Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Civic7g 1.6 ep2-volnobezne otáčky, provozní teplota
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Strana 1 z 1
Jimmy7CZ je teď offline  Jimmy7CZ
0
PříspěvekZaslal: 9.6.2018 , 13:48   Citovat  

Zdravím, asi před 2 týdny jsem si pořídil ep2 sport. Všechno je OK, jezdí jak má, akorát bych se chtěl zeptat, ohledně pár věcí. První, čeho jsem si všiml a co mě zarazilo je, že ukazatel teploty vody je ikdyž je auto zahřáté, max na třetině. Nikdy nešel nad třetinu. Díval jsme se na net a čtu, že je to prý normální a že to tak má pomalu každý. No vzal jsem si takovou tu diagnostiku na Bluetooth, spároval ji s telefonem a podle ní, když jedu a motor je zahraty mám vodu na cca 75-78 Stupních.. Není to málo? Ještě bych se rád zeptal, kdy se vám při stání na volnoběh zapíná sahara? Nechal jsem auto stát, teplota lezla navrch, vylezla až na cca 105 stupňů a větrák se nezapnul,ukazatel furt na 1/3, tak jsem to radši chcipl. Nevím, jestli funguje. Při jízdě teplota nejde nad 80 stupňů.. Jo a jaké máte volnobezne otáčky? Mám sice klidných 650 otáček, vůbec nijak nekolisaji, ale někdy, když zastavím tak to neklesne na 650,ale drží se na 750 a když zapnu světla, tak lehce spadnou a pak když jdou nahoru, tak už nevylezou na 750, ale jen na těch 650. Je tam odlehčený setrvačník na 5,3kg, už jsem to tak koupil, tak nevím, jestli ten setrvak na to má vliv. Ale jinak se otáčky drží, nekolisaji, jen nechápu, proč je tam někdy 750 a jindy těch 650. Jo a ještě je tam sportovní sání a svody.
Budu vděčný za každou radu či zkušenost.
Díky
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  

Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu

Obsah fóra Honda-club.cz   
Civic7g 1.6 ep2-volnobezne otáčky, provozní teplota
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina