Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 7G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 407, 408, 409 ... 421, 422, 423  Další 
Zaslat odpověď

Strana 408 z 423
Kmóďa je teď offline  Kmóďa
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 11.3.2018 , 20:41   Citovat  

Bude v háji pravý zadní senzor ABS. Tohle se asi stalo už každému Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
von-pivoj je teď offline  von-pivoj
1 háčko
PříspěvekZaslal: 11.3.2018 , 23:30   Citovat  

martmix napsal:
Čus. Včera se mi na mým Accu při jízdě rozsvítily všechny 3 oranžové kontrolky (ABS,Trojuhelník i VSA)
Přes OBD jsem všechny chyby vymazal a dnes se to rozsvítilo znova.Po vyblikání jsem zjistil chybu číslo 15.Což je Wheel sensor. Co to je? A už se vám to někomu stalo? Díky

To je snímač otáček kola, resp. ABS senzor. Na každém kole je jeden. Vzhledem k tomu, že jsi byl schopen identifikovat typ poruchy, budeš schopen vydedukovat o kolo s nefunkčním senzorem. Buď je KO, nebo je chyba v kabelu připojení. Návod nalezneš zde na webu.... Držím palce.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
markos je teď offline  markos
3 háčka
PříspěvekZaslal: 12.3.2018 , 1:56   Citovat  

Kendik napsal:
Dam do parkovacek 6000K LEDky a budou svitit silneji nez potkavaci H1. pořádnej výtlem pořádnej výtlem

Nie nie. Osram nie je Čína. Pre nich je parkovacka proste parkovacka , takze výstupný výkon tomu zodpovedá, svieti to troska silnejšie ako žiarovka hlavne tam je taký difúzor ktorý to pekne rozptyľuje. Preto aj každému doporučujem kupovať značkové ledky , aj ked to je naoko drahšie pretože oni svoje výrobky testujú a vyrábajú ich logicky a účelne a nie dementne.

Ja mam aj LED blinkre od osram, stali asi 30€ ale neľutujem peňazí pretože v noci je ten blinker oveľa krajší ako žiarovka ktorá ma taký postupný prechod medzi zapnutím a vypnutím. Osram inak vyrába aj 4000K parkovaciek takze pre tych co maju Halogeny dobrá cesta , nech sa to moc nebije s inou farbou svetla
   Návrat  
R4YNE8 je teď offline  R4YNE8
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.3.2018 , 7:05   Citovat  

markos napsal:
Nie nie. Osram nie je Čína. Pre nich je parkovacka proste parkovacka , takze výstupný výkon tomu zodpovedá, svieti to troska silnejšie ako žiarovka hlavne tam je taký difúzor ktorý to pekne rozptyľuje. Preto aj každému doporučujem kupovať značkové ledky , aj ked to je naoko drahšie pretože oni svoje výrobky testujú a vyrábajú ich logicky a účelne a nie dementne.

Ja mam aj LED blinkre od osram, stali asi 30€ ale neľutujem peňazí pretože v noci je ten blinker oveľa krajší ako žiarovka ktorá ma taký postupný prechod medzi zapnutím a vypnutím. Osram inak vyrába aj 4000K parkovaciek takze pre tych co maju Halogeny dobrá cesta , nech sa to moc nebije s inou farbou svetla

Když koupíš značkovou čínu, tak ty ledky jsou naprosto v pohodě. Údajně taky prochází různými testy a na stránkách výrobce mají atestace. Nesmí se holt vybírat to nejlevnější, na co tam člověk narazí (za pár korun). Já osobně volím značku NAO, jezdím s nima už asi 3 roky (jak Accord, tak Civic) a svítí pořád perfektně. Ať je to plně venkovní osvětlení, tak i vnitřní. Konstrukce (tělo) ledek je z hliníku, takže na materiálu taky nešetří a zpracování vypadá na první pohled OK. Ty bezodporové ledky do blinkrů se dají též koupit, cena za 2ks vychází asi na 17 Eur, což je přijatelné a vypadá to super. je to dobrý
   Návrat  
Kendik je teď offline  Kendik
4 háčka
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 12.3.2018 , 7:52  Naposledy upravil Kendik dne 12.3.2018 , 7:57, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

markos napsal:

Ok dekuji za info Úsměv je to dobrý A jak je to s homologaci?
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 12.3.2018 , 7:53   Citovat  

R4YNE8 napsal:
Když koupíš značkovou čínu, tak ty ledky jsou naprosto v pohodě. Údajně taky prochází různými testy a na stránkách výrobce mají atestace. Nesmí se holt vybírat to nejlevnější, na co tam člověk narazí (za pár korun). Já osobně volím značku NAO, jezdím s nima už asi 3 roky (jak Accord, tak Civic) a svítí pořád perfektně. Ať je to plně venkovní osvětlení, tak i vnitřní. Konstrukce (tělo) ledek je z hliníku, takže na materiálu taky nešetří a zpracování vypadá na první pohled OK. Ty bezodporové ledky do blinkrů se dají též koupit, cena za 2ks vychází asi na 17 Eur, což je přijatelné a vypadá to super. je to dobrý
Kde jsi koupil a jake konkretne? NApriklad tyto ?
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 12.3.2018 , 16:12   Citovat  

JJ znackova cina je v pohode. Akurat ze tak isto stoji osram a mam na to zaruku Úsměv takze nevidim dovod objednavat z ebay Úsměv
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 12.3.2018 , 16:13   Citovat  

Kendik napsal:
Ok dekuji za info Úsměv je to dobrý A jak je to s homologaci?

Jednoducho. Tak ako do halogenov nemozu ist xenony, tak isto nemozu ist LED do ziadneho svetla. Proste to tak urcuje homologacia.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.3.2018 , 16:25   Citovat  

Kendik napsal:
Kde jsi koupil a jake konkretne? NApriklad tyto ?

Nakupuji přímo na Aliexpressu z jejich store zde Úsměv
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.3.2018 , 16:29   Citovat  

markos napsal:
JJ znackova cina je v pohode. Akurat ze tak isto stoji osram a mam na to zaruku Úsměv takze nevidim dovod objednavat z ebay Úsměv

Sice bez záruky, ale cena je stále podstatně nižší než to kupovat "předražené" zde. Objednával jsem už několikrát a vždycky bez problému. Zrovna obchod NAO Store odesílá zboží rychle. Zatím pokaždé mezi 2-3 týdny zboží doma a všechno funkční. kouř
Horší zkušenosti mám s no name ledkami, tam je už zkušenost horší. Na Accorda nebo Civica bych si to ani nedal, ale použít se to taky dá. Ale většinou je to všechno z plastové konstrukce. Co by taky člověk za těch pár korun chtěl. Velmi šťastný
   Návrat  
MattiK je teď offline  MattiK
4 háčka
PříspěvekZaslal: 12.3.2018 , 17:04   Citovat  

markos napsal:

jj vidim to stejne, proc budu objednavat znackovou cinu za stejny penize jako tady koupim osram? 20kc rozdil nepocitam sry...
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.3.2018 , 17:26   Citovat  

MattiK napsal:
jj vidim to stejne, proc budu objednavat znackovou cinu za stejny penize jako tady koupim osram? 20kc rozdil nepocitam sry...

V akcích je to třeba i polovina ceny dolů, navíc pokud někdo nebydlí ve velkém městě (Praha, Brno, Plzeň, Ostrava), tak má již v ceně z Ali započítané poštovné. Když to objednám z českého e-shopu, většinou to je někde pryč (uvedená města) a dám ještě 150 Kč za poštu. Jediná přidaná hodnota je rychlost a záruka, která v 99% není stejně potřeba. Dva roky kvalitní čína bez problému vydrží (osobní zkušenost).
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 12.3.2018 , 18:36   Citovat  

R4YNE8 napsal:
V akcích je to třeba i polovina ceny dolů, navíc pokud někdo nebydlí ve velkém městě (Praha, Brno, Plzeň, Ostrava), tak má již v ceně z Ali započítané poštovné. Když to objednám z českého e-shopu, většinou to je někde pryč (uvedená města) a dám ještě 150 Kč za poštu. Jediná přidaná hodnota je rychlost a záruka, která v 99% není stejně potřeba. Dva roky kvalitní čína bez problému vydrží (osobní zkušenost).

to verim ze cina vydrzi 2roky, ale Osram ma zaruku 6let...
   Návrat  
PavelPas je teď offline  PavelPas
PříspěvekZaslal: 12.3.2018 , 18:52   Citovat  

Čau chlapi, asi mě odkážete na první stránku, ale nejen tu mám nastudovanou. Úsměv

Dával někdo na Tourer Type-S 2.4 2004 tažné ? Potřebuji někoho, kdo ho tam opravdu má a jaký typ tam pásne. Se stydím

Díky moc , Pavel
   Návrat  
DworiBak je teď offline  DworiBak
2 háčka
PříspěvekZaslal: 12.3.2018 , 22:12   Citovat  

Mourl napsal:
Koupil jsem tohle: Za ty prachy, to zkusím ale fakt je to na nic, respektive nejsem spokojenej...no Čína, co jsem čekal že jo? Tak to valím bulvy

Taky jsem měl několik některé pak bylo ok. Ale lze koupit originál LED SPZ STENLEY z Honda spirior lepší accord

spirior.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
spirior.jpg, 50.09 kB
   Návrat  
Mourl je teď offline  Mourl
2 háčka
PříspěvekZaslal: 13.3.2018 , 9:28   Citovat  

DworiBak napsal:
Taky jsem měl několik některé pak bylo ok. Ale lze koupit originál LED SPZ STENLEY z Honda spirior lepší accord

Tak to je super je to dobrý objednací kod je zrovinka zakrytej to mi hlava nebere Na kolik to vyjde, případně objednáš? Se stydím
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.3.2018 , 9:35   Citovat  

Mourl napsal:
Tak to je super je to dobrý objednací kod je zrovinka zakrytej to mi hlava nebere Na kolik to vyjde, případně objednáš? Se stydím

HR-V 2016 uz ma taky LEDky, jestli chces muzu ti objednaci kod napsat, ale levny to neni Úsměv
   Návrat  
Dopis je teď offline  Dopis
3 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 13.3.2018 , 10:32   Citovat  

PavelPas napsal:
Čau chlapi, asi mě odkážete na první stránku, ale nejen tu mám nastudovanou. Úsměv

Dával někdo na Tourer Type-S 2.4 2004 tažné ? Potřebuji někoho, kdo ho tam opravdu má a jaký typ tam pásne. Se stydím

Díky moc , Pavel

Já si před časem montoval sám, pevné provedení, typ Autohak Y28(Polsko) a k tomu nějakou univerzální 7pin elektroinstalaci.
   Návrat  
Mourl je teď offline  Mourl
2 háčka
PříspěvekZaslal: 13.3.2018 , 15:10   Citovat  

MattiK napsal:
HR-V 2016 uz ma taky LEDky, jestli chces muzu ti objednaci kod napsat, ale levny to neni Úsměv

Tak zkus nahodit kód a cenu ať to semnou sekne rovnou Bueee
   Návrat  
PavelPas je teď offline  PavelPas
PříspěvekZaslal: 13.3.2018 , 16:25   Citovat  

Dopis napsal:
Já si před časem montoval sám, pevné provedení, typ Autohak Y28(Polsko) a k tomu nějakou univerzální 7pin elektroinstalaci.

A montoval jsi to na Type-S nebo normál ? Musel jsi moc řezat do nárazníku ? Je ten výřez viditelný když stojím za autem ? A bral jsi tedy Y28 tj. na špouby? Taky o ní přemýšlím. Jen jsem ho neviděl na fotkách na S-ku.

Díky moc za reakci. Pavel Mrk
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.3.2018 , 17:28   Citovat  

R4YNE8 napsal:
Sice bez záruky, ale cena je stále podstatně nižší než to kupovat "předražené" zde. Objednával jsem už několikrát a vždycky bez problému. Zrovna obchod NAO Store odesílá zboží rychle. Zatím pokaždé mezi 2-3 týdny zboží doma a všechno funkční. kouř
Horší zkušenosti mám s no name ledkami, tam je už zkušenost horší. Na Accorda nebo Civica bych si to ani nedal, ale použít se to taky dá. Ale většinou je to všechno z plastové konstrukce. Co by taky člověk za těch pár korun chtěl. Velmi šťastný
Koupil jsem 10x LED za 23,-kc i s postou. Mam je v aute uz pres pul roku a porad sviti Úsměv
Az dosviti vezmu z pytliku dalsi Úsměv
Nemam potrebu kupovat predrazene veci, protoze jsou znackove a kvalitnejsi, kdyz i ty levne mi udelaji stejnou sluzbu. V A6G sviti uz asi 8let bez problemu. Takze souhlasim s Tebou.
Vsechny nejsou dobre a nefunguji to je pravda. Nikdy ale nebyl problem nechat si vratit penize nebo si poslat nove zbozi pokud neco nebylo v poradku. Osobne chodim na Ebay. Tam je tam obrovska konkurence, ze si prodejci nemuzou dovolit jakekoliv negativni hodnoceni. Na Ali to bude ale urcite stejne. Nevim jak na Ali, ale na Ebay zaruky davaji.

U takovych potkavacich nebo mlhovych svetel je to samozrejme neco jineho. Tam mam vyzkousene, ze jine nez Philips dat nemuzu, protoze jine znacky a neznacky rychle praskaji. A A7G na to trpi.
   Návrat  
njn je teď offline  njn
2 háčka
PříspěvekZaslal: 13.3.2018 , 19:24   Citovat  

Čaute chlapi, půjde tento kit na 2006 a7g tourer 2.2? Je rozdíl ve verzi sedan/tourer? Díky eibach jde mi o číslo kitu, koupím ho nejspíš na ebay Úsměv
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.3.2018 , 20:27   Citovat  

njn napsal:
Čaute chlapi, půjde tento kit na 2006 a7g tourer 2.2? Je rozdíl ve verzi sedan/tourer? Díky eibach jde mi o číslo kitu, koupím ho nejspíš na ebay Úsměv
Myslim ze to nebude pasovat. Ale znalejsi lepe poradi. Napriklad HR maji pro diesel a benzin rozdilne odkaz
Mam ty -30mm.
   Návrat  
njn je teď offline  njn
2 háčka
PříspěvekZaslal: 13.3.2018 , 22:01   Citovat  

Kendik napsal:

Mam ty -30mm.

Fotky v garáži sou na těch H&R?
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.3.2018 , 23:14   Citovat  

njn napsal:
Fotky v garáži sou na těch H&R?
Ano. Tlumice jsou original a sedi to slusne Velmi šťastný VTEC
   Návrat  
DOHCVTEC je teď offline  DOHCVTEC
4 háčka
PříspěvekZaslal: 14.3.2018 , 2:39   Citovat  

njn napsal:

sedan a tourer nezdily dost dilu a podvozek do toho patri taky .. mam taky na toureru HR pruziny a jine bych znovu nedaval nevidim duvod .. sice mam tlumice KONI ,ale priste bych dal normalne KYB nebo neco podobne levneho ..
   Návrat  
Santi je teď offline  Santi
1 háčko
PříspěvekZaslal: 14.3.2018 , 8:12   Citovat  

Vyskytl se mi na autě 7G/2,2 - 2008 tento problém.
Auto občas nelze nastartovat. Po otočení klíčku na první polohu na přístrojovce bliká zelený klíč (imobilizér), na displeji svítí VSA a při startování motor točí a nenaskočí.
Zřejmě bude asi problém s imobilizérem. Zkoušel jsem i nový záložní klíč a problém setrvává.
Auto se mi pak podaří nastartovat, když vytáhnu klíč. Někdy 1x a někdy x krát. Na diagnostice ještě nebylo auto připojeno. Budu samozřejmě řešit.
Neřešil někdo? Díkes za info.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 14.3.2018 , 10:02   Citovat  

njn napsal:

kdybys chtel tak mam na tourera eibachy jety... necham za 2500,-
   Návrat  
koty1989 je teď offline  koty1989
1 háčko
PříspěvekZaslal: 14.3.2018 , 13:10   Citovat  

PavelPas napsal:

Díky moc , Pavel

Já montoval TZ odnímatelný.

odkaz
   Návrat  
DworiBak je teď offline  DworiBak
2 háčka
PříspěvekZaslal: 14.3.2018 , 21:42   Citovat  

MattiK napsal:

HRV ma sice LED ale vyboulene co se hodi tak na CRV
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 7G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 407, 408, 409 ... 421, 422, 423  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina