Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 6G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 315, 316, 317 
Zaslat odpověď

Strana 317 z 317
PetrAC6g je teď offline  PetrAC6g
PříspěvekZaslal: 14.6.2018 , 11:49   Citovat  

My s nim jezdime denne , 30 km celkem, tak to neni ani 10.tis rocne.. tak uz pred lety jsem riskl tu lambdu za 1000kc...
Vcera jsem po vymene najel malo, az najedu aspon 300 km napisu sem pro vsechny jakou jsem koupil a ze se neobjevily problemy...
Zkusil jsem vyblikat chyby, jen sviti takze zadna, auto jede pekne, po pridani a pusteni plynu uz to nepadne skoro na nulu. Jeste uvidim spotrebu.jak to bude kolem 7 , budu spokojenej.... pak sem hodim info...

To mas jako kdyz mi odesla stahovacka u ridice-letama se rozpadly plastovy kolecka.opravit temer nelze, origo 7tisic, na vrakaci pochybna zivotnost 2000 kc, takze vrakac jsem zavrhl,a moc se mi nechtelo dat za kus plechu s lankem a moturkem 7 tis, tak 3 hodky prace a poupravil jsem tam polskou druhovyrobu , NOVOU, za 1300 a uz pres rok chodi OK... jen poupravit drzaky a kabliky..

To mas to samy vyfuk, nesla povolit puvodni lambda, praskly vlnovec, tak spodni svod s vlnovcem a 2 dily za katem a lambda, origo asi
25 tis. , takze vsechny dily vyfuku polske,lambda za 1000, cele 9 tis a po 8 letech jen lambda. Vyfuk, vlnovec OK...
Az me docela prekvapilo zpracovano toho polskeho vyfuku za tu cenu temer smesny...

Ja sam jsem zastance kvalitnich origo dilu, ale nesmi mit cenu celeho auta Úsměv

piskot napsal:
Tak pokud bych měl nájezd 50t km za osm let, tak bych taky neřešil, zda dát auto origo nebo druhovýrobu a tisícovka co osm let je prd náklad...Úsměv
Originál lambda drží nejspíš podle toho, jak s tím kdo jezdí, možná i podle toho, jak kvalitní benzín bere. U našeho Acca vydržela 150 tis. km, odešlo to vyhřívání, a dal jsem s ní i bez problémů emise. Ale jelikož nám Acco sloužil jako daily car, šli jsme do originál sondy (ta cena nevím jak dnes, ale tenkrát byla těch cca. 7 tisíc), abych do budoucna nic neřešil.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
mikos je teď offline  mikos
1 háčko
PříspěvekZaslal: 16.6.2018 , 8:13   Citovat  

Ahoj, nemáte funkční odkaz na manuál na Accorda? O pár stránek vpředu je odkaz, ale nefunguje. Než mi odešel notebook, tak jsem měl komplet servisní manual v češtině, tak kdyby jste ho někdo měl, byl bych vděčný Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Stevemaister44 je teď offline  Stevemaister44
PříspěvekZaslal: 17.6.2018 , 21:13   Citovat  

Čau Honďáci, nemohl byste mi někdo poradit? Něco mi začalo týct z podauta a povedlo se mi přesně vyfotit místo. Náhodou jsem měl omylem zaplou klimu, která nebyla použita za celou dobu, co auto máme, počítal jsem že není naplněná....něco vrčelo, takovej divnej zvuk jakoby u spolujezdce od větráku topení (nevím teď přesně ten správný název) ...díky za rady! Úsměv

DSC_0325.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
DSC_0325.JPG, 2.85 MB
   Návrat  
sunnx je teď offline  sunnx
1 háčko
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 19.6.2018 , 10:36   Citovat  

mikos napsal:
Ahoj, nemáte funkční odkaz na manuál na Accorda? O pár stránek vpředu je odkaz, ale nefunguje. Než mi odešel notebook, tak jsem měl komplet servisní manual v češtině, tak kdyby jste ho někdo měl, byl bych vděčný Velmi šťastný

zde Úsměv tudy odkaz
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 19.6.2018 , 10:47   Citovat  

Stevemaister44 napsal:
Čau Honďáci, nemohl byste mi někdo poradit? Něco mi začalo týct z podauta a povedlo se mi přesně vyfotit místo. Náhodou jsem měl omylem zaplou klimu, která nebyla použita za celou dobu, co auto máme, počítal jsem že není naplněná....něco vrčelo, takovej divnej zvuk jakoby u spolujezdce od větráku topení (nevím teď přesně ten správný název) ...díky za rady! Úsměv

Za ventilatorem je výparník a na nem se sráži kondenzát a vytejka to tam kde mas tu fotku.
   Návrat  
Civic97 je teď offline  Civic97
PříspěvekZaslal: 24.6.2018 , 16:21   Citovat  

Ahoj. scháním na acca Type R bodykit a nikde ho nemohu sehnat. Jediné co jsem našel, je křídlo. ale přední a zadní nárazník nebo ty podnárazníky jsem nenašel. Kde jste scháněli vy?

A ještě dělal jste si někdo duplex výfuk? chtěl bych na 1.8 ale bojím se ztráty výkonu.
   Návrat  
piskot je teď offline  piskot
3 háčka
PříspěvekZaslal: 29.6.2018 , 18:41   Citovat  

Vážení, po dlouhém rozmýšlení a doufám že zralé úvaze, nabízím naše Acco tomu, kdo ho bude chtít. Ovšem, nebude to zadarmo, takových 30 tisíc k jednání si myslím je solidní nabídka.
Rok výroby 1998, jeté od 99, v září čeká technická, na tacho poctivých tuším 198 tisíc, stav odpovídá stáří, auto je plně funkční, jen je potřeba buď stočit nebo vyměnit zadní kotouče (dlouhé stání se na nich podepsalo). Auto je ještě na zimních gumách, letní jsou v kufru. Místo zámku kufru je cosi, jelikož jsem si kdysi zabouchl klíče právě do kufru, a jsouce pár set kilometrů od domova a druhých klíčů jsem otevření víka kufru vyřešil vylomením zámku a nahmatáním lanka.
Fotky zatím na rychlo tyto, až to rozhodnutí vydýchám, dám další.

Alessio.jpg

Alessio.jpg, 2.04 MB

Photo2466.jpg

Photo2466.jpg, 495.88 kB

IMG_20180629_181232.jpg

IMG_20180629_181232.jpg, 635.1 kB

IMG_20180629_181240.jpg

IMG_20180629_181240.jpg, 592.46 kB

IMG_20180629_181258.jpg

IMG_20180629_181258.jpg, 253.88 kB
   Návrat  
jardacarda je teď offline  jardacarda
PříspěvekZaslal: 13.7.2018 , 8:29   Citovat  

Ahojte, tak hondicka dostala ozdravnu kúru. Vycistenie predného a zadného sania, egr vetvy, vycistenie a naplnenie klimi, vymena zadnych stabilizatorov, vymena cerpadla ostrekovaca zadneho oka. Auto ide uz odost lepsie len mam este dva problemy. Nefunguje tempomat, pricom riadiaca jednotka a vsetky komponenty su ok. Druhy problem je ten, ze obcas autom pri zrychlovaní alebo spomalovani( bez brzdy) cukne. Lambdy su podla merania cez osciloskop v poriadku. Este ma napada, ze ci nie je zle cidlo klepania.
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 13.7.2018 , 8:40   Citovat  

jardacarda napsal:
Ahojte, tak hondicka dostala ozdravnu kúru. Vycistenie predného a zadného sania, egr vetvy, vycistenie a naplnenie klimi, vymena zadnych stabilizatorov, vymena cerpadla ostrekovaca zadneho oka. Auto ide uz odost lepsie len mam este dva problemy. Nefunguje tempomat, pricom riadiaca jednotka a vsetky komponenty su ok. Druhy problem je ten, ze obcas autom pri zrychlovaní alebo spomalovani( bez brzdy) cukne. Lambdy su podla merania cez osciloskop v poriadku. Este ma napada, ze ci nie je zle cidlo klepania.

OK

K tomu cukání, těleso škrtící klapky je OK?
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 13.7.2018 , 12:03   Citovat  

Bol som pozriet tu klapku. Teleso je zda sa v poriadku. Jedine co som si vsimolje to, ze mam prasknutu hadicu od filtra. Prasklina je pri map senzore pred klapkou. Mohol by to byt tento problem?
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 14.7.2018 , 13:31   Citovat  

Ucpi díru->vyzkoušej->uvidíš...
Na tělesa škrtící klapky byla svolávačka, ale zda se problémy s nimi projevovaly tak, jak se to děje u tvého auta, nevím...
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 15.7.2018 , 14:08   Citovat  

Teleso skrticej klapky bolo podla zaznamov v honde menene. Potrubie som vymenil za neprasknute ale stale to cuka. Hlavne pri rozbehu a pri pusteni plynoveho pedalu.
   Návrat  
panNedra je teď offline  panNedra
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 15.7.2018 , 22:50   Citovat  

Ahoj, nemate nekdo aktualni fotku tachometru kde mate najezd od cca 273000 do 275000? Potreboval bych kvuli ruceni, mam trochu vic nez by bylo zdravo. Dekuji Velmi šťastný
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 16.7.2018 , 10:11   Citovat  

Civic97 napsal:
Ahoj. scháním na acca Type R bodykit a nikde ho nemohu sehnat. Jediné co jsem našel, je křídlo. ale přední a zadní nárazník nebo ty podnárazníky jsem nenašel. Kde jste scháněli vy?

A ještě dělal jste si někdo duplex výfuk? chtěl bych na 1.8 ale bojím se ztráty výkonu.

Ahoj, já jsem koukal na stránky plasttuningshop.eu, kde mají různé bodykity. Co se týče duplexu, já ho sehnal na svůj Acco 6G 2.0i a ztráta výkonu není žádná! Lépe to vypadá a jezdí stejně dobře Úsměv
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 16.7.2018 , 10:14   Citovat  

Ahoj všem, mohl byste mi prosím někdo poradit ohledně lambdy na katu? Potom, co jsem projel v Jihlavě asi 25cm vody (protože jsem jinudy nemohl), tak se mi rozsvítila kontrolka motoru. Vyblikal jsem a zjistil lambda sondu na katu. Včera jsem zjistil rozpojený konektor (je prasklá packa), tak jsem ho napojil, oblepil, vyresetoval chybu a pak zas kontrolka naskočila.Tím pádem mě napadá, jestli tím, jak byla lambda rozpálená z provozu a já ji prudce zchladil průjezdem studenou vodou, tak jestli jsem ji neoddělal. Nevěděl by někdo jak a co? Nová se mi dávat nechce Smutný díky
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 18.7.2018 , 15:37   Citovat  

Zdar davaly jste nědo nová spodní přední ramena? případně od koho? Ptal sem se na znacky ja trw a lamforder a uz to nikdo nedela a nevim zda jit do nejakych febi nebo co? Mam tu moznost objednat čepy od 555 a nove silenbloky ale jen do karoserie ten silenblok co drzi tlumic uz prej neni k sehnani. Neporadite nekdo kde sehnat? At uz jen silenbloky nebo cele rameno? Dikes
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 31.7.2018 , 9:21   Citovat  

Zdravím všechny,

nekupoval jste někdo náhodou na A6G nový anténní prut? Sháním ho jak zběsilej, ale nemůžu nikde najít. Jediný co jsem našel na ebay na rover 600 series, ale tam mi nějak neodpovídá délka. Je o 20cm kratší, jinak průměr i motorek dle obrázku sedí. Je ta délka nějak rozhodující, třeba kvůli funkci nebo jde jen o to, že by teoreticky nemusela někde chytat tak dobrý signál? Všem díky moc za radu Úsměv

tudy odkaz
   Návrat  
panNedra je teď offline  panNedra
1 háčko
PříspěvekZaslal: 31.7.2018 , 10:08   Citovat  

originál v Hondě za cca tisícovku Mrk
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 31.7.2018 , 10:13   Citovat  

panNedra napsal:
originál v Hondě za cca tisícovku Mrk

Tak to je vcelku dobré Úsměv Já právě koukal, že na všech stránkách originálních dílu snad ve všech státech mají stav ,,discontinued" tak se asi zkusím zeptat tady u nás v Hondě Úsměv
   Návrat  
dandydanik je teď offline  dandydanik
PříspěvekZaslal: 2.8.2018 , 10:52   Citovat  

Ahoj, nelíbí se mi stav bzdového vedení na mém accu, řešil jsem někdo trubičky? origo (cena ?) či nechat prostě metráž a pak naohybat? Koncovky na potrubí? Když už by se dělalo tohle, dělal někdo i palivové vedení? Když jsou velká vedra občas je cítit benzín... Děkuji za typy a rady
   Návrat  
Jarek je teď offline  Jarek
2 háčka
PříspěvekZaslal: 2.8.2018 , 20:35   Citovat  

Origo komplet trubky na C6G (brzdy + palivo) vycházeli přes 20tis. Neorigo za 10tis. (u Kuhnela).
Nebo jako ekonomická oprava vyměnit jen shnilé části (tj. nechat co jde od motoru a navázat holendrama/spojkama až pod autem), pak to bude citelně levnější.
   Návrat  
needs je teď offline  needs
1 háčko
PříspěvekZaslal: 3.8.2018 , 22:38   Citovat  

Vysunovací anténa mi tam pasovala i neoriginální za pár stovek,kupoval jsem dvě ale obě se v zimě jaksi posr... Velmi šťastný Samozřejmě díky sněhu a mrazu se přetočila a praskla uvnitř antény na motorku ta plastová navíjecí mrcha.Originál by měla vydržet více.ALe mám ji trvale vysunutou a odpojil jsem je vysouvání takže levnější a řekl bych praktická věc ji mít vyjetou nahoře.

A k těm brzdovým trubkám dělali mi je cca 2 měsíce zpátky na Hondě Svitavy.Dělalo se to v metráži protože jak je psáno,origo to je balík peněz a asi se i blbě shání dnes.Platil jsem 14 tisíc,ale bylo v tom více jiných věcí,manžety,čepy,potrubí ke spojce,filtr atd.Myslím ale že by cena měla být něco kolem 2000 za potrubí čistě k brzdám bez práce,ta je na tom ale to nejdražší Úsměv
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 7.8.2018 , 8:56   Citovat  

Taky na mě došlo před dvěma lety na STK technik chtěl potrubí vyloženě prasknout tlakem na válcích. Vydrželo a dal mě to, ale u hond všeobecně potrubí trpí. Takže sem to nechal udělat u kamaráda ve škodovce. viz foto. taky me to stalo asi 10k. Načnuté bylo jak brzdove tak palivové vedení. Originalní sada je za 12 jedna část a posílá se v celku z japonska chtel bych videt tu krabici Velmi šťastný nesmysl. Určitě to pořešte stejně jako já.

16650971_10202716597912451_1739801386_o.jpg

16650971_10202716597912451_1739801386_o.jpg, 406.2 kB

16650878_10202716597192433_1446507237_o.jpg

16650878_10202716597192433_1446507237_o.jpg, 331.18 kB

16593551_10202716597712446_502125568_o.jpg

16593551_10202716597712446_502125568_o.jpg, 375.92 kB

16523580_10202716597472440_1681578761_o.jpg

16523580_10202716597472440_1681578761_o.jpg, 340.9 kB
   Návrat  
RASTA je teď offline  RASTA
4 háčka
PříspěvekZaslal: 8.8.2018 , 20:28   Citovat  

proč to neudělal rovnou celé a takhle to napojoval ?? cože cože ?
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 6G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 315, 316, 317 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina