Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Honda HR-V
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 
Zaslat odpověď

Strana 9 z 9
Jopeeeno je teď offline  Jopeeeno
2 háčka
PříspěvekZaslal: 10.5.2018 , 14:59   Citovat  

Asi ano. Ten EKO čudl byl (je) i v CR-V, Civicu...
U turbomotoru to chápu, někteří šetřílci s tím asi dokážou uspořit desetinku, ale jak píšu, v atmo motoru HR-V, bez pozitivního přínosu.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
kolda je teď offline  kolda
PříspěvekZaslal: 10.5.2018 , 15:11   Citovat  

A ještě jeden dotaz. Nemůžu nikde najít jak funguje tempomat, když zapnu fci LIM
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
2 háčka
PříspěvekZaslal: 10.5.2018 , 16:06   Citovat  

Klasický tempomat se spouští tlačítkem LIM a následně +, nebo -. Je to bezpečnostní pojistka, aby nedošlo k "nechtěnému" aktivování. Inteligentní limiter (omezovač rychlosti dle dopravních značek) nepoužívám. Jednou jsem to vyzkoušel. Je přesný, odečítá perfektně, ale zatím jsem nejel dlouhou, neznámou trasu, abych ho aktivoval na dlouho. A kdo by se chtěl šourat v obci "padesátkou". To je na vytroubení Velmi šťastný
   Návrat  
kolda je teď offline  kolda
PříspěvekZaslal: 10.5.2018 , 17:09   Citovat  

Aha. Tak já ho spouštěl jiným tlačítkem, ale to neva. Hlavně, že fungoval.
Jak jsem zvyklej na jiný typ auta, tak když mě to ukazuje dát 6 při 50km/hod, tak jsem pochopil, že i ta 50 je rychlost Velmi šťastný Velmi šťastný . Jinak 50 je o smrt strachem Velmi šťastný Velmi šťastný
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 9.7.2018 , 20:51   Citovat  

Od posledního tankování spotřeba paliva docela spadla. Převladající jízdy (letní výlety - 20% město, 20% rychlostní komunikace, 60% okresky) ji snížily na nepochopitelnou hodnotu (na danou třidu auta). BC lže o 0.1 l/100 km. Aktuální stav 27.100 km.

IMG_20180709_204454.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
IMG_20180709_204454.jpg, 556.27 kB
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 17.7.2018 , 10:23   Citovat  

Facelift HR-V, sice australského modelu, ale ten se krom volantu vpravo, zásadně neliší s evropskou verzí (alespoň u před FL to tak bylo). V podstatě jakoby z oka vypadal původnímu Vezelu, takže odlišnosti tady čekat moc nemůžeme. Změněny byly oba nárazníky, prahy, maska, nově budou v nabídce full LED světlomety a decentní chromovaná lišta na víku zavazadelníku. V interiéru se zřejmě žádná revoluce neodehraje, vyjma sedadel a potahových materiálů, to bude pravděpodobně stejná písnička

tudy odkaz
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 13.8.2018 , 16:59   Citovat  

Tak, a máme tady první oficiální informace o faceliftu

tudy odkaz

Turbo bude Mr. Green
   Návrat  
King je teď offline  King
1 háčko
PříspěvekZaslal: 13.8.2018 , 18:12   Citovat  

Jopeeeno napsal:
Tak, a máme tady první oficiální informace o faceliftu

Přidávám k dobru ještě KOMPLETNÍ TISKOVOU ZPRÁVU Lucy

Jsem trošku rozpačitý z té chromované gilotiny na předku, bude dost kumšt to udržet čisté, docela mi stačí ty užší lamely na FR-V. to mi hlava nebere Ale vizuálně předpokládám, že si to naživo "sedne". Cool
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 13.8.2018 , 18:35   Citovat  

Noooo, po pravdě se mi více líbí "čumák" Vezelu MY 2018, kde je ten chrom v tmavším provedení (u verze RS, pěkné a dost). Tohle je dost "kokotočářské", ale jak píšeš, třeba si to sedne.
Další překvapení pro mne je údaj zrychlení z 0-100 km/h, kde máš uvedeno 10,7s, což je o půl sekundy víc, než mám uvedeno v TP u mého HR-V. Že by nárůst váhy v souvislosti s ohlučněním? Nebo se to týká Executive, která je logicky těžší, než Elegance? Těžko říct Ble Odhlučnění ale zřejmě ne, mám dodatečně odhlučněno a vlezu se pod 10s.
Ale i tak. Je fajn, že to pořádně odhluční, tohleto potřebovalo HR-V jak sůl. Tedy krom 1.5VT Mr. Green
   Návrat  
2bep je teď offline  2bep
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 13.8.2018 , 19:09   Citovat  

I dle současného katalogu má Comfort a Elegance 10,2 a Executive 10,7 Mrk

Já bych spíš uviítal trochu detailnější informace k turbené 1,5... to mi hlava nebere

Honda už zveřejnila ceník pro 2019, ikdyž jen pro 1,5 atmo -> tudy odkaz
Zdražuje se, ale změny ve výbavách jsem moc nesledoval...

Zajímavá změna, o 15mm ji zvedli (170 -> 185mm) je to dobrý
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 13.8.2018 , 19:34   Citovat  

Tak to mi, s tím zrychlením, uteklo, budiž.
Koukal jsem do toho Tvého ceníku a Elegance 2019 má oproti současné verzi navíc LED denní svícení, navigaci (takže za ni ušetřeno 18.000 Kč), pak tmavá zadní okna a couvací kameru. Zbytek vybavy vypadá identicky. Na to, že v 12/2015 chtěli za Eleganci 549.900 Kč, budiž.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.8.2018 , 19:53   Citovat  

Asi se připlací za JDM původ pořádnej výtlem
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 13.8.2018 , 20:02   Citovat  

To to Úsměv A nebo taky "účet" za ty odhlučňovací materiály navíc Úsměv
   Návrat  
pata je teď offline  pata
PříspěvekZaslal: 23.8.2018 , 21:59  Naposledy upravil pata dne 31.8.2018 , 23:45, celkově upraveno 2 krát. Citovat  

TAK ZÍTRA SI MANŽELKA VYZVEDNE NOVÉ HRV SNAD BUDE SPOKOJENÁ.... je to dobrý

IMG_20180822_090652.jpg

IMG_20180822_090652.jpg, 4.33 MB

IMG_20180821_104144.jpg

IMG_20180821_104144.jpg, 4.7 MB

IMG_20180822_091655.jpg

IMG_20180822_091655.jpg, 1.09 MB
   Návrat  
Krois je teď offline  Krois
PříspěvekZaslal: 26.8.2018 , 12:58   Citovat  

Zdravím, máme chvíli nový HRV Comfort a při přehrávání hudby z flashky se neustále odpojuje (zhruba co každou minutu) Jak vám to přehrává dobře? jestli bude stačit jen koupit novou flashku, díky
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 26.8.2018 , 13:34   Citovat  

Ahoj. Začal bych u výměny té flashky. Po pořízení HR-V jsem doma nějakou "vyhrabal", a taky jsem měl problém. Ten můj ale spočíval v tom, že mi po zapnutí zapalování najela nová skladba, místo aby se přehrávala ta v okamžiku vypnutí. Po výměne flashky po necelých 2.5 letech spokojenost.
   Návrat  
anunaki je teď offline  anunaki
1 háčko
PříspěvekZaslal: 29.8.2018 , 6:37   Citovat  

pata: paráda, ať slouží! Vidím couvačky, takže Elegance? Koukám, že tam je nějaká "robust sada", ne?

Jopeeeno: ceny faceliftu časem klesnou, ale dražší než předfacelift asi bude. Dlouhodobé prodeje HRV i s akčním bonusem nejsou kdovíjaké (na to, že to je malé SUV). Jsem zvědav na testy, jak bude znát to odhlučnění přepážky, podběhů, dveří a kufru. je to dobrý Taky by měla být komfortnější přední sedadla s lepším matrošem.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 29.8.2018 , 7:27   Citovat  

anunaki napsal:
pata: paráda, ať slouží! Vidím couvačky, takže Elegance? Koukám, že tam je nějaká "robust sada", ne?

Jopeeeno: ceny faceliftu časem klesnou, ale dražší než předfacelift asi bude. Dlouhodobé prodeje HRV i s akčním bonusem nejsou kdovíjaké (na to, že to je malé SUV). Jsem zvědav na testy, jak bude znát to odhlučnění přepážky, podběhů, dveří a kufru. je to dobrý Taky by měla být komfortnější přední sedadla s lepším matrošem.

Chtěl jsem auto pro manželku s dvěma dětmi na ježdění do školy, nákupy,,a nějaký ten víkendový výlet,,,,byli 3 kandidáti,,,C$ airkross,,Toyotae Chr,,, Hr-v,,,,,Zatím spokojená,,Je to elegance,,robust,,a další serepetičky,,,,, hned jsme vzali auto do Alp,,,,musí se trochu vytáčet jako každá bezturbova Honda,ale dobře to jede,, spotřeba u syrového auta mě překvapila na 6.2,,,,,ale hlavně prostorné...
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 29.8.2018 , 7:37   Citovat  

to pata: Jen ze zvědavosti, proč se do finále nedostala CX-3? Dost často (aspoň zde, bývá Mazda Hondě předhazována). Osobní tip, je to uvnitř mrňavé?
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 29.8.2018 , 7:48   Citovat  

2bep napsal:
to pata: Jen ze zvědavosti, proč se do finále nedostala CX-3? Dost často (aspoň zde, bývá Mazda Hondě předhazována). Osobní tip, je to uvnitř mrňavé?

Mě se ta Mazda moc nelíbí, když už tak Cx5,,,,, chtěli jsme menší SUV s velkým vnitřním prostorem....
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 29.8.2018 , 8:54   Citovat  

Zrovna Mazda CX3 se mi taky nelíbí. Podle mě disproporční auto. Dlooouhý a mohutný čumák, nízká kabina, useknutý zadek. HRV není designová perla, ale působí vyváženěji. A když se vezme do úvahy prostor v kabině, využití kufru a celková praktičnost auta, tak je pro mě jednoznačný vítěz HRV, které lehce plní funkci rodinného auta. Když jsem si prohlížel CX3, tak mi to pasovalo spíš k bezdětnému páru. to mi hlava nebere
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 29.8.2018 , 15:45   Citovat  

anunaki:
HR-V se sice v ČR prodává hodně málo, na druhou stranu nevadí, alespoň nebude na každém rohu Velmi šťastný

Teď vážně. Design pro někoho (obvzlášť záď) nemusí být to "pravé ořechové", a to neberu v potaz hlučnost a průměrnost motoru (naštěstí ne ve spotřebě paliva, kde se mi teď podařil výsledek 5.44 l/100 km, na jednu nádrž). Pokud to dáš všechno dohromady, lákavé to moc není. To, co vyhovuje mi, nemusí sedět 99% potencionálních kupcům.

Já bych po 29. měsících provozu s HR-V neměnil, auto splňuje veškeré předpoklady a požadavky, které jsem na něj kladl před koupí. Tedy až na tu spotřebu paliva, tu jsem čekal o 0.5 litru vyšší.

Suma sumárum, dokáži si představit faceliftované HR-V v garáži, případně 4G, proč ne. Je to auto velikosti průměrného hatche s dobře navrženým prostorem uvnitř, s nezáludnými jízdními vlastnostmi, nenáročné na údržbu a servis. Tedy až po dodatečném odhlučnění, ochraně podvozku a dutin (které je z výroby mizerné). No a co je důležité, motor po záběhu, v cca 20.000 km, citelně ožil, což taky eliminovalo mou částečnou skepsi.

Mazda CX-3 je malá, titěrná, prostě prcek, ostatně, jak už tu padlo. Svezení s ní se mi zamlouvalo, nebylo marné, ale to je auto až na důchod. Malé, tenké plasty a plechy, dobrý motor i podvozek. Ale pořad to je "jen zvedlá a trochu líp učesaná Mazda 2". Být bezdětný, váhám. S rodinou je ale lepší volba HR-V, bez debat.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 2.9.2018 , 22:04   Citovat  

Tak po dovolené, auto najezdilo 1200km, spotřeba neskutečných 6 litrů, plné auto a nejelo se na spotřebu..(chvilkama 160-170)…..dneska se umýval a čistil vozový park.

Zeptám se už někdo zlepšoval to denní svícení? Ty originál žluté bludičky se mi moc nelíbí....???

IMG_20180902_174312.jpg

IMG_20180902_174312.jpg, 1.56 MB

IMG_20180902_174324.jpg

IMG_20180902_174324.jpg, 1.95 MB
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 3.9.2018 , 7:43   Citovat  

pata: denní svícení řešil Jopeeeno. Mrkni na jeho černé HRV na mojeauto. Myslím, že tam má napsaný i typ, dlouhodobé zkušenosti atd.

Jinak spotřeba na nezajeté auto super. OK Co říkáš na motor a podvozek? Jak bys komfort svezení, sedačky, výhled z vozu porovnal s CXG?
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 3.9.2018 , 8:50   Citovat  

Ušetřím hledání Úsměv

tudy odkaz

Po dvou letech stále svítí, nehřejí se konektory.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 6.9.2018 , 1:27   Citovat  

anunaki napsal:
pata: denní svícení řešil Jopeeeno. Mrkni na jeho černé HRV na mojeauto. Myslím, že tam má napsaný i typ, dlouhodobé zkušenosti atd.

Jinak spotřeba na nezajeté auto super. OK Co říkáš na motor a podvozek? Jak bys komfort svezení, sedačky, výhled z vozu porovnal s CXG?

No, jak to napsat a porovnat, obě auta jsou jiná a každé plní má očekávání. Civica jsem si koupil sobě, protože je to má srdcová záležitost. Jak jsem v Ženevě uviděl prototyp, počkal jsem si. Když jsem viděl později nabídku motorů a výbav, dlouho jsem se rozmýšlel a řešil finance, protože to zrovna není levné auto a já chtěl optimální výbavu a ten silnější motor. Auto mě doopravdy nadchlo a baví mě sním jezdit. je to prostě sportovní svezení. Bohužel když vezu rodinu, nesdílí mé pocity, které mám za volantem.???( nedivím se). Dá se sním jezdit klidně ale jen chvíli. Pak vás to prostě pohltí a začne vás víc a víc bavit šlapat na krk motoru, který má fakt apetit zběsilosti a podvozek u kterého si myslíte, že jste ve vlaku na kolejích. Hr-V jsem volil jako auto pro manželku a dvě děti. Prostorné, pohodlné , velký vnitřní prostor, podvozek pohlcující nerovnosti,. výhled ven a hlavně ideální světlá výška na české silnice, vyšší podvozek. Hr-v je ideální rodinné auto, když nechci kombi a velké CRV a jiné velké SUV. Auto hned manželce sedlo do ruky, mohlo by být jen více odvážné z pohledu módních trendů. Není to auto za kterým se někdo otočí, jako za Civicem. Z Hr-v číší praktičnost a variabilita interiéru. Tak že pokud nechci egovat a myslím rozumem jedu HR-v. Pokud si chci jízdu více užít a mít emoce ve sportovním modu, jdu se projet Civicem. Hr-v takový delfín. Civic Tazmánský čert. (co teprve Type R). Žádné auto není ideální.... H+

IMG_20180902_174340.jpg

IMG_20180902_174340.jpg, 2.79 MB
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.9.2018 , 13:38   Citovat  

pata: díky za informace, napsal jsi to pěkně OK Ať slouží oba dva. VTEC Je to tam.
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 7.9.2018 , 21:52   Citovat  

Evropská verze stále v nedohlednu, ale v ostatních kontinentech už recenze MY 2019 "frčí" v plném proudu

tudy odkaz
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Honda HR-V
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina