Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Turbo - Civic 7G, 1.7 CTDI sport, 2004
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Strana 1 z 1
Kayla je teď offline  Kayla
0
PříspěvekZaslal: 4.2.2018 , 10:31   Citovat  

Zdravím všechny a hned jdu s dotazem. H+
Dokázal by mi někdo poradit, kde za slušnou cenu sehnat turbo na Civica 1.7 ctdi, sport, 2004? Případně jestli se někomu neválí v garáži - ano, i zázraky se dějí. je to dobrý
Jsem z okolí Teplic.
Děkuji moc.
Kayla
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  

Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
roulant je teď offline  roulant
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 4.2.2018 , 14:28   Citovat  

Nabidka v SZ

Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 4.2.2018 , 20:37   Citovat  

Jenom takovy dotaz, proc chces menit turbo? Spousta servisaku "odborniku" pri problemu s podtlaky na tomhle aute meni rovnou turbo, ktere prd vyresi...

0
PříspěvekZaslal: 4.2.2018 , 22:16   Citovat  

Stepa napsal:
Jenom takovy dotaz, proc chces menit turbo? Spousta servisaku "odborniku" pri problemu s podtlaky na tomhle aute meni rovnou turbo, ktere prd vyresi...

Ahoj, no, moc nevím, co odpovědět. Ano, bylo nám již déle říkáno, že nám brzy odejde turbo, až teď nedávno odešlo. Nedokážu sama poznat, jak je to doopravdy, předpokládala jsem, že to odborník pozná, netuším, jak to zkontrolovat. Cooo???

4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 5.2.2018 , 6:48   Citovat  

Tyhle motory jsou hrozně "oblíbené" mezi H-servisy, nevím jak soukromníci. Ale se slovem odborník bych byl opatrný, dost to jsou měniči...

Co to přesně dělá a jaké to hází chyby?

0
PříspěvekZaslal: 5.2.2018 , 8:19   Citovat  

Stepa napsal:
Tyhle motory jsou hrozně "oblíbené" mezi H-servisy, nevím jak soukromníci. Ale se slovem odborník bych byl opatrný, dost to jsou měniči...

Co to přesně dělá a jaké to hází chyby?

Nechodíme do servisu, nemám v ně důvěru, ale přímo k našemu "Honda servismanovi", ale přijde mi vůči tomuto Civicovy (že je to diesel a tento typ motoru) trochu zaujatý. Bueee Už cca 2 roky nám vyhrožoval, že turbo odejde, ale ve výsledku to nedělalo žádné problémy, tak jsme samozřejmě jezdili dál. Cca půl roku zpět mi na dálnici zhaslo najednou auto, vypl se komplet motor (ano, to bylo velmi veselé ve 180 km/h :-o), dalo se to do cajku, bylo to nějaké čidlo. No a asi měsíc potom se rozsvítila kontrolka "závada řídicí jednotky", no tak se měnil katalyzátor (po kontrole na diagnostice Honda) a cca týden ok, pak se rozsvítila znovu ta samá kontrolka a ta svítí doteď. Na to servisman říká, že turbo odešlo. Auto má citelně slabší výkon, každopádně od té doby se s ním nejezdí, je v garáži a čeká, nerada bych to ničila dál, takže víc moc nemůžu říct. Asi to fakt to turbo bude, jen si nemyslím, že by za mnou kdy šel ten pověstný černý oblak, který bývá u této poruchy. No tak díky za přečtení mého románu wc a budu ráda za názor. je to dobrý

4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 5.2.2018 , 11:00   Citovat  

To že svítila kontrolka motoru je mi jasné, ale co to hodilo za chybu? Pxxxx? Napiš sem její označení, případně jestli jich je více najedou, tak sem napiš všechny chyby co to hodilo. Do té doby o tom nemá cenu diskutovat Úsměv

0
PříspěvekZaslal: 5.2.2018 , 12:18   Citovat  

Stepa napsal:
To že svítila kontrolka motoru je mi jasné, ale co to hodilo za chybu? Pxxxx? Napiš sem její označení, případně jestli jich je více najedou, tak sem napiš všechny chyby co to hodilo. Do té doby o tom nemá cenu diskutovat Úsměv

Ha, to bych ti ráda napsala, nicméně tuto informaci fakt nemám. Nejspíš myslíš, jakou chybu to hodilo na diagnostice, vid?
Tak tu jsem opravdu nedělala já, takže netuším. Musíš na mě trošku mín profesionálně. Úsměv

Stilg je teď offline  Stilg
0
PříspěvekZaslal: 12.2.2018 , 0:18   Citovat  

Podivej, takhle, turbo se da nechat repasovat, da se koupit nove... za hraniceme mozna citelne levneji nez u nas...

Ale pointa je, ze tohle je delani uctu bez hospodskeho... neni vubec jasne, co tomu autu je... mohlo odejit podtlakove ovladani, a turbu nic nebude. muze se neco ridici jednotce nezdat a proto to zhodila do nouzaku...

Resit kde sehnat dil, ktery nevis zda je poskozen, a jak je poskozen je nesmysl.

A stejne tak je na miste trochu skeptickeho pristupu k vasemu mechosovi...
Uz jenom na zaklade toho, ze 2 roky rika, ze vam odejde turbo... na zaklade ceho? neceho konkretniho? Nebo to ma kristalovou kouli, ze za 2 roky (to je opravdu setsakra dlouha doba) odejde?
Spis jenom hadam, ze to bylo nic nepodlozene plkani na zaklade toho, ze u C7g odchazeli z prvu turba abyla na to prodlouzena zaruka a tedy rict "odejde turbo" ... no ono, driv nebo pozdeji asi odejde ... Mrk

S timhle proste pres internet nikdo neporadi, muze poradit kde se da vyhodne poridit, nebo nechat turbo zrepasovat... ale zda to ma smysl, uz bez kontroly nejde rict, a uz vubec ne, zda vubec vymena turba neco resi.

Jinak jenom pro info, repasovane turbo na C7g je asi 6 tacu, nove jsem videl za 19 tusim, ale asi pujde sehant o neco malo levneji.

tudy odkaz
tudy odkaz
tudy odkaz

Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu

Obsah fóra Honda-club.cz   
Turbo - Civic 7G, 1.7 CTDI sport, 2004
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: