Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Zajímavé bazarové nabídky
Fórum: Zajímavé odkazy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 445, 446, 447, 448, 449  Další 
Zaslat odpověď

Strana 446 z 449
Morty je teď offline  Morty
PříspěvekZaslal: 16.3.2018 , 14:25   Citovat  

tudy odkaz
tudy odkaz

Co říkáte na ty ceny ?
Bohužel to nejsou 2.4, ty jsou hodně nedostupné zboží, pokud jde o kusy s nizším nájezdem.
Sám hledám nějaké slušné Acc 7G, ale ty ceny se mi zdají trošku moc...nevím no.
Daily jezdím v civicu 6g 1.4 a docela spokojenost ale chtělo něco většího...jen jestli ty accordy za to stojí.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
edy je teď offline  edy
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 16.3.2018 , 21:47   Citovat  

Rozhodně bych nekoukal na stav km a raději vem 2.4 s 200tis. v pěkném udržovaném stavu.
Mě osobně by tedy dost chyběl v 2L tempomat je to línější a jezdíš za stejnou spotřebu +-
Ale o tom je tu toho napsáno už mnoho....
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
DOHCVTEC je teď offline  DOHCVTEC
4 háčka
PříspěvekZaslal: 17.3.2018 , 1:18   Citovat  

Morty napsal:
https://auto.bazos.cz/inzerat/87026218/Honda-Accord-20-Comfort-i-VTEC-114kW.php
tudy odkaz

Co říkáte na ty ceny ?
Bohužel to nejsou 2.4, ty jsou hodně nedostupné zboží, pokud jde o kusy s nizším nájezdem.
Daily jezdím v civicu 6g 1.4 a docela spokojenost ale chtělo něco většího...jen jestli ty accordy za to stojí.

ja bych to resil prave obracene ,radeji bych koupil topku ve dvoulitru se treba 90000km jako vylitanou 2.4 s dvounasobkem, pac zachovalou z velkym najezdem prakticky nesezenes,do toho kila je aspon vetsi jistota ,ze ten motor neni oddelanej pac pri zkouzce to enmusis ani poznat .. a pokud chces dat dve kila za A7G radeji kup rovnou A8G se 2.0 .. jinak delaly se i 2.0 s tempomatem ,poface posledni rocniky .. zrejme kupci tehle dvou tempomat nechtely ..
   Návrat  
R4YNE8 je teď offline  R4YNE8
1 háčko
PříspěvekZaslal: 17.3.2018 , 10:14   Citovat  

Morty napsal:
https://auto.bazos.cz/inzerat/87026218/Honda-Accord-20-Comfort-i-VTEC-114kW.php
tudy odkaz

Co říkáte na ty ceny ?

Záleží vždycky na stavu auta. 200 tisíc není v dnešní době nijak závratná cena, pokud bude auto v dobrém stavu. 7,5g Acco je nadčasové, krásné a kvalitní auto, což se dneska už moc nenosí. Troufám si tvrdit, že úplně poslední pěkná Honda, než to šlo z kopce. Acco 7g je již mírně zastaralé, co se týče některých detailů, a 8g je zase takový novobodobý otesánek, byť interiér je malinko hezčí. Acco 7,5g tu cenu určitě má, ale sehnat pěkný kus stejně (obzvlášť manuál K24A3 = jako šafránu) jako u 8g bude obtížnější. Většinou se prodávají nafťáky (i-CDTi nebo i-DTEC), což jsou dělníci bez velkých zábavných ambicí pro dlouhé trasy. Musíš vědět sám, co chceš. Počítej, že díly na Accordy nejsou z nejlevnějších a dostupnost karosářských dílů na 7,5g je špatná. Jezdíš sice originálnějších vozem než třeba "tuctovější", novější 8g, ale je to porod něco shánět. Smutný
   Návrat  
Kmóďa je teď offline  Kmóďa
4 háčka
PříspěvekZaslal: 17.3.2018 , 10:38   Citovat  

Zajímavé že byli i půlkové mezigenerace Accordu pořádnej výtlem pořádnej výtlem
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 17.3.2018 , 10:40  Naposledy upravil R4YNE8 dne 17.3.2018 , 11:03, celkově upraveno 5 krát. Citovat  

DOHCVTEC napsal:
ja bych to resil prave obracene ,radeji bych koupil topku ve dvoulitru se treba 90000km jako vylitanou 2.4 s dvounasobkem

Tak přesně tohle je typická úvaha Čechů. Tak to koukám! Hlavně, ať to má málo najeto a je to co nejnovější, potom to bude určitě top stav Velmi šťastný.

Stačí se jít někdy podívat do nějakého bazaru a na tyhle auta s nízkými nájezdy se mkrnout. Potom si uděláš obrázek sám, že je tento argument zcestný a že i auto se 170 000 km může být v daleko lepším stavu (jako nové) než s 90 000 km na tachometru. Sám o tom něco vím Velmi šťastný. Nebavíme se o autech s 300 000 km (poctivými), i když i tam se ještě můžou najít hodně zachovalé vozy, takže bych to neházel do jednoho pytle. Chci tím říci, že najeté km jsou nepodstatný údaj uměle navyšující cenu. Záleží vždy na majiteli, jakým způsobem vůz provozoval a jak se o něj staral. To je ten kámen úrazu, který na první pohled nemusí být vidět a je to risk koupě použitého vozu. Bohužel tento podstatný fakt je často kupujícími opomíjen, nedoceněn. Bueee

Tohle jsou fakt rady nad zlato. Když mám tolik a tolik, tak koupit co nejnovější a potom se divit, jaký krám jsem to koupil. A né vždycky novější je lepší. Ale to už se tu řešilo mnohokrát. Hihi
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 17.3.2018 , 10:43   Citovat  

Kmóďa napsal:
Zajímavé že byli i půlkové mezigenerace Accordu pořádnej výtlem pořádnej výtlem

Já to tak, Kmóďo, značím, protože byť se jedná o stejnou generaci, tak ty auta totožná v různých detailech nejsou. Stačí to porovnat hlavně po výbavové stránce. Ony třeba jen ty modré nebo červené budíky s počítačem a hezčí karbonové dekory jsou někde jinde než u předface, což dělá po usednutí za volant hodně. O vzhledu volantu samotného a dalších věcech toho bylo napsáno už taky hodně. Většinou se takto ozvou majitelé předface, že se jim tohle značení nelíbí. Je to tam. Mr. Green
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 17.3.2018 , 15:16   Citovat  

R4YNE8 napsal:
Tak přesně tohle je typická úvaha Čechů. Tak to koukám! Hlavně, ať to má málo najeto a je to co nejnovější, potom to bude určitě top stav Velmi šťastný.

Stačí se jít někdy podívat do nějakého bazaru a na tyhle auta s nízkými nájezdy se mkrnout. Potom si uděláš obrázek sám, že je tento argument zcestný a že i auto se 170 000 km může být v daleko lepším stavu (jako nové) než s 90 000 km na tachometru. Sám o tom něco vím Velmi šťastný. Nebavíme se o autech s 300 000 km (poctivými), i když i tam se ještě můžou najít hodně zachovalé vozy, takže bych to neházel do jednoho pytle. Chci tím říci, že najeté km jsou nepodstatný údaj uměle navyšující cenu. Záleží vždy na majiteli, jakým způsobem vůz provozoval a jak se o něj staral. To je ten kámen úrazu, který na první pohled nemusí být vidět a je to risk koupě použitého vozu. Bohužel tento podstatný fakt je často kupujícími opomíjen, nedoceněn. Bueee

Tohle jsou fakt rady nad zlato. Když mám tolik a tolik, tak koupit co nejnovější a potom se divit, jaký krám jsem to koupil. A né vždycky novější je lepší. Ale to už se tu řešilo mnohokrát. Hihi

kdo mluvy o bazarech a stocenkach v nich .. ja koupil prakticky kazdou hondu s najezdem pod 100000km a nelitoval jsem ani jedno ,proste auta z jasnym puvodem a servisem kde jeste auto zari novotou a tvrdit mi ,ze zachovalych kusu z velkym najezdem je dost je zcestny ,staci se ptat tech co takovy kus hledaji uz peknou dobu ..na fotkach auta vypadaj TOP a clovek prijde se podivat a clovek ten najezd natom aute proste pozna ,ja vylitany auto nechci ikdyby mi majitel prisahal ze je garazovany a mel servisku vypsanou do 300000km ,ja chci auto ktery jeste je citit novotou a radeji bych vzal A8G v comfortu ve 2.0 se 60000km jako vylytanou 2.4 se 200000km ktera je narezla a ceka ji velkej servis ,pac do ted se majitel na ni jen vozil a menil olej ,ikdyz se o ni staral ,ty kilometry na tom aute poznas vzdy ,kdo tvrdi opak tak ma neco z ocima Velmi šťastný
a kdyz neco kupuji za svuj peniz chci to nejlepsi jako kazdej ,tobe mozna staci silnejsi motor a slovni zaruka majitele ...

co se tyce ty tvy teorie o pofaceliftu jako mnohem lepsi aute .. celkem se natom bavim Velmi šťastný
prej cerveny budiky a karbonovej dekor Velmi šťastný a spusta vybavy navic Velmi šťastný
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 17.3.2018 , 15:49   Citovat  

DOHCVTEC já tedy nevím,ale zrovna ty si s tím tvým Accordem který měl malý nájezd a byl za super peníze měl snad nejvíc problémů a plno věcí si měnil. Tedy hned po Střelcovi. Že by taky stočenka??
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 17.3.2018 , 17:51  Naposledy upravil R4YNE8 dne 17.3.2018 , 18:45, celkově upraveno 2 krát. Citovat  

DOHCVTEC napsal:
co se tyce ty tvy teorie o pofaceliftu jako mnohem lepsi aute .. celkem se natom bavim Velmi šťastný
prej cerveny budiky a karbonovej dekor Velmi šťastný a spusta vybavy navic Velmi šťastný

No, ale je to pravda. Velmi šťastný Smát se můžeš, je to tvoje právo. Však třeba Passat 5. generace se taky rozlišoval a je to naprosto normální. je to dobrý

Ještě mi napiš, že předface se nemlžní přední světlomety (které mají navíc obstarožní oranžový blinkr uprosřed a nemají modrý boční pruh) a menší zadní světla, že u poface je lepší celková antikorozní ochrana (neviděl jsem ani jeden nadměrně orezlý poface narozdíl od předface), že má elektrické sklápění zrcátek, že má palubní počítač s informačním displejem, že má bezramínkové stěrače s lepším přitlakem a účinností, že má ledkové budíky s modernější grafikou a čitelnějším uspořádáním, již zmíněné dekory, že má bluetooth jednotku a adaptivní tempomat, že má samozatmavovací zrcátko (předface má klasické retro zrcátko jako třeba staré Felicie Mr. Green ), že má světelný senzor, že má modernější, lépe tvarovaný volant s podsvícenými tlačítky (narozdíl od předface je to dobrý ) a lepší řadičku, že má v základu 17" kola, že má malinko lépe naladěný podvozek, že má navíc 12V zásuvku v loketce. Snad jen to audio bohužel zůstalo stejné. Né, že by špatně hrálo, ale ten monochromatický displej nebo navigace mohla být lepší. Nevím no, to mi nepřijde zrovna málo věcí Je to tam. . O designu kapoty s chromovaným proužkem, jiné masce a jiných náraznících psát nebudu, jelikož to jsou subjektivní pocity. Ale předešlé argumenty asi těžko odvrátiš.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 17.3.2018 , 18:10   Citovat  

Kmóďa napsal:
DOHCVTEC já tedy nevím,ale zrovna ty si s tím tvým Accordem který měl malý nájezd a byl za super peníze měl snad nejvíc problémů a plno věcí si měnil. Tedy hned po Střelcovi. Že by taky stočenka??

Není to absolutně o km. Bože, kdy to už tady lidi pochopí. Velmi šťastný To je ten největší mýtus. Se podívej třeba na nové Passaty v bazarech. Na inzerích jsou teprve chvilku a mají najeto třeba i 150 000 km a vypadají jako nové a smrdí ještě novotou, protože jezdily po dálnicích v Evropě. Takové vozy mohou být garážované. Potom máš třeba automobily s nájezdem 50 000 km parkované venku stejného stáří, kde už se začínají projevovat známky opotřebení vlivem častých, krátkých popojížděk po městě, různé oděrky od parkování s orezlinami a další negativní věci s tím spojené. Navíc ty auta nemusely být dobře zajeté a mohly mít za sebou časté starty po městě a vytáčení motoru za studena. Jak se dá určit, že vozidlo s 90 000 km nejezdilo na nekvalitní palivo? A že majitel dával kvalitní olej? Každý do autorizovaného servisu nejezdí a víme, jak se častokrát falšují různé servisky a doklady. Někdo nemá ani cit a vymetá každou díru v plné rychlosti a někdo zase často stojí na spojce nebo ojíždí volant prstýnkem. Je to sice estetika, ale takové auto koupit je vážně výhra. Netvrdím, že je tomu tak vždy. Kdo si koupí nové auto s tím, že ho má pro zábavu, tak je to naprosto ideální stav. Ale kolik lidí ho potom prodá za běžnou cenu? Když už takové je, tak zase lidi řvou, že v rámci nabídky je to drahé. Najít vůz po opravdu pečlivém majiteli je dneska rarita. Většinou se takové vozy nabízejí v rámci rodiny. Ale to už jsem tu taky kdysi psal. Stačí se fakt zajet, zajít podívat do bazaru a obrázek si každý rozumný člověk udělá sám, jak celkově ujeté km souvisí se stavem vozidla. A hlavně věřit těm textům top, nebouráno, po pečlivém majiteli. pořádnej výtlem Kdybych tam ty štítky neviděl, tak bych kolikrát tipoval úplně obráceně. Jenom to umělě navyšuje častokrát nepochopitelně cenu nebo naopak snižuje v případě více najetých km.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 17.3.2018 , 18:44   Citovat  

R4YNE8 napsal:
Není to absolutně o km. Bože, kdy to už tady lidi pochopí. Velmi šťastný To je ten největší mýtus. Se podívej třeba na nové Passaty v bazarech. Na inzerích jsou teprve chvilku a mají najeto třeba i 150 000 km a vypadají jako nové a smrdí ještě novotou, protože jezdily po dálnicích v Evropě. Takové vozy mohou být garážované. Potom máš třeba automobily s nájezdem 50 000 km parkované venku stejného stáří, kde už se začínají projevovat známky opotřebení vlivem častých, krátkých popojížděk po městě, různé oděrky od parkování s orezlinami a další negativní věci s tím spojené. Navíc ty auta nemusely být dobře zajeté a mohly mít za sebou časté starty po městě a vytáčení motoru za studena. Jak se dá určit, že vozidlo s 90 000 km nejezdilo na nekvalitní palivo? A že majitel dával kvalitní olej? Každý do autorizovaného servisu nejezdí a víme, jak se častokrát falšují různé servisky a doklady. Někdo nemá ani cit a vymetá každou díru v plné rychlosti a někdo zase často stojí na spojce nebo ojíždí volant prstýnkem. Je to sice estetika, ale takové auto koupit je vážně výhra. Netvrdím, že je tomu tak vždy. Kdo si koupí nové auto s tím, že ho má pro zábavu, tak je to naprosto ideální stav. Ale kolik lidí ho potom prodá za běžnou cenu? Když už takové je, tak zase lidi řvou, že v rámci nabídky je to drahé. Najít vůz po opravdu pečlivém majiteli je dneska rarita. Většinou se takové vozy nabízejí v rámci rodiny. Ale to už jsem tu taky kdysi psal. Stačí se fakt zajet, zajít podívat do bazaru a obrázek si každý rozumný člověk udělá sám, jak celkově ujeté km souvisí se stavem vozidla. A hlavně věřit těm textům top, nebouráno, po pečlivém majiteli. pořádnej výtlem Kdybych tam ty štítky neviděl, tak bych kolikrát tipoval úplně obráceně. Jenom to umělě navyšuje častokrát nepochopitelně cenu nebo naopak snižuje v případě více najetých km.

Nevím proč reaguješ na mě. Mě je ukradené kolik má auto najeto km. Ale DOHCVTEC koupil tuším Accorda s malým nájezdem a už tam měnil tolik věcí,jak kdyby to mělo najeto 300 tisíc,ale hlavně že na tachometru bylo málo. Proto jsem si rýpnul a ty si to asi nepochopil...
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 17.3.2018 , 18:50  Naposledy upravil R4YNE8 dne 17.3.2018 , 18:59, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Kmóďa napsal:
Nevím proč reaguješ na mě. Mě je ukradené kolik má auto najeto km. Ale DOHCVTEC koupil tuším Accorda s malým nájezdem a už tam měnil tolik věcí,jak kdyby to mělo najeto 300 tisíc,ale hlavně že na tachometru bylo málo. Proto jsem si rýpnul a ty si to asi nepochopil...

Tak se nezlob, snad jsem tolik neurazil Bueee . Reakce byla na tvůj příspěvek, ale myšleno to bylo obecně. přátele
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 17.3.2018 , 18:52   Citovat  

R4YNE8 napsal:
No, ale je to pravda. Velmi šťastný Smát se můžeš, je to tvoje právo. Však třeba Passat 5. generace se taky rozlišoval a je to naprosto normální. je to dobrý

Ještě mi napiš, že předface se nemlžní přední světlomety (které mají navíc obstarožní oranžový blinkr uprosřed a nemají modrý boční pruh) a menší zadní světla, že u poface je lepší celková antikorozní ochrana (neviděl jsem ani jeden nadměrně orezlý poface narozdíl od předface), že má elektrické sklápění zrcátek, že má palubní počítač s informačním displejem, že má bezramínkové stěrače s lepším přitlakem a účinností, že má ledkové budíky s modernější grafikou a čitelnějším uspořádáním, již zmíněné dekory, že má bluetooth jednotku a adaptivní tempomat, že má samozatmavovací zrcátko (předface má klasické retro zrcátko jako třeba staré Felicie Mr. Green ), že má světelný senzor, že má modernější, lépe tvarovaný volant s podsvícenými tlačítky (narozdíl od předface je to dobrý ) a lepší řadičku, že má v základu 17" kola, že má malinko lépe naladěný podvozek, že má navíc 12V zásuvku v loketce. Snad jen to audio bohužel zůstalo stejné. Né, že by špatně hrálo, ale ten monochromatický displej nebo navigace mohla být lepší. Nevím no, to mi nepřijde zrovna málo věcí Je to tam. . O designu kapoty s chromovaným proužkem, jiné masce a jiných náraznících psát nebudu, jelikož to jsou subjektivní pocity. Ale předešlé argumenty asi těžko odvrátiš.

Pozor aby ses s těch drobností nepo.... pořádnej výtlem to mi hlava nebere ještě že každý výbavový stupeň neřadíš jako jinou generaci. Řeknu ti to takhle,máš prostě obyčejného Accorda sedmé generace! Tak a teď se z toho klidně sesypej pořádnej výtlem
   Návrat  
Kendik je teď offline  Kendik
4 háčka
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 17.3.2018 , 20:12   Citovat  

To, ze je poface lepsi a vychytanejsi o tom asi zadna...

Sam jsem chtel poface, ale nesehnal. Hlavne kvuli sklopnym zrcatkum. Ta jedina mi chybi. To ostatni co ma navic poface bez jedine kapky slzy klidne ozelim. Jsem s predface a jeho vybavou nadmiru spokojeny je to dobrý
Poface me v nicem jinem krome sklopnych zrcatek neoslnil. Prave volant, predni maska a budiky se mi na poface nelibi. To je ale samozrejme vec vkusu kazdeho jednotlivce.

Sehnal jsem tedy predface co ma aktualne najeto 211000km a za dva roky co s nim jezdim jsem musel resit olej, filtry, deravy vyfuk, pneu a jezka ventilatoru topeni. Pate dvere si podle pocasi delaji co chteji, ale vesmes zatim nastesti funguji.
Jinak je auto alespon dle mechanika v poradku nebyt te koroze spodku, ktera jiz byla osetrena. O technicky stav bylo pecovano. Samozrejme se musi jako u kazdeho ojeteho auta stale pocitat s tim, ze muze prijit kdykoliv nenadala investice. Nevidim duvod nekupovat vuz s vetsim najezdem.

Jinak je poface urcite ve spouste vecech vychytanejsi a dotazenejsi k lepsi funkcnosti a spolehlivosti a z logickeho pohledu by i mel byt jako kazdy model kterekoliv znacky.

Nekdo preferuje levnejsi auto s tim, ze pocita s inveticemi, protoze potrebuje treba hned jezdit nebo se naskytla sance mit tezko sehnatelny model, ale nema hotovost a casem si ho vymazli.

Koupe ojeteho auta je vzdy sazka do loterie i kdyz ma najeto treba jen 30000km. U aut novych plati vlastne to same. Je to kus od kusu. Pardon za offtopic
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 17.3.2018 , 22:05   Citovat  

Kmóďa napsal:

Jestli muj accord byl stocenka to pochybuju ,pac interier byl jako novej ,hold prvni majitel se o nej staral ,ale ne o technickej stav ,auto jezdilo od nova na 19" a sportovnim podvozku kdo vi co natom mel nez to pred prodejem sundal ,ja tolik toho zas nemenil i spojku mam puvodni ,akorat spotrebak a novej klimakompresor a deravej klima chladic , vyfuk je hold KO jako na kazdem accordu , podvozkove to auto dostalo svy a jak uz jsem psal ja resim veci hnedka ,ne jako nekdo kdo jezdi na spojce co prokluzuje jeste dalsich 50000km jen proto ,ze to jde.. Strelec menil pulku auta proto, ze byl zvyklej na audi a v accordu je proste vse ve volantu citit tak se vysypal do auta a pritom mozna ani nemusel ,zase on mel co vim nasobny najezd jako ja .. ja to beru tak ,ze jsou to uz stary narezly vrany at se oto stara kdo chce ,auto neni o KM ano ,ale pokud acco ma do 100tkm a par let za sebou tam je mensi pravdepodobnost ,ze koupis vylitanej zrezlej kus jako u patnactileteho kusu z vyssim najezdem ...
co kdo kupuje je jeho vec mne se muj nazor ve 90% potvrdil, radeji koupit novejsi model se slabsim motorem nizsi vybavou a nemit s nim starosti a zbytecny vydaje .. jako to resit obracene ... osobne znam nemalo lidi co se prave pri takovem vyberu popalily a hlavne u A7G ,za mene penez vetsi najezd a 2.4 a pak jen oci pro plac ... to ze se obcas nekomu povede dobrej kup neznamena,ze je takovej kazdej kus nebo vetsina .. spis ojedinelej pripad a otom vypovida psani lidi co tyhle auta marne hledaji ..
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 17.3.2018 , 22:16   Citovat  

R4YNE8 napsal:

Chces sprumerovat neco co nejde a ty tvy teorie neplati pro kazdy vuz spis muzes jen hadat kdo jak kolik jezdil jakym stylem jak u auta z vetsim najezdem nebo mensim ,to ze ma malo najeto auto neni pravidlo ze jezdilo kratky trasy a pod..
tam plati jen vyssi pravdepodobnost a nizsi a kdyz auto pravidelne jezdi za svuj vek ,treba 70000km za 7let tak vtom nevidim zadnej problem ,hlavny je pravidelni najezd ,taky jsem nic nepsal o patnactiletym aute co ma najeto kilo .. psal jsem lepsi je mladsi kus z mensim najezdem jako starsi z vetsim to je cely..

k tem vyhodam poface je vetsina tech vylepseni lidem k nicemu a adaptivni tempomat a bluetooth ma snad kazdej tisici kus prodanej v EU ne li desettisici ..
Pro mne ma poface jedine plus logicky v modernejsim vzhledu ,proto mam konverzi na poface , palubak osobne jsem se nikdy nestaral o spotrebu u zadne hondy nato jsem ji nekupoval ,to je jako muj bracha je hotovej z toho jakou ma jeho BMW vybavu a trictvrte z toho bezne ani neuziva ,ale na chlubeni v hospode to je potreba Velmi šťastný
jinak nevidim nic na poface co bych na svem aute chci ,jinak bych to tam uz mel.. tu lepsi ochranu proti korozi bych rad videl ,kdyz i A8G rezne stejne jako A7G HaHaaa HaHaaa ja taky nevidel nejak zvlast orezlejch predface a to jich znam osobne hodne .. spodek je spodek tomu nezabranis ..
   Návrat  
Vysajcelebongo je teď offline  Vysajcelebongo
PříspěvekZaslal: 18.3.2018 , 10:36   Citovat  

tudy odkaz CRX jen za 381tis Úsměv Velmi šťastný
   Návrat  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 18.3.2018 , 11:15   Citovat  

Vysajcelebongo napsal:
https://lendasvivas.pt/index.php/veiculos/veiculos-em-stock/detail/90-honda-crx-1-6-vtec CRX jen za 381tis Úsměv Velmi šťastný

Občas se najdou i dražší.
Občas mě mrzí, že nejsem milionář Úsměv
   Návrat  
Vysajcelebongo je teď offline  Vysajcelebongo
PříspěvekZaslal: 18.3.2018 , 11:21   Citovat  

[quote="Minor"]Občas se najdou i dražší.
Občas mě mrzí, že nejsem milionář Úsměv[/quote] Za chvíli crx bude za půl mega,nebo žádné nebudou,kdyby jsi byl milionářem tož to by byla velkaaaaa sbírka G4G VTEC Budeme šetřit Je to tam.
   Návrat  
Cody je teď offline  Cody
3 háčka
PříspěvekZaslal: 18.3.2018 , 11:24   Citovat  

Je krásná... úplně cítím tu kůži a slyším zvuk zabouchnutych dveří...otočení klíčku..to charakteristické zavrcení čerpadla a startér...motor co reaguje už jen na lehké drhnutí špičkou nohy...jojo,copak EE8 to je motoristické dílo
   Návrat  
Fincz je teď offline  Fincz
PříspěvekZaslal: 21.3.2018 , 18:04   Citovat  

Vrátil bych se ješte k těm Accordům co jste tu řešili. Pár mi jich rukama prošlo, tak bych se vyjádřil. Co se týče motoru tak 2.0 jsem dřív měl a po zkušenostech s 2.4, bych ho určitě už nechtěl, je to prostě líné, ta 2.4 jezdí podstatně líp, za skoro to samé. Měl jsem původně předface a říkal jsem si taky že mě ten facelift nijak nebere. Posléze jsem pořídil facelift i s radarem, a spokojenost ale nevyhovoval mi automat, tak jsem místo toho pořídil předface v manuálu. V podstatě bych se ztotožnil s tím co píše R4YNE8, i s tím označením 7,5G, chápu že se nemusí zdát, ale všechny ty věci navíc, plus k tomu bych dodal ješte spolujezdcovu sedačku el., což mě těší a docela mě baví jak každý hledá a škube sebou aby se posunul, a k tomu jiný design, posunujou to auto o malý level výš. Mám s tím osobní zkušenost a po přesednutí do předface jsem byl doslova nešťastný, až tak že jsem nakonec pořídil opět ten poface. Jediné s čím bych nesouhlasil je ta antikoroze, nemyslím si že je na tom facelift líp, ten můj první facelift byl docela hodně orezlý(viz foto), ale všechno je to o podmínkách, ten druhý je naprosto zdravý.
Ohledně těch najetých km tu už bylo napsáno asi vše, já osobně radši pořídím auto s větším nájezdem, pokud bylo řadně servisované, než něco co má 100-150tis. km a všechno se akorát začne projevovat a budu to muset řešit já. K těm dodám osobní zkušenosti- první měl najeto cca 130tis. km, celkově v dobrém stavu, ale postupně na něm je pořád něco řešit(sleduju, nechal jsem ho kámošovi), druhý měl najeto rovných 400tis. km, byl řádně servisovaný, po repasi automatu a rozvodech byl technicky v super stavu, krom té koroze(budu sledovat, opět zůstal kamarádovi), třetí má najeto cca 270tis., komplet historie v Hondě, parádně servisované ,nová spojka, lemy, vyvoskované... takhle je to dle mě ideál a čtvrtý má cca 310tis.km, v naprosto super stavu, všechno v cajku, nevylítané, neochytané, motor tak tichý až jsem se zhrozil, naprosto bez investic, kdyby se stočili km o půlku, tak to nikdo nepozná, ale to byla doslova výhra v loterii, je mi jasné že to je rarita.

SDC13526.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
SDC13526.JPG, 2.26 MB

Lenovo_A1000_IMG_20180319_171709[1].jpg

Lenovo_A1000_IMG_20180319_171709[1].jpg, 1.86 MB

Lenovo_A1000_IMG_20180319_171440[1].jpg

Lenovo_A1000_IMG_20180319_171440[1].jpg, 1.97 MB
   Návrat  
Hugy je teď offline  Hugy
1 háčko
PříspěvekZaslal: 22.3.2018 , 13:22   Citovat  

tudy odkaz

měl bych dotaz na tohle auto, byl se někdo podívat, v jakém je stavu a další info?

Prodává se celkem dost dlouho a již se i několikrát slevovalo, nejde mi do hlavy, že se ještě neprodala, musí to i dobře uhánět s tím turbem.. Se stydím

Díky za info OK
   Návrat  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
PříspěvekZaslal: 22.3.2018 , 13:46   Citovat  

Že by právě kvůli tomu turbu? Bez známých na STK to neprojde ani evidenčkou = nepřihlásíš... Pokud se nepletu,tak se fotí motor a posílá na MD.. Tak si asi málokdo troufne. A bude hůř... Takže víceméně jde o auto na díly.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 22.3.2018 , 19:43   Citovat  

Hellborn napsal:
Že by právě kvůli tomu turbu? Bez známých na STK to neprojde ani evidenčkou = nepřihlásíš... Pokud se nepletu,tak se fotí motor a posílá na MD.. Tak si asi málokdo troufne. A bude hůř... Takže víceméně jde o auto na díly.

Přesně tak. Tohle je opravdu jen na okruh nebo uzavřenou silnici. Byť to musí uhánět slušně. VTEC
   Návrat  
David.306 je teď offline  David.306
3 háčka
PříspěvekZaslal: 22.3.2018 , 22:10   Citovat  

Jako je peknej,ale neni ta cena uz trochu ujeta?
tudy odkaz
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 22.3.2018 , 22:22   Citovat  

Hugy napsal:
https://auto.bazos.cz/inzerat/87327615/HONDA-CRX-DEL-SOL-TARGA-16-TURBO-250-PS-ALU.php

měl bych dotaz na tohle auto, byl se někdo podívat, v jakém je stavu a další info?

Prodává se celkem dost dlouho a již se i několikrát slevovalo, nejde mi do hlavy, že se ještě neprodala, musí to i dobře uhánět s tím turbem.. Se stydím

Díky za info OK

prihlaseni neni problem ani STK ,ale ten motor je tak na GO stim pocitej takze hodnotu ma spis jen ten zbytek ...
   Návrat  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
PříspěvekZaslal: 22.3.2018 , 22:40   Citovat  

David.306 napsal:
tudy odkaz

Tenhle má ceny vždycky moc...
   Návrat  
David.306 je teď offline  David.306
3 háčka
PříspěvekZaslal: 22.3.2018 , 22:45   Citovat  

Hellborn napsal:
Tenhle má ceny vždycky moc...

Videl jsem jeho Integry,tam bych tu cenu i chapal.
Ale na anglana i kdyz vti se mi to zda prehnany.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 22.3.2018 , 23:05   Citovat  

David.306 napsal:
tudy odkaz

je ,ale kdyz jsi uvedomis ,ze tyhle kusy v normalnim stavu uz prakticky nejsou a taky anglan vti je dost podcenovane auto ..
u mne byly MC2 a MB6 jedny z nej hond co jsem mel ..
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Zajímavé bazarové nabídky
Fórum: Zajímavé odkazy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 445, 446, 447, 448, 449  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina