Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 8G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 86, 87, 88  Další 
Zaslat odpověď

Strana 79 z 88
Probos je teď offline  Probos
2 háčka
PříspěvekZaslal: 24.6.2018 , 8:45   Citovat  

Kluci, měl jsem teď auto v servise. Nechal jsem si zkontrolovat celé auto a stěžoval si na cukání motoru. Dle mechanika je všechno v pořádku ale mě se tak nějak zdá, že jestli nemůžu mít něco se spojkou, protože auto při každém přeřazení (nahoru i dolu) cukne. Cukne vždy až v mometně kdy pustím spojku a dřív to nedělalo - teda hlavně nahoru. Nevíte, co by to mohlo být ?

Spojka byla dělaná asi před 35 tisíci a byla to exedy, ale nebyl to OEM díl exedy co se tam dával - dělal to předchozí majitel.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Zeberdee je teď offline  Zeberdee
PříspěvekZaslal: 24.6.2018 , 16:02   Citovat  

Omlouvám se, pokud to tady již bylo řešeno, ale ztratil jsem chromovanou lištu z přední masky, tu nad ´´háčkem´´ a potřeboval bych sehnat náhradní. Mohl by někdo poradit nebo navést, kde by se dala sehnat náhradní? Kromě fungl nové origo. Díky moc.
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 25.6.2018 , 9:40   Citovat  

Zeberdee napsal:
Omlouvám se, pokud to tady již bylo řešeno, ale ztratil jsem chromovanou lištu z přední masky, tu nad ´´háčkem´´ a potřeboval bych sehnat náhradní. Mohl by někdo poradit nebo navést, kde by se dala sehnat náhradní? Kromě fungl nové origo. Díky moc.

Zkus začít třeba tady: tudy odkaz

Úsměv
   Návrat  
Mourl je teď offline  Mourl
2 háčka
PříspěvekZaslal: 25.6.2018 , 11:14   Citovat  

Probos napsal:
Kluci, měl jsem teď auto v servise. Nechal jsem si zkontrolovat celé auto a stěžoval si na cukání motoru. Dle mechanika je všechno v pořádku ale mě se tak nějak zdá, že jestli nemůžu mít něco se spojkou, protože auto při každém přeřazení (nahoru i dolu) cukne. Cukne vždy až v mometně kdy pustím spojku a dřív to nedělalo - teda hlavně nahoru. Nevíte, co by to mohlo být ?

Spojka byla dělaná asi před 35 tisíci a byla to exedy, ale nebyl to OEM díl exedy co se tam dával - dělal to předchozí majitel.

Ahoj, bojuju se stejným problémem. Při pouštění spojky to prostě spíš zabrzdí motorem. Trápí mě to ale na 7g, už mi nějak docházejí možnosti co by to mohlo dělat. Cuká mi to ale i na tempomat. Po odpojení baterky to přestane na chvilku dělat, proto to tipuju na elekrický problém. Kdyby jsi na něco přišel, tak dej vědět....
   Návrat  
RIZ3K9 je teď offline  RIZ3K9
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 25.6.2018 , 14:57   Citovat  

A dělá to uplně stejně i když se ta spojka třeba pouští opravdu pomalu? Původně jsem chtěl Probosovi napsat jestli to nemuže mít souvislost s tím rádcem řazení, ale to 7g nemá, že?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
2 háčka
PříspěvekZaslal: 25.6.2018 , 15:12   Citovat  

RIZ3K9 napsal:
A dělá to uplně stejně i když se ta spojka třeba pouští opravdu pomalu? Původně jsem chtěl Probosovi napsat jestli to nemuže mít souvislost s tím rádcem řazení, ale to 7g nemá, že?

Když se pouští pomalinku, tak si myslím, že to tolik nedělá. Spíš když ji pustím rychle ale to budu muset vyzkoušet, abych tady netvrdil něco co není pravda. Respektive já to určitě zkousel ale nejsem si teď 100% jistý.
   Návrat  
jirkasnoopy je teď offline  jirkasnoopy
PříspěvekZaslal: 27.6.2018 , 17:34   Citovat  

Tak jsem objednal mensi brzy,ale i ty jsou vetsi. Co jsem nasel,tak jsou dva systemy,jeden ma delsi a druhy kratsi brzby,ale i ty kratsi jsou o neco vetsi. Je jeste nejaka jina brzda nebo ze by tam byla brzda z jine hondy? Dekuji za jakekoli info

jirkasnoopy napsal:
Děkuji všem za info o těch brzdách, už jsem chytřejší. Vždycky objednávám díly podle auta, ale nevěděl jsem, že do auta dávali více možností, např. dvoje zadní brzdy. Naštěstí destičky stáli jen pár korun, takže mě ta ztráta nemrzí, ale objednat si nějakou součástku za tisíce a zjistit, že mi tam nesedí, tak je to na prd.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 27.6.2018 , 18:54   Citovat  

jirkasnoopy napsal:
Tak jsem objednal mensi brzy,ale i ty jsou vetsi. Co jsem nasel,tak jsou dva systemy,jeden ma delsi a druhy kratsi brzby,ale i ty kratsi jsou o neco vetsi. Je jeste nejaka jina brzda nebo ze by tam byla brzda z jine hondy? Dekuji za jakekoli info

Když dáš vin sem tudy odkaz a dohledáš brzdu, a OE číslo zkopíruješ do katalogu tak ti to nejde špatný? (nezapoměn při najití rozkresu smazat v adrese "_pkf" a od enterovat aby se ti objevili oe čísla ne ty objednávací.
   Návrat  
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 27.6.2018 , 20:01   Citovat  

RIZ3K9 napsal:
Když dáš vin sem tudy odkaz a dohledáš brzdu, a OE číslo zkopíruješ do katalogu tak ti to nejde špatný? (nezapoměn při najití rozkresu smazat v adrese "_pkf" a od enterovat aby se ti objevili oe čísla ne ty objednávací.

"_pfk" Mrk
   Návrat  
Mourl je teď offline  Mourl
2 háčka
PříspěvekZaslal: 17.7.2018 , 19:24   Citovat  

Mourl napsal:
Ahoj, bojuju se stejným problémem. Při pouštění spojky to prostě spíš zabrzdí motorem. Trápí mě to ale na 7g, už mi nějak docházejí možnosti co by to mohlo dělat. Cuká mi to ale i na tempomat. Po odpojení baterky to přestane na chvilku dělat, proto to tipuju na elekrický problém. Kdyby jsi na něco přišel, tak dej vědět....

Tak jsem to snad částečně vyřešil..
Vyměnil jsem TPS, senzor plynového pedálu.Respektive jsem vyměnil jenom ten potenciometr za čínskou náhradu.A je to mnohem lepší.Ten starý jsem proměřoval, vypadal dobře ale nejspíš tam byl už chabej kontakt? 7g to má v motoru, nevím jestli všechny 8g to mají už u pedálu?
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 17.7.2018 , 22:23   Citovat  

Mourl napsal:
Tak jsem to snad částečně vyřešil..
Vyměnil jsem TPS, senzor plynového pedálu.Respektive jsem vyměnil jenom ten potenciometr za čínskou náhradu.A je to mnohem lepší.Ten starý jsem proměřoval, vypadal dobře ale nejspíš tam byl už chabej kontakt? 7g to má v motoru, nevím jestli všechny 8g to mají už u pedálu?

Ahoj, tak gratuluji. Já bohužel neměl ještě čas to řešit. Nicméně si myslím, že půjde o jiný problém.

Mě osobně to cukně v podstatě jen v případě, když zrychluji do otáček, zmáčknu spojku, přeřadím na vyší stupeň a pustím rychle spojku (nebo rychleji, ne úplně rychle). Citím, jakoby se ve předu auta něco "zaseklo", cukne to ale zase to pak zrychluje dál. A dělá to spíše ve vyšších otáčkách, myslím... Jde to cítit. Těžko se to popisuje. Nemůžou to být třeba silenty motoru? Zatím jsem se s tím dřív nesetkal, dělá mi to krátce a asi jen na stupních 3 a 4. Tak těžko říct :/ Akorát vím, že mám nové svíčky a to nepomohlo Velmi šťastný
   Návrat  
jakubM je teď offline  jakubM
3 háčka
PříspěvekZaslal: 22.7.2018 , 13:27   Citovat  

nevíte někdo, kde sehnat kryt pod motor? Ty plasty s plechovým deklem... Nechce se mi za to v hondě dávat ranec...
   Návrat  
DannyK je teď offline  DannyK
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 27.7.2018 , 22:01   Citovat  

víte někdo jaké typy žárovek jsou v ruzných světýlkách v autě? myslím horní přisvětlení, dveře atd, jestli třeba je nějaký seznam někde abych to nemusel vše rozebirat 2x.

Neřešil jste někdo jak udělat to aby přisvětlení u nohou v předu svítilo i se zavřenými dveřmi a za jízdy? Jedná se o 2012 FL Tourer.
   Návrat  
spoon je teď offline  spoon
Moderátor
PříspěvekZaslal: 27.7.2018 , 23:19   Citovat  

Pokud si to pamatuju dobre,tak dvere,spz a zavazadlovy prostor T10,stropni svetla a zrcatka ve stinitkach sufitky 31mm..
Na nohy ti to sviti,jsou tam z tovarny zaslepky.Ohni se pod palubku a najdes..
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 28.7.2018 , 17:25   Citovat  

spoon napsal:
Pokud si to pamatuju dobre,tak dvere,spz a zavazadlovy prostor T10,stropni svetla a zrcatka ve stinitkach sufitky 31mm..
Na nohy ti to sviti,jsou tam z tovarny zaslepky.Ohni se pod palubku a najdes..

díky moc Úsměv
s tím osvětlením jsme se asi blbě pochopili, ono to svítí když otevřu dveře, ale když nasednu a zavřu tak to asi za 1 sekundu svítit přestane, a mě by se líbilo aby to svítilo pořád, není to žadný oslňující světlo a pěkně to podtrhuje ten interier v noci.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 28.7.2018 , 19:33   Citovat  

DannyK napsal:
díky moc Úsměv
s tím osvětlením jsme se asi blbě pochopili, ono to svítí když otevřu dveře, ale když nasednu a zavřu tak to asi za 1 sekundu svítit přestane, a mě by se líbilo aby to svítilo pořád, není to žadný oslňující světlo a pěkně to podtrhuje ten interier v noci.

Pokud máš na mysli ten modrý ambientní podsvit nohou co svítí z podpalubky, tak mě třeba svítí když zapnu světla, ale ne když otevřu dveře, což by se mi taky líbilo pořádnej výtlem
   Návrat  
spoon je teď offline  spoon
Moderátor
PříspěvekZaslal: 28.7.2018 , 19:36   Citovat  

Jop,taky mi to sviti trvale pri zapnutych svetlech.Jestli se to rozsviti pri otevreni dveri se budu muset dojit podivat..
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 28.7.2018 , 20:38   Citovat  

Tak že by to měl poface jinak? to mi hlava nebere včera večer jsem s tím jel s rosvícenýma světlama a interiér byl zhasnutý :/
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 29.7.2018 , 20:58   Citovat  

neměl by někdo na prodej pěkné 18ky na acco? Případně výměnou za mé 19ky? Úsměv
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 30.7.2018 , 11:16   Citovat  

DannyK napsal:
Tak že by to měl poface jinak? to mi hlava nebere včera večer jsem s tím jel s rosvícenýma světlama a interiér byl zhasnutý :/

Je to možný, ale proč by to tak "zhoršily"?

JakubM" když tě tu tak vidím Velmi šťastný Řešil jsi tu teplotu oleje? Koukal jsem na to v diag HDS a mě to teplotu oleje ukazuje reálnou. Na druhou stranu mám nějaký přecitlivělý snímač hladiny, ubude cca 2 deci a už otravuje check engine oil. Přitom má otravovat, až když tam není minimálně 0,5l Velmi šťastný
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 30.7.2018 , 11:41   Citovat  

RIZ3K9 napsal:
Je to možný, ale proč by to tak "zhoršily"?

JakubM" když tě tu tak vidím Velmi šťastný Řešil jsi tu teplotu oleje? Koukal jsem na to v diag HDS a mě to teplotu oleje ukazuje reálnou. Na druhou stranu mám nějaký přecitlivělý snímač hladiny, ubude cca 2 deci a už otravuje check engine oil. Přitom má otravovat, až když tam není minimálně 0,5l Velmi šťastný

hele ničeho jsem se nedopátral.. nějaké tipy? Velmi šťastný bychom mohli někdy udělat nějaký sraz a porovnat Velmi šťastný
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 31.7.2018 , 8:45   Citovat  

Ahojte,

zase něco co mi znepříjemňuje život. Mám cca 4 týdny po servisu a cca 2 týdny zpět se mi začalo stávat, že když jdu například na 3 nebo 4 do vysokých otáček, resetuje se mi nastavení ventilátorů. Jakoby tam byl nějaký zkrat a třeba se mi zapnou ventilátory na 100% a k tomu třeba foukání na přední okno.

Napřed jsem si myslel, že jsem jen při řazení omylem rukou zmáčkl tlačítko na foukání na přední sklo, ale stává se mi to tak 1x za jízdu a už si jsem jistý, že to nedělám já omylem.
No zkusím to ještě vypozorovt jestli opravdu nemám nějak natažený prst při řazení a opravdu to nedělám já, ale moc se mi tomu nechce věřit, rotože nikdy předtím se mi to nestávalo.

Asi něco s elektrikou? Hádám, že se s tím nikdo z vás nesetkal Smutný
   Návrat  
ma®vays je teď offline  ma®vays
1 háčko
PříspěvekZaslal: 9.8.2018 , 20:08   Citovat  

Tak jsem už 5 hodin šťastným majitelem tourera 8g Úsměv Trochu to projedu přes víkend a budu mít nějaké otázky Úsměv
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 10.8.2018 , 7:46   Citovat  

jakubM napsal:
hele ničeho jsem se nedopátral.. nějaké tipy? Velmi šťastný bychom mohli někdy udělat nějaký sraz a porovnat Velmi šťastný

Tak tip bych měl, že ten teplotní snímač bude v tom snímači hladiny dole ve vaně, kdybych nebyl tak strašně línej sundavat ten kryt pod motorem tak bych to prověřil Velmi šťastný HaHaaa

Probos napsal:

Ahojte,

zase něco co mi znepříjemňuje život. Mám cca 4 týdny po servisu a cca 2 týdny zpět se mi začalo stávat, že když jdu například na 3 nebo 4 do vysokých otáček, resetuje se mi nastavení ventilátorů. Jakoby tam byl nějaký zkrat a třeba se mi zapnou ventilátory na 100% a k tomu třeba foukání na přední okno.

Napřed jsem si myslel, že jsem jen při řazení omylem rukou zmáčkl tlačítko na foukání na přední sklo, ale stává se mi to tak 1x za jízdu a už si jsem jistý, že to nedělám já omylem.
No zkusím to ještě vypozorovt jestli opravdu nemám nějak natažený prst při řazení a opravdu to nedělám já, ale moc se mi tomu nechce věřit, rotože nikdy předtím se mi to nestávalo.

Asi něco s elektrikou? Hádám, že se s tím nikdo z vás nesetkal Smutný

No asi nesetkal, ty máš teda specialitky to mi hlava nebere tohle je xx hodin měření a testování - ale když uvažuju, že to dělá při vysokých otáčkách = vibrace = nějaký konektor = pojistky a relé v motoru = nějaká kostra? tohle jestli mi začne chlapec dělat, tak mě naštve pač to už si mužu koupit nějaky evropský šrot Velmi šťastný

ma®vays napsal:
Tak jsem už 5 hodin šťastným majitelem tourera 8g Úsměv Trochu to projedu přes víkend a budu mít nějaké otázky Úsměv

Tak to gratuluju a vítej v tomhle vlákně Velmi šťastný je to dobrý co je zač? H+

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ještě připomínám, že mám update map 2018 do orig navi. Funguje perfektně už odzkoušeno na hromadě aut Úsměv Kdyby někdo chtěl tak at písne do SZ. V rámci kolegality, to bude jako dar na podporu 8gčkařu
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 10.8.2018 , 9:45   Citovat  

RIZ3K9 napsal:
Tak to gratuluju a vítej v tomhle vlákně Velmi šťastný je to dobrý co je zač? H+

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ještě připomínám, že mám update map 2018 do orig navi. Funguje perfektně už odzkoušeno na hromadě aut Úsměv Kdyby někdo chtěl tak at písne do SZ. V rámci kolegality, to bude jako dar na podporu 8gčkařu

No, je pravda, že opravdu mám neustále nějaký speciality. Stav auta je pro mě hodně důležitý, nehodlám mít nějakou vylítanou vránu. Předchozí majitel se asi nestaral úplně tak, jak mi to bylo prezentované a hodně věcí před koupí prostě zjistit nejde. Ale přestává mě to už trochu bavit, protože jsem do auta dal fakt neskutečný ranec peněz za dobu co ho mám, jen proto aby bylo v pořádku a u každé opravy jsem si říkal, tohle už je poslední věc a pak bude klid a ono zase něco.

V každém případě teď už jsou to snad jen prkotiny. Jinak co se týče toho problému, tak možná to byla jen nějaká shoda okolností. Zkoušel jsem to teď několikrát a neudělalo to. Tak těžko říct, musím to dál zkoušet jestli to vypozoruji a pokud ne, prostě jsem to akorát náhodou udělal sám a neuvěodmil jsem si to, jinak si to nedovedu vysvětlit. Ale samozřejmě to může být i konektor co ztratí na chviličku kontakt, může to být zajímavá shoda okolností. Nevím... je to dobrý
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 11.8.2018 , 3:17   Citovat  

RIZ3K9 napsal:

Je to Tourer z roku 2008. V automatu. S LPG. Motor K24Z3. 18ky kola. Tmavá metalíza. Přes víkend udělám fotky a dám na profil do garáže Úsměv

Hned jsem zjistil, že musím na svolávačku. Tak to nechám pořádně prohlídnout a zkontrolovat.

la9BJxL.jpeg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
la9BJxL.jpeg, 160.88 kB
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 11.8.2018 , 3:21   Citovat  

Mám první nedostatek. Jak řešit u 8g denní svícení? Rád bych řešil nějaké přídavné led, než pálit světlomety.
   Návrat  
FiLiPsS je teď offline  FiLiPsS
1 háčko
PříspěvekZaslal: 11.8.2018 , 8:32   Citovat  

Taky jsem to řešil a nakonec dal OSRAM LEDrivingFog - homologované mlhovky s denním svícením .

IMG_20180425_182128.jpg

IMG_20180425_182128.jpg, 3.75 MB

IMG_20180425_182208.jpg

IMG_20180425_182208.jpg, 3 MB
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 11.8.2018 , 8:56   Citovat  

FiLiPsS napsal:
Taky jsem to řešil a nakonec dal OSRAM LEDrivingFog - homologované mlhovky s denním svícením .

Super! Takže to jsou mlhovky, které fungují po zapnutí mlhovek, ale přitom obsahují denní svícení, Chápu to správně? Už jsem se tak nějak podvědomě loučil s předníma mlhovkama Úsměv
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 11.8.2018 , 9:02   Citovat  

FiLiPsS napsal:

Asi se špatně orientuju, ale našel jsem brutální rozdíly v ceně:
tudy odkaz
a tudy odkaz
jedno je v řádech tisíců a druhé pár stovek. Asi to nebude totéž, že?
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 8G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 86, 87, 88  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina