Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 7G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 414, 415, 416 ... 423, 424, 425  Další 
Zaslat odpověď

Strana 415 z 425
Nabirak je teď offline  Nabirak
PříspěvekZaslal: 22.5.2018 , 13:05   Citovat  

Díky.
Při vypnutém motoru je to EGR zavřeno (EGR OFF), takže jde videt tak asi 2-3mm te širší části táhla (mezi membranou a ventilem). Jakmile se EGR otevře na plno, tak bys měl vidět pouze tu širokou část. Jde me o to, co Ti to bude delat na volnobeh. Zda to má být opravdu plně otevřeno, nebo to dělá jen mě.

Obrázek napoví co myslím Velmi šťastný

EGR.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
EGR.jpg, 28.75 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Crash86 je teď offline  Crash86
PříspěvekZaslal: 22.5.2018 , 17:26   Citovat  

Nabirak: Tak já to mám na svém takto: při vypnutém motoru je EGR OFF. Když nastartuju, tak se EGR cca ze 3/4 otevře. Pak se pomalu ještě více otevírá, asi jak se motor postupně ohřívá, až se otevře úplně na doraz. Takže při zahřátém motoru ve volnoběžných otáčkách je EGR úplně otevřený.

Takže to máš asi cajk.

Edit: Jo a ještě něco, když jsem po tom nastartování na to čuměl, tak se ani po pěti minutách EGR úplně neotevřel. Pořád mu kousíček chyběl. To až po následně jízdě domů jsem v garáži zjistil, že je EGR úplně otevřený (tzn. že se EGR úplně otevře až po ohřátí motoru na provozní teplotu). Snad ti to k něčemu bude. Mrk
   Návrat  
Nabirak je teď offline  Nabirak
PříspěvekZaslal: 22.5.2018 , 19:10   Citovat  

Crash86 napsal:
Nabirak: Tak já to mám na svém takto: při vypnutém motoru je EGR OFF. Když nastartuju, tak se EGR cca ze 3/4 otevře. Pak se pomalu ještě více otevírá, asi jak se motor postupně ohřívá, až se otevře úplně na doraz. Takže při zahřátém motoru ve volnoběžných otáčkách je EGR úplně otevřený.

Takže to máš asi cajk.

Edit: Jo a ještě něco, když jsem po tom nastartování na to čuměl, tak se ani po pěti minutách EGR úplně neotevřel. Pořád mu kousíček chyběl. To až po následně jízdě domů jsem v garáži zjistil, že je EGR úplně otevřený (tzn. že se EGR úplně otevře až po ohřátí motoru na provozní teplotu). Snad ti to k něčemu bude. Mrk

Hele to je super. Ted uz alespon vim, ze EGR + jeho ovladani se chova tak jak ma. Diky moc je to dobrý

Jeste me napadlo, ze jak je IMRC klapka, tak ze je zanesana karbonem. U benzinu to dela bordel na volnobeh, takze monza i tady to bude to stejne, protoze jakmile ji rukou otevru, tak se cukani ztrati. Pokud neco zjistim, tak budu informovat Honda
   Návrat  
Crash86 je teď offline  Crash86
PříspěvekZaslal: 22.5.2018 , 21:33   Citovat  

Nabirak: Držím palce. Určitě dej vědět.
   Návrat  
skyline je teď offline  skyline
3 háčka
PříspěvekZaslal: 23.5.2018 , 6:08   Citovat  

Job!k napsal:
Ahoj kluci, nesetkal se s tím někdo?
A7g 2003 2.4 benzín/LPG najeto cca 187tis. Když motor neběží sešlápnu spojku a řazení jde krásně volně jak nastartuju vše jde ztuha a i občas musím vícekrát sešlápnout spojku než zařadím. Stále mi nejde do hĺav, že by to bylo sjetou spojkou.

Díky

Velká šance, že už nedojedeš. Opakované sešlápnutí už je podle mě lamela na pochodu. Já takhle svého času odjel z okruhu na odtahovce se Civikem VTi (nechtěl jsem měnit spojku s tím, že přece nebudu ničit novou a dodělám starou - tak jsem ji skutečně "dodělal" ve druhém-třetím kole tak, že se půlka obložení utrhla a hotovo, nezařadil jsem ani za studena). Klasické příznaky, tedy že zabírá moc dole a špatně se řadí máš jak dlouho? Předpokládám, že při 187k km je tam pořád originál a zvlášť při velkém podílu města bych už čekal, že to nějakou dobu bude načaté. Kamarád co koupil můj bývalý Acco myslím spojku měnil v podobném nájezdu, kolem 200k km.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Martin T. je teď offline  Martin T.
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 26.5.2018 , 8:59   Citovat  

Koukám do inzerce na masivní výprodej A7G, hlavně toureru. Tak se chci zeptat co pořizujete místo něj. Protože mě to časem taky čeká Úsměv. Díky.
   Návrat  
DOHCVTEC je teď offline  DOHCVTEC
4 háčka
PříspěvekZaslal: 26.5.2018 , 10:39   Citovat  

Martin T. napsal:
Koukám do inzerce na masivní výprodej A7G, hlavně toureru. Tak se chci zeptat co pořizujete místo něj. Protože mě to časem taky čeká Úsměv. Díky.

Masivni asi ne ,ale vecne jsem stejne neplanoval mit accorda ,u mne je to zmena priorit na kompakt s automatem ,pac uz nebudu jezdit autem jenom ja a nebudou se jezdit jen dalnice ,ale mesto Velmi šťastný takze uplnou nahradu nepotrebuji pac nikdy jsem nevyuzil plej potencial toureru .. kdyby jo tak ho mozna neprodam..
   Návrat  
Job!k je teď offline  Job!k
2 háčka
PříspěvekZaslal: 26.5.2018 , 12:03   Citovat  

skyline napsal:
Velká šance, že už...

Je to jasný včudu přítlačák. Dnes jsem vyzvedl novou spojku a bohužel až 5.6. jsem objednaný na výměnu v pondělí zkusím zavolat zda by se nenašel bližší termín. Pokud si vzpomenu vyfotím starou spojku a postnu sem foto. Je to tam. Je to tam.

Martin T. napsal:
Koukám do inzerce na masivní ...

kvůli většímu prostoru a pohodlí v interiéru po dlouhém vybírání mezi Superb, Touran(a jiný koncern), Outlander, CX-7 padla nakonec volba na CRV 3g
   Návrat  
Kari17CZ je teď offline  Kari17CZ
PříspěvekZaslal: 27.5.2018 , 0:47   Citovat  

Zdravim, zkousel jsem tu neco najit ale marne, mam problem s opetovnym startem kdyz je motor zahraty.. Dyl toci pak jakoby skubne a naskoci, jinak jede krasne, neskube a jde za plynem, jedna se o acco 7g poface 2007 2.0 ivtec.
Dekuji za kazdou radu.
   Návrat  
chlieb je teď offline  chlieb
PříspěvekZaslal: 27.5.2018 , 12:44   Citovat  

Caute. Chystam sa menit olej na mojom accorde 2.2 ctdi 2007. Chcem tam dat shell helix ultra a5/b5 0w30, splna specifikacie pre tento motor alebo radsej tam dat MOBIl 1 0w30 fuel economy? dakujem.

Screenshot_1.jpg

Screenshot_1.jpg, 71.4 kB
   Návrat  
Marceloo82 je teď offline  Marceloo82
1 háčko
PříspěvekZaslal: 27.5.2018 , 21:44   Citovat  

markos napsal:
JJ, ale to da na accord iba uplny sialenec Velmi šťastný

Ja som tak na 15" akurat kupil tourera, uz ale riesim 17"
   Návrat  
markos je teď offline  markos
3 háčka
PříspěvekZaslal: 27.5.2018 , 21:57   Citovat  

Marceloo82 napsal:

Neviem si predstavit stym jazdit.
   Návrat  
Jopeeeno je teď offline  Jopeeeno
2 háčka
PříspěvekZaslal: 27.5.2018 , 22:15   Citovat  

chlieb napsal:
Caute. Chystam sa menit olej na mojom accorde 2.2 ctdi 2007. Chcem tam dat shell helix ultra a5/b5 0w30, splna specifikacie pre tento motor alebo radsej tam dat MOBIl 1 0w30 fuel economy? dakujem.

Ahoj. Předně, oleje ACEA A5/B5 bývají určeny na úsporu pohonných hmot. Pokud Ti jde opravdu o kvalitní mazání, použij olej specifikace ACEA A3/B3(B4). 
Dá se použít jak SAE 0 i 5w30, ale také 5w40, já bych volil 5w40, ale to už je na Tobě. Důležitý je včasný interval výměny s ohledem na provozní podmínky auta.
Ten "eko" olej, ACEA A5/B5, bych do motoru ale fakt nedával.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 27.5.2018 , 22:33   Citovat  

Marceloo82 napsal:

uz 16" jsou katastrofa ,to uz radeji 17/205/50 ,ale zas takovej rozdil v komfortu to neni .. stejne jako mezi 17" a 18" ..
   Návrat  
Martin T. je teď offline  Martin T.
1 háčko
PříspěvekZaslal: 28.5.2018 , 8:04   Citovat  

markos napsal:
Neviem si predstavit stym jazdit.

Auto je o poznání živější, netahá v kolejích za volant. Nižší spotřeba... Vždycky když jsem přezul na letní 17ky tak mi přišlo že auto ztratí dynamiku jako by byla pořád puštěná klima. Možná nereaguje tak živě na volant, ale to je asi tak všechno. Kdybych neswapoval brzdy, tak mám na zimu 15ky pořád.

DOHCVTEC napsal:
uz 16" jsou katastrofa ,to uz radeji 17/205/50 ,ale zas takovej rozdil v komfortu to neni .. stejne jako mezi 17" a 18" ..

No vidíš a já třeba teď měním ze 17 na 16 Úsměv ani ne tak kvůli komfortu, jako kvůli dynamice a tahání za volant.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 28.5.2018 , 8:46   Citovat  

Martin T. napsal:
No vidíš a já třeba teď měním ze 17 na 16 Úsměv ani ne tak kvůli komfortu, jako kvůli dynamice a tahání za volant.

ale 195 a 205 jsou na tu vahu a delku ouzky a zadek se vlni jak ryba ,stim jezdit rychleji zatacky tak se prevratis ,to se ze 17 neda srovnavat a se 18 tuplem ne ,pres zimu jsem jsi tak zvykl na 18 ,ze mi najednou letni 17 prisli nestzabilni stejne jako 16 .. 225 je proste limit na tohle auto ,klidne bych tam dal sirsi ,dynamika je taky o kvalite gumy a vaze disku ne jen o sirce , taky to ET ,tahani za volant je spis nasledek toho ze mensi kola jsou jeste vice uvnitr ,pac maj sice stejny ET ,ale disky jsou uzsi tim padem vice uvnitr vozu ,cim sirsi naprava tim mene pasuje do vyjetych koleji .. ja tohl poznal prvne kyz jsem na vti stejny gumy prehodil na disk co mel sirku 7" a ET38 orpoti OEM rozmeru a normalne jsem zastavil ,jestli nemam defekt Velmi šťastný
   Návrat  
c-ya je teď offline  c-ya
PříspěvekZaslal: 28.5.2018 , 12:41   Citovat  

Ahoj, máte někdo zkušenosti s výměnou zadního třmenu u sedana 2.0? Koukal jsem že dle katalogu tam jsou stejné třmeny jako na A6G.

Našel jsem v nabídce 2 výrobce, jeden je A.B.S. a druhý TRW - co byste doporučili? Chci měnit kvůli tomu, že mi u třmenu zarezl mechanismus ruční brzdy a co jsem koukal, tak se nedá u tohoto typu (Lucas) rozebrat a vyčistit... Díky
   Návrat  
Mourl je teď offline  Mourl
2 háčka
PříspěvekZaslal: 28.5.2018 , 13:32   Citovat  

c-ya napsal:
Ahoj, máte někdo zkušenosti s výměnou zadního třmenu u sedana 2.0? Koukal jsem že dle katalogu tam jsou stejné třmeny jako na A6G.

Našel jsem v nabídce 2 výrobce, jeden je A.B.S. a druhý TRW - co byste doporučili? Chci měnit kvůli tomu, že mi u třmenu zarezl mechanismus ruční brzdy a co jsem koukal, tak se nedá u tohoto typu (Lucas) rozebrat a vyčistit... Díky

Kupoval jsem TRW u Cardo je tam vratná záloha na díl...Rozebrat se to asi dá, systém bude stejný jako na civicu,nebo CRXu. Jenom většinou bývá problém v tom jehlovém ložisku a je dost drahé. Já šel cestou nových třmenů. Za tu cenu se mi nechtělo laborovat s repasí. Akorát mi odešel jeden třmen, vyměnil jsem a po asi 2 měsícíh zatuhnul i ten druhý. Takže mám oba nové,to snad vydrží už na pořád je to dobrý
   Návrat  
c-ya je teď offline  c-ya
PříspěvekZaslal: 28.5.2018 , 14:45   Citovat  

Mourl napsal:
Kupoval jsem TRW u Cardo je tam vratná záloha na díl...Rozebrat se to asi dá, systém bude stejný jako na civicu,nebo CRXu. Jenom většinou bývá problém v tom jehlovém ložisku a je dost drahé. Já šel cestou nových třmenů. Za tu cenu se mi nechtělo laborovat s repasí. Akorát mi odešel jeden třmen, vyměnil jsem a po asi 2 měsícíh zatuhnul i ten druhý. Takže mám oba nové,to snad vydrží už na pořád je to dobrý

Moc díky za info, nad TRW od Carda jsem přesně přemýšlel Úsměv
Pokud má někdo jiné zkušenosti, budu rád když se podělíte.
Díky a ať to VTEC uje
   Návrat  
Turin je teď offline  Turin
PříspěvekZaslal: 28.5.2018 , 16:48   Citovat  

Martin T. napsal:

Pořídil jsem CRV 3g.
Není to úplně ono, je to poamlejší a hlučnjší. Ale je to kupodivu dost praktické. Kufr menší, uvnitř větší. Bude to chtít nějak poladit zvuk. Ten je v CRV tristní. Taky bych potřeboval delší ruce, volant je dost daleko.
   Návrat  
Djabel je teď offline  Djabel
PříspěvekZaslal: 29.5.2018 , 7:39   Citovat  

Zdravím. Než to budu řešit nějak složitě, tak zkusím tady, jestli to není nějaká profláklá banalita na A7G Tourer.
Při odemykání/zamykání dálkovým ovládačem(originál), mě ignoruji dveře řidiče a dveře kufru. Asi týden jsem nechával před barákem odemčené auto, než jsem si všimnul, ale pššššt. Když ale použiju klíč a otočím fyzicky v zámku tak fungují všechny dveře a to mě mate. Nevíte? Je to něco známého? Díky.
   Návrat  
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
PříspěvekZaslal: 29.5.2018 , 8:38   Citovat  

Serva centralu KO...
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 29.5.2018 , 17:06   Citovat  

Díky, ale předpokládám, že to by se třeba víko kufru nezamklo ani když u řidiče zamknu klíčem.
Ale to jde. Otočím klíčem a zapadnou všechny dveře. Použiju dalkáč a zapadnou jen troje dveře.
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 29.5.2018 , 18:00   Citovat  

Djabel napsal:
Díky, ale předpokládám, že to by se třeba víko kufru nezamklo ani když u řidiče zamknu klíčem.
Ale to jde. Otočím klíčem a zapadnou všechny dveře. Použiju dalkáč a zapadnou jen troje dveře.

No ten motůrek prostě nemá sílu na to, zamáčknout ten čudl.Když to zamykáš klíčem,tak máš mnohem větší sílu a zamkneš to.
To schválně zkus,když zamkneš dálkou, tak ten čudl se nejspíš pohne jneom kousek dolů a zase zpět?
Je to častá závada. Motůrek se dá levně sehnat na ebay, nebo i tady se dají přes někoho sehnat...
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 29.5.2018 , 18:57   Citovat  

Presne jak pise Mourl...
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 29.5.2018 , 19:36   Citovat  

Jasný, to já chápu u dveří řidiče, že tam to prostě klíčem přetlačím. Ale pořád to nevysvětluje kufr, tam je předpokládám další servo a tam nic klíčem nečaruju. A že by odešly oba najednou, z toho jsem taky daněk. Úsměv
Prdím na to. Dám to tady vedle k Aldovi Úsměv
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 30.5.2018 , 13:57   Citovat  

No jelikož signál zamčeno,odemčeno je myslím jenom na zámku u řidiče, tak to možná souvisí. Zamkneš klíčem a sepneš koncový spínač v zámku, to dá signál pro zamčení pátých dveří.Při zamčení dálkou, ten spínač nemusí sepnout a proto nedá ani pokyn k zamčení kufru... Je to jenom doměnka ale vím, že se centrál fakt choval divně, když jsem měl ten zámek špatný, takže bych se vůbec nedivil kdyby to mělo souvislost...
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 30.5.2018 , 14:28   Citovat  

Neřeš detaily a první vyřeš ty dveře u řidiče, které jsou natuty tím servem. Potom budeš chytřejší, při řešení problému se zámkem na 5tých vratech Mrk
   Návrat  
Kendik je teď offline  Kendik
4 háčka
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 30.5.2018 , 14:34   Citovat  

Mam podobny, ale opacny problem. Kolik nevyskoci nahoru a neodemknou se spolujezdcovy dvere. Je to toto?

dfff.jpg

dfff.jpg, 10.58 kB
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 30.5.2018 , 14:44   Citovat  

Tohle je servo zámku, ale jestli Ti to tam bude pasovat Ti nepovím...musíš jít podle čísel.

A symptomy jsou jasný...problém nastává zejména v "extrémních teplotách", tzn. vedro, nebo mrzne. Mění se vůle materiálů a prostě to motorky neutáhnou.
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 7G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 414, 415, 416 ... 423, 424, 425  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina