Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Zhasli kontrolky a zhasol motor počas jazdy
Fórum: Elektroinstalace
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Strana 1 z 1
mattoo je teď offline  mattoo
0
PříspěvekZaslal: 31.3.2018 , 20:45   Citovat  

Ahojte Hondaci

Skúsim, či sa niekomu niečo podobné nestalo. Mám Accord 2008 2,2 diesel.
Idem si s autom hore kopcom na 5ke 90kmh, vidím 70tku, tak že dobrzdim motorom, podradim do 4ky a medzitým preradovanim motor úplne chcipol, kontrolky zhasli, rádio šlo ďalej, ventilátor tiež, len budíky úplne mŕtve a aj kontrolky na budikoch. Po zastavení skúšam štartovať, kontrolky mŕtve, ale keď skúsim potocit štartérom to funguje. Rádio ide tiež, svetlo v interiéri tiež, takže baterka to určite nebude si myslím.
Mal som predtým pár km cestu po panelovej ceste pri TN, reku či sa tam nemohlo nejaké relatko pokaziť, alebo nejaký konektor uvoľniť.
Ak máte nejaké rady, poprosím vás sú sviatky servisakov budem zháňať veľmi ťažko a fungujúce auto by som súrne potreboval.
Ďakujem pekne
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  

Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
ninja je teď offline  ninja
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 31.3.2018 , 22:27   Citovat  

Hrubým odhadem bych řekl, že vyhořel nějaký konektor v hlavní pojistkové skříni zespodu. Vzal bych žárovkovou zkoušečku a projel s ní všechny pojistky se zapnutým klíčem na obou stranách.

Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
0
PříspěvekZaslal: 31.3.2018 , 23:40   Citovat  

ninja napsal:
Hrubým odhadem bych řekl, že vyhořel nějaký konektor v hlavní pojistkové skříni zespodu. Vzal bych žárovkovou zkoušečku a projel s ní všechny pojistky se zapnutým klíčem na obou stranách.

Ďakujem za radu, zajtra vyskúšam.
Kamarát mal tiež jeden nápad, že či by nemohol zblbnut imobilizer v kľúčiku? Znie to celkom logicky, čo na to poviete? Náhradný kľúč mám bohužiaľ mimo miesta, kde som dal auto odtiahnuť. Stalo by to podľa vás za vyskúšanie?
Ďakujem

0
PříspěvekZaslal: 1.4.2018 , 12:48   Citovat  

Práve som dostal typ na nárazový vypínač. Kde sa prosím Vás nachadza pri accorde 8g? Vraj to kľudne môže byť on.

Minor je teď offline  Minor
5 háček
Členství: Gold
0
PříspěvekZaslal: 1.4.2018 , 13:01   Citovat  

Nárazový vypínač má při havárce odpojit elektriku, aby se snížilo riziko požáru. Nejsem si jistý, co všechno odpojuje, ale tobě točí startér a jde řada zařízení, tak bych čekal, že tohle odpojí taky. Ale nevím to. Spíš bych šel po tom, co psal Ninja.

monty je teď offline  monty
Moderátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 1.4.2018 , 15:19   Citovat  

mattoo napsal:
Práve som dostal typ na nárazový vypínač. Kde sa prosím Vás nachadza pri accorde 8g? Vraj to kľudne môže byť on.

nevím přesne u acca ale bývá na středu,na středovým panelu nahoře,když otevřeš kastlík tak vlevo za plastem.

0
PříspěvekZaslal: 2.4.2018 , 17:53   Citovat  

monty napsal:
nevím přesne u acca ale bývá na středu,na středovým panelu nahoře,když otevřeš kastlík tak vlevo za plastem.

Našiel som ho zhruba v miestach nad spojkou. Ale vyzeral byť v poriadku, aj som ho vybral. Už to nechám len na autorizovaný servis, nech si poradia oni, len ďalšia odtahovka k tomu Smutný Mne všetky možnosti zlyhali.
Do premeriavania kontaktov poistiek som sa pustil len zhora, všetky poistky boli v poriadku až na jednu, ktorá bola na predohrev paliva. Teda pri otočení kľúčika do polohy jedna na ňu nič nešlo. Ale to bola chyba asi niekde predtým, keďže predohrev nie je asi až taký dôležitý.

0
PříspěvekZaslal: 6.4.2018 , 8:06   Citovat  

Ahojte, tak len aby ste vedeli, aká "vážna" porucha to bola a ak by sa niečo podobné stalo aj Vám, aby ste si ušetrili peniaze, nervy a čas.
Problém bol uvoľnený káblik alarmu, čo ide do poistkovej skrinky. Ako som šiel po tej panelovej ceste, asi už bol načatý a tam sa uvoľnil úplne. Auto chránilo prakticky len samo seba ako keby pred zlodejmi. Takže oprava pokiaľ by to človek vedel hodná 5tich minút, takto ma to dohromady stálo 225e Bueee Bueee Bueee

Pekný deň a ďakujem všetkým za pomoc

Obsah fóra Honda-club.cz   
Zhasli kontrolky a zhasol motor počas jazdy
Fórum: Elektroinstalace
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina