Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Civic 7g
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 83, 84, 85 ... 89, 90, 91  Další 
Zaslat odpověď

Strana 84 z 91
RIZ3K9 je teď offline  RIZ3K9
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 27.2.2018 , 10:30   Citovat  

Stepa napsal:
Podle mne nikoliv...jediný od koho jsem to slyšel byl DOHC tady. Jinak co jsem zjišťoval, tak mi to nikdo nepotvrdil. Sport byl jenom o plastech, bílých budíkách a lepších sedačkách...v tomhle žiju Úsměv

Tak to jsme stejného názoru Velmi šťastný

John1657 napsal:
Ahoj,
kde si kupoval ložiska a gufera a nakolik tě to vyšlo bez oleje a spojky? Kolik si měl najeto?

Ložiska jsem bral z Hondy. Gufera poloos taky Honda (ale dělají se i druhovýrobní od Corteca) a gufero hřídele převodky od Corteca pač jsem ho zapomněl dát do objednávky v Hondě a nechtělo se mi čekat. HaHaaa
Cenově materiál (všechny ložiska krom dvou ložisek diferaku + gufera) cca 6500,-
Najeto 173t km a vadit mi to začalo někdy kolem 170t km Je to tam.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
DOHCVTEC je teď offline  DOHCVTEC
4 háčka
PříspěvekZaslal: 27.2.2018 , 12:20   Citovat  

RIZ3K9 napsal:
Ložiska jsem bral z Hondy. Gufera poloos taky Honda (ale dělají se i druhovýrobní od Corteca) a gufero hřídele převodky od Corteca pač jsem ho zapomněl dát do objednávky v Hondě a nechtělo se mi čekat. HaHaaa
Cenově materiál (všechny ložiska krom dvou ložisek diferaku + gufera) cca 6500,-

No ja kdyz kupoval sporta kdyz to bylo jeste novy auto ,zjistovaj jsem o nem vse a na vice mistech to padlo ze 3D ma kratsi a s 5D ma hodne rozdilnych veci oproti 3D .. zde jsem nasel jeste clanek co jsem si tehdy pred koupenim sporta vytiskl.. a auto.cz to urcite ma asi taky o nekud prevzaty ,ale hadat se nebudu .. tudy odkaz
Sport oproti zakladu byl o bilych budikach plastech a jinem vyfuku, volantu v kuzi a jinych kolech aspon poface ,co vim z netu, kdyz tak zde strucny popis vybav tudy odkaz

a co se tyce kvaltu a jinych odlisnosti nasel jsem tohle 1.4 3D tudy odkaz 1.4 5D tudy odkaz 1.6 3D tudy odkaz 1.6 5D tudy odkaz

P1010020,.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
P1010020,.JPG, 234.35 kB

P1010021,.JPG

P1010021,.JPG, 221.07 kB

P1010019.JPG

P1010019.JPG, 193.65 kB
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 27.2.2018 , 19:15   Citovat  

DOHCVTEC napsal:
No ja kdyz kupoval sporta kdyz to bylo jeste novy auto ,zjistovaj jsem o nem vse a na vice mistech to padlo ze 3D ma kratsi a s 5D ma hodne rozdilnych veci oproti 3D .. zde jsem nasel jeste clanek co jsem si tehdy pred koupenim sporta vytiskl.. a auto.cz to urcite ma asi taky o nekud prevzaty ,ale hadat se nebudu .. tudy odkaz
Sport oproti zakladu byl o bilych budikach plastech a jinem vyfuku, volantu v kuzi a jinych kolech aspon poface ,co vim z netu, kdyz tak zde strucny popis vybav tudy odkaz

a co se tyce kvaltu a jinych odlisnosti nasel jsem tohle 1.4 3D tudy odkaz 1.4 5D tudy odkaz 1.6 3D tudy odkaz 1.6 5D tudy odkaz

Já tyhle novinářský články a katalogy nemám rád, protože věrohodnost je velmi nízká a kolikrát tam píšou hrozný blbosti.

Každopádně jsem si v hondaparts otevřel rozkreslení převodovky 5D vs 3D a vyšlo mi že kola, diferaky atd. mají naprosto stejné objednávací čísla, takže tam rozdíl nebude.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 27.2.2018 , 19:31   Citovat  

RIZ3K9 napsal:
Já tyhle novinářský články a katalogy nemám rád, protože věrohodnost je velmi nízká a kolikrát tam píšou hrozný blbosti.

Každopádně jsem si v hondaparts otevřel rozkreslení převodovky 5D vs 3D a vyšlo mi že kola, diferaky atd. mají naprosto stejné objednávací čísla, takže tam rozdíl nebude.

proc by tam napr. psaly ,ze tridver ma jiny ratio jednicky a to jsem tehdy cetl na vice recenzich ,ja bych take moc neveril katalogum kolikrat tam mas takovej zmatek ,ze objednas neco na sedmou generaci a prijde ti neco na osmou ,osobni zkusenost .. takze bych rekl ,ze ani jedno neni 100%ní
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 27.2.2018 , 19:56   Citovat  

DOHCVTEC napsal:
proc by tam napr. psaly ,ze tridver ma jiny ratio jednicky a to jsem tehdy cetl na vice recenzich ,ja bych take moc neveril katalogum kolikrat tam mas takovej zmatek ,ze objednas neco na sedmou generaci a prijde ti neco na osmou ,osobni zkusenost .. takze bych rekl ,ze ani jedno neni 100%ní

V Honda EPC při hledání dle VIN se mi nikdy nestalo, že by přišlo něco špatně. Je to jedna z mála automobilek který to mají přehledný a poctivě udělanou databázi.

A ke katalogům prodejců dílu se nevyjadřuju, podle toho už díly moc neobjednávám všechno si dohledávám dle orig čísel a VIN u všech značek.

Schválně zkusím změřit rychlost dle GPS na každém kvaltu v 4000rpm a jestli to někdo zkusí s 3D Velmi šťastný
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 27.2.2018 , 20:07   Citovat  

RIZ3K9 napsal:
V Honda EPC při hledání dle VIN se mi nikdy nestalo, že by přišlo něco špatně. Je to jedna z mála automobilek který to mají přehledný a poctivě udělanou databázi.

A ke katalogům prodejců dílu se nevyjadřuju, podle toho už díly moc neobjednávám všechno si dohledávám dle orig čísel a VIN u všech značek.

Schválně zkusím změřit rychlost dle GPS na každém kvaltu v 4000rpm a jestli to někdo zkusí s 3D Velmi šťastný

nezapomen na stejny kola a pneu Velmi šťastný
   Návrat  
John1657 je teď offline  John1657
1 háčko
PříspěvekZaslal: 27.2.2018 , 20:17   Citovat  

RIZ3K9 napsal:

Ještě se Tě zeptám se na podle jakýho EPC katalogu hledáš, ten co je tady na foru ke stažení nebo nějakej online?
   Návrat  
Becky je teď offline  Becky
4 háčka
PříspěvekZaslal: 5.3.2018 , 22:02   Citovat  

Rychlá otázka, pomůžu si s něčím když dám podvozek z Ep3 na ep2? Myslím hlavně výšku.dekuji
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 5.3.2018 , 22:33   Citovat  

Becky napsal:
Rychlá otázka, pomůžu si s něčím když dám podvozek z Ep3 na ep2? Myslím hlavně výšku.dekuji

Tak půjde to tak o cenťák dolů, sám to mám v plánu až mi odejde origo, a když už to budu měnit tak bych rád dal i eibachy pro-kit.
   Návrat  
civicblack je teď offline  civicblack
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 5.3.2018 , 22:41   Citovat  

Becky napsal:
taky bych chtěl,teda hlavně proto,že si myslim,že jsou o něco tvrdší Úsměv akorát mm 5dv a nevim,jestli budou pasovat ze 3dv
Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
4 háčka
PříspěvekZaslal: 5.3.2018 , 22:45   Citovat  

Aha, takže je lepší nasadit na nemrtvej podvozek eibach
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 5.3.2018 , 22:47   Citovat  

citace:
taky bych chtěl,teda hlavně proto,že si myslim,že jsou o něco tvrdší Velmi šťastný akorát mm 5dv a nevim,jestli budou pasovat ze 3dv
Velmi šťastný

Tebe bohužel zklamu, pokud bys neměnil i těhlice tak tam tlumiče z EP3 nedáš. A EP3 má silnější šrouby na uchycení k těhlici. Tlumiče z EP3 se dají zaměnit pouze u EP2 Sport poface, protože má 5díru.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 5.3.2018 , 22:51   Citovat  

Tak to je pro mě zásadní info, děkuji je to dobrý
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 5.3.2018 , 22:52   Citovat  

John1657 napsal:
citace:
taky bych chtěl,teda hlavně proto,že si myslim,že jsou o něco tvrdší Velmi šťastný akorát mm 5dv a nevim,jestli budou pasovat ze 3dv
Velmi šťastný

Tebe bohužel zklamu, pokud bys neměnil i těhlice tak tam tlumiče z EP3 nedáš. A EP3 má silnější šrouby na uchycení k těhlici. Tlumiče z EP3 se dají zaměnit pouze u EP2 Sport poface, protože má 5díru.
díky za info Úsměv a jen samotné pružiny? Úsměv teda pokud to má smysl,kvuli tuhosti Úsměv
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 5.3.2018 , 23:02   Citovat  

Tak eibachama to přituhne a ty jsou stejné pro všechny modely C7g.
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 5.3.2018 , 23:08   Citovat  

John1657 napsal:
Tak eibachama to přituhne a ty jsou stejné pro všechny modely C7g.
díky Úsměv
   Návrat  
BunGee je teď offline  BunGee
2 háčka
PříspěvekZaslal: 6.3.2018 , 1:31   Citovat  

Já budu teď ve středu dávat KYB AGX na FL 5dv. + o 20% tvrdší pružiny taktéž z dílny KYB(ty by měly být sníženy o cca 1.5cm). Tak jsem na to dost zvědavej.
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 6.3.2018 , 1:35   Citovat  

BunGee napsal:
Já budu teď ve středu dávat KYB AGX na FL 5dv. + o 20% tvrdší pružiny taktéž z dílny KYB(ty by měly být sníženy o cca 1.5cm). Tak jsem na to dost zvědavej.
no,já bych to potřeboval trošku přitvrdit.přemýšlel jsem o pružinách z typeR Se stydím teda pokud jsou o něco tužší,než u "normálního" civica Úsměv a pokud by pasovaly na 5dv Velmi šťastný
   Návrat  
BunGee je teď offline  BunGee
2 háčka
PříspěvekZaslal: 6.3.2018 , 1:51   Citovat  

Já přes Davida Weila právě sehnat ty pružiny trochu tužší, dá se říct, že byly na zakázku a ve výsledku skoro zadarmo, ale ještě nejsou na autě, tak nechci ani hanit, ani chválit. Počkám si na praktický zkušenosti, ale troufám si říct, že horší už to snad být nemůže(tímto nechci říct, že by byla EU8 nějak podvozkově špatně, to vůbec. Na silnici sedí jak přibitá, spíš je dost "kozoidní")
   Návrat  
Spr!te je teď offline  Spr!te
PříspěvekZaslal: 13.3.2018 , 0:39   Citovat  

Čaute mám predfl D16V1 a ktomu pár problémov Velmi šťastný

EGR ventil(P1491)-svieti kontrolka motora.Vytiahol som egr bol načisto upchatý.Po očistení mám problém s uchytením ventilu keďže drží len na jednej strane.Na druhej strane je kúsok odlomené,takže egr ventil dotláča iba jedna strana.Stačí to niečim prilepiť/vyvrtať hlbšie závit alebo je to nutné zhodiť a zazvárať alebo vymeniť?Čo všetko treba demontovať?Počítam že tie kanáliky budú tiež pekne zanesené.Je nutné ich vyčistiť?Prikladám fotku pre pochopenie(odlomenú časť mám).

Mal som v pláne egr zaslepiť,no údajne sa nedá odstrániť svietiaca kontrolka motora.

Vysoké otáčky na volnobehu-na voľnobehu mám okolo 1300rpm(auto zohriate na prevádzkovú teplotu).Myslím že to bude práve kvôli netesnému egr ventilu.

Problém s v-tecom(P1259)-túto chybu som našiel cez diagnostiku.Môže ju vyhodiť napr. aj pri nízkej hladine oleja?Po zmazaní chýb sa už chyba neukázala,preistotu som zhodil solenoid vtecu a prečistil sítko.Viem nejakým spôsobom zistiť funkčnosť vtecu?

Ďakujem za odpovede.
   Návrat  
Bullseye je teď offline  Bullseye
2 háčka
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 13.3.2018 , 9:27   Citovat  

citace:

To není tak úplně pravda.. na EP2 Sport 2003 (4x100) jsem měl kompletní podvozek z Rka.. Sport předface má menší průměr šroubů, tím si lze trochu pohrát s odklony, ale je možné, že by se teoreticky pod velkou záteží mohli měnit - to by ale musely ty šrouby povolit, na poface by to mělo být v pohodě.. po montáži kratších pružin auto zvedněte na zdviži a zkuste vůle, já s tím měl docela problém - jak se kola vyvěsili a pružina se neopírala nahoře, tak mi vznikla vůlu jako kdybych měl vybitý čep na řízení, byl kvůli tomu docela problém nastavit geometrii.. nakonec jsem celý podvozek vyměnil za OEM EP2 Sport předface, co měl 60k km (vůle při vyvěšení zmizela), dal nové brzdy, kola pneu a auto bylo naprosto perfektní.. doporučil bych stabilizátory z Rka.. tam je výrazný rozdíl, možná tu ještě nějaké mám kdyby náhodou
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 17.3.2018 , 14:02   Citovat  

tudy odkaz kdyby náhodou někdo sháněl přední světla Úsměv mne klasicky odešly moturky naklápění,tak jsem sháněl.prý u předface jsou součást světel a nejdou vyměnit,takže jsem sháněl celý světla.na vrakovišti cena za světlo cca 1000,-,což jsou dvě svěětla,plus leštění (sám neumim) a kde je jistota,že ty moturky po měsíci zase neodejdou Úsměv cenovka by vyšla asi tak stejně,jako za tyhle nový Úsměv už je mam na autě a super,pasujou skvěle a svítí parádně Úsměv a ten pohled ..prostě to ted vypadá parádně Úsměv
   Návrat  
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
PříspěvekZaslal: 17.3.2018 , 17:22   Citovat  

Motorky samozrejme vymenit jdou, ale musis je rozlepit narozdil od poface, kde jsou pristupne zvenku svetlometu.
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 18.3.2018 , 11:52   Citovat  

Stepa napsal:
Motorky samozrejme vymenit jdou, ale musis je rozlepit narozdil od poface, kde jsou pristupne zvenku svetlometu.
jasný,když jsem ty světla pak měl fyzicky vyndané v ruce,tak jsem koukal,že by to asi šlo Úsměv tak se je pokusim zprovoznit Úsměv jen nemam garáž a na parkovišti na sídlišti před panelákem se špatně opravuje auto,tak pro mne byl nejjednodušší to dát do servisu Úsměv
   Návrat  
Juriss je teď offline  Juriss
PříspěvekZaslal: 22.3.2018 , 22:37   Citovat  

Čaute, scháním zadní nárazník na 1.6 třídě 2002. Nevíte někdo o shopu kde by měli druhovýrobu? Na netu jsem našel jen jeden. Předem díky.
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 23.3.2018 , 10:49   Citovat  

Juriss napsal:
Čaute, scháním zadní nárazník na 1.6 třídě 2002. Nevíte někdo o shopu kde by měli druhovýrobu? Na netu jsem našel jen jeden. Předem díky.
zkus vrakoviště Úsměv při troše štěstí koupíš i v originál barvě Úsměv
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 23.3.2018 , 11:24   Citovat  

Juriss napsal:

automedik.cz
   Návrat  
Juriss je teď offline  Juriss
PříspěvekZaslal: 23.3.2018 , 11:56   Citovat  

Na vrakacich v okolí Brna jsem neuspěl nikde ani kus. Zkusím automedika a nebo ho jen vymacknout zpátky je to jen takovej tukanec. Dík za tipy.
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 23.3.2018 , 14:37   Citovat  

Juriss napsal:
Na vrakacich v okolí Brna jsem neuspěl nikde ani kus. Zkusím automedika a nebo ho jen vymacknout zpátky je to jen takovej tukanec. Dík za tipy.
https://www.facebook.com/1383315725316009/videos/1939867572994152/ Mr. Green
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 26.3.2018 , 12:38   Citovat  

kdyby někdo chtěl,mam na prodej tunel od řadičky k ruční brzdě Úsměv koupil jsem ho do 5D,ale nepasuje ..takže asi bude pasovat jen do 3D Úsměv 1000,- fotky a info v inzerátech a na FB je to dobrý
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Civic 7g
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 83, 84, 85 ... 89, 90, 91  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina