Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 6G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 312, 313, 314, 315, 316  Další 
Zaslat odpověď

Strana 313 z 316
Cody je teď offline  Cody
3 háčka
PříspěvekZaslal: 6.2.2018 , 20:08   Citovat  

sunnx napsal:
Zdar zas po roce zde dávám ESM v pdf v češtině. Tak hezký vánoce Accorďáci tudy odkaz

Ha,již nefunguje Smutný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Aqwertzz je teď offline  Aqwertzz
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 7.2.2018 , 19:37   Citovat  

To tělo nové kdyžtak mám.

A ty cestičky se musí čistit taky.

wp_20160223_004_152.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
wp_20160223_004_152.jpg, 1.96 MB

DSC03321.JPG

DSC03321.JPG, 2.19 MB
   Návrat  
Kendik je teď offline  Kendik
4 háčka
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 7.2.2018 , 21:18   Citovat  

Nahral jsem to tam. odkaz
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 7.2.2018 , 22:33   Citovat  

Super- přátele

jinak včera jsem si bohužel urval kostru u alternátoru-nevíte někdo náhodou jak a kam ten kabel od něj pokračuje? V manualu jsem to nenašel-chtěl bych tu kostru opravit v klidu a teple doma-ten kabel jde konektor u alternatoru přes viko ventilů někam dozadu dolu-ale kam-zdá se že na baterku nebo do přistrojovky k řidiči ? a je na druhem konci taky konektor který by se vycvakl? Díky.
   Návrat  
needs je teď offline  needs
1 háčko
PříspěvekZaslal: 28.2.2018 , 8:33   Citovat  

Zdravíčko,nevíte kde je umístěno venkovní čidlo teploty vzduchu?Hází mi to poslední dobou špatné teploty.
A neprodává tu někdo díly?Zpětné zrcátko a další drobnosti.Díky.
   Návrat  
piskot je teď offline  piskot
3 háčka
PříspěvekZaslal: 28.2.2018 , 11:37   Citovat  

needs napsal:
Zdravíčko,nevíte kde je umístěno venkovní čidlo teploty vzduchu?Hází mi to poslední dobou špatné teploty.
A neprodává tu někdo díly?Zpětné zrcátko a další drobnosti.Díky.

Díly : tudy odkaz

Čidlo teploty

temp.jpg

temp.jpg, 111.85 kB
   Návrat  
RASTA je teď offline  RASTA
4 háčka
PříspěvekZaslal: 28.2.2018 , 15:06   Citovat  

kdyby náhodou, tak mám ještě díly na prodej ze svého acca je to dobrý
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 28.2.2018 , 21:25   Citovat  

A co přesně máš?
Hod jsem kompletní seznam Úsměv
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 1.3.2018 , 0:58   Citovat  

RASTA napsal:
kdyby náhodou, tak mám ještě díly na prodej ze svého acca je to dobrý

Třeba krytku zrcátka v cloně spolujezdce...?
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 1.3.2018 , 1:01   Citovat  

Jaj, ty rádi praskají a ulamujou se...konstrukční chyba?
   Návrat  
RASTA je teď offline  RASTA
4 háčka
PříspěvekZaslal: 1.3.2018 , 12:05   Citovat  

joo, accorda jsem koupil bez krytek a pak je našel ulámaný v kastliku Smutný
takže bohužel..

o víkendu to sem hodím..dělali jsme čistku ve sklepě a na dílně, takže to rovnou i nafotili je to dobrý
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 1.3.2018 , 14:37   Citovat  

Cody napsal:
Jaj, ty rádi praskají a ulamujou se...konstrukční chyba?

Úsměv
Ne, drahá polovička se kdysi koukala, jak je krásná, a pak zaklapla rovnou clonu, a krytka to nedala...
Úsměv
   Návrat  
needs je teď offline  needs
1 háčko
PříspěvekZaslal: 1.3.2018 , 15:59   Citovat  

Tak krytka je ještě celá.Prasklo mi na clonítku ten plast hážek do kterého se to zacvakne krom jiného a pozoruji vady ve formě začínající koroze
   Návrat  
forever222 je teď offline  forever222
2 háčka
PříspěvekZaslal: 3.3.2018 , 0:39   Citovat  

Ahoj hoši, snad mi odpustíte jeden příspěvek mimo mísu.

Pracují právě na diplomové práci, jejíž součástí je následující webová stránka: Datacentrum.

Je to stránka, která nabízí nezpracovaná i zpracovaná data (statistiky), a nějaké články na blogu. Moc by mi pomohlo, když by jste to trošku proklikali.

Předem díky offtopic Honda
   Návrat  
mikos je teď offline  mikos
1 háčko
PříspěvekZaslal: 5.3.2018 , 15:07   Citovat  

Ahoj přátelé Úsměv . Měl bych dotaz ohledně zadního horního uložení tlumičů. Jak se projevuje klepání, když je uložení špatné? Jsou to kovové rány, nebo gumové....? Něco mi vzadu klepe a na nápravě to není, je zkontrolovaná i na stk na tý mašině. Klepe to i na malinkých nerovnostech a je to hlavně slyšet při pomalé jízdě. To klepání je podobné jako když klapne při zavření kufru ta odvzdušnovací klapka, ta to ale není, už jsem to zkoušel. Poklepávají mi obě strany. Napadá mě jedině to uložení, nebo samotný tlumič, ale co by v tlumiči klepalo?
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 5.3.2018 , 15:08   Citovat  

mikos napsal:
Ahoj přátelé Úsměv . Měl bych dotaz ohledně zadního horního uložení tlumičů. Jak se projevuje klepání, když je uložení špatné? Jsou to kovové rány, nebo gumové....? Něco mi vzadu klepe a na nápravě to není, je zkontrolovaná i na stk na tý mašině. Klepe to i na malinkých nerovnostech a je to hlavně slyšet při pomalé jízdě. To klepání je podobné jako když klapne při zavření kufru ta odvzdušnovací klapka, ta to ale není, už jsem to zkoušel. Poklepávají mi obě strany. Napadá mě jedině to uložení, nebo samotný tlumič, ale co by v tlumiči klepalo?
Jak jsou na tom kosti?
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 5.3.2018 , 15:09   Citovat  

forever222 napsal:

Pracují právě na diplomové práci, jejíž součástí je následující webová stránka: Datacentrum.

Je to stránka, která nabízí nezpracovaná i zpracovaná data (statistiky), a nějaké články na blogu. Moc by mi pomohlo, když by jste to trošku proklikali.

Proklikano Úsměv
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 5.3.2018 , 15:20   Citovat  

forever222 napsal:

Dost dobrý... OK
Jen bych se přimlouval za užší pravý okraj.
   Návrat  
mikos je teď offline  mikos
1 háčko
PříspěvekZaslal: 5.3.2018 , 15:22   Citovat  

Kendik napsal:
Jak jsou na tom kosti?

Po výměně
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 5.3.2018 , 15:23   Citovat  

mikos napsal:

Taky mi to klepe, kosti vyměněný. Zajímavé je, že někdy to nedělá vůbec, a někdy i na zcela rovné silnici...
Mám pocit, že se to tu už dááávno řešilo, že je to horní uložení tlumičů, je tam nějaký kus gumy, co je nejspíš vyžvejkaný.

Tlumič.JPG

Tlumič.JPG, 245.11 kB
   Návrat  
panNedra je teď offline  panNedra
1 háčko
PříspěvekZaslal: 5.3.2018 , 20:13   Citovat  

Me to delaly silentbloky stabilizatoru. Sice vypadaj ze jsou fest, ale stabik je vymletej a gumy tvrdy.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Phoxinus je teď offline  Phoxinus
PříspěvekZaslal: 6.3.2018 , 11:06   Citovat  

Zacala mi blbnout rucni brzda po vymene zadnich kotoucu a desticek. Mechanik tvrdi, ze jsou na vine brzdice ( nevraci do puvodni polohy). Kdyz se to mazne, je to dobry jen na chvilku. Doporucuje mi vymenit cele. Repas se mu neosvedcil. Jake je efektivni reseni ? Diky Se stydím
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 6.3.2018 , 12:50   Citovat  

Phoxinus napsal:
Zacala mi blbnout rucni brzda po vymene zadnich kotoucu a desticek. Mechanik tvrdi, ze jsou na vine brzdice ( nevraci do puvodni polohy). Kdyz se to mazne, je to dobry jen na chvilku. Doporucuje mi vymenit cele. Repas se mu neosvedcil. Jake je efektivni reseni ? Diky Se stydím

Co to je blbnout? Co "se to mázne"? Tuší mechanik, že se pístky zadních brzd "zašroubovávají"?
Napadá mě, že kombinace nový kotouč a destičky může mít za následek to, že fakt už to péro na bowdenu nemá kam jít, tzn. než se kotouč a destičky zajedou, prostě to bude dřít... Pak ale buď kotouč nebo destičky či oboje jsou nestandardně široké.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 6.3.2018 , 15:25   Citovat  

Kdyz se rucka povoli, tak je i lanko povolene. Mechanismus se nevraci zpet a rucka blomca Velmi šťastný kotouce i desticky jsou ok. Nevim presne nazvy tech komponentu, ale kdyz “tam” strikl trochu maziva na chviliu se to zlepsilo.
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 6.3.2018 , 15:45   Citovat  

Phoxinus napsal:
Kdyz se rucka povoli, tak je i lanko povolene. Mechanismus se nevraci zpet a rucka blomca Velmi šťastný kotouce i desticky jsou ok. Nevim presne nazvy tech komponentu, ale kdyz “tam” strikl trochu maziva na chviliu se to zlepsilo.

Kam "tam" stříkl...?
Na konci ručky je péro, a přes páku ovládá mechanismus brzdy. Může být přirezlá ta osička, pohledem zkontroluj pohyblivost, ať ti někdo tahá za ručku a uvidíš.
Podle mě ale jelikož máš vše nové, tak tam prostě není zatím vůle mezi kotoučem a destičkou a brzdičem, bowden může být svěšený jak chce, ale destička, resp. pístek, už prostě nemá kam se zasunout.
Co jsem namátkou koukal, kotouče a destičky se dají koupit různě tlusté...
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 6.3.2018 , 16:47   Citovat  

piskot napsal:
Kam "tam" stříkl...?
Na konci ručky je péro, a přes páku ovládá mechanismus brzdy. Může být přirezlá ta osička, pohledem zkontroluj pohyblivost, ať ti někdo tahá za ručku a uvidíš.
Podle mě ale jelikož máš vše nové, tak tam prostě není zatím vůle mezi kotoučem a destičkou a brzdičem, bowden může být svěšený jak chce, ale destička, resp. pístek, už prostě nemá kam se zasunout.
Co jsem namátkou koukal, kotouče a destičky se dají koupit různě tlusté...

Deska ma okolo 10mm, je to tak jak rikas. Kdyz se potahne za rucku nahoru a povoli tak pruzinka to neodtlaci zpet. Takze jde o narocnou opravu ? to mi hlava nebere
Mazal to nekde u te pruziny nebo valecku Velmi šťastný
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 6.3.2018 , 17:30   Citovat  

Phoxinus napsal:
Deska ma okolo 10mm, je to tak jak rikas. Kdyz se potahne za rucku nahoru a povoli tak pruzinka to neodtlaci zpet. Takze jde o narocnou opravu ? to mi hlava nebere
Mazal to nekde u te pruziny nebo valecku Velmi šťastný

Ať zkusí namazat destičky, pak to povolí...Úsměv

Máš několik možnosti :
- znovu rozhodit a dát dohromady a věřit, že si sestava třmen-kotouč-destičky sedne "jinak"
- rozhodit a na prázdno vyzkoušet funkci té páky pro ručku
- rozhodit a nechat stočit kotouče o cca. 0.1 mm z každé strany, tím dostat do "systému" krapet vůli, aby ta pružina měla šanci ukázat, co umí
- a nebo najet "pár" km s tím, že kotouče budou teplý až horký, ale obrousí se, nebo spíš destičky, záleží, jakou kombinaci kotouč - destička jsi zvolil, a tu vůli tam dostane taky.

Á propos, jak se protáčejí kotouče po tvrdém zadupnutí brzdy? Mají alespoň nějakou vůli?

Můj tip je, že pístek v brzdiči prostě nemá, kam se zastrčit, proto efekt povolení ruční brzdy není patrný.

Edit: Tři milimetry už je hroznej rozdíl...

Screen Shot 03-06-18 at 04.33 PM.JPG

Screen Shot 03-06-18 at 04.33 PM.JPG, 399.63 kB
   Návrat  
Gree5 je teď offline  Gree5
PříspěvekZaslal: 6.3.2018 , 18:08   Citovat  

Nazdar Háčkaři Úsměv
Chtěl bych se zeptat na možná neee tak záludnou otázku,ale pro mě záludná je Velmi šťastný. Jedná se o Accorda 6G 1.8, r.v. 1999.
Jsem anti mechanik, takže zkuste trochu polopatické vysvětlení....
Takže můj problém je - při dojíždění např. do křižovatky, či na místo zastavení (jedu opravdu pomalu), sešlápnu či polechtám brzdový pedál a zavrní mi do něj ABS...Mechanik mi říkal něco o počtech zubů na náboji. Prý by tam měl být zub navíc a čidlo ABS špatně vypočítává otáčky kol a proto to tak blbne. Už jsem slyšel i o špatném kroužku, nebo že by byla špatná pumpa ABS. Ti mechanici se nedokážou prostě domluvit co je vlastně dobře Velmi šťastný . Prosím, pokud se s tím někdo setkal tak uvítám jakoukoliv odpověď, či poznatek. Hlavně aby to vedlo k odstranění této závady.
Další problém je, že při použití dálkáče se mi otevřou a zavřou jen troje dveře. U řidiče zůstává to čůro stále na stejném místě,ale klíčem zamknu a odemknu všechny dveře.
Díky každému za odpovědi a mějte se fajn Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
PříspěvekZaslal: 6.3.2018 , 18:34   Citovat  

piskot napsal:
Ať zkusí namazat destičky, pak to povolí...Úsměv

Máš několik možnosti :
- znovu rozhodit a dát dohromady a věřit, že si sestava třmen-kotouč-destičky sedne "jinak"
- rozhodit a na prázdno vyzkoušet funkci té páky pro ručku
- rozhodit a nechat stočit kotouče o cca. 0.1 mm z každé strany, tím dostat do "systému" krapet vůli, aby ta pružina měla šanci ukázat, co umí
- a nebo najet "pár" km s tím, že kotouče budou teplý až horký, ale obrousí se, nebo spíš destičky, záleží, jakou kombinaci kotouč - destička jsi zvolil, a tu vůli tam dostane taky.

Á propos, jak se protáčejí kotouče po tvrdém zadupnutí brzdy? Mají alespoň nějakou vůli?

Můj tip je, že pístek v brzdiči prostě nemá, kam se zastrčit, proto efekt povolení ruční brzdy není patrný.

Edit: Tři milimetry už je hroznej rozdíl...

Kotouče jsou blue print a destičky nejpíš taky. Prý to promazávali atd. jak se sluší a patří. Jedině ta nová šířka to musela rozhodit...
Necháme to odborníkum Velmi šťastný každopadně díky za čas je to dobrý
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 6.3.2018 , 19:24   Citovat  

Gree5 napsal:
Nazdar Háčkaři Úsměv
Chtěl bych se zeptat na možná neee tak záludnou otázku,ale pro mě záludná je Velmi šťastný. Jedná se o Accorda 6G 1.8, r.v. 1999.
Jsem anti mechanik, takže zkuste trochu polopatické vysvětlení....
Takže můj problém je - při dojíždění např. do křižovatky, či na místo zastavení (jedu opravdu pomalu), sešlápnu či polechtám brzdový pedál a zavrní mi do něj ABS...Mechanik mi říkal něco o počtech zubů na náboji. Prý by tam měl být zub navíc a čidlo ABS špatně vypočítává otáčky kol a proto to tak blbne. Už jsem slyšel i o špatném kroužku, nebo že by byla špatná pumpa ABS. Ti mechanici se nedokážou prostě domluvit co je vlastně dobře Velmi šťastný . Prosím, pokud se s tím někdo setkal tak uvítám jakoukoliv odpověď, či poznatek. Hlavně aby to vedlo k odstranění této závady.
Další problém je, že při použití dálkáče se mi otevřou a zavřou jen troje dveře. U řidiče zůstává to čůro stále na stejném místě,ale klíčem zamknu a odemknu všechny dveře.
Díky každému za odpovědi a mějte se fajn Úsměv

Ti mechoši jsou dnes hrozná verbež, každý bude tlačit tu svou teorii...Úsměv Najednou bude mít věnec na náboji o kolečko, ehm, o zub víc... Velmi šťastný
Pokud ti to ABS nedělalo dřív, tak bych se moc nerozmýšlel a okouknul, zda na zubech není bordel, jak vypadají čidla, minimálně bych to očistil, z dlouhé chvíle i proměřil vzdálenost čidlo-zuby...
Co se týče neotevírání dveří, už se to tu řešilo, nejspíš pomůže rozhodit tapecírung dveří a "pošahat" kabely od zámku dveří, či promastit táhla zámku.
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 6G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 312, 313, 314, 315, 316  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina