Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[0]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o CR-V 4G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další 
Zaslat odpověď

Strana 5 z 6
Lukáš Machel je teď offline  Lukáš Machel
PříspěvekZaslal: 12.3.2017 , 22:55   Citovat  

Ahojky CR-Včkáři, plánujeme si pořídit nové CR-V 2,0 i-VTEC 4*2 náhon. A zjištuji veškeré informace ohledně motoru, interiéru, servisu a případně i nedostatků tohoto auta. Druhé auto na výběr je Ford Kuga. Při hodnocení nám vychází zhruba stejně, tak ted už hledáme jen chybičky, které nám to vyřeší. Předem moc děkuji za rady a podněty Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
HansB je teď offline  HansB
PříspěvekZaslal: 18.3.2017 , 23:18   Citovat  

Ahoj Lukáši. Doufám, že se ti ještě někdo ozval skrz SZ.
Jinak dnes ráno v Harrachově jsem byl moooooc štastný za 4x4. Kamiony stály, osobáky se ploužily a některé měly co dělat aby kopečky vyjely než to kluci silničářský prohrábli. Ale jinak je pravda že v 99% jizdy ta 4kolka tak potřebná není no....
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
debi je teď offline  debi
PříspěvekZaslal: 12.5.2017 , 11:50   Citovat  

Ahoj mám dotaz.Mám CRV 2.0 2016 4x4 a chtěl bych se zeptat,když vypnu větrák,tak i při vypnutém stavu větráku do vozu proudí malé množství vzduchu s větracích mřížek kolem displeje. Je to nepříjemné,když před vámi čmoudí nějaká tatra,tak se to natahuje do auta. Je to normální,nebo to je chyba.
   Návrat  
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 12.5.2017 , 13:16   Citovat  

Pokud si nepřepneš na vnitřní okruh, tak to z logiky věci požene náporově vzduch dovnitř i přes vypnuté ventilátory. Přepni ventilaci na vnitřní okruh.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 12.5.2017 , 13:44   Citovat  

Prosím o radu.Dnes ráno se mi při jízdě rozsvítila žlutá kontrolka velké A ze šipkou dokola(Kontrola systému automatického vypnutí motoru při volnoběhu) a žlutý vykřičník.V manuálu píšou,že může být problém s baterii nebo systém dobíjení při automatickém vypnutí motoru.Jenže já jel ,když se kontrola rozsvítila.Nevím jestli můžu jezdit než zajedu do servisu.
P.S.dají se sehnat tyto alu kola?
tudy odkaz
   Návrat  
Kicker77 je teď offline  Kicker77
PříspěvekZaslal: 11.2.2018 , 11:46   Citovat  

[quote="debi"]Prosím o radu.Dnes ráno se mi při jízdě rozsvítila žlutá kontrolka velké A ze šipkou dokola(Kontrola systému automatického vypnutí motoru při volnoběhu) a žlutý vykřičník.V manuálu píšou,že může být problém s baterii nebo systém dobíjení při automatickém vypnutí motoru.Jenže já jel ,když se kontrola rozsvítila.Nevím jestli můžu jezdit než zajedu do servisu.
P.S.dají se sehnat tyto alu kola?
tudy odkaz

Debi, vyresilo se to nejak? Mne vcera po dofouknuti pneu pipla podobna hlaska, jen k A v kolecku nemam vykricnik, ale baterii. Naskakuje mu po kazdem zapnuti systemu klicem. Da se vypnout tlacitkem pro automaticke vypnuti motoru, ale netusim, zda to jde nejak zresetovat (to automaticke vypnuti se nikdy nijak nehlasilo, proste bylo zapnute a slo jen vypnout. Ted mi to prijde jako naopak.) nebo to je problem s baterkou ci dobijenim. V manualu jsem nasel info, ze mam odpojit baterii kabel - a potom nastartovat a nekolik minut jet... Zkusit, servis nebo nejaka dobra rada?
   Návrat  
Dutch je teď offline  Dutch
4 háčka
PříspěvekZaslal: 12.2.2018 , 12:30   Citovat  

Nemáte někdo uživatelský a dílenský manuál na 2.0 4x4? Děkuji
   Návrat  
saman je teď offline  saman
PříspěvekZaslal: 12.2.2018 , 16:51   Citovat  

Uzivatelsky manual pro pred FL verzi: Honda - CR-V 2014 CZ.pdf
   Návrat  
Dutch je teď offline  Dutch
4 háčka
PříspěvekZaslal: 12.2.2018 , 17:07   Citovat  

Díky přátele
   Návrat  
saman je teď offline  saman
PříspěvekZaslal: 12.2.2018 , 18:18   Citovat  

@debi, @Kicker77:
Je obecne lepsi start-stop vubec nepouzivat. Bylo o tom napsano spoustu.

Posledni napr. Nesmysl jménem stop-start: Věděli jste, že ničí autobaterie?.

V tom clanku je pekne vysvetlene, proc nekdy baterie vubec nemusi byt od auta dobita a pak start-stop system hlasi problem s baterii.

Ja jsem si zvyk, ze jak dam dolu rucku tak vypnu start-stop OK

Muze to mit samozrejme i jiny duvod a je vzdy lepsi si to nechat zkontrolovat v servisu
   Návrat  
PetrZ je teď offline  PetrZ
PříspěvekZaslal: 25.2.2018 , 18:04   Citovat  

Ahoj, zeptám se do pléna. Co doporučíte za letní pneu na CRV? Nejakej zmetek mi jí pichnul zboku před barákem a tak musím jít do nových. Nejsem v tom moc zběhlý. Ani nevým zda znovu kupovat univerzály, nebo rovnou letní? MOC děkuji za jakoukoliv informaci.

Petr
   Návrat  
Rom. je teď offline  Rom.
Partner H-C
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 25.2.2018 , 18:49   Citovat  

PetrZ

mám Nexen N'fera SU1 a kvalita / cena = max spokojenost
   Návrat  
SaKaL je teď offline  SaKaL
Moderátor
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 25.3.2018 , 21:03   Citovat  

Čaues,
jen taková doplňující otázka...
Všiml jsem si, teď po zimní dovolené s lyžemi, že 4G oproti našemu 3G nemá dělené zadní opěradlo v poměru 4/2/4, a tedy že případné převážení lyží v autě mezi sedadly je, předpokládám, dosti obtížné...
Případně mě opravte, doplňte...

CR-V 3G x 4G zavazadlový prostor.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
CR-V 3G x 4G zavazadlový prostor.jpg, 708.16 kB
   Návrat  
PetrZ je teď offline  PetrZ
PříspěvekZaslal: 26.3.2018 , 13:27   Citovat  

Ještě více soli do ran Velmi šťastný

Ano 4G má to blbé dělení...
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 26.3.2018 , 18:57   Citovat  

PetrZ napsal:
Ještě více soli do ran Velmi šťastný

Ano 4G má to blbé dělení...

Se omlouvám, no Úsměv Já jen, že jsme to teď docela párkrát využili a nějak nerozumim tomu, proč to tam zase neni Smutný Neřikám, že je to rozhodující při výběru dalšího auta, ale každý detail potěší...
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 26.3.2018 , 19:17   Citovat  

Ahoj jo mohli to nechat,ale na druhou stranu lyže by neměly v prostoru pro pasažery co dělat.Mám na to střešní box,když tak.
   Návrat  
interfernet je teď offline  interfernet
PříspěvekZaslal: 4.5.2018 , 8:51   Citovat  

Ahoj. Už pár dnů jsem spokojeným majitelem CRV 4G a řeším různé otázky nového majitele. Na hodně otázek jsem našel odpovědi buď zde, nebo jinde na netu, přesto jich pár zůstává.
Mám CRV MY2013 r.v.2014, 2.2 AT, výbava Elegance bez navi.
  1. Lze zapnout automatické zamknutí po rozjezdu? Zkoušel jsem postupy z netu a u mně nefungují.
  2. Řešil někdo výměnu původního rádia za 2DIN s androidem? Představa je náhrada původního s možností navigace, wifi, připojení čelní kamery. Našel jsem firmu co je dodává a montuje ve FM, rádio vypadá použitelně. Nemáte ho někdo náhodou? Existuje možnost objednat z číny, cena je stejná a tady mám montáž i záruku.
  3. Řešil někdo výměnu reproduktorů případně instalaci subwooferu?
  4. Řešil někdo náhradu 12V zásuvky za 2×USB? Případně instalaci 2×USB pod výdechy klimy vzadu?

Díky za všechny reakce.
iF
   Návrat  
Kicker77 je teď offline  Kicker77
PříspěvekZaslal: 29.5.2018 , 9:32   Citovat  

Tak se mi to vyřešilo samo, jak se oteplilo, ikona zhasla sama. Jezdím vlastně jen krátké trasy v zimě a tak chápu, že to autu moc nevyhovuje Úsměv Teď jsem zjistil, že když zařadím zpátečku a sklápí se mi pravé zrcátko dolů, místo plynulého sklopení to poskakuje dolů takovým trhavým pohybem s cvakáním. Přemýšlím, že to bude asi potřeba nějak pročistit, možná promazat, nevím. A ještě se mi zdá, že mi trochu drhne dvojka při řazení (ať už řadím nahoru nebo dolů), pocitově bych řekl, že v prvních letech klouzala celkem v pohodě a teď je někdy slyšet výraznější škrtnutí. Mám najeto jen 20 tis. km, tak mě to celkem překvapuje.
A moc děkuju samanovi za reakci!
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 30.5.2018 , 17:25   Citovat  

Ahoj mam CRV 2016 a najeto 30 tis km a začaly mi při jemném přibržďování pískat brzdy.Je to to celkem nepříjemné,při prudším brždění nepíská nic.Při roční prohlídce jsem to hlásil,tak že to prý nějak promazali,ale píská to pořád.Tak nevím ,že by pomohla výměna brzd. destiček?
   Návrat  
ninja je teď offline  ninja
4 háčka
PříspěvekZaslal: 31.5.2018 , 9:49   Citovat  

Pomohlo by, kdyby srazili pilníkem náběžnou hranu na destičkách. Aspoň v 99% případů to pomůže, dost destiček má tuto hranu sraženou už od novoty.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 31.5.2018 , 18:42   Citovat  

Ahoj,děkuji za tip.
   Návrat  
Apol je teď offline  Apol
PříspěvekZaslal: 2.7.2018 , 16:44   Citovat  

Zdravím, nevíte někdo kdy se má měnit olej v zadním diferenciálu? Mám CR-V 2016, 2.0 benzín, automat, AWD. V knize jsem vyčetl, že po 40k nebo po 1. roce... V servise mi kdysi řekli (pokud si to dobře pamatuju), že se to mění až mi pípne upozornění údržby. Najeto mám 39500, nic zatím nepíplo a údržba mi ukazuje jen výměnu oleje za 250 dní.. Tak jsem trošku zmaten Velmi šťastný poradí někdo ?
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 2.7.2018 , 17:55   Citovat  

Tak u 3G to je víceméně jak píšeš tudy odkaz , nicméně já ho měnim každý rok. Je to "pár" korun a za ten klid na duši mi to stojí...
Každopádně bych ho vyměnil, pípání nepípání... Mrk
   Návrat  
DworiBak je teď offline  DworiBak
2 háčka
PříspěvekZaslal: 2.7.2018 , 18:55   Citovat  

Každych 60tis, pokud je tažné tak dříve. Zde je oproti 3g zapínán zadek el.čerpadlem a spíná jen při rozjedu nebo při prokluzu, jinak jede jen stále předek.
   Návrat  
Rom. je teď offline  Rom.
Partner H-C
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 3.7.2018 , 6:08   Citovat  

DworiBak
je možné, že mi v Německu říkali první výměna po 120t km a pak po 80ti t km ? to mi hlava nebere
   Návrat  
michalreca je teď offline  michalreca
PříspěvekZaslal: 3.7.2018 , 10:36   Citovat  

Zdravím CRVčkáře. Ve středu jsem si dovezl z Brna dlouho hledané auto, CRV 2,0, Elegance, 2015, 86 tisíc km. Dnes odjíždím na dovolenou a už se nemůžu dočkat, auto je v super stavu, tak snad bude na cestě vše ok. Vyměnil jsem ji za Accorda Tourer, 2008. Ještě si zvykám na jiné jízdní vlastnosti, hlavně při přejezdu nerovností to houpe, Accord byla taková žehlička HaHaaa Chtěl jsem se zeptat, zda někdo neřešil příčníky na střechu při absenci hagusů? Asi bych koupil tyto příčníky Je to dobrá volba, když nechci řešit montáž hagusů? A má někdo zkušenost, zda při použití těchto příčníků půjdou při přidělaném autoboxu otevřít zadní dveře nebo ta rakev bude vadit, jak jsem se dočetl na netu? Díky moc.

IMG_20180627_234628.jpg

IMG_20180627_234628.jpg, 487.2 kB

IMG_20180627_112900.jpg

IMG_20180627_112900.jpg, 1.09 MB
   Návrat  
Apol je teď offline  Apol
PříspěvekZaslal: 3.7.2018 , 14:52   Citovat  

Díky všem za reakce. Nedalo mi to a ještě jednou jsem si prolezl jak servisku, tak uživatelskou příručku.
V servisce jsou napsané jen intervaly pro ztížené podmínky = po prvních 20t a pak každých 40t.
V uživatelské příručce je po prvních 40t (nebo 1. roce) a pak každých 80t..
Každopádně jsem výměnu po 1. roce prospal (cr-v pred měsícem oslavilo 2. rok Velmi šťastný ), tak raději na tu výměnu zajedu. Jinak proč jsem se na to vůbec ptal? Všiml jsem si v poslední době divných zvuků jakoby zezadu z kufru, jakoby bylo něco uvolněné a klepalo to o sebe, špatně se ten zvuk popisuje. Všechny věci z auta jsem vytahal ale dělá to pořád ale většinou jen při prějíždění nerovností. Nejvíce když vyjíždím ze stání na hlavní cestu, tam každý den mírně křížím nápravy. Myslíte, že to může být ten diferenciál nebo něco jiného ?

[img]https://imgur.com/a/U75029T[/img]

[img]https://imgur.com/a/EFBGDLv[/img]

[img]https://imgur.com/a/TpuNLGj[/img]

Rom. -> neřekli ti interval na výměnu oleje převodovky ? tam by to sedělo ty čísla Velmi šťastný
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 3.7.2018 , 17:06   Citovat  

Apol: Nemáš stejný problém jako jsem měl já před pár lety? Nedálají ti ten "kovový" kravál držáky opěradel zadních sedaček? Když sklopíš zadní sedačky dělá ti to taky? Měnili mi v servisu v rámci záruky ty zámky, ale pokud ho nemáš v zaruce tak zkus jezdit buď chvíli se sklopenýma sedačkama nebo rovnou vezmi izolačku, omotej ta kovová oka co drží ta opěradla a testuj. Mě to dřív dost děsilo. Vyndaval jsem hever, rezervu atd a pak jsem přišel na tohle.

Olej v difu - Mě v Roudnici ho ani po třech letech (teď bude mít Hondička 4.narozky tak ještě nevím) neměnili, ikdyž jsem se na topřimo ptal zda už to má smysl nebo ne. Ale můj nájezd je hodně sváteční Se stydím
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 3.7.2018 , 17:13   Citovat  

Michalreca: gratuluji k moc pěknému kousku. Bez ližin auto nemám tak ti bohužel neporadím, ale myslím, že by v případě přidělání hodně dopředu nemusel být takový problém jako mám já. U ližin a při použití jen příčníku jsi děsně limitován. Dlouhá rakev dveřím nedovolí plně se otevřít a ty tam máš ještě křídlo což by mohlo být ještě více na škodu.
   Návrat  
MattiK je teď offline  MattiK
4 háčka
PříspěvekZaslal: 3.7.2018 , 17:45   Citovat  

Apol napsal:
Zdravím, nevíte někdo kdy se má měnit olej v zadním diferenciálu? Mám CR-V 2016, 2.0 benzín, automat, AWD. V knize jsem vyčetl, že po 40k nebo po 1. roce... V servise mi kdysi řekli (pokud si to dobře pamatuju), že se to mění až mi pípne upozornění údržby. Najeto mám 39500, nic zatím nepíplo a údržba mi ukazuje jen výměnu oleje za 250 dní.. Tak jsem trošku zmaten Velmi šťastný poradí někdo ?

na tehle generaci je prvni vymena po 120tkm takze ve 40ti ani v 60ti ti to urcite nepipne...
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o CR-V 4G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina