Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
K: 8g, Accord Tourer 2.4, Executive
Fórum: Koupím
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Strana 1 z 1
MSX je teď offline  MSX
2 háčka
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 19.3.2018 , 19:14  Naposledy upravil MSX dne 21.8.2018 , 16:19, celkově upraveno 7 krát. Citovat  

Zdravím Hondaři a Hondařky.
Jelikož jsem založil rodinu a Civic pomalu, ale jistě dosluhuje, je na čase do toho praštit a pořídit nějakou dálniční loď.

Proto koupím 8g, Accord Tourer 2.4, Executive. (NAVI, tažné,... výhodou ne podmínkou)

Podmínka manuální převodovka a najezd do max 150tis.km (spíše kolem 100tis.km)

Kdyby jste o někom, nebo o něčem věděli ozvěte se.

Rozhodně to nebude lehké sehnat, ale za co nejlepší stav budu jen rád. je to dobrý

petrsoviar@seznam.cz
605 937 635

56930.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
56930.jpg, 25.71 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
MSX je teď offline  MSX
2 háčka
PříspěvekZaslal: 29.3.2018 , 19:45   Citovat  

Stále aktuální Smutný
   Návrat  
MSX je teď offline  MSX
2 háčka
PříspěvekZaslal: 7.4.2018 , 20:02   Citovat  

Stále aktuální Honda
   Návrat  
DOHCVTEC je teď offline  DOHCVTEC
4 háčka
PříspěvekZaslal: 8.4.2018 , 15:05   Citovat  

co rovnou oslovit nekho kdo se ti zabyva ,nez zde cekat ,ze ti nekdo ulehci hledani ,hledat musis sam ,zde se stejne kupuje vetsinou dovoz z vyssim najezdem ,kdyz ti nekdo zde accco nabidne bude mit stejne vyssi najezd ..
   Návrat  
MSX je teď offline  MSX
2 háčka
PříspěvekZaslal: 8.4.2018 , 19:47   Citovat  

DOHCVTEC napsal:
co rovnou oslovit nekho kdo se ti zabyva ,nez zde cekat ,ze ti nekdo ulehci hledani ,hledat musis sam ,zde se stejne kupuje vetsinou dovoz z vyssim najezdem ,kdyz ti nekdo zde accco nabidne bude mit stejne vyssi najezd ..

Inzerát na HC je jeden z mnoha co mám vystavený. Využil jsem i tištěnou formu... Takřka skoro každý večer sleduji alespoň letmo nabídku inzercí u nás i evropě. Na koupi výrzně nespěchám mám čas do září. Nejsem typ co šáhne hned po něčem co se naskytne. Teď se zase něco málo objevilo. Takže uvidím.
Třeba někdo zvažuje prodej za dva tři měsíce i tady z HC, nebo jsem někdo náhodny příjde a všimne si inzerátu, nevím. Je to jen další z možností. V žádném případě nečekám jen tady. Ble
Je pravda, že upřednostnuji 2,4. Těch je mnohem míň spíš skoro nic HaHaaa
   Návrat  
Kapky je teď offline  Kapky
1 háčko
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 13.4.2018 , 12:39   Citovat  

Za sebe bych se, z vícero důvodů, přikláněl asi spíš také k nějakému dovozu. Tam Ti aspoň prodejce, na rozdíl od českých bazarů, ale i některých soukromníků, je schopen narovinu říci, zda auto bylo bourané nebo jakkoliv opravované/lakované atp. Jestli můžu poradit, mrkni na nabídku vozů u Fugela v DE - mají tam často velmi pěkné a udržované kousky, i když za trochu vyšší cenu, ale hlavně - je to kousek za hranicema. Kupovali jsme tam dva poface 8G Accordy a nikdy nebyl s ničím nejmenší problém, takže za mě určitě je to dobrý

Netuším, jaký máš finanční strop, ale třeba tyhle dva kousky nevypadají úplně marně Mrk
2009 Honda Accord Tourer 2.4i-VTEC Executive | 82tkm | 14.000 EUR
2011 Honda Accord Tourer 2.4i-VTEC Type S | 88.5tkm | 18.000 EUR
   Návrat  
MSX je teď offline  MSX
2 háčka
PříspěvekZaslal: 21.8.2018 , 16:21   Citovat  

Stále mi nic necvrnklo do noty. Takže pořád aktuální. Čekám na nabídky lidi. pořádnej výtlem
   Návrat  
R4YNE8 je teď offline  R4YNE8
1 háčko
PříspěvekZaslal: 22.8.2018 , 8:26   Citovat  

tudy odkaz - Odpovídá tvým požadavkům
tudy odkaz - Tenhle vypadá z fotek zachovale, papírový nájezd bych u rodinnějšího 8g Toureru neřešil, parádu s tím jako u sedanu neuděláš a ty motory při dobré údržbe nalítají hravě 300 000+. Stav tachometru je konec konců jen hloupé, orientační číslo. Zajímal by mě aktuální stav a zachovalost vozidla.

Pokud ani jedno ne, tak jsi moc náročný nebo si máš koupit nový vůz. Accord by to už nebyl no. Velmi šťastný
   Návrat  
R4YNE8 je teď offline  R4YNE8
1 háčko
PříspěvekZaslal: 22.8.2018 , 8:55   Citovat  

Kapky napsal:
Za sebe bych se, z vícero důvodů, přikláněl asi spíš také k nějakému dovozu. Tam Ti aspoň prodejce, na rozdíl od českých bazarů, ale i některých soukromníků, je schopen narovinu říci, zda auto bylo bourané nebo jakkoliv opravované/lakované atp. Jestli můžu poradit, mrkni na nabídku vozů u Fugela v DE - mají tam často velmi pěkné a udržované kousky, i když za trochu vyšší cenu, ale hlavně - je to kousek za hranicema. Kupovali jsme tam dva poface 8G Accordy a nikdy nebyl s ničím nejmenší problém, takže za mě určitě je to dobrý

Netuším, jaký máš finanční strop, ale třeba tyhle dva kousky nevypadají úplně marně Mrk
2009 Honda Accord Tourer 2.4i-VTEC Executive | 82tkm | 14.000 EUR
2011 Honda Accord Tourer 2.4i-VTEC Type S | 88.5tkm | 18.000 EUR

Jaký problém je třeba s lakovaným autem na předním nárazníku, kapotě z důvodu úpravy kosmetiky a zamezení rezavých teček? Tohle jsem nikdy moc nepochopil, proč všichni rádoby "experti" lezou kolem auta s měřákem laku a měří pečlivě každý díl. Proč to někdy prodávající zatajuje a neřekne to narovinu. Tak to valím bulvy Na střeše, sloupcích nebo u ročního vozu bych to ještě chápal, ale takhle mi to logiku nedává. Pokud všechny výztuhy nárazníku, rámy, plasty, plechařina (rovnoměrné spáry) jsou evidentně bez poškození, tak si to chtěl třeba majitel jen zkrášlit. Hned bych za tím velkou bouračku, svařované auto ze dvou částí nehledal. Tím narážím, že i malý ťukanec nic neznamená, pokud je všechno adekvátně opraveno a doloženo fakturou. Spíše bych řešil orezlý podvozek (ramena, pomocný rám motoru, výfuk) a motorovou část (orezlé šrouby, děravé hadice, chod motoru při volnoběhu, praskliny plastů,...).

A ze zahraničí znáš osobně toho majitele, pokud to kupuješ přes Autohaus nebo 3. zprostředkovatele? Můžou ti říct, doložit cokoliv a je na tobě, jestli tomu budeš věřit nebo ne. Nejvíce stočených aut je tuším právě z Německa. Dokonce bych řekl, že o tom autě nevíš vůbec nic, jak když kupuješ auto přímo po prvním nebo druhém majiteli koupený přímo v CZ. To, že si většinou připlatíš je na tobě.. Podle zdravého selského rozumu (doba vlastnění vozu, samotné bydlení, lidskost a vystupování, problematika, případně další jeho vozy,..) si můžeš udělat obrázek o prodávajícím majiteli. Navíc tyto vozy si taxikáři nebo firmy prakticky nekupují, takže oproti třeba koncernu, fordu, hyundaích je ta šance na zmetek malá. je to dobrý
   Návrat  
needs je teď offline  needs
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 25.8.2018 , 21:26   Citovat  

R4YNE8 napsal:
https://www.sauto.cz/osobni/detail/honda/accord/17879630?goFrom=list - Odpovídá tvým požadavkům
tudy odkaz - Tenhle vypadá z fotek zachovale, papírový nájezd bych u rodinnějšího 8g Toureru neřešil, parádu s tím jako u sedanu neuděláš a ty motory při dobré údržbe nalítají hravě 300 000+. Stav tachometru je konec konců jen hloupé, orientační číslo. Zajímal by mě aktuální stav a zachovalost vozidla.

Pokud ani jedno ne, tak jsi moc náročný nebo si máš koupit nový vůz. Accord by to už nebyl no. Velmi šťastný

Ten accord typeS z auto esa je pěkná kravina.Je to jen lákadlo jak tě dostat do bazaru aby ti vnutili něco jiného.
Mají to samé ale ještě 2.0 se stejným skor nájezdem km a stejnými fotkami,divné co Velmi šťastný
Takhle jsem si tam jel omrknout auto které mi udájně dovezou z pobočky v Praze a ejhle,někde se něco pokazilo a auto tam nebylo a bylo prý v Plzni ale ochotně mi chtěli prodat 5 jiných aut Velmi šťastný
Já koupil 2.4 manuál top executive v minulém týdnu s nájezdem 178 kupovaný v čr.Hledal jsem půl roku a je to o štěstí,také tam byl pán předemnou s měřákem laku aby vyždímal slevu,já si vyjel za 400kč Cebii a hned jsem viděl co bylo lakováno jelikož byla honda vždy v autorizovaném servisu,včetně všech oprav atd.
Ale to podstatné jsem chtěl říci k autobazaru kde se mne snažili dostat na smyšlený inzerát.Když prodávají takové auto,proč tam nedají fotky?Je to tam na prodej již dlouho 2 stejná auta a jiné motory,opravdu zvláštní KO
   Návrat  
MSX je teď offline  MSX
2 háčka
PříspěvekZaslal: 26.8.2018 , 16:24   Citovat  

V auto esa žádneho accorda 2.4 nemají. Psal jsem jim ze zvědavosti několikrát a odpověd byla vždy stejná.

Jinak pokud vše klapne cca do 14dní bude doma 2.4 po face. Je to tam.
   Návrat  
Kapky je teď offline  Kapky
1 háčko
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 29.8.2018 , 9:55   Citovat  

R4YNE8 napsal:
Jaký problém je třeba s lakovaným autem na předním nárazníku, kapotě z důvodu úpravy kosmetiky a zamezení rezavých teček? Tohle jsem nikdy moc nepochopil, proč všichni rádoby "experti" lezou kolem auta s měřákem laku a měří pečlivě každý díl. Proč to někdy prodávající zatajuje a neřekne to narovinu. Tak to valím bulvy Na střeše, sloupcích nebo u ročního vozu bych to ještě chápal, ale takhle mi to logiku nedává. Pokud všechny výztuhy nárazníku, rámy, plasty, plechařina (rovnoměrné spáry) jsou evidentně bez poškození, tak si to chtěl třeba majitel jen zkrášlit. Hned bych za tím velkou bouračku, svařované auto ze dvou částí nehledal. Tím narážím, že i malý ťukanec nic neznamená, pokud je všechno adekvátně opraveno a doloženo fakturou. Spíše bych řešil orezlý podvozek (ramena, pomocný rám motoru, výfuk) a motorovou část (orezlé šrouby, děravé hadice, chod motoru při volnoběhu, praskliny plastů,...).

A ze zahraničí znáš osobně toho majitele, pokud to kupuješ přes Autohaus nebo 3. zprostředkovatele? Můžou ti říct, doložit cokoliv a je na tobě, jestli tomu budeš věřit nebo ne. Nejvíce stočených aut je tuším právě z Německa. Dokonce bych řekl, že o tom autě nevíš vůbec nic, jak když kupuješ auto přímo po prvním nebo druhém majiteli koupený přímo v CZ. To, že si většinou připlatíš je na tobě.. Podle zdravého selského rozumu (doba vlastnění vozu, samotné bydlení, lidskost a vystupování, problematika, případně další jeho vozy,..) si můžeš udělat obrázek o prodávajícím majiteli. Navíc tyto vozy si taxikáři nebo firmy prakticky nekupují, takže oproti třeba koncernu, fordu, hyundaích je ta šance na zmetek malá. je to dobrý

Nerad bych tady MSXovi zbytečným off-topicem zaneřádil jeho téma, takže jen "krátce". Myslím, že jsem nikdy ani neřekl, že lakované auto automaticky = špatná koupě nebo, že by od toho měl hned člověk dávat ruce pryč, to vůbec ne. Sám mám doma opravovaný/lakovaný poface 8G Accord, shodou okolností právě od Fugela z DE. Co ale rozlišuji a o opaku mě opravdu nikdo nepřesvědčí, je dobře udělaná oprava/lak a naopak, zmršená oprava. To je to, před čím jsem se snažil víceméně varovat, nic víc v tom nehledej.

Kromě toho, ti "experti" (jsem jedním z nich), jak ty říkáš, ani opravované plasty měřákem laku nezměří - plasty to zkrátka nebere. Nicméně, díly typu nárazník, nějaký spoiler či kapota by mě osobně "bolely" ze všeho úplně nejmíň vzhledem k tomu, že se nejedná přímo o díly karoserie.

Co se týče zatajování informací o vozidle, jeho historii atd. - nerad bych se někoho dotkl a opravdu tu nechci říkat, že to je výsada pouze Čechů, protože není. Vždy a všude se najde někdo, kdo zkrátka radši něco neřekne/zatají, aby náhodou nesešlo z koupě, nicméně já mám bohužel tyhle zkušenosti zejména s českými prodejci/bazary.

Jeden příklad za všechny - před pár lety jsem sháněl ITR, objevila se jedna krásná bílá s prý jasnou historií, tuším, někde na západě Čech. Jel jsem se tam podívat - auto opravdu vypadalo jako nové, bohužel až moc jako nové. Když jsem to přešel měřákem, objevovaly se tam i hodnoty cca 1mm laku (díly karoserie - žádný plastový nárazník apod.) a jediné, co bylo netknuté, byla víceméně střecha. Uznej, že tohle opravdu není úplně fér jednání a hlavně, 1mm laku je už celkem dost (kvalitní lakovna zvládne opravy do cca 300µm, viz. oprava Accordu v DE). Faktury o opravě žádné, o historii jsem se nakonec taky nic nedozvěděl. Tohle je jen jeden případ z mnoha.

Samozřejmě souhlasím s tebou, že to není jen o nějakém laku, to v žádném případě - když už člověk kupuje něco za takové peníze a něco, co by mu mělo vydržet následujících x let, pak by měly být v pořádku i ostatní Tebou zmiňované věci, typu podvozek, motorové části, spotřeba oleje atd atd., ale o tom bychom se mohli bavit do nekonečna.

Ohledně nákupu a zkušeností s prodejci v DE nemůžu říct jediné špatné slovo. Ano, samozřejmě jsem narazil i na auta, která byla opravovaná, což je v pořádku, pokud Ti to prodejce sám řekne - doloží Ti faktury z oprav atd. Takových případů jsem ale v ČR zažil jen opravdu málo, zejména, pokud se nejednalo přímo o nějakého Hondaře tady z Honda-Clubu. Člověk si v DE v těch lepších autohausech pravděpodobně připlatí, ale myslím, že pokud je pro něho důležitější kvalita vozu a nejde vyloženě jen po ceně, tak se to majiteli v budoucnu vrátí. Třeba zrovna Fugel mi byl schopnej na všech autech vyjít vstříc a kompletní historii dohledal! Nikde jinde se mi tohle nestalo.

Toť moje zkušenosti z nejrůznějšího ježdění po autech v EU. Můžeš se mnou nesouhlasit, ale nic, co jsem tady napsal, rozhodně nikomu žádným způsobem nevnucuji a myslím, že je na každém, stanovit si své priority, co pro něho je nebo není důležité.
   Návrat  
markos je teď offline  markos
3 háčka
PříspěvekZaslal: 29.8.2018 , 13:13   Citovat  

Moje skúsenosti s kupou autá z DE sú úplne rovnaké. Kvalitný autohouse proste nebude riskovať zle meno a preto má aj vyššie ceny .
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
K: 8g, Accord Tourer 2.4, Executive
Fórum: Koupím
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina