Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 8G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 87, 88, 89  Další 
Zaslat odpověď

Strana 71 z 89
RIZ3K9 je teď offline  RIZ3K9
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 11.4.2018 , 12:17   Citovat  

jakubM napsal:
a ložiska v převodovce = velký a nákladný problém?

U D16 mě stál materiál (5x ložisko, 3x gufero) kolem 6500,- + vyndat, zandat převodovku, rozebrat, vyčistit převodovku atd. ale je mi to divný někde jsi psal, že máš najeto kolem 120t km? Oleje tam bylo dost? Zkus třeba napsat stretkidovi jestli řeší ložiska převodky na K24, ale já se s tím nesetkal.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Radek_KA7 je teď offline  Radek_KA7
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 11.4.2018 , 12:42   Citovat  

RIZ3K9 napsal:
Ty jsi měl sedan, že jo? Jinak teď jsem to ještě zkoušel a na dálnici to slyšet není, spíš při akceleracich od 40 do 90 Ale bude to asi normální, nevýhoda Toureru no Bueee až budu mít čas tak udělám vnitřní vyšetření a uvidí se HaHaaa

jj sedan,K24 manuál... najeto kolem 100K
   Návrat  
Kopras je teď offline  Kopras
PříspěvekZaslal: 12.4.2018 , 18:43   Citovat  

FiLiPsS napsal:
Ahoj všem,

jsem rozhodnutý pro koupi Tourera 2.0 (přechod z C6G 1.4), pravděpodobně ho dovezu z Německa. Byl by někdo ochotný mě v tom za úplatu svézt (nechci řídit)? Nikdy jsem v tom neseděl, tak jen abych věděl jak se to chová, jak je to hlučné atp. Pokud možno ústecký kraj, nejlépe v okolí Chomutova. Nabídky raději do SZ.

Předem děkuji.

Filip

Nechceš mého? 2012 naj 140tis krasvec vybava lifestyle kopras@seznam.cz
   Návrat  
FiLiPsS je teď offline  FiLiPsS
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.4.2018 , 20:16   Citovat  

Kopras napsal:
Nechceš mého? 2012 naj 140tis krasvec vybava lifestyle kopras@seznam.cz

Díky za nabídku, ale v úterý jsem přivezl z německa 2.0 Executive se 112k km od pána ročník 1952 - viz Honda dnes Úsměv
   Návrat  
Kapky je teď offline  Kapky
1 háčko
PříspěvekZaslal: 13.4.2018 , 11:51   Citovat  

spoon napsal:
Cece,za typrachy,i kdybych to mel vyhodit,mam to 15min od baraku Velmi šťastný
E: radsi objednano,nez mi nekdo cukne s cenou HaHaaa

Dej pak kdyžtak vědět, jak to vypadá - spíš jen ze zajímavosti mě zajímá, jak na tom ten spoiler bude kvalitativně a jak to bude pasovat, i když myslím, že na tomhle toho stejně není asi moc, co zkazit je to dobrý

Ode mě ale dotaz zase z trochu jiného soudku - dokázal byste mi někdo poradit nějaké kvalitní brzdové destičky (předek/zadek) na 2013 CU1 Accord, 2.0l? Chtěl jsem vzít ověřené Ferodo DS2500, ale pro Accord jsem našel v nabídce jen destičky "Premier" anebo jsem špatně koukal Smutný

Díky moc za radu přátele
   Návrat  
krtekm je teď offline  krtekm
3 háčka
PříspěvekZaslal: 13.4.2018 , 13:41   Citovat  

Spoiler mam doma uz od te doby, co mam acco. A stále jsem ho nenainstaloval, teda 3 roky!? Kvalitativne nic moc, a musí se dopasovat. Prebrousit plnic a nahradit jej kvalitnejsim. Ale da se s tim pohrat. hlavne pocitat s tim, ze je to duty!

S destickama je problém! Ja nenasel nic lepšího nez EBC yellow stuff. A za ne jsem dal dobrou raketu... Je to bida!
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.4.2018 , 15:42   Citovat  

krtekm napsal:
Spoiler mam doma uz od te doby, co mam acco. A stále jsem ho nenainstaloval, teda 3 roky!? Kvalitativne nic moc, a musí se dopasovat. Prebrousit plnic a nahradit jej kvalitnejsim. Ale da se s tim pohrat. hlavne pocitat s tim, ze je to duty!

S destickama je problém! Ja nenasel nic lepšího nez EBC yellow stuff. A za ne jsem dal dobrou raketu... Je to bida!

Koukám ti do garáže, vidím motorák s Hondatou co jsi dělal za setup? Úsměv
   Návrat  
spoon je teď offline  spoon
Moderátor
PříspěvekZaslal: 13.4.2018 , 17:48   Citovat  

Kapky napsal:
Dej pak kdyžtak vědět, jak to vypadá - spíš jen ze zajímavosti mě zajímá, jak na tom ten spoiler bude kvalitativně a jak to bude pasovat, i když myslím, že na tomhle toho stejně není asi moc, co zkazit je to dobrý

Asi po tydnu telefon z shopu,ze sorry jako,ale nikde to tu na sklade nemame,takze ho za tu cenu nemuzem dodat,ale za 1700 je tvuj,chces-li Velmi šťastný
Rikam ne,hledejte dal,nasledujici den mi stornovali objednavku OK
Kdyby aspon nabidli dodani za vyrobcovu doporucenou MOC,vzal bych ho,ale aby si i tak prihodili,to uz je na me moc.Navic si myslim,pokud bych trval na svem,museli by mi ho dodat i za tech 1060,protoze to byla akcni cena a ne nejakej uklep,takze moje objednavka nebyla v rozporu s dobrymi mravy,ale kvuli kousku plastu za litr tim nebudu zabijet cas..
Takze zatim nic nemam Velmi šťastný
   Návrat  
Probos je teď offline  Probos
2 háčka
PříspěvekZaslal: 13.4.2018 , 18:10   Citovat  

Kapky napsal:

Ode mě ale dotaz zase z trochu jiného soudku - dokázal byste mi někdo poradit nějaké kvalitní brzdové destičky (předek/zadek) na 2013 CU1 Accord, 2.0l? Chtěl jsem vzít ověřené Ferodo DS2500, ale pro Accord jsem našel v nabídce jen destičky "Premier" anebo jsem špatně koukal Smutný

Díky moc za radu přátele

Já dával přední desky a kotouče Brembo a zadní na doporučení mechanika Ferodo - nbohužel nevím přesně typy - musel byhc se zeptat mechanika. Ale není to na 2.0 ale 2.4.... asi jsem ti moc nepomohl. Nebrzdí to špatně, ale čekal bych trošku víc Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
2 háčka
PříspěvekZaslal: 13.4.2018 , 18:19   Citovat  

Vím, že je to trochu off topic, ale zajimal by mne názor dalších majitelů A8G 2.4:

Pokud byste čistě náhodou uvažovali o změně auta, a chtěli se posunout kousek výš, než je zmiňovaný A8G - po čem byste sáhli? Řekněme, že kritéria pro zvolení dalšího nákupu byly následující:

- novější ročník než 2010 / ale použité
- cena cca do 500t Kč.
- Nájezd cca do 150tkm max
- Sportovní limuzína - sedan
- podobná výbava cca jako executive, ačkoli lepším technologiím bych se nebránil (v podobě navigace, vyhřívání předního skla, muzika přes bluetooth apod...)
- Minimálně stejně koníků, ideálně více
- podobný komfort, lepší odhlučnění kabiny
- benzín

---

Nehodlám zatím měnit ani prodávat, ale občas si tak říkám, kam bych šel dál, aby mě to nesežralo. Asi bych řekl, že Legend KB2 by byl super, kam se posunout ale toho najít , určitě víte. Obecně sehnat legenda je celkem problém.

Co byse Vám líbilo v garáží jako alternativa? Já bych se nebránil CXG Type r Velmi šťastný ale to se neslučuje s požadavky výběru Je to tam. meetallll JInak mě toho moc nenapadá. Snad jen Octavia 3 RS....
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.4.2018 , 19:24   Citovat  

Probos napsal:
Vím, že je to trochu off topic, ale zajimal by mne názor dalších majitelů A8G 2.4:

Pokud byste čistě náhodou uvažovali o změně auta, a chtěli se posunout kousek výš, než je zmiňovaný A8G - po čem byste sáhli? Řekněme, že kritéria pro zvolení dalšího nákupu byly následující:

- cena cca do 500t Kč.
- podobná výbava cca jako executive, ačkoli lepším technologiím bych se nebránil (v podobě navigace, vyhřívání předního skla, muzika přes bluetooth apod...)
- benzín

---

Nehodlám zatím měnit ani prodávat, ale občas si tak říkám, kam bych šel dál, aby mě to nesežralo. Asi bych řekl, že Legend KB2 by byl super, kam se posunout ale toho najít , určitě víte. Obecně sehnat legenda je celkem problém.

Co byse Vám líbilo v garáží jako alternativa? Já bych se nebránil CXG Type r Velmi šťastný ale to se neslučuje s požadavky výběru Je to tam. meetallll JInak mě toho moc nenapadá. Snad jen Octavia 3 RS....

Vůbec taky nevím HaHaaa

Fakt mě mrzí, že Honda nemá už co nabídnout - já sice po nových modelech neprahnu, mám radši starý "jebky", ale pro mě je nyní prioritou bezpečnost a pohodlí rodiny, takže v "novějších" modelech nyní tak nějak jezdím.

Každopádně kdybych měl řešit nyní tak mě to táhne k Lexusu nebo novější Mercedesy nejsou k zahození (komfortní auta s možností velikeho motoru tudíž i nekomropmisní rychlosti Je to tam. ), ale už by to asi pro mě nebylo takový jako když člověk pořizuje Hondu no ...

Jinak A8g v Top Executive nebo Legend KB2 už není takový rozdíl, ve výbavě žádný a o trochu silnější motor s 4x4
   Návrat  
jirkasnoopy je teď offline  jirkasnoopy
PříspěvekZaslal: 14.4.2018 , 16:25   Citovat  

Accorda mám rok, takže neuvažuji zatím o pořízení jiného auta, ale taky jen tak pokukuju.

Jsem na japonce, takže teď by to vyhrála buď mazda 6 nebo nějaký lexus nebo infiniti, ale tam už se připlácí za značku.

Probos napsal:

- cena cca do 500t Kč.
- benzín

---

Návrat  
hubby je teď offline  hubby
1 háčko
PříspěvekZaslal: 14.4.2018 , 17:14   Citovat  

8g mám už 6 roků, tak bych chtěl taky měnit. Pokukuju po lexu GS RC350 a nebo BMW 340
   Návrat  
PaloSV je teď offline  PaloSV
1 háčko
PříspěvekZaslal: 14.4.2018 , 17:46   Citovat  

Ahoj chlapi, neviem nájsť, tak prosím o radu, koľko je uťahovací moment na kolesá? Dal som 120Nm. Veľa?
   Návrat  
MSX je teď offline  MSX
2 háčka
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 14.4.2018 , 18:05   Citovat  

PaloSV napsal:
Ahoj chlapi, neviem nájsť, tak prosím o radu, koľko je uťahovací moment na kolesá? Dal som 120Nm. Veľa?

100-120Nm je tak akorád. Tak mi bylo minulý týden řečeno v servise co mi nemohli povolit kola Velmi šťastný
   Návrat  
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
PříspěvekZaslal: 14.4.2018 , 18:12   Citovat  

Vsechny Hondy 110Nm
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 14.4.2018 , 20:18   Citovat  

RIZ3K9 napsal:
Vůbec taky nevím HaHaaa

Fakt mě mrzí, že Honda nemá už co nabídnout - já sice po nových modelech neprahnu, mám radši starý "jebky", ale pro mě je nyní prioritou bezpečnost a pohodlí rodiny, takže v "novějších" modelech nyní tak nějak jezdím.

Každopádně kdybych měl řešit nyní tak mě to táhne k Lexusu nebo novější Mercedesy nejsou k zahození (komfortní auta s možností velikeho motoru tudíž i nekomropmisní rychlosti Je to tam. ), ale už by to asi pro mě nebylo takový jako když člověk pořizuje Hondu no ...

Jinak A8g v Top Executive nebo Legend KB2 už není takový rozdíl, ve výbavě žádný a o trochu silnější motor s 4x4

Díky za reakci. Já si naopak myslím, že i přes to, že legend a a8g můžou mít podobně zastaralé technologie (a že to u hondy
obecně není žádná sláva), tak tam rozdíly docela budou. Faktem je, že jsem v legendu nejel ale už podle vzhledu a zpracování uvnitř, bude mít podle mě ještě mohutnější sedačky, lepší odhlučnění kabiny, obecně bude o trošku větší. To že má zrychlení z 0-100 cca stejne, mi ani moc nevadí, protože to 4x4 a obsah bude určitě v určitých situacích velkou výhodou a hlavně se motor nebude tolik trápit. K tomu má asi o něco vyšší bezpečnost.

Legendy budou určitě fajn, ale asi najít správný kus bude samo o sobě problém a pak servis.... Až na to přijde čas, asi se budu muset smířit s tím, že už to nebude Honda. Jak píšeš, nemá co nabídnout.

Hrozně rád bych šel do něčeho, co bude v podstatě stejné ve všech směrech, ale lepší. Tzn. lepší technologie, o něco víc koní, stejná velikost, možnosti.vetsi bezpečnost ...

Nikdy jsem neměl nic jinýho než Hondu ale hodně se mi líbí BMW a Audi. Mazdy mě moc nelakaji. jen se bojím, že by mě to sežralo za živa na servise Úsměv

Pak jsou tady okty rs a nějaký nový superby ale všichni tady na škodovky nadávaji, tak nevím do jaké míry je to zaujatost a do jaké míry pravda Velmi šťastný
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 15.4.2018 , 10:03   Citovat  

Probos:pockej si na 10g Velmi šťastný
OIII RS mame taky doma a s 8g typeS se to,co se tyce jizdy,neda moc srovnavat.Nezkousel jsem to proti sobe,ale kokta je lepsi,da se s ni jet daleko ostrejc.
Ale nemenil bych.Muzu mit novou za cenu jetyho a8g,ale pohodli,vzhled a nejaka takova “majestatnost” u mne hraje pro acco.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 15.4.2018 , 12:50   Citovat  

10g se u nás ani v evropě prodávat na hodně % nebude, stejně jako 9g. Vzhled nových hond se mi líbí, takže i nový accord, ale bohužel máme smůlu.

spoon napsal:
Probos:pockej si na 10g Velmi šťastný
OIII RS mame taky doma a s 8g typeS se to,co se tyce jizdy,neda moc srovnavat.Nezkousel jsem to proti sobe,ale kokta je lepsi,da se s ni jet daleko ostrejc.
Ale nemenil bych.Muzu mit novou za cenu jetyho a8g,ale pohodli,vzhled a nejaka takova “majestatnost” u mne hraje pro acco.
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 15.4.2018 , 15:56   Citovat  

Jirkasnoopy:Tohodle mam asi 50km od baraku,je na prodej.2.4 v aftomatu Velmi šťastný

7193A14E-A245-49EB-9A62-CB4DE9E2340F.jpeg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
7193A14E-A245-49EB-9A62-CB4DE9E2340F.jpeg, 676.23 kB
   Návrat  
Kapky je teď offline  Kapky
1 háčko
PříspěvekZaslal: 15.4.2018 , 21:33   Citovat  

To all: Díky moc všem za rady ohledně brzdových destiček přátele Zítra se pokusím zjistit, jak by to vypadalo cenově, pokud bych bral origo destičky z Hondy. Pokud by to byl nějakej ranec, tak už by to asi bylo jedno a radši bych rovnou zainvestoval do kvalitnějších EBC YellowStuff, co doporučoval "krtekm" OK

To spoon: S tím spoilerem mě to mrzí, to je taky přístup jak bejk to snad ne Kdybys chtěl, tak se ozvi a kdyžtak Ti dám kontakt přímo na tu Styllu, případně vím ještě o dalších výrobcích, kterým by se snad dalo důvěřovat přátele Btw., není ten A10G náhodou z Bautzenu? pifko

To Probos: Co se týče porovnání KB2 vs. CU2, tak já bych Legend místo Accordu asi nechtěl. Auto je to sice fajn, ale na můj vkus je to už opravdu kus "nábytku", nehledě na provozní náklady či cenu náhradních dílů. Jede to sice moc pěkně - drží to přibitý jako na kolejích, ale z mého pohledu je pro normálního člověka na denní ježdění lepší investicí právě Accord! Nedávno jsme přemýšleli, co do firmy a pravděpodobně jsme skončili opět u Hondy. Prošli jsme toho celkem hodně - od Mazdy 6, Opel Insignia GSi, Škoda Octavia RS 245, Audi S3, BMW M240i/340i až po Mercedes Benz CLA 45 AMG, který byl z těch kandidátů asi největší lákadlo, ale nakonec to do budoucna vypadá opět na Hondu. Právě Mercedes Benz je pro mě z té německé trojky momentálně asi to nejlepší - Audi/BMW mě nebere už jen z toho důvodu, že ta auta jsou jedno jako druhé a je jich na každém rohu habaděj. V tom byl právě Accord/Legend super - bylo jich málo a hlavně, neměl to každý jouda. Nicméně, pokud budeš vybírat, radím Ti si všechna auto vyzkoušet a projet - každý Ti tu může radit bůh ví jak, ale jen takhle poznáš, co Ti sedne opravdu nejlíp přátele
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 15.4.2018 , 21:45   Citovat  

Kapky napsal:
To spoon: S tím spoilerem mě to mrzí, to je taky přístup jak bejk to snad ne Kdybys chtěl, tak se ozvi a kdyžtak Ti dám kontakt přímo na tu Styllu, případně vím ještě o dalších výrobcích, kterým by se snad dalo důvěřovat přátele Btw., není ten A10G náhodou z Bautzenu? pifko

Jj,stoji tam,ale nastesti je v automatu a neni cernej Velmi šťastný A jelikoz mi doma letos neprojde ani diavel,tak je vlastne jedno,jaka je to kombinace HaHaaa
Jestli mas neco “nadstandardniho” nez kontakt z jejich webu,tak poprosim do SZ,asi to prece jen zkusim a splnim si sen-mit auto s kridlem Velmi šťastný
   Návrat  
jakubM je teď offline  jakubM
3 háčka
PříspěvekZaslal: 16.4.2018 , 9:59   Citovat  

Ahoj, jaké dáváte svíčky do K24? NGK?
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 16.4.2018 , 10:58   Citovat  

jakubM napsal:

Jo,7 i 8g OK
   Návrat  
louza je teď offline  louza
PříspěvekZaslal: 16.4.2018 , 11:27   Citovat  

Probos napsal:

- cena cca do 500t Kč.
- benzín

---

Tohle by v budoucnu mohl splňovat Civic 10g sedan 1.5 turbo v nějaké lepší výbavě. Jestli je to posun o něco výš než A8g je samozřejmě k diskuzi... Mrk
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 16.4.2018 , 14:30   Citovat  

Kdepak to je, bazar nebo přímo honda?

spoon napsal:
Jirkasnoopy:Tohodle mam asi 50km od baraku,je na prodej.2.4 v aftomatu Velmi šťastný
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 16.4.2018 , 16:09   Citovat  

jirkasnoopy napsal:
Kdepak to je, bazar nebo přímo honda?

Bautzen v DDR,dealer,je i na mobile,38k €..
   Návrat  
DworiBak je teď offline  DworiBak
2 háčka
PříspěvekZaslal: 16.4.2018 , 20:06   Citovat  

jakubM napsal:

Ano originál jsou NGK,můžeš koupit přímo od NGK interval je 120tis. může být ale i dříve
NGK ILZKR7B11GS

Stepa napsal:
Vsechny Hondy 110Nm

Legend KB1 A KB2 a CTR 9&X co mají 14mm štefty je více Velmi šťastný asi 124Nm
   Návrat  
DworiBak je teď offline  DworiBak
2 háčka
PříspěvekZaslal: 16.4.2018 , 20:12   Citovat  

RIZ3K9 napsal:
U D16 mě stál materiál (5x ložisko, 3x gufero) kolem 6500,- + vyndat, zandat převodovku, rozebrat, vyčistit převodovku atd. ale je mi to divný někde jsi psal, že máš najeto kolem 120t km? Oleje tam bylo dost? Zkus třeba napsat stretkidovi jestli řeší ložiska převodky na K24, ale já se s tím nesetkal.

Bohužel i nějaký kousek C9G,A8G atd se občes z vadnými ložisky objeví né jako C7G,JAZZ,CITTY atd. tam to bylo snad na všech Velmi šťastný
Najeto 120tis ale olej se mění po 8letch pokud nemá 120tis najeto do té doby.
   Návrat  
jakubM je teď offline  jakubM
3 háčka
PříspěvekZaslal: 16.4.2018 , 20:33   Citovat  

DworiBak napsal:
Bohužel i nějaký kousek C9G,A8G atd se občes z vadnými ložisky objeví né jako C7G,JAZZ,CITTY atd. tam to bylo snad na všech Velmi šťastný
Najeto 120tis ale olej se mění po 8letch pokud nemá 120tis najeto do té doby.

a servis s jistotou pozná, že to jsou ložiska v převodovce aniž by se to muselo komplet rozebrat?
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 8G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 87, 88, 89  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina