Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Nejdou řadit kvalty
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Strana 1 z 1
demolista je teď offline  demolista
0
PříspěvekZaslal: 10.4.2018 , 23:45   Citovat  

Zdravím, chtěl bych se zeptat mám Honda Accord 2.2 VTEC 1996 a když stojím na místě tak nemůžu zařadit 1ku a 2ku, 3ku tam normálně dám ale když motor vypnu tak jde řadit krásně. Jinak když dám 1ku, nastartuji tak auto začne pomalu popojíždět jako kdyby zabírala spojka a to ji mám na podlaze. Máte nějaké rady? Děkuji.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  

Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
monty je teď offline  monty
Moderátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 11.4.2018 , 7:51   Citovat  

demolista napsal:
Zdravím, chtěl bych se zeptat mám Honda Accord 2.2 VTEC 1996 a když stojím na místě tak nemůžu zařadit 1ku a 2ku, 3ku tam normálně dám ale když motor vypnu tak jde řadit krásně. Jinak když dám 1ku, nastartuji tak auto začne pomalu popojíždět jako kdyby zabírala spojka a to ji mám na podlaze. Máte nějaké rady? Děkuji.
malo vystavuje spojka -nejpravděpodobněji zavzdusnena

Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
RIZ3K9 je teď offline  RIZ3K9
4 háčka
Členství: Gold
0
PříspěvekZaslal: 11.4.2018 , 8:56   Citovat  

Přesně tak jak píše monty, bud KO válec nebo u A5g odchází hadice co jde z kastle na převodovku, už jsem jich pár měnil a u A5g mi kdysi praskla 1600km od domova v jižní itálii HaHaaa nastěstí místní Honda dealer/ vrakoviště fungovalo a je tam ta hadice dodnes Velmi šťastný

demolista je teď offline  demolista
0
PříspěvekZaslal: 13.4.2018 , 7:01   Citovat  

Super díky vyzkouším to a ještě jsem se chtěl zeptat majitel mi říkal že nalil málo oleje do převodovky a já ani nevím jaký olej tam nalil takže ho chci vypustit a nalít nový, jaký bych tam měl dát? Četl jsem že nejlepší je MTF od Hondy ale prodává se někde v obchodě ? Jako třeba autokelly a tak?

4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 13.4.2018 , 8:58   Citovat  

Do převodovky jedině orig MTF nebo výjimečně na dojeti 10w-40 motorak. A MTF zde prodává za lepší cenu "ROM"

Endrix je teď offline  Endrix
0
PříspěvekZaslal: 13.4.2018 , 13:02   Citovat  

Předpokládám, že mě teď sežerete, ale ja nalil do 6G Civica i do CRXa Millers. Splňuje specifikaci MTF94 ??. Mám to tam asi a spokojenost. Kamarád to má v C7G a taky dobrý. tudy odkaz

Napsali mi k tomu tenkrát toto:

Hezký den,
Ano Trident 10w40 s normou MTF-94 je dlouhodobě osvědčená volba pro dané převodovky Honda.
Pokud chcete performance produkt, který používají sportovní auta pro track day a rally závody, potom zvolte low-fricton nanočásticový EE Semi Synthetic 10w40, který MTF-94 nese také tudy odkaz

S pozdravem / Best Regards

Ing. Petr Vejvoda

obchodní ředitel

4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 13.4.2018 , 13:41   Citovat  

Endrix napsal:
Předpokládám, že mě teď sežerete, ale ja nalil do 6G Civica i do CRXa Millers. Splňuje specifikaci MTF94 ??. Mám to tam asi a spokojenost. Kamarád to má v C7G a taky dobrý. tudy odkaz

Napsali mi k tomu tenkrát toto:

Hezký den,
Ano Trident 10w40 s normou MTF-94 je dlouhodobě osvědčená volba pro dané převodovky Honda.
Pokud chcete performance produkt, který používají sportovní auta pro track day a rally závody, potom zvolte low-fricton nanočásticový EE Semi Synthetic 10w40, který MTF-94 nese také tudy odkaz

S pozdravem / Best Regards

Ing. Petr Vejvoda

obchodní ředitel

Tak tohle je věčný téma a pořád dokola. Já mám určitý zkušenosti (např. zkoušel jsem na převodovce po smrti na crx různé oleje škrtala klasicky ve vysokých otáčkách a po nalití MTF začala po dobu 8t km řadit v pohodě)
Neříkám, že to nemuže fungovat, ale ty 2 litry MTF jednou za 70 - 120t km mě nezabijou, navíc se MTF dá sehnat v zahraničí levněji než ten miller Velmi šťastný

Co se týče C7g tam ho ložiska v převodovce čekají tak či tak, tak je to jedno, pokud má tedy benzín Velmi šťastný

Kaýdopádně bych chtěl vidět obchodního ředile s douhodobými zkušenostmi s Honda Velmi šťastný

Já mám zásadu že do všech převodovek u všech značek vždy orig olej a dlouhodobě se to vyplací s kladnými ohlasy Úsměv

Johanick je teď offline  Johanick
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 5.6.2018 , 23:55   Citovat  

RIZ3K9 napsal:
Přesně tak jak píše monty, bud KO válec nebo u A5g odchází hadice co jde z kastle na převodovku, už jsem jich pár měnil a u A5g mi kdysi praskla 1600km od domova v jižní itálii HaHaaa nastěstí místní Honda dealer/ vrakoviště fungovalo a je tam ta hadice dodnes Velmi šťastný

2 roky sem to auto mel a jak sem ji vymenil po treti, omotal sem ji teflonovou paskou a byl klid. Ovsem hadice co sem do toho kupoval byla brzdova hadice ze skodovky za 90 kč Velmi šťastný

Obsah fóra Honda-club.cz   
Nejdou řadit kvalty
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina