Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Civic 7g
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 89, 90, 91 
Zaslat odpověď

Strana 91 z 91
devil4 je teď offline  devil4
PříspěvekZaslal: 25.8.2018 , 11:05   Citovat  

tudy odkaz Ja som ešte nad týmto rozmýšlal, síce je to na typeR, ale podľa objednávacích čísel to sedí. A je tam aj ľavé a pravé. Ale nakoniec som nenašiel odvahu experimentovať a kúpil som origo v hodne, uloženie a ložiská stáli asi viac ako tlmiče KYB, ale aspoň všetko unguje ako má Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
UnnamedCZE je teď offline  UnnamedCZE
PříspěvekZaslal: 30.8.2018 , 9:36   Citovat  

Máte někdo tušení, jak se sundává obložení A-sloupku? Potřebuju protáhnout mikrofon na střechu. Díky moc.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.8.2018 , 12:25   Citovat  

"servat" od vrchu dolů Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
ZonixX je teď offline  ZonixX
PříspěvekZaslal: 9.9.2018 , 2:30   Citovat  

- k hornimu ulozeni - nove KYB mi vydrzelo par stovek km, nez se utrhnul stred Úsměv
- na zkousku mam ted nove SNR, narozdil od KYB ma horni a dolni plech spojeny nejen temi 3 srouby, ale i bodovymi svary + je plech prolisovany (narocnejsi na vyrobu) - zaroven, gumena vypln kolem stredu je "smerova" a stred bytelnejsi, pokud skape SNR, nezustane jina moznost nez original Úsměv
   Návrat  
hoffy je teď offline  hoffy
PříspěvekZaslal: 13.9.2018 , 14:14   Citovat  

ZonixX napsal:
- k hornimu ulozeni - nove KYB mi vydrzelo par stovek km, nez se utrhnul stred Úsměv
- na zkousku mam ted nove SNR, narozdil od KYB ma horni a dolni plech spojeny nejen temi 3 srouby, ale i bodovymi svary + je plech prolisovany (narocnejsi na vyrobu) - zaroven, gumena vypln kolem stredu je "smerova" a stred bytelnejsi, pokud skape SNR, nezustane jina moznost nez original Úsměv

obdivujem ta ze si sa to po tolkych skusenostiach rozhodol aj tak vyskusat Se stydím moje sachsy buchali hned od zaciatku + ta guma sa rozpadla hned v priebehu dvoch tyzdnov

mimochodom k mojemu tamtemu problemu po zresetovani ECU chyba vyskocila no po cca 300 - 500 km zmizla a od vtedy som spravil nejakych 600 km bez chyby - tak snad to uz bude v poriadku no trapi ma iny problem... pri nizsich otackach 1500-2000 najma pri rozbiehani a tak z motora ide divny zvuk ako ked mas uvolnenu retaz take chrčanie rincanie neviem to ani opisat ... deje sa to vtedy ked pridavam ... ak pri nastartovani zapnem ihned klimu tak vie piskat remen (prípadne bez klimy ked prudko podradim pred obiehanim)
   Návrat  
Juriss je teď offline  Juriss
PříspěvekZaslal: 14.9.2018 , 8:51   Citovat  

Čaute, mám na 7g 2002 přední ostřikovače světel, ale nepřišel jsem na to v jakém nastavení nebo kdy se spouští. Nemáte s nimi někdo zkušenosti?
   Návrat  
David.306 je teď offline  David.306
3 háčka
PříspěvekZaslal: 14.9.2018 , 9:15   Citovat  

Juriss napsal:
Čaute, mám na 7g 2002 přední ostřikovače světel, ale nepřišel jsem na to v jakém nastavení nebo kdy se spouští. Nemáte s nimi někdo zkušenosti?

Mam pocit,ze jdou jen se zapnutymi svetly s ostrikem predniho okna.
   Návrat  
RIZ3K9 je teď offline  RIZ3K9
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 21.9.2018 , 14:59  Naposledy upravil RIZ3K9 dne 21.9.2018 , 15:00, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Juriss napsal:

Kdyby jsi je chtěl prodat tak je koupím Velmi šťastný pořádnej výtlem pořádnej výtlem pořádnej výtlem

Každopádně měly by se zapnutým klíčkem, rozsvícenými světly a tuším že každý 3-tí umytí čelního skla, ale jistý si nejsem Velmi šťastný

ZonixX napsal:

A dával jsi levý a pravý?
L:KB674.05
P:KB674.04

hoffy napsal:
obdivujem ta ze si sa to po tolkych skusenostiach rozhodol aj tak vyskusat Se stydím moje sachsy buchali hned od zaciatku + ta guma sa rozpadla hned v priebehu dvoch tyzdnov

A utrhly se obě dvě nebo jenom na jedné straně?
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Civic 7g
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 89, 90, 91 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina