Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[0]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 7G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 416, 417, 418 
Zaslat odpověď

Strana 418 z 418
Turin je teď offline  Turin
PříspěvekZaslal: 11.7.2018 , 16:27   Citovat  

Pan banán napsal:
Zdravím, chci se zeptat, jak na výměnu žárovek v přední lampě u acco 7g po face? Musí se přes podbeh nebo kudy? Díky

Nevím jestli je to jiný u poface, ale u predface jsem si xenon měnil normálně z vrchu. Baterie musela ven, jinak to šlo.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Kari17CZ je teď offline  Kari17CZ
PříspěvekZaslal: 11.7.2018 , 16:49   Citovat  

Zdravim lidi. Mam problem s prvnim rannim startem.Vzdy nez nastartuje tak vzdy jakoby skytne. Menili se svicky a pred mesicem remen. Problem pretrvava. Jedna se o Acco 7g poface k20z2 najeto 142tis.. Dekuji za pomoc
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
markos je teď offline  markos
3 háčka
PříspěvekZaslal: 11.7.2018 , 17:08   Citovat  

Odporúčam cez podbeh. Je to oveľa pohodlnejšie, okrem toho výbojka musí presne sadnúť, a pri trocha horšej manipulácii sa dosť ľahko poškodí.
   Návrat  
Stealman je teď offline  Stealman
2 háčka
PříspěvekZaslal: 11.7.2018 , 19:22   Citovat  

Ahoj lidi, trochu se děsim, že zase budu výjimka, ale přecijen prvním Accům 7G je už 15 let, tak možná ne.

Už jste někdo měnili výfuk ? Právě jsem zjistil že se mi roztrhl kousek před tím Y spojem jak se sbíhají trubky od koncovek. Část potrubí už byla před 4 lety měněná (už v 11 letech věku mi poprvé rupnul). Teď už je to tam v takovmy stavu že něco k něčemu přivařit asi nepůjde a kromě praskliny jsou asi taky vevnitř prožrané koncové tlumiče.

Výsledkem je - bude potřeba nový "cat back" a to včetně koncových tlumičů - ví někdo o nějaké druhovýrobě co pasuje a chvíli vydrží ? Ceny origo jsem nezjišťoval ale cítím v kostech 5 místný číslo začínající číslicí 3 nebo víc.

Nemám garáž ani vlastní dílnu, takže bych potřeboval dodavatele, který mi to pošle v krabici a já to odvezu do servisu kde to bez komplikací vymění Úsměv Je nějaká šance na takový scénář dejme tomu do 15.000,- ?

Díky moc !!
   Návrat  
lulin je teď offline  lulin
2 háčka
PříspěvekZaslal: 11.7.2018 , 20:27   Citovat  

Ahoj, mám ten stejný dotaz...výfuk na toureru 2,4 je ve stavu,že nepujde opravit.Prý je tu na to samostatné vlakno,ale asi blbě hledám. Našel sem jen tenhle odkaz na druhovýrobu: tudy odkaz
V hondě za něj chtějí cca 34tis Bueee
   Návrat  
Dopis je teď offline  Dopis
3 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 11.7.2018 , 20:38   Citovat  

5 vteřin hledání, vlákno je tady.

Já si tím prošel před dvěma roky, sranda za 14.662,- (s dopravou za tašku hrušek).

Jsem jich měl nakoupit půl kamionu, byl by to dobrý kšeft Velmi šťastný

Ale vážně, ceny OEM jsou momentálně bohužel už jinde a druhovýroba s homologací neexistuje. Nehomologované se řeší ve vláknu.

Good luck!
   Návrat  
Honďas14 je teď offline  Honďas14
PříspěvekZaslal: 11.7.2018 , 23:48   Citovat  

Zdravím po neděli se chystám na renovaci předních světel, chci je vyčistit i zevnitř a rovnou udělat blackhousing nebo jak se tomu říká Velmi šťastný lampu demontuju a rozlepím horkovzdušnou pistolí. Poradí mi někdo jakou sadu na renovaci světel koupit? Kterým lepidlem a jak nejlépe to přilepím k sobě? Když v tom budu přemýšlim jestli vyčistit i čočku, v levém světle je taká zašlá no a přitom tam dám nové výbojky, ty moje jsou už malinko vysvícené. Výbojku Philips nebo Osram? Kdyžtak napište do SZ. Díky
   Návrat  
Mara008 je teď offline  Mara008
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.7.2018 , 0:15   Citovat  

Honďas14 napsal:
Zdravím po neděli se chystám na renovaci předních světel, chci je vyčistit i zevnitř a rovnou udělat blackhousing nebo jak se tomu říká Velmi šťastný lampu demontuju a rozlepím horkovzdušnou pistolí. Poradí mi někdo jakou sadu na renovaci světel koupit? Kterým lepidlem a jak nejlépe to přilepím k sobě? Když v tom budu přemýšlim jestli vyčistit i čočku, v levém světle je taká zašlá no a přitom tam dám nové výbojky, ty moje jsou už malinko vysvícené. Výbojku Philips nebo Osram? Kdyžtak napište do SZ. Díky

Vesměs je jedno, jakou použiješ sadu. Základ je pořád stejný "šmirgly" na suchý zip (nechají se koupit i zvlášť) různé zrnitosti (P600 na sucho a pak na mokro P1200, P2000 a P3000) + unašeč, molitanový aplikátor na suchý zip a brusná pasta.

Hlavně pak světla ošetři lakem / folií.

Zalepit pak nejlíp butylovou šňůrou.

Pochybuju, že pomůže vyčistit čočku. Myslím, že ta bude ok, akorát pokovení paraboly už bude wc .

článek renovace světlometů
   Návrat  
Kmóďa je teď offline  Kmóďa
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 12.7.2018 , 0:23   Citovat  

Když tu všichni doporučujete butylovou šňůru,uvítal bych odkaz na konkrétní produkt na to vhodný i svými rozměry. Něco co jste použili. Díky
   Návrat  
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
PříspěvekZaslal: 12.7.2018 , 6:19   Citovat  

Na jedny svetla jsem pouzival bitumenovy tmel a na druha lepidlo na parozabrany...oboje od Den Braven. Koupis v jakychkoliv stavebninach.
   Návrat  
Mara008 je teď offline  Mara008
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.7.2018 , 8:20  Naposledy upravil Mara008 dne 12.7.2018 , 13:28, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Kmóďa napsal:
Když tu všichni doporučujete butylovou šňůru,uvítal bych odkaz na konkrétní produkt na to vhodný i svými rozměry. Něco co jste použili. Díky

S tou dostupností je to horší. Stránky, odkud jsem chtěl objednávat už nejsou aktuální, jedině snad tady .
Doporučuju, co by se tam mělo správně dávat, jinak jsem použil taky tmel (butylenový) z kartuše Se stydím .
Jinak jsem chtěl objednat šňůru 6 mm snad by měla jít při aplikaci natahovat a tím zmenšit průměr na požadovaný? Možná zvážit, jestli by nestačila i ta 4 mm.

Nevím, jestli bych používal zrovna bitumenovy tmel - rozpouštědla nevadí na plasty světla?
Ten na parozábrany vypadá zajímavěji.
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 12.7.2018 , 9:23   Citovat  

Dovolím si odpovedať k téme svetiel:

Možnosť 1: stráviť nad svetlami hodiny, leštením, opravou, a neviem čím. Záleží v akom stave máš svetlá. Ja už som mal jedno sklo také že sa tam objavili mikropraskliny a to narovinu hovorím: do koša. Ak máš len "zašlý" predná lak, teda že sú také matné, tak potom pomôže rozleštenie.
Čo sa týka leštenia z vnútra, tak to neodporúčam. Na 99% to nezvládneš tak aby to bolo dobré, sám som to skúšal a je to extrémne citlivý materiál, a pri troška väčšom zatlačení urobíš škrabance a mapy. Oničom.

Čistenie čočky pomáha a viac ako sa zdá. Mám nameneraných cca 15% výkonu po vyčistením čočky. Cez špinavé okno a čerstvo umyté okno tiež vidíte inak, nie?

Projektory môžu aj nemusia byť K.O. Tieto znesú dosť, ale stretol som sa už aj so zničenými, má na to aj vplyv aká výbojka sa použije, no name shit značne urýchly proces zničenia reflexnej vrstvy lebo nemá kvalitný UV filter.

Rozlepenie a zlepenie svetiel - ťažko sa hľadá rovnaká náhrada butylu, na druhú stranu, podľa mňa nie je potrebné ten butyl dopĺňat, už som rozlepil/zlepil veľa A7G svetie a na čo najviac záleží je použiť tie kovové spony, ktoré sa dávali v rámci zvolávacej akcie. Pretože nikdy tie svetlá nezlepíš ako v sériovej výrobe a práve tie spony ti potom zaručia že svetlá budú držať a nepovolia. Zoženieš ich možno aj v Honde, lebo na to bola zvolávačka kedysi.

No a Možnosť 2 ktoré osobne radím už každému vzhľadom na vek auta: kúpiť svetlá TYC, ktoré majú rovnaké uchytenie projektorov ako OEM, vyrábajú sa v predface aj poface verzii. Dokonca to sú tam originálne projektory (halogénové) ale sú repasované. Nie je problém tam teda nahodiť xenónové projektory, keďže maj rovnaké montážne otvory ako halogénové.
za cca 180 euro dostaneš fungel nové krásne svetlá, a nemusíš riešiť žiadne leštenie ktoré stojí síce 30-50 eur, ale nové svetlá ti to nikdy neurobí.

Čo sa týka lakovania svetiel, je to podla mňa sprostosť, skúšal som aj fóliu, takisto, rozostruje to lom svetla. Existujú keramické ochrany na plasty, ktoré by som povedal že môžu fungovať dobre, a sú priamo na toto určené.

Osobne by som išiel cestou 2, pretože síce zaplatíš, ale dostaneš niečo s čím nerobíš skoro nič.

Noa výbojky určite porieš, to je základ keď už to ideš robiť.

Čau
   Návrat  
C.M.Burns je teď offline  C.M.Burns
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.7.2018 , 11:02   Citovat  

markos napsal:

No a Možnosť 2 ktoré osobne radím už každému vzhľadom na vek auta: kúpiť svetlá TYC, ...

Zrovna nedávno jsem si prošel variantou 2 a měl bych k tomu tyto poznatky:
- vzhledem k tomu, že origo stojí 8800 bez DPH, je nesmysl kupoval origo, ale raději druhovýrobu TYC, kterou jsem před cca 2 týdny sehnal za necelých 1800 Kč
- servisák, co to montoval, docela nadával nad úchyty, že nepasují úplně a docela se s tím naprcal, ale nakonec se podařilo.
- s druhovýrobou má nedobré zkušenosti, kdy asi po 2 až 3 letech se začal odlupovat origo lak světel, ale to je takové jedna paní povídala.

Jinak doma mám origo levé svělo světlo předface, akorát s jedním ulomeným úchytem a trošku škrábnuté, ale je to viditelné jen pod úhlem, kdyby měl někdo zájem HaHaaa
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 12.7.2018 , 13:43   Citovat  

C.M.Burns napsal:

- s druhovýrobou má nedobré zkušenosti, kdy asi po 2 až 3 letech se začal odlupovat origo lak světel, ale to je takové jedna paní povídala.

Jinak doma mám origo levé svělo světlo předface, akorát s jedním ulomeným úchytem a trošku škrábnuté, ale je to viditelné jen pod úhlem, kdyby měl někdo zájem HaHaaa

Robí sa špeciálna kermaika na svetlá a pochybujem že niekto auto bude mať viac ako 5 rokov...
   Návrat  
Turin je teď offline  Turin
PříspěvekZaslal: 12.7.2018 , 18:44   Citovat  

lulin napsal:
Ahoj, mám ten stejný dotaz...výfuk na toureru 2,4 je ve stavu,že nepujde opravit.Prý je tu na to samostatné vlakno,ale asi blbě hledám. Našel sem jen tenhle odkaz na druhovýrobu: tudy odkaz
V hondě za něj chtějí cca 34tis Bueee

Před dvěma roka jsem řešil a nic náhradního z druhovýroby nebylo. kupoval jsem origo z Anglie lingshondaparts.co.uk.
vyšlo to levněji než u nas. tak na 75% ceny tu.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 12.7.2018 , 23:46   Citovat  

Dobře, díky za rady. Ty světla nejsou nejhorší, jen je na nich malinký tenký film nečistoty. Zevnitř to radši teda čistit nebudu, ale rozdělat je tak i tak musím, uvnitř těch světel je nános nějakého bordelu Velmi šťastný tak to pak něčím co jste radily slepím. Na nové lampy to není, zas tak nejhorší nejsou...
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 12.7.2018 , 23:51   Citovat  

Čistenie čočky pomáha a viac ako sa zdá. Mám nameneraných cca 15% výkonu po vyčistením čočky. Cez špinavé okno a čerstvo umyté okno tiež vidíte inak, nie?

Projektory môžu aj nemusia byť K.O. Tieto znesú dosť, ale stretol som sa už aj so zničenými, má na to aj vplyv aká výbojka sa použije, no name shit značne urýchly proces zničenia reflexnej vrstvy lebo nemá kvalitný UV filter.

Tu čočku stačí vyčistit lihem? Díky OK
   Návrat  
LinkinPark je teď offline  LinkinPark
PříspěvekZaslal: 15.7.2018 , 12:27   Citovat  

zdravím, chcel by som do accorda (cl9) sedan namotovať cuvaciu kameru... čo som tu čital pasovať by mala táto:
tudy odkaz

no chcem to dať do stredného spätného zrkadla... budem my tam pasovať univerzal ?
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 15.7.2018 , 15:47   Citovat  

Honďas14 napsal:
Čistenie čočky

Tu čočku stačí vyčistit lihem? Díky OK

Ano, z oboch strán.
   Návrat  
varuj je teď offline  varuj
3 háčka
PříspěvekZaslal: 16.7.2018 , 12:10   Citovat  

LinkinPark napsal:
zdravím, chcel by som do accorda (cl9) sedan namotovať cuvaciu kameru... čo som tu čital pasovať by mala táto:
tudy odkaz

no chcem to dať do stredného spätného zrkadla... budem my tam pasovať univerzal ?

Ano, tato kamera tam bude pasovat. Spatne zrkadlo so vstupom pre cuvaciu kameru taktiez mozes kupit cez ebay... osobne mam niekolko x odskusane, funguju...
   Návrat  
Crash86 je teď offline  Crash86
PříspěvekZaslal: 16.7.2018 , 20:23   Citovat  

Zdarec! Nevíte někdo o kvalitní a cenově rozumné neoriginální alternativě za horní ramena přední nápravy (i-ctdi)? Měnil jste již někdo? A s jakými výsledky? Hlavně mi jde o výměnu čepu, takže buď celé rameno nebo pouze čep. Díky za rady!
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 16.7.2018 , 20:51   Citovat  

Crash86 napsal:
Zdarec! Nevíte někdo o kvalitní a cenově rozumné neoriginální alternativě za horní ramena přední nápravy (i-ctdi)? Měnil jste již někdo? A s jakými výsledky? Hlavně mi jde o výměnu čepu, takže buď celé rameno nebo pouze čep. Díky za rady!

Chalani dávali Meyle a vcelku to držalo. Menili komplet ramena
   Návrat  
Pepino_Honda je teď offline  Pepino_Honda
1 háčko
PříspěvekZaslal: 16.7.2018 , 21:01   Citovat  

Na doporučení zde také Meyle, které se dá sehnat za rozumnou cenu. Celé rameno, čep samotný by byl o dost pracnější a cenově asi stejně... Takhle to jbehem chvilky hotové..
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 16.7.2018 , 21:17   Citovat  

Paráda, díky! Tady je to fofr. Porozhlédnu se tedy po Meyle a vezmu komplet. je to dobrý
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 16.7.2018 , 21:28   Citovat  

Hlavne to vymeň podľa servisného manuálu, lebo to bude meniť znova ....
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 16.7.2018 , 21:52   Citovat  

Ještě nejsem úplně rozhodnutý, jestli si to vyměním sám anebo to dám do servisu. Do teď jsem myslel, že je to výměna kus za kus. Je tam snad nějaké úskalí, na které si dát pozor? Možná se mi vysmějete, ale podle videí na netu se to nezdá být úplně složité.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 16.7.2018 , 22:01   Citovat  

markos napsal:
Ano, z oboch strán.

Oukej, díky za rady OK
   Návrat  
Winie je teď offline  Winie
4 háčka
PříspěvekZaslal: 18.7.2018 , 14:33   Citovat  

Pánové, mám problém, výměna rozvodů na N22A1 a auto po montáži motoru zpět nechce nastartovat.

z výfuku lítá nafta a motor nechytne.

Tušíte co to může být?
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 18.7.2018 , 18:59   Citovat  

Crash86 napsal:
Ještě nejsem úplně rozhodnutý, jestli si to vyměním sám anebo to dám do servisu. Do teď jsem myslel, že je to výměna kus za kus. Je tam snad nějaké úskalí, na které si dát pozor? Možná se mi vysmějete, ale podle videí na netu se to nezdá být úplně složité.

Zvladneš to doma sám podla mňa.

TU máš komplet návod:

tudy odkaz
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 7G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 416, 417, 418 
Zaslat odpověď