2018 , 20:36   Citovat  

LeXXiii napsal:
Díky za info. Tak snad to bude jen nějaká skrytá koroze těch sloupků. Z venku vypadají zdravě. Uvidím po sundání skla.

Zalezi,jak se podari ten bauset sundat
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 11.1.2018 , 13:27   Citovat  

LeXXiii napsal:

Sklo mám už vyměněno. Sloupky byly zdravé bez koroze. Dle vyjádření servisu to bylo už stářím skla, kde se mezi vrstvy skla na kraji dostala vlhkost a pak to prasklo. Sklo bylo původní a auto bude letos bude už plnoleté, tak na to mělo už asi právo Velmi šťastný . Jinak výměna komplet stála 3515 Kč. Bauset se podařilo zachránit. Sklo mám to levnější Benson. To už se asi ani nevyplatí si to sklo připojišťovat, to bych za ty 4 roky na tom připojištění zaplatil stejně.
   Návrat  
Stilg je teď offline  Stilg
1 háčko
PříspěvekZaslal: 11.1.2018 , 14:30   Citovat  

Obecne se pri beznem najezdu moc nevyplati pripojistovat skla.
Jako , ne ze by to vadilo si je pojistit ... ale nevyplati se to. Statisticka pravdepodobnost je nizssi, nez na kolik vyjde pojistka... a cena za vymenu neni takova suma, aby nekomu zlomila vaz, kdyz ma clovek smulu a dojde k tomu... (coz je hlavni duvod pojistky, mitigovat zivot nicici malo pravdepodobne veci). U skla je to vcelku malo pravdepodobna, ale taky vcelku bagaleni suma, ze nevidim moc nutnost pojistovat.
   Návrat  
Probos je teď offline  Probos
2 háčka
PříspěvekZaslal: 11.1.2018 , 15:41   Citovat  

Stilg napsal:
Obecne se pri beznem najezdu moc nevyplati pripojistovat skla.
Jako , ne ze by to vadilo si je pojistit ... ale nevyplati se to. Statisticka pravdepodobnost je nizssi, nez na kolik vyjde pojistka... a cena za vymenu neni takova suma, aby nekomu zlomila vaz, kdyz ma clovek smulu a dojde k tomu... (coz je hlavni duvod pojistky, mitigovat zivot nicici malo pravdepodobne veci). U skla je to vcelku malo pravdepodobna, ale taky vcelku bagaleni suma, ze nevidim moc nutnost pojistovat.

Záleží taky na autě. Když mi v autoelegance řekli, že chtějí 32 tisíc za výměnu skla na A8G, šel jsem do kolen. Mám raději pojištěno i když nenajezdím moc.
   Návrat  
DworiBak je teď offline  DworiBak
2 háčka
PříspěvekZaslal: 12.1.2018 , 20:47   Citovat  

A7G originál čelní sklo bauset a všechny penovky 20tis. Pokud má někdo havarijní pojištění může to čerpat z něho.
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
prasknuté přední sklo
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina