Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Cudna spojka 2.2 ctdi
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Strana 1 z 1
chlieb je teď offline  chlieb
0
PříspěvekZaslal: 11.3.2018 , 12:36   Citovat  

caute. Chcel by som sa opytat ci sa niekto stretol s takym problemom, lebo nikde som nenasiel taku temu na CS/SK fore. Mam taky problem ze ked auto vytocim (4500) tak spojka je raz makka raz tvrdsia, ak chodim normalne, tj. max do 3000ot tak sa nic nedeje spojka ide normalne, trocha tuhsie ale vraj je to normalne. Raz sa mi stalo ze som odstavil auto a po par hodinach idem do auta a pedal uplne makky ako keby nefungoval, naslapal som 5-6x a uz bolo vsetko dobre az do teraz cca tyzden od toho co sa to stalo ziaden problem. Spojka mi nepresmykuje, zaber dobry, netrasie pri rozbiehani, nic vobec. Na anglickych forach som sa docital ze je to pravdepodobne zavzdusnena spojka, odchadzajuci hl. spojkovy valcek (kvapalina mi neubuda) alebo pritlacak. Niekto skusenosti s takotou vecou? dakujem
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  

Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
MattiK je teď offline  MattiK
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 12.3.2018 , 12:06   Citovat  

chlieb napsal:
caute. Chcel by som sa opytat ci sa niekto stretol s takym problemom, lebo nikde som nenasiel taku temu na CS/SK fore. Mam taky problem ze ked auto vytocim (4500) tak spojka je raz makka raz tvrdsia, ak chodim normalne, tj. max do 3000ot tak sa nic nedeje spojka ide normalne, trocha tuhsie ale vraj je to normalne. Raz sa mi stalo ze som odstavil auto a po par hodinach idem do auta a pedal uplne makky ako keby nefungoval, naslapal som 5-6x a uz bolo vsetko dobre az do teraz cca tyzden od toho co sa to stalo ziaden problem. Spojka mi nepresmykuje, zaber dobry, netrasie pri rozbiehani, nic vobec. Na anglickych forach som sa docital ze je to pravdepodobne zavzdusnena spojka, odchadzajuci hl. spojkovy valcek (kvapalina mi neubuda) alebo pritlacak. Niekto skusenosti s takotou vecou? dakujem

ja bych osobne zacal vymenou spojkove kapaliny... kdyz po par slapnuti na spojku zacala fungovat, videl bych to na umirajici jeden ze spojkovych valecku... nemusi tect aby byl vadnej...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  

Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu

Obsah fóra Honda-club.cz   
Cudna spojka 2.2 ctdi
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina