Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[0]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Jaký podvozek na CRX ED9 ?
Fórum: Řízení, podvozek a brzdy
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 
Zaslat odpověď

Strana 3 z 3
Lukas28 je teď offline  Lukas28
4 háčka
Členství: Gold
0
PříspěvekZaslal: 17.5.2013 , 23:13   Citovat  

Maggoth napsal:
No to je mi jasné - číst umím , ale mně zajímal váš názor na KW jako takové abych nemusel zakládat nové téma.Přišlo mi , že 12K není tak vzdáleno od 15K tak by jste mohli mít nějaké zkušenosti ..

KW výškově stavitelné, polyuretanové silenty jezdím na civicu, bez stabíků Úsměv

auto je dost tvrdé (pružiny), na denní ježděné to není. Zas můžeš se na auto spolehnout, časem najdeš hranici podvozku kam až tě pustí než se propne pružina (trvalo mi to dvě sezony a několik čistých trenek-scvakne se), pak už poznáš doraz a tlumič nefunguje. Otázka: kdo se na hranici podvozku vůbec někdy podívá?

bylo to peklo Je to tam. , osobně bych šáhnul po výškově a tuhostně stavitelný, jenže to jsou jiné peníze

BTW geometrie je svina: u civica jsem měl brutální sbhavost a odklon vzadu 1,2m do Áčka, takže v rovině zadek plaval a pak celé auto, při zatáčení lépe držel jak se auto naklonilo
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  

Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
TRUcKER je teď offline  TRUcKER
Jak malej Jarda [2]
-1
PříspěvekZaslal: 17.5.2013 , 23:49   Citovat  

nekdo kdo ma s timto opravdu zkusenosti? jinak s cerem uz jsem si taky polital ¨, taky s TA technix a naprosta parada a ze zadek se bude snazit predhonit predek je snad jasne, kdyz v zadu nic neni

Petk@ je teď offline  Petk@
1 háčko
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 15.1.2014 , 23:18   Citovat  

menší UP -je čas se o5 kouknout po nejakym podvozku . jen vubec nevim (požadavky jsou aby byl výškově stavitelný) s cenou do 12tis . v oku mam staále ten AP ale nelíbí se mi system na zadnim tlumiči a pak už zbíva jedine XYZ ale to je ot 6 tis nahoru . mám možnost koupit neci i přes ebay ale ceny podvzku tam jsou stejne když spočítam poštu a poplatky , nevíte nekdo ještě o nečem ?

Vorel je teď offline  Vorel
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 16.1.2014 , 9:34   Citovat  

Petk@ napsal:
menší UP -je čas se o5 kouknout po nejakym podvozku . jen vubec nevim (požadavky jsou aby byl výškově stavitelný) s cenou do 12tis . v oku mam staále ten AP ale nelíbí se mi system na zadnim tlumiči a pak už zbíva jedine XYZ ale to je ot 6 tis nahoru . mám možnost koupit neci i přes ebay ale ceny podvzku tam jsou stejne když spočítam poštu a poplatky , nevíte nekdo ještě o nečem ?

Můžu se tě zeptat co konkrétně se ti nelíbí na systému zadních tlumičů. Jinak v téhle cenové relaci nic lepšího není, taky ho budeme kupovat.

za 14800,- se dá sehnat tento výškově i tuhostně štelovatelný ale reference žádné nemám.
tudy odkaz

Lukas28 je teď offline  Lukas28
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 16.1.2014 , 9:41   Citovat  

raději si připlat za xyz, bc. Protože jak chceš za pár let řešit repas? nedejbože závadu v záruce?

řeším to na KW Var 1, kde se posílá na repas do Německa za opravdu nepěkné peníze Smutný

Endrix je teď offline  Endrix
0
PříspěvekZaslal: 22.5.2017 , 13:35   Citovat  

Trosku to tady po letech oživím. Docela pěkně jsem si v tom příspěvku počet a tak jsem si řek, že k tomu napíšu i svoje 'problémy'.
U CRXa jsem nechtěl jít cestou žádnýho tvrdýho a extra nízkýho podvozku. Zvolil jsem pružiny Eibach ProKit E4010-140. Je tam snížení 30mm, což je podle mě naprosto dostačující. Když jsem ho koupil, byla tam sada nějakých EBAY výškově stavitelných pružin. Tvrdý jak skála a když se auto vyheverovalo tak nahoře pružina vypadla z misky.
Zadní tlumiče jsem koupil SACHS 290226, ale přední nebyli od Sachse skladem, tak jsem tam nechal původní a čekal až budou. Vzadu jsem nastavil sbíhavost 2mm, vepředu to mám cca 0 a s chováním jsem spokojenej. A ted k mému problému a dotazu.
Přední tlumiče SACHS už nejsou k sehnání a nebudou. Výroba byla ukončena. Mám možnost tam dát 1/ KYB Exel G 2/ KYB Ultra SR 3/ Bilstein B8. Pokud dám dopředu SR nebo B8, což jsou určitě tužší tlumiče, dokážete někdo odhadnout, jak se mi bude auto chovat? Ty Bilstein maji navíc o 30mm zkrácenou pístnici, takže k pružinám ideální, ale budou jenom vepředu......

Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
HynekVTi je teď offline  HynekVTi
1 háčko
Členství: Web
0
PříspěvekZaslal: 10.2.2018 , 20:46   Citovat  

Endrix napsal:
Trosku to tady po letech oživím. Docela pěkně jsem si v tom příspěvku počet a tak jsem si řek, že k tomu napíšu i svoje 'problémy'.
U CRXa jsem nechtěl jít cestou žádnýho tvrdýho a extra nízkýho podvozku. Zvolil jsem pružiny Eibach ProKit E4010-140. Je tam snížení 30mm, což je podle mě naprosto dostačující. Když jsem ho koupil, byla tam sada nějakých EBAY výškově stavitelných pružin. Tvrdý jak skála a když se auto vyheverovalo tak nahoře pružina vypadla z misky.
Zadní tlumiče jsem koupil SACHS 290226, ale přední nebyli od Sachse skladem, tak jsem tam nechal původní a čekal až budou. Vzadu jsem nastavil sbíhavost 2mm, vepředu to mám cca 0 a s chováním jsem spokojenej. A ted k mému problému a dotazu.
Přední tlumiče SACHS už nejsou k sehnání a nebudou. Výroba byla ukončena. Mám možnost tam dát 1/ KYB Exel G 2/ KYB Ultra SR 3/ Bilstein B8. Pokud dám dopředu SR nebo B8, což jsou určitě tužší tlumiče, dokážete někdo odhadnout, jak se mi bude auto chovat? Ty Bilstein maji navíc o 30mm zkrácenou pístnici, takže k pružinám ideální, ale budou jenom vepředu......

Chtěl jsem se zeptat jaké tlumiče si nakonec zvolil a jak to funguje? Řeším podvozek na ee8 a chci snížení max 30mm a nějaké solidní tlumiče.

shaka je teď offline  shaka
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 10.2.2018 , 22:33   Citovat  

tiež chcem dat do predu tlmiče kyb ultra SR dúfam že to bude dobre muhehe

Endrix je teď offline  Endrix
0
PříspěvekZaslal: 11.2.2018 , 1:15   Citovat  

Nakonec sem přední tlumiče nechal původní a vyměnil jenom zadní. Funguje to dobře. Neni to přehnaně snížený a neni to moc tvrdý. Ty EIBACHy doporučuju. Na okresky podle mě ideál. Nezažil jsem ani přetáčivost o který plno CRXaru mluví. Cejtil sem párkrát, že zadek ujíždí, ale neutrhlo se to. Spíš jenom klouzlo (možná jezdim pomalu Úsměv).

Shaka, dej je tam a pak dej vědět Úsměv.

Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 11.2.2018 , 9:10   Citovat  

Pružiny vezmu černé eibachy -30mm, ale ty tlumiče nevím, někde jsem četl že kyb ultra SR nejsou vhodné pro kratší pružiny, tak jestli nebude lepší volba bilstein B8.

FastCivic je teď offline  FastCivic
5 háček
0
PříspěvekZaslal: 11.2.2018 , 11:47   Citovat  

My tady vsichni kolem ostravy jezdime na Ultra SR, vsichni mame snizeno kolem 30-40 a spokojenost. Konkretne ja je mam na AP pruzinach a uplna parada. Je to sice tužší, ale predvidatelne, citelne i hrave Velmi šťastný a neodskakuje

RASTA je teď offline  RASTA
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 11.2.2018 , 12:54   Citovat  

jestli si pamatujete, jak sem crxo na závodech zakousl důsledkem přetáčivého smyku do svodidel, bylo to kvůli nerovnosti, na které odskočil zadek auta... Smutný jj, moc tvrdý podvozek, lehká záď...

jinak pro streetový ježdění by se mi docela zamlouvaly ty B8 se zkrácenou pístnicí je to dobrý

Cody je teď offline  Cody
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 11.2.2018 , 13:17   Citovat  

Hynku ty stále ještě stavíš EE8?
To již bude 10 let ne? Úsměv

Jinak mne crx ustřelilo na sníženém AB podvozku i na sériovém takže je to jedno...jde spíše o techniku jízdy kdy neplynovat přímo v apexu ale až za ním nebo pokročilí před a pak to domotat rukama Úsměv

1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 11.2.2018 , 14:46   Citovat  

Cody napsal:
Hynku ty stále ještě stavíš EE8?
To již bude 10 let ne? Úsměv

Jinak mne crx ustřelilo na sníženém AB podvozku i na sériovém takže je to jedno...jde spíše o techniku jízdy kdy neplynovat přímo v apexu ale až za ním nebo pokročilí před a pak to domotat rukama Úsměv

Jojo, už to nějak dobu trvá Velmi šťastný ještě potřebuji vnitřek a podvozek

_20180211_134329.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
_20180211_134329.JPG, 504.02 kB

1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 11.2.2018 , 14:51   Citovat  

A ještě že předu Velmi šťastný aktuálně je tam nějaký noname podvozek snížení 40mm a je to uskákaný

_20180211_134854.JPG

_20180211_134854.JPG, 790.84 kB

Cody je teď offline  Cody
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 11.2.2018 , 15:11   Citovat  

Dobrý OK kam zmizela šachovnice?

máš tam ty červené chladičové hadice-foto motoru? Úsměv

1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 11.2.2018 , 16:01   Citovat  

Šachovnice ustoupila novému laku a už nebude... Motor je zaprášený,musím přehodit chladič a ty hadice,ale jinak motor vrčí a docela to i jede,doufám že bude držet Honda

_20180211_145617.JPG

_20180211_145617.JPG, 725.1 kB

Obsah fóra Honda-club.cz   
Jaký podvozek na CRX ED9 ?
Fórum: Řízení, podvozek a brzdy
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: