Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Honda Ridgeline 3,5 4x4
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Strana 1 z 1
ma®vays je teď offline  ma®vays
1 háčko
PříspěvekZaslal: 2.7.2018 , 17:51   Citovat  

Ahoj. Víte někdo něco o tomhle pickupu? Myslím první generaci z roku 2006. Na mobile.de je jeden kousek na prodej. Netuším, kolik může benzín v automatu o obsahu 3,5 žrát. Na zahraničních forech jsem se dočetl, že se poměrně často předělává na LPG.
zajímala by mě celková kvalita zpracování a jak si na tom ojetina stojí.
odkaz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 2.7.2018 , 18:14   Citovat  

Rom. ho měl/má.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
rotker je teď offline  rotker
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.7.2018 , 7:15   Citovat  

Hm Ridgeline mi taky leží furt v hlavě...CRV nám začíná být malý to mi hlava nebere
   Návrat  
David.306 je teď offline  David.306
3 háčka
PříspěvekZaslal: 3.7.2018 , 8:07   Citovat  

Hellborn napsal:
Rom. ho měl/má.

A v lpg.Jel jsem v tom a musim rict,ze je to prostorny,pohodlny pick up.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 3.7.2018 , 12:48   Citovat  

No já bych řekl, že to je přímo můj sen. Tohle auto splňuje vše (kromě barvy) co bych si tak od auta představoval. Jenomže, mám strach, že že je to nějaké levné.
   Návrat  
rotker je teď offline  rotker
4 háčka
PříspěvekZaslal: 3.7.2018 , 14:36   Citovat  

ma®vays napsal:
No já bych řekl, že to je přímo můj sen. Tohle auto splňuje vše (kromě barvy) co bych si tak od auta představoval. Jenomže, mám strach, že že je to nějaké levné.

Černá je naopak pecka je to dobrý
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 3.7.2018 , 16:36   Citovat  

A víte někdo o tom autě něco? Kolik žere taková 3,5 v automatu, kdybych jezdil na pohodu, aby si mě stihl v okrese každý všimnout Úsměv
   Návrat  
SaKaL je teď offline  SaKaL
Moderátor
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 3.7.2018 , 16:54   Citovat  

Hele, ma®vays, bez urážky... Ty by sis měl spíš založit téma: "O kterém autě od Hondy jsem ještě neuvažoval?". Úsměv
Myslíš, že Ti bude Ridge 3,5 V6 žrát míň než to CR-V, které máte teď? Neřikám, že to za určitých okolností není možné, ale za normálního provozu... papa
Ale jako esli chceš auto, které na silnicích potkáš tak 1x za rok, tak ano, tohle je přesně to pravé!
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 3.7.2018 , 17:59   Citovat  

přeháníš Úsměv Jsou zde na foru lidi, kteří mají v garáží víc hond, než o kterých jsem já uvažoval. Tohle je asi to nejlákavější. je mi jasné, že to bude žrát hodně. Ale troufnu si tvrdit, že to nebud CR-V * 1,5 . . . navíc, do města se nedostanu a na dálnici krom vyjímek asi taky ne. Takže jen okrsky. Navíc mám malý statek a korba se hodí. sem tam převezu pár pytlů obilí, sem tam kozu ke kozlovi, nebo husy na trh, či králíky na výstavu Úsměv

tohle auto v odkaze je už dost zničené na to, aby mi bylo líto ho takto používat. kdybych vyhrál ve sportce mega a koupil si nové, tak bych vtom ani psa nevozil, natož náklad na korbě HaHaaa
   Návrat  
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
PříspěvekZaslal: 3.7.2018 , 19:13   Citovat  

Neprehani...moc dobre si pamatuju na zacatku ty diskuze o reprezentativnim aute na podnikani, "projel" si uz snad vsechny modely krome civica Úsměv. A ted jsem tady cetl, ze to je Tvuj sen, tak jsem se od srdce zasmal.

Najdi si to vlakno o Ridgeline, co tady je. Ma ho minimalne Rom., Nekmar(ten ma asi novejsi) a jeste jeden kluk v tom vlakne. Napis jim, nebo si k nim zajed a vyzkousej/pokecej a neplacej tady prazdnou slamu přátele
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 3.7.2018 , 20:46   Citovat  

nekmar má rozhodně tu poslední generaci (2017)... Mrk tudy Beat & Ridge
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 3.7.2018 , 23:14   Citovat  

Stepa napsal:
Neprehani...moc dobre si pamatuju na zacatku ty diskuze o reprezentativnim aute na podnikani, "projel" si uz snad vsechny modely krome civica Úsměv. A ted jsem tady cetl, ze to je Tvuj sen, tak jsem se od srdce zasmal.

Najdi si to vlakno o Ridgeline, co tady je. Ma ho minimalne Rom., Nekmar(ten ma asi novejsi) a jeste jeden kluk v tom vlakne. Napis jim, nebo si k nim zajed a vyzkousej/pokecej a neplacej tady prazdnou slamu přátele

Tak zaprvé, sláma se neplácá, ale mlátí.
Zadruhé, smát se druhým lidem není hezké Úsměv
Zatřetí, víš prd co je můj sen. Před rokem, když jsem hledal větší auto, tak sem na tohle nenarazil. Věděl jsem jen o nových kusech, které jsou pro mě nedostupné. I přesto jsem u Hondy zůstal, a pořídil si profláknuté CR-V.
Začtvrté, ty vlákna jsem četl. Jeden hledá nové mapy, druhý řeší pojistku a třetí se chce seznámit v Brně. Jediný trochu relevantní příspěvek je od Rom.a který sděluje své špatné zkušenosti (zřejmě) s nákupem svého vozu.

Závěrem tedy děkuji za pokus o poučení, ale raději bych se dozvěděl nějaké informace o kvalitách tohoto vozu, pokud je máš . . . Velmi šťastný
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 4.7.2018 , 7:38  Naposledy upravil SaKaL dne 9.9.2018 , 10:03, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Jsem rád, že to bereš sportovně přátele OK
Každopádně ten "Němec" s 250k na tachometru... já Ti nevim, spíš bych se tomu vyhnul. Nevíš co na tom vozil, co s tím dělal, esli vozil na mlácení slámu Velmi šťastný nebo pytle s cementem. Je to prosté už hodně, na jakékoliv auto... Je tam víc rizik než užitku...
K autu jako takovému bohužel neporadim...
   Návrat  
JardaBar je teď offline  JardaBar
2 háčka
PříspěvekZaslal: 9.9.2018 , 9:52   Citovat  

Odkaz
   Návrat  
RIZ3K9 je teď offline  RIZ3K9
4 háčka
PříspěvekZaslal: 10.9.2018 , 17:02   Citovat  

ma®vays napsal:
A víte někdo o tom autě něco? Kolik žere taková 3,5 v automatu, kdybych jezdil na pohodu, aby si mě stihl v okrese každý všimnout Úsměv

Když to vezmu podle Legenda tak 9,5 až 21 litrů plynu. Těch 21 s velkým karavanem na horských okrskách. Ale zase nevíš, že něco táhneš Velmi šťastný
   Návrat  
nekmar je teď offline  nekmar
1 háčko
PříspěvekZaslal: 21.9.2018 , 11:06   Citovat  

ma®vays napsal:
Ahoj. Víte někdo něco o tomhle pickupu? Myslím první generaci z roku 2006. Na mobile.de je jeden kousek na prodej. Netuším, kolik může benzín v automatu o obsahu 3,5 žrát. Na zahraničních forech jsem se dočetl, že se poměrně často předělává na LPG.
zajímala by mě celková kvalita zpracování a jak si na tom ojetina stojí.
odkaz

Po 20.000 najetých kilometrů v současné generaci na kanadské verzi Touring (odpovídá RTL-E ve Státech - nejvyšší výbava pod Black edition, která na mě už byla až moc black Úsměv ), musím vyjádřit zatím spokojenost. Tím, že má vzadu klasický pružiny a ne listový pera jako naprostá většina pickupů, se na silnici chová jako osobák bez odskakování, jen s komfortem obýváku. Nejlepší tlumení nárazů, co jsem kdy měl. Zpracování interiéru o třídu lepší jak Amarok. Korba je opravdu použitelná, od Amaroku delší o 25 cm, což je na přepravu kol, v zimě 205 cm dlouhých běžek sakra cítit. Zadní sklopné lavice jsou prakticky vyřešeny, stejně jako výklopný úložný prostor pod korbou pro 4 kufry. Pokud Tě zajímá spotřeba tak je mezi 10-12 litry (14 l-15 l tedy město). Např. dálnice točí při 150 km/h krásných 2500 otáček na 6tku a tam je i těch 10 litrů.. je to dobrý. Kdyby Tě cokoliv zajímalo nebo jsi chtěl i osobně vyzkoušet, tak není asi problém... Úsměv
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Honda Ridgeline 3,5 4x4
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina