Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[3]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
F1 2018
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 
Zaslat odpověď

Strana 11 z 11
2bep je teď offline  2bep
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 8.8.2018 , 21:24   Citovat  

Tak Alonsovi jeho jezdecké kvality určitě nelze upřít, kdyby ho letos nebylo tak je klidně možné, že McL/R jezdí až za TR/H.

Stát se může všechno a během následující okurkové sezóny se budou objevovat všelijaké teorie.
Honda očividně nemá problém do F1 pustit peníze, ale s ohledem na to, že měl být loni Alonso jedním z hlavních důvodů proč přešel McL k R by letos bylo hodně zvláštění, kdyby šel do RB za Hondou...
Minulé roky patřil pokud vím k nejlépe placeným pilotům a to díky Hondě. I tak mu to nebránilo v "házení ručníku" to mi hlava nebere KO nesouhlas
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
2bep je teď offline  2bep
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 14.8.2018 , 18:41   Citovat  

Tak a máme tady pokračování útrap McL a tohle jim nemůžou přát snad ani u Ferrari... to mi hlava nebere
Nejdřív kvůli jeho nedočkavosti odejdou od Hondy k Renaultu a jak to tak vypadá, tak letošní sezóna padne na trápení se přestavbou na jiný motor, aby Alonso pro jistotu v sezóně 2019 ve Formuli 1 vůbec nejezdil. No jsem moc zvědavý kým a jak kvalitně ho nahradí... Každopádně, pokud bude jedničkou Stoffel, tak to dnešní optikou vypadá na handikap -0,5s ve výkonosti McL 2019 a to bez ohledu na to jak kvalitní auto postaví... Ble
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
hopit je teď offline  hopit
4 háčka
PříspěvekZaslal: 14.8.2018 , 19:57   Citovat  

2bep napsal:
Tak a máme tady pokračování útrap McL a tohle jim nemůžou přát snad ani u Ferrari... to mi hlava nebere
Nejdřív kvůli jeho nedočkavosti odejdou od Hondy k Renaultu a jak to tak vypadá, tak letošní sezóna padne na trápení se přestavbou na jiný motor, aby Alonso pro jistotu v sezóně 2019 ve Formuli 1 vůbec nejezdil. No jsem moc zvědavý kým a jak kvalitně ho nahradí... Každopádně, pokud bude jedničkou Stoffel, tak to dnešní optikou vypadá na handikap -0,5s ve výkonosti McL 2019 a to bez ohledu na to jak kvalitní auto postaví... Ble

Asi se to po jeho kritice F1 dalo očekávat .
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
JardaBar je teď offline  JardaBar
2 háčka
PříspěvekZaslal: 16.8.2018 , 10:34   Citovat  

Jediný kdo mohl porazit Hamiltona odešel. Jestli dozraje Verstapen moc jistý není, takže to teď bude mít Ham docela snadný.

Doplněná statistika níže.
(méně = lépe)

Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu

Obsah fóra Honda-club.cz   
F1 2018
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina