Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Nemožnost odvzdušnění brzd II
Fórum: Řízení, podvozek a brzdy
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 
Zaslat odpověď

Strana 11 z 11
David.306 je teď offline  David.306
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 16.4.2018 , 16:05   Citovat  

Bananajoe napsal:
ja by som rad kupil novy hl. brzdovy valec... ale nikde ho nemaju -- sice ho ponukaju na eshopoch ale nedokážu ho dodat lebo ich dodavatel ho nema.. kde kupim hl. valec na crx 2g vtec???

A opravna sada se neda koupit?Sehnal jsem na KA7,tak by snad nemusel byt problem sehnat na crx

Pokud chces novy valec,tak zkus pohledat na rockauto
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  

Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Bananajoe je teď offline  Bananajoe
0
PříspěvekZaslal: 16.4.2018 , 17:03   Citovat  

dakujem ti za pomoc..

opravna sada sa da kupit..ale zhánam ten valec 15/16 pre crx 2g.. aj pouzity keby bol..zrepasujem

Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
optimas je teď offline  optimas
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 28.5.2018 , 19:22   Citovat  

Tak jsem si nechal vyměnit brzdovku u nás v autodílně metodou šlapání a musím říct, že to dopadlo špatně. Pedál po odvzdušnění zabíral hodně nízko, tak jsme to zkusili znovu a krapet se to zlepšilo. Nakonec jsem si pročetl tohle vlákno a narazil na post od Fastcivic kde píše o zpěnění brzdovky při šlapání a následně o odsávačce z Mountfielda. Zjistil jsem že ji má otec na chatě a dnes jsem se pustil do odvzdušnění s odsávačkou. Nasadil hadičku na odvzdušňovák, povolil a začal pumpovat. Žádná brzdovka nešla jen takové občas vychrstnutí trošičku brzdovky. Čekal jsem že to normálně natáhne brzdovku a ono nic. Udělal jsem tak jen zadek a šel to projet a světe div se pedal nahoře a tvrdý. Tak jsem projel i předek a pohoda. Vy co jste to dělali tou odsávačkou taky vám z toho nešla brzdovka jen takové chrstání se vzduchem jak to přisávalo bokem kolem odvzdušňováku?. Zvažuju, že si koupím tohle odkaz zkoušeli jste někdo?

Mourl je teď offline  Mourl
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 28.5.2018 , 21:58   Citovat  

optimas napsal:
Tak jsem si nechal vyměnit brzdovku u nás v autodílně metodou šlapání a musím říct, že to dopadlo špatně. Pedál po odvzdušnění zabíral hodně nízko, tak jsme to zkusili znovu a krapet se to zlepšilo. Nakonec jsem si pročetl tohle vlákno a narazil na post od Fastcivic kde píše o zpěnění brzdovky při šlapání a následně o odsávačce z Mountfielda. Zjistil jsem že ji má otec na chatě a dnes jsem se pustil do odvzdušnění s odsávačkou.
Nasadil hadičku na odvzdušňovák, povolil a začal pumpovat. Žádná brzdovka nešla jen takové občas vychrstnutí trošičku brzdovky. Čekal jsem že to normálně natáhne brzdovku a ono nic. Udělal jsem tak jen zadek a šel to projet a světe div se pedal nahoře a tvrdý. Tak jsem projel i předek a pohoda. Vy co jste to dělali tou odsávačkou taky vám z toho nešla brzdovka jen takové chrstání se vzduchem jak to přisávalo bokem kolem odvzdušňováku?. Zvažuju, že si koupím tohle odkaz zkoušeli jste někdo?

Jo odsavackou to trosku prska. Co funguje,okolo odvzdusnovaku dat nejakou vazelinu. To by melo pomoct proti prisavani vzduchu okolo zavitu.

Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
optimas je teď offline  optimas
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 3.6.2018 , 13:51   Citovat  

Tak jsem si tu sadu koupil odkaz a dneska jsem to vyzkoušel a naprostá paráda. Nasadíte na odvzdušňovák pustíte pistol a zaaretujete. Pistol syčí a pomalinku odsává brzdovku a vy jen hlídáte hladinu v nádobce aby nedošla. Takhle snadno jsem si vyměnil všechnu brzdovku. Pedál je krásně nahoře a stačí se jen dotknout a už to brzdí.

Obsah fóra Honda-club.cz   
Nemožnost odvzdušnění brzd II
Fórum: Řízení, podvozek a brzdy
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina