Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 6G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 313, 314, 315 
Zaslat odpověď

Strana 315 z 315
SlaveZer0 je teď offline  SlaveZer0
PříspěvekZaslal: 13.4.2018 , 13:23   Citovat  

piskot napsal:
Jak se chovají otáčky při nastavovací proceduře ECU? Máš motor zahřátý?
Poradil bych se s Honda ESM, vyblikal ECU...

Tak jsem nakonec rozebral i volnoběžný ventil a klapku, všechno důkladně vyčištěno vč. váhy vzduchu, všechny kontakty u snímačů a elektronky co je kolem jsem ošetřil kontaktolem, ECU vyresetovaná, vypípaná, chladící okruh odvzdušněný, no a světe div se po projetí se otáčky už drží krásně kolem 750.... každopádně díky za rady. Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
piskot je teď offline  piskot
3 háčka
PříspěvekZaslal: 14.4.2018 , 8:40   Citovat  

OK
   Návrat  
Stevemaister44 je teď offline  Stevemaister44
PříspěvekZaslal: 18.4.2018 , 8:59   Citovat  

Čau kolegové,

mám možnost koupit mlhovky za 600 na svýho acco, jenomže nejsou obdélníkové nýbrž pravděpodobně s pofaceliftu, takový nepravidelný trojúhelníkový tvar, prostě krásný! Typuji dobře, že mi nebudou pasovat že? Případně neměl by někdo mlhovky na 6g r.v.1998? Děkuju! Úsměv
   Návrat  
Phoxinus je teď offline  Phoxinus
PříspěvekZaslal: 18.4.2018 , 11:54   Citovat  

Hoja, tobě bude pasovat jedině todle: tudy odkaz tedy před face.

A jak máš trojuhelníkovitý tvar, tak ten pasuje na můj. Úsměv
   Návrat  
Stevemaister44 je teď offline  Stevemaister44
PříspěvekZaslal: 18.4.2018 , 12:00   Citovat  

Ahoj, tuhle jsem našel taky, ale jednak je jen levá a za druhé mě to přijde za 1 docela dost, vzhledem ke stáří no :/...mohl jsem mít 2 za 600 tak bych to viděl tak 1000 za obě Úsměv
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 18.4.2018 , 23:35   Citovat  

Na tu mlhovku mám zálusk. Velmi šťastný Nicméně bych také uvítal trochu nižší cenu. Úsměv

Jinak tu mám opět jeden drobný "problém". Včera jsem nechával doplnit klimu, vše funguje a chladí jak má, nicméně jsem postřehl něco co se mi do teď nedělo. Vždy když chvíli někde stojím a sepne se ventilátor na chladiči, tak mi začne v motoru něco divně klepat, zní to skoro jako by klepaly ventily, nebo jako by to byl nafťák, koukal jsem na otáčky, ty při sepnutí ventilátoru mírně poklesnou na nějakých 650 a po pár vteřinách se opět srovnají cca na 740, což mi přijde v pořádku, klepání pokračuje dokud se ventilátor nevypne(ventilátor samotný běží celkem tiše). S vypnutou klimatizací se to neděje, nicméně se mi nezdá že by zvuk šel od kompresoru, jde spíš ze strany od spolujezdce spíš ze zadní části motoru...jinak aktuálně vše šlape jak hodinky, žádný problém krom toho zvuku jsem nezaznamenal.
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 19.4.2018 , 8:59   Citovat  

Stevemaister44 napsal:
Ahoj, tuhle jsem našel taky, ale jednak je jen levá a za druhé mě to přijde za 1 docela dost, vzhledem ke stáří no :/...mohl jsem mít 2 za 600 tak bych to viděl tak 1000 za obě Úsměv

Něco jako množstevní sleva...? Velmi šťastný
Prodávající není ten, kdo ty mlhovky potřebuje... HaHaaa
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 19.4.2018 , 9:03   Citovat  

SlaveZer0 napsal:
Na tu mlhovku mám zálusk. Velmi šťastný Nicméně bych také uvítal trochu nižší cenu. Úsměv

Jinak tu mám opět jeden drobný "problém". Včera jsem nechával doplnit klimu, vše funguje a chladí jak má, nicméně jsem postřehl něco co se mi do teď nedělo. Vždy když chvíli někde stojím a sepne se ventilátor na chladiči, tak mi začne v motoru něco divně klepat, zní to skoro jako by klepaly ventily, nebo jako by to byl nafťák, koukal jsem na otáčky, ty při sepnutí ventilátoru mírně poklesnou na nějakých 650 a po pár vteřinách se opět srovnají cca na 740, což mi přijde v pořádku, klepání pokračuje dokud se ventilátor nevypne(ventilátor samotný běží celkem tiše). S vypnutou klimatizací se to neděje, nicméně se mi nezdá že by zvuk šel od kompresoru, jde spíš ze strany od spolujezdce spíš ze zadní části motoru...jinak aktuálně vše šlape jak hodinky, žádný problém krom toho zvuku jsem nezaznamenal.

Řekl bych, že tama vedu trubky od klimošky, tak bych spekuloval, zda oběh chladiva v trubkách nevyvolává nějaký pohyb trubek a ty se někde nedotýkají prostupů v kastli.

Jinak jak se pozná, že je potřeba dolít chladivo? A jak se to dnes řeší, když co si pamatuji A6G byly ještě plněny nějakým už dnes neschváleným "svinstvem"?
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 19.4.2018 , 9:16   Citovat  

piskot napsal:
Řekl bych, že tama vedu trubky od klimošky, tak bych spekuloval, zda oběh chladiva v trubkách nevyvolává nějaký pohyb trubek a ty se někde nedotýkají prostupů v kastli.

Jinak jak se pozná, že je potřeba dolít chladivo? A jak se to dnes řeší, když co si pamatuji A6G byly ještě plněny nějakým už dnes neschváleným "svinstvem"?

Mě to zkrátka pomalu přestalo chladit. Mám nové řemeny, motor vycíděný nikde nic nesáklo, kompresor se zdál v pořádku,a zkusil jsem podle servisního manuálu spustit i autodiagnostiku na klimatizaci (zapnout klimu ve full auto režimu a držet zmáčklé kolečko spolu s tlačítkem off - rozsvítí se část displeje která podle tabulky určí závadu, pokud je to ok, nemělo by to dělat nic)vše ok, tak jsem to zkrátka zkusil nechat doplnit a očividně to teď funguje. Co se tam lije by mělo být myslím na samolepce někde u chladiče, z hlavy si to nepamatuju, každopádně v servisu mi rovnou řekli že je to dost drahé, platil jsem 1400 kč. :/ Prý ještě před koncem minulého roku kupovali lahev té náplně za 3800 kč a po novém roce už za 12 000...
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 6G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 313, 314, 315 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina