Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Výměna rádia C7G
Fórum: Interiér a Hi-Fi
3
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 
Zaslat odpověď

Strana 4 z 4
euforik je teď offline  euforik
0
PříspěvekZaslal: 31.5.2014 , 22:18   Citovat  

existuje nejake pekne kvalitne dialkove ovladanie autoradia do hondy civic 3D 2001 7G ?
videl som nejaka co sa montuju priamo na volant co sa mi az tak moc nepaci.
Chcelo by to nieto take ako to byva od vyroby dalsia packa pod volantom tam kde su sterace
je take nieco moze domontovat?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  

Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
FOX je teď offline  FOX
Administrátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 14.1.2015 , 11:47   Citovat  

No pánové to já si teď nejsem ani jistý jaký konektor nebo redukci shánět. Mám originál rádio s CD ale mám ještě Parrota ( HF) a nevím co tam vzadu bude nemáte náhodou někdo zkušenost? Nebo musím jít rozborka sborka.

ještě jeden dotaz, je ta redukce plastu jen na rádio a jen na kastlík, nebo je to spojené, mám totiž kastlik upravený kvůůli parrotu a znova se mi to dělat nechce. To radši zalepím tu mezírku

Díky kucí za odpovědi

Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
RIZ3K9 je teď offline  RIZ3K9
4 háčka
Členství: Gold
0
PříspěvekZaslal: 14.1.2015 , 11:56   Citovat  

FOX napsal:
No pánové to já si teď nejsem ani jistý jaký konektor nebo redukci shánět. Mám originál rádio s CD ale mám ještě Parrota ( HF) a nevím co tam vzadu bude nemáte náhodou někdo zkušenost? Nebo musím jít rozborka sborka.

ještě jeden dotaz, je ta redukce plastu jen na rádio a jen na kastlík, nebo je to spojené, mám totiž kastlik upravený kvůůli parrotu a znova se mi to dělat nechce. To radši zalepím tu mezírku

Díky kucí za odpovědi

A ty tam chceš dát neorigo rádio a mezi to HF? takže potřebuješ redukci z origo konektoru do iso konektor neorigo rádia a mezitím odbočku pro HF? chápu to správně? Velmi šťastný

jinak kastlík/adapter pro neorig rádio je tady Civic adapter a foto konektoru máš na stránce 3 tohoto tématu.

FOX je teď offline  FOX
Administrátor
0
PříspěvekZaslal: 15.1.2015 , 7:22   Citovat  

Díky, je to jak jsem si myslel, tedy rámeček na radio i s kastlíkem dohromady, což je blbě, kastlík už předělávat nebudu, obrázky konektoru jsem viděl, ale právě předpokládám, že vzhledem k použití toho parrotu to bude zlehínka jinak...mám tam HF Parrot CK3100, takže to asi budu muset vyndat a kouknout jak to kdo udělal, jestli nechal původní kabely nebo to předělal ( Parrot by měl mít vstup a výstup ISO)

Díky za radu

4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 15.1.2015 , 8:02   Citovat  

FOX napsal:
Díky, je to jak jsem si myslel, tedy rámeček na radio i s kastlíkem dohromady, což je blbě, kastlík už předělávat nebudu, obrázky konektoru jsem viděl, ale právě předpokládám, že vzhledem k použití toho parrotu to bude zlehínka jinak...mám tam HF Parrot CK3100, takže to asi budu muset vyndat a kouknout jak to kdo udělal, jestli nechal původní kabely nebo to předělal ( Parrot by měl mít vstup a výstup ISO)

Díky za radu

Není zač Úsměv
Pokud chceš tedy zachovat orig rádio a jen připojit parrota tak použij tuto Adaptér HF orig rádio

FOX je teď offline  FOX
Administrátor
0
PříspěvekZaslal: 15.1.2015 , 10:14   Citovat  

Asi jsem to špatně vysvětlil, v současnosti mám origo rádio a parrota, chci naondit neorigo Pioneera ale netuším co tam je za konektory, tak to musím rozdělat a kouknout se sám, jak je to nabastlený

Chci zachovat originál kastlík a dát redukci na radio, což je asi neřešitelné....

4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 15.1.2015 , 11:36  Naposledy upravil RIZ3K9 dne 15.1.2015 , 13:44, celkově upraveno 2 krát. Citovat  

FOX napsal:
Asi jsem to špatně vysvětlil, v současnosti mám origo rádio a parrota, chci naondit neorigo Pioneera ale netuším co tam je za konektory, tak to musím rozdělat a kouknout se sám, jak je to nabastlený

Chci zachovat originál kastlík a dát redukci na radio, což je asi neřešitelné....

Aha HaHaaa , Pioneer má svůj specifický konektor, ale v každém balení je redukce z tohoto konektoru na klasiku ISO takže OK

Takže "schema" bude - orig konektor > adapter na iso H>ISO > Parrot > adapter z iso na pioneer > radio

Čistě teoreticky by to šlo přepájet, pač tohle je pěkná kabelárna, ale v C7G je za panelem rádia celkem místo, takže to tam poskládáš a můžeš kdykoliv nahodit zpět do původního stavu během par minut Úsměv

Jinak já bych objednal ten rámeček s kastlíkem a předělal to, protože vymýšlet redukci na rádio aby to zdrželo, nevrzalo a bylo to vzhledově přijatelné bude pakárna Úsměv

p.s. Jinak newím jestli máš AUTO nebo MANUAL klimu, ten kastlík co jsem předtím postoval je na panel s AUTO klimou.

EDIT: Jinak pozor na to aby někdy mezi těma redukcemi nedošlo k prohození +12V klíčkový a +12V stálý, někdy to je prohozený Velmi šťastný

FOX je teď offline  FOX
Administrátor
0
PříspěvekZaslal: 15.1.2015 , 12:01   Citovat  

Ahoj, mám autoklimu, ale právě kastlík je pro parrota dost upravenej, zkusím to vyfotit a postnout aby to bylo vidět...problém je že dělenou redukci jsem neviděl, originál je kastlík samostatně

FOX je teď offline  FOX
Administrátor
0
PříspěvekZaslal: 15.1.2015 , 14:00   Citovat  

Vypadá to u mně takhle

IMG_20150115_124316.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
IMG_20150115_124316.jpg, 3.69 MB

4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 16.1.2015 , 10:23   Citovat  

FOX napsal:
Vypadá to u mně takhle

jj, tak to bude ne tobě jak to rozhodneš, jestli vymýšlet redukci na rádio nebo předělat parrota, nebo ještě juknout na ebay jestli není někde jen ta horní část bez kastlíku na neorig rádio.
Ale po elektrický stránce by to mělo jak jsem ti psal fungovat v pohodě.

JardaBar je teď offline  JardaBar
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 16.1.2015 , 11:26   Citovat  

A nebylo by lepší:
1) Koupit kastlík na 1Din rádio: tudy odkaz

2) Prodat Parrota

3) Osadit libovolné rádio s BT a handsfree. např.: tudy odkaz
A nebo osadit Pioneer (pokud má handsfree), který už máš. U originál balení je vždy redukce na ISO, takže by s připojením neměl být problém.

FOX je teď offline  FOX
Administrátor
0
PříspěvekZaslal: 16.1.2015 , 11:43   Citovat  

JardaBar napsal:
A nebylo by lepší:

2) Prodat Parrota

A nebo osadit Pioneer (pokud má handsfree), který už máš. U originál balení je vždy redukce na ISO, takže by s připojením neměl být problém.

Ahoj Oldo,

1) v tomto díle je právě jádro pudla, jak jistě víš jsem línej jak veš Se stydím a oba díly samostatně nedělají. a do další úpravy kastlíku se mi prostě z lenosti nechce (pokud nechceš dojet na kafe přátele )fakt dlouho jsem tě totiž neviděl...
2) nedám ani za nic, zvykl jsem si na to natolik že to hledám i u Teri v autě....
3) můj Pioneer BT HF nemá, zato má jiné užitečné vlastnosti, které Honda radio nemá a Xcarlink kvůli tomu dokupovat nebudu ( což je jistě taky cesta), k radiu redukce samozřejmě je, zatím jsem ale i línej to vyndat a kouknout se je to dobrý i když to je možná způsobeno i nedostatkem času to mi hlava nebere

4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 16.1.2015 , 18:13   Citovat  

JardaBar napsal:
A nebylo by lepší:

2) Prodat Parrota

Vše co jsi psal, už je nahoře, krom toho prodání parrota Velmi šťastný takže jediný východisko je, aby se přemohla věc mezi počítačem a židlí Velmi šťastný HaHaaa jinak Parrota bych taky pryč nedával, je to zlatá věc a jen tak nějaký bluetooth rádio se mu nevyrovná Úsměv

FOX je teď offline  FOX
Administrátor
0
PříspěvekZaslal: 20.4.2015 , 10:35   Citovat  

JO pánové, nemožné se stalo skutkem a koupil jsem ISO redukci i s kastlíkem, kabel ISO/Honda konektor a připravuji svou psychiku na odborný zákrok, nicméně jsem na**aný, že u redukčního rámečku je ten kastlík mělčí o cca 5 cm...což mne celkem štve, takhle jsem vedle parrota poslal 5" telefon a krásně držel, ale v těch 3 cm co tam má ta redukce to držet nebude ani náhodou....

no uvidíme co mé ručičky zvládnou a co ne...budu fotit a dám sem jak to dopadne. snad se k tomu o víkendu dostanu...

FOX je teď offline  FOX
Administrátor
0
PříspěvekZaslal: 27.4.2015 , 9:32   Citovat  

Teda pánové a dámy, jsem šikulka. ani to netrvalo tak moc dlouho. Jen nyní musím udělat držáček na parrota. ale ten bude jednoduchej. kus plíšku z hadicové spony, správný úhel a buď 2 dirky a přišroubovat na palubku ( je mi jedno že tam budou dirky) nebo to obojí lípnu oboustrannou lepící páskou. Parrot na tom byl teď pár let a držel jak helvétská víra...

IMG_20150425_135042.jpg

IMG_20150425_135042.jpg, 3.3 MB

Daver je teď offline  Daver
Administrátor
0
PříspěvekZaslal: 27.4.2015 , 9:41   Citovat  

Udělej si tenký plech a zkus jej zasunout mezi panel a palubku, nepamatuju se přesně, jak to tam je, jestli tam není nějaké vybrání, ale myslím, že není ...

Nějak takhle

FOX je teď offline  FOX
Administrátor
0
PříspěvekZaslal: 27.4.2015 , 12:20   Citovat  

to jsem zkoušel, ale je tam osazení a nedostanu se tam víc jak 2 mm, což je dost málo, tak vezmu plíšek naohnu na cca 45° a jednu část nalepím oboustrankou na palubku vedle ovládání výhřevu zadního okna a druhou na parrota, případně pak poupravím úhel aby se na to dobře čumělo. je to perfektně v dosahu a ani při ostřejším řazení o to neškrtnu

marab je teď offline  marab
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 27.4.2015 , 12:42   Citovat  

FOX napsal:
to jsem zkoušel, ale je tam osazení a nedostanu se tam víc jak 2 mm, což je dost málo, tak vezmu plíšek naohnu na cca 45° a jednu část nalepím oboustrankou na palubku vedle ovládání výhřevu zadního okna a druhou na parrota, případně pak poupravím úhel aby se na to dobře čumělo. je to perfektně v dosahu a ani při ostřejším řazení o to neškrtnu

A hele ho Foxe, on žije Úsměv a co víc...s Hondou pod zadkem je to dobrý

Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
0
PříspěvekZaslal: 27.4.2015 , 15:23   Citovat  

marab napsal:
A hele ho Foxe, on žije Úsměv a co víc...s Hondou pod zadkem je to dobrý

Ale naftovou... Velmi šťastný

FOX je teď offline  FOX
Administrátor
0
PříspěvekZaslal: 30.4.2015 , 13:26   Citovat  

to nevadí. prostě je to Honda Úsměv

UnnamedCZE je teď offline  UnnamedCZE
0
PříspěvekZaslal: 6.8.2018 , 14:27   Citovat  

Ahojte,
řeším teď výměnu rádia za 2DIN a bohužel jsem ztroskotal na sehnání redukčního rámečku do auta (C7G, hatchback, automatická klima).
Koupil jsem rámeček z ahifi, ale bohužel se jedná o rámeček na sedan/coupé - tvarově jsou stejné, ale rozměry jsou lehce jiné. Prolezl jsem celý eBay, Aliexpress a Amazon a bohužel, nemůžu najít ani jeden kus (buď jsou ty na sedan, nebo na hatch s volantem vpravo).
Nemá tady někdo odkaz, případně nemá někdo doma rámeček, který tam opravdu bude sedět?
Díky moc.

4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 6.8.2018 , 15:04   Citovat  

Sakra .. zrovna jsem přemýšlel že bych potunil dailynu to mi hlava nebere Takže tenhle nepasuje (barvu neřešme)? tudy odkaz Čím konktetně se liší, nemůže jít o výrobní zmetek?

Jedině to vyrobit z tohoto a nalakovat tudy odkaz nebo tudy odkaz

Ten mám doma, měl jsem ho tam a pasuje dobře.

0
PříspěvekZaslal: 6.8.2018 , 15:10   Citovat  

Nesedí - vypadá skoro stejně, ale má rozměry: 220mm (šířka nahoře), 205mm (šířka dole), 120mm (výška). Potřebné rozměry jsou 212 mm (šířka nahoře), 193 mm (šířka dole) a 122 mm (výška). Smutný

0
PříspěvekZaslal: 9.8.2018 , 10:36   Citovat  

Pro info, našel jsem rámeček, který by měl pasovat, akorát je to made in USA, takže drahé poštovné. Výrobce Metra, model 99-7860, jde sehnat jak na eBayi, tak na Amazonu.

Civic 1.5 LSi je teď offline  Civic 1.5 LSi
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 10.8.2018 , 14:52   Citovat  

UnnamedCZE napsal:
Ahojte,
řeším teď výměnu rádia za 2DIN a bohužel jsem ztroskotal na sehnání redukčního rámečku do auta (C7G, hatchback, automatická klima).
Koupil jsem rámeček z ahifi, ale bohužel se jedná o rámeček na sedan/coupé - tvarově jsou stejné, ale rozměry jsou lehce jiné. Prolezl jsem celý eBay, Aliexpress a Amazon a bohužel, nemůžu najít ani jeden kus (buď jsou ty na sedan, nebo na hatch s volantem vpravo).
Nemá tady někdo odkaz, případně nemá někdo doma rámeček, který tam opravdu bude sedět?
Díky moc.

Jelikož jsem neměl v autě rádio tak jsem tam dal rovnou 2dinko. Rámeček jsem žádný nenašel a tak nezbylo nic jiného než se pustit do rámečku 1din. Řezal jsem,vařil atd... Až bude víc času odlepim folii a dodělám to pořádně. Jsou tam nerovnosti po stranách a nedostatky od výrobce rámečku jako jiné zaoblení rohů atd..

38720620_1828497107227401_6464925567262130176_n.jpg

38720620_1828497107227401_6464925567262130176_n.jpg, 77.54 kB

38792534_1916734731831254_1709074410289233920_n.jpg

38792534_1916734731831254_1709074410289233920_n.jpg, 32.93 kB

0
PříspěvekZaslal: 13.8.2018 , 13:07   Citovat  

Díky za info, ale asi se do toho sám pouštět nebudu, na to bych asi neměl nervy. Velmi šťastný

Jinak mám ještě otázku k repro, vepředu jsou 165 mm a jak to vypadá vzadu, nevíte někdo?

devil4 je teď offline  devil4
0
PříspěvekZaslal: 13.8.2018 , 13:50   Citovat  

Vzadu taktiež 16,5. Ale je tam trocha menej miesta na hĺbku ako vpredu.

S tým rámčekom dobre vedieť, lebo tiež už som rozmýšľal nad 2 din rádiom, samozrejme by som určite kúpil ten rámček na sedan, keďže to tam nie je moc dobre popísané v popise...

0
PříspěvekZaslal: 21.8.2018 , 8:08   Citovat  

Díky moc za info. Náhodou jaká tam je montážní hloubka nevíš? A jdou tam taky dát stejné MDF kroužky, jako dopředu?

Jinak ten rámeček už mám na cestě z US, tak potom dám vědět. V balení jsou dva - na 1 DIN a na 2 DIN rádio, tak kdyby někdo potřeboval na montáž 1 DIN rádia, určitě ho za pár korun přenechám. Úsměv

devil4 je teď offline  devil4
0
PříspěvekZaslal: 21.8.2018 , 14:48   Citovat  

Ja som tam dával repro ALPINE SPG-17CS(compo) dopredu a dozadu ALPINE SPG-17C2 (coax) Tie repro by mali mať montážnu hĺbku 6,1cm Alebo tu pozri presné rozmery tudy odkaz Inak na krabici bolo aj napísané že pasujú do Civic VII. MDF krúžky 22mm a 20mm (už neviem ktoré boli dozadu)

jenda.kaja je teď offline  jenda.kaja
0
PříspěvekZaslal: 8.10.2018 , 9:38   Citovat  

kup si nějakého kenwooda a k tomu tento ovladač tudy odkaz a měj ho vždy po ruce =))

Obsah fóra Honda-club.cz   
Výměna rádia C7G
Fórum: Interiér a Hi-Fi
3
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina