Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Civic 7g
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 90, 91, 92  Další 
Zaslat odpověď

Strana 91 z 92
devil4 je teď offline  devil4
PříspěvekZaslal: 25.8.2018 , 11:05   Citovat  

tudy odkaz Ja som ešte nad týmto rozmýšlal, síce je to na typeR, ale podľa objednávacích čísel to sedí. A je tam aj ľavé a pravé. Ale nakoniec som nenašiel odvahu experimentovať a kúpil som origo v hodne, uloženie a ložiská stáli asi viac ako tlmiče KYB, ale aspoň všetko unguje ako má Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
UnnamedCZE je teď offline  UnnamedCZE
PříspěvekZaslal: 30.8.2018 , 9:36   Citovat  

Máte někdo tušení, jak se sundává obložení A-sloupku? Potřebuju protáhnout mikrofon na střechu. Díky moc.
   Návrat  
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.8.2018 , 12:25   Citovat  

"servat" od vrchu dolů Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
ZonixX je teď offline  ZonixX
PříspěvekZaslal: 9.9.2018 , 2:30   Citovat  

- k hornimu ulozeni - nove KYB mi vydrzelo par stovek km, nez se utrhnul stred Úsměv
- na zkousku mam ted nove SNR, narozdil od KYB ma horni a dolni plech spojeny nejen temi 3 srouby, ale i bodovymi svary + je plech prolisovany (narocnejsi na vyrobu) - zaroven, gumena vypln kolem stredu je "smerova" a stred bytelnejsi, pokud skape SNR, nezustane jina moznost nez original Úsměv
   Návrat  
hoffy je teď offline  hoffy
PříspěvekZaslal: 13.9.2018 , 14:14   Citovat  

ZonixX napsal:
- k hornimu ulozeni - nove KYB mi vydrzelo par stovek km, nez se utrhnul stred Úsměv
- na zkousku mam ted nove SNR, narozdil od KYB ma horni a dolni plech spojeny nejen temi 3 srouby, ale i bodovymi svary + je plech prolisovany (narocnejsi na vyrobu) - zaroven, gumena vypln kolem stredu je "smerova" a stred bytelnejsi, pokud skape SNR, nezustane jina moznost nez original Úsměv

obdivujem ta ze si sa to po tolkych skusenostiach rozhodol aj tak vyskusat Se stydím moje sachsy buchali hned od zaciatku + ta guma sa rozpadla hned v priebehu dvoch tyzdnov

mimochodom k mojemu tamtemu problemu po zresetovani ECU chyba vyskocila no po cca 300 - 500 km zmizla a od vtedy som spravil nejakych 600 km bez chyby - tak snad to uz bude v poriadku no trapi ma iny problem... pri nizsich otackach 1500-2000 najma pri rozbiehani a tak z motora ide divny zvuk ako ked mas uvolnenu retaz take chrčanie rincanie neviem to ani opisat ... deje sa to vtedy ked pridavam ... ak pri nastartovani zapnem ihned klimu tak vie piskat remen (prípadne bez klimy ked prudko podradim pred obiehanim)
   Návrat  
Juriss je teď offline  Juriss
PříspěvekZaslal: 14.9.2018 , 8:51   Citovat  

Čaute, mám na 7g 2002 přední ostřikovače světel, ale nepřišel jsem na to v jakém nastavení nebo kdy se spouští. Nemáte s nimi někdo zkušenosti?
   Návrat  
David.306 je teď online  David.306
3 háčka
PříspěvekZaslal: 14.9.2018 , 9:15   Citovat  

Juriss napsal:
Čaute, mám na 7g 2002 přední ostřikovače světel, ale nepřišel jsem na to v jakém nastavení nebo kdy se spouští. Nemáte s nimi někdo zkušenosti?

Mam pocit,ze jdou jen se zapnutymi svetly s ostrikem predniho okna.
   Návrat  
RIZ3K9 je teď offline  RIZ3K9
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 21.9.2018 , 14:59  Naposledy upravil RIZ3K9 dne 21.9.2018 , 15:00, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Juriss napsal:

Kdyby jsi je chtěl prodat tak je koupím Velmi šťastný pořádnej výtlem pořádnej výtlem pořádnej výtlem

Každopádně měly by se zapnutým klíčkem, rozsvícenými světly a tuším že každý 3-tí umytí čelního skla, ale jistý si nejsem Velmi šťastný

ZonixX napsal:

A dával jsi levý a pravý?
L:KB674.05
P:KB674.04

hoffy napsal:
obdivujem ta ze si sa to po tolkych skusenostiach rozhodol aj tak vyskusat Se stydím moje sachsy buchali hned od zaciatku + ta guma sa rozpadla hned v priebehu dvoch tyzdnov

A utrhly se obě dvě nebo jenom na jedné straně?
   Návrat  
Sc0rpio je teď offline  Sc0rpio
PříspěvekZaslal: 27.9.2018 , 15:41   Citovat  

Ahoj, chci se zeptat, jak se mění žárovka ve 3 brzdném světle Se stydím

Normálně na sílu vytáhnout plast včetně světla? Nebo je tam nějaký fígl? Drží to fest...
   Návrat  
hoffy je teď offline  hoffy
PříspěvekZaslal: 27.9.2018 , 19:52   Citovat  

RIZ3K9 napsal:
A utrhly se obě dvě nebo jenom na jedné straně?

guma popraskala na oboch stranach a buchali obe strany no hlavne spolujazdcova... tak som stratil nervy a siel rovno do hondy nech to spravia Velmi šťastný
   Návrat  
popokatepeteu je teď offline  popokatepeteu
1 háčko
PříspěvekZaslal: 27.9.2018 , 22:22   Citovat  

Hoj. Jsem tu mezi sedmgeckarema novy a mam par otazek. Mohl by mi prosim nekdo poradit ?

Kde objednat ramecek na radio misto toho oem kazetaku ? Nejlepe cerny (predface a manualni klima) Nasel jsem tenhle tudy odkaz ale nevim jestli to fakt bude sedet to mi hlava nebere

Kde objednat manzetu radici paky. Nejlepe kozenou ? Ta gumova harmonika se mi moc nelibi Se stydím

Dalsi vec jake zarovicky jsou v budikach a v ovladani topeni ? Daji se normalne koupit ?

Da se sehnat nejak rozumne stredovy tunel do 5d ? Nebo je to vzacnost a stoji balik ?

Pak jeste otazka pasuje kapota nebo pr. svetla z 3d na 5d ?

Dik moc za vycerpavajici informace přátele
   Návrat  
Sc0rpio je teď offline  Sc0rpio
PříspěvekZaslal: 28.9.2018 , 13:13   Citovat  

popokatepeteu napsal:
Hoj. Jsem tu mezi sedmgeckarema novy a mam par otazek. Mohl by mi prosim nekdo poradit ?

Kde objednat ramecek na radio misto toho oem kazetaku ? Nejlepe cerny (predface a manualni klima) Nasel jsem tenhle tudy odkaz ale nevim jestli to fakt bude sedet to mi hlava nebere

Kde objednat manzetu radici paky. Nejlepe kozenou ? Ta gumova harmonika se mi moc nelibi Se stydím

Dalsi vec jake zarovicky jsou v budikach a v ovladani topeni ? Daji se normalne koupit ?

Da se sehnat nejak rozumne stredovy tunel do 5d ? Nebo je to vzacnost a stoji balik ?

Ramecek: tudy odkaz

k tomu bylo potreba tohle: tudy odkaz

tunel lze koupit ale instalce je slozitejsi, jsou tam nejake upravy lanovodu rucni brzdy:)
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 29.9.2018 , 14:18   Citovat  

Ramecek a redukce objednam. Diky přátele

Ted jeste kde sehnat manzetu radici paky ?

A ten stredovy tunel...je to nekde popsane ten postup nebo neco abych se aspon podival co me ceka ?

A ty zarovicky do budiku a ovladani topeni nekdo vi jake tam jsou ?

Diky přátele
   Návrat  
John1657 je teď offline  John1657
1 háčko
PříspěvekZaslal: 29.9.2018 , 14:50   Citovat  

popokatepeteu napsal:
Ramecek a redukce objednam. Diky přátele

Ted jeste kde sehnat manzetu radici paky ?

A ten stredovy tunel...je to nekde popsane ten postup nebo neco abych se aspon podival co me ceka ?

A ty zarovicky do budiku a ovladani topeni nekdo vi jake tam jsou ?

Diky přátele

Manžetu tu koženku buď si ji nechat ušít nebo ebay.
A žárovičky do budíků jsou W1.4W jinak je to patice T5, dají se použít i W1.2W jsou to podobné žárovičky jako do parkovaček, ale menší a jdou docela blbě vyndat z patice. Jinak do středu jsou asi taky T5, záleží co máš jestli panel s man. nebo aut. klimou, mám aut. a dával jsem do něj LED, takže jsem si je nakoupil a osadil do původních patic, jsou tam jenom obtočené vývody žárovek do výřezů tý patice, lepší když si to rozebereš a aspoň jednu z každého ovladače vyndal.
   Návrat  
civicblack je teď offline  civicblack
3 háčka
PříspěvekZaslal: 1.10.2018 , 10:13   Citovat  

Sc0rpio napsal:
Ramecek: tudy odkaz

k tomu bylo potreba tohle: tudy odkaz

tunel lze koupit ale instalce je slozitejsi, jsou tam nejake upravy lanovodu rucni brzdy:)
z toho autoprofi mam taky a sedí parádně.hlavně jednání firmy na jedničku a můžu jen doporučit je to dobrý
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 1.10.2018 , 10:15   Citovat  

popokatepeteu napsal:

tunel pokud myslíš od řadicí páky mezi sedačky,určitě jen z 5DV ...z 3DV nepasuje,je jinak tvarovaný Bueee
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 1.10.2018 , 13:39   Citovat  

civicblack napsal:
tunel pokud myslíš od řadicí páky mezi sedačky,určitě jen z 5DV ...z 3DV nepasuje,je jinak tvarovaný Bueee

Jo vim o tom. Proto jsem psal ze do 5D Se stydím
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 1.10.2018 , 19:44   Citovat  

popokatepeteu napsal:
Jo vim o tom. Proto jsem psal ze do 5D Se stydím
tak to máš výhodu ,já to nevěděl a ted mi doma jeden tunel do 3DV leží Velmi šťastný Velmi šťastný
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 1.10.2018 , 19:51   Citovat  

civicblack napsal:
tak to máš výhodu ,já to nevěděl a ted mi doma jeden tunel do 3DV leží Velmi šťastný Velmi šťastný

A co je na nem vubec jineho ? Nejak nechapu co se tam lisi... Jestli muzes posli mi prosimte do SZ fotky toho tunelu. Diky moc přátele
   Návrat  
Dambis je teď offline  Dambis
PříspěvekZaslal: 1.10.2018 , 20:51   Citovat  

Zdarec lidi, mám 7g accorda Type-S sedana a potřebuju sundat plastové prahy skrz ošetření podvozku. Sundat všechny šroubky které to drží a pak je to tam nějak nasunuté nebo nacvaklé? Nevíte někdo Cooo???
Díky
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 1.10.2018 , 21:18  Naposledy upravil civicblack dne 1.10.2018 , 21:23, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Dambis napsal:
Zdarec lidi, mám 7g accorda Type-S sedana a potřebuju sundat plastové prahy skrz ošetření podvozku. Sundat všechny šroubky které to drží a pak je to tam nějak nasunuté nebo nacvaklé? Nevíte někdo Cooo???
Díky
my jsme civicáři Je to tam. Je to tam. Velmi šťastný Velmi šťastný ale nejspíš to bude přichycený takovýma těma udělátkama na těch hajzlíkách je to dobrý možná zkus napsat ve skupině na FB je to dobrý anebo o kousek níž je tu taky téma o A7G je to dobrý je to dobrý
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 1.10.2018 , 21:21   Citovat  

popokatepeteu napsal:
A co je na nem vubec jineho ? Nejak nechapu co se tam lisi... Jestli muzes posli mi prosimte do SZ fotky toho tunelu. Diky moc přátele
no,3dv má asi trošku "hlubší" podlahu,tim pádem je trošku jinak tvarovanej profil toho tunelu Úsměv na první pohled to nepoznáš Ble až když rozebereš plasty kolem popelníku,sundáš plast kolem ruční brzdy,zajedeš to vysát přes půl města,když už to más sundaný a pak to chceš nasadit a zjistíš,že je to vlastně jiný naštvanej naštvanej naštvanej naštvanej pořádnej výtlem pořádnej výtlem
   Návrat  
Stilg je teď offline  Stilg
1 háčko
PříspěvekZaslal: 2.10.2018 , 9:22   Citovat  

civicblack napsal:
no,3dv má asi trošku "hlubší" podlahu,tim pádem je trošku jinak tvarovanej profil toho tunelu Úsměv na první pohled to nepoznáš Ble až když rozebereš plasty kolem popelníku,sundáš plast kolem ruční brzdy,zajedeš to vysát přes půl města,když už to más sundaný a pak to chceš nasadit a zjistíš,že je to vlastně jiný naštvanej naštvanej naštvanej naštvanej pořádnej výtlem pořádnej výtlem

Hahhahah, uplne stejne sem to mel.
Uz sme si myslim ohledne toho psali, ze sme an tom stejne, ale ta scena... uplne flashback.
5D ale podreny tunel na te stribrne casti fest vrypy od cokla puvodniho majitele, tak sme oupil tunel z Type R.... vymontuju starej, vysano ... nove tunel umytej, ostrenej renovatorem plastu ... a ...kurna to tam nejak nesedi.. no jo... dopr...

Takze sem nakoenc z toho TypeR tunelu pouzil deklik s plaketkou (deklik je stejnej) a drzak na napoje, ten taky.a myslim este neco takovyho vnitrniho.
A muj puvodni vytmelil, prebrousil a tu puvodne stribrnou cast prestrikal na matnou cernou (stejne jako dodreny tresovy panel kolem radia...
Ve vysledku to s tou matnou cernou vypada stokrat lip jak lacina stribrna a vypada to OEM.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 5.10.2018 , 11:20   Citovat  

Tak oem radio vymeneno za neorigo na usb atd. Docela jsem si ponadaval Velmi šťastný

Kapotu jsem sehnal z ep3 (mozna prida i nejake kone pořádnej výtlem ) a pasovala na 5dver uplne v klidu. Svetla jsem koupil nove.

Manzetu mam domluvenou taky z ep3 nez tam placat nejakou z burzy...

Stredovy tunel z 5d mi ma prijit v pondeli tak jsem zvedavy jak tam pujde.

Takze diky vsem za rady přátele

Jeste mam jednu otazku. Premyslim nad sedackama z ep3 nebo ze sporta ep2. Predni je jasne ze pujdou ale co zadni ? Zkousel to uz nekdo ? Jestli se daji zamenit zadni sedacky z 3dveroveho do 5dveroveho ? Myslim nejak rozumne. Ne ze flexa a svarecka pořádnej výtlem

Tisicere diky Velmi šťastný přátele
   Návrat  
David.306 je teď online  David.306
3 háčka
PříspěvekZaslal: 5.10.2018 , 13:51   Citovat  

popokatepeteu napsal:
Tak oem radio vymeneno za neorigo na usb atd. Docela jsem si ponadaval Velmi šťastný

Kapotu jsem sehnal z ep3 (mozna prida i nejake kone pořádnej výtlem ) a pasovala na 5dver uplne v klidu. Svetla jsem koupil nove.

Jeste mam jednu otazku. Premyslim nad sedackama z ep3 nebo ze sporta ep2. Predni je jasne ze pujdou ale co zadni ? Zkousel to uz nekdo ? Jestli se daji zamenit zadni sedacky z 3dveroveho do 5dveroveho ? Myslim nejak rozumne. Ne ze flexa a svarecka pořádnej výtlem

Co jsi koupil za svetla?ja kupoval nejakou repliku,myslim ze Tyc a vracel jsem ji,neslo to seridit,protacelo se to.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 5.10.2018 , 14:24   Citovat  

David.306 napsal:
Co jsi koupil za svetla?ja kupoval nejakou repliku,myslim ze Tyc a vracel jsem ji,neslo to seridit,protacelo se to.

Taky mam Tyc ale jakoze v klidu. Hlavne za ty penize... 3400 staly oba
   Návrat  
Stilg je teď offline  Stilg
1 háčko
PříspěvekZaslal: 5.10.2018 , 17:17  Naposledy upravil Stilg dne 10.10.2018 , 1:11, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

popokatepeteu napsal:

Predni jdou, ale sedi o poznani niz (coz je dobre), ale nesedi krytky... predni sou fuk, zadni jsem si urpavil aby fungovaly.

Zadni sedacky jsou jine a nepasuji a nenaroubujes, ma to jiny tvar a tak.

Jinak ze sedi kapota, svetla, predni blatniky, predni naraznik... to se samo sebou vi, po Ackovy sloupek je karosarina vcelku stejna, jine je to pak.
   Návrat  
Jimmy7CZ je teď offline  Jimmy7CZ
PříspěvekZaslal: 9.10.2018 , 19:51   Citovat  

Ahoj, neví někdo, kde seženu mugen křídlo na civic ep2 předface? Popřípadě neprodává někdo? Úsměv Úsměv Díky
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 10.10.2018 , 17:02   Citovat  

Nechce nekdo original latkove koberecky do 5D ? Verze bez stredoveho tunelu. Celkem zachovale. Je na nich vysite honda zlin.
Plus funkcni origo radio na kazety ?
K tomu pridam nekuracky popelnik jak novy.

ZADARMO !!!

IMG_20181010_170841.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
IMG_20181010_170841.jpg, 4.73 MB
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 12.10.2018 , 15:56   Citovat  

popokatepeteu napsal:
Nechce nekdo original latkove koberecky do 5D ? Verze bez stredoveho tunelu. Celkem zachovale. Je na nich vysite honda zlin.
Plus funkcni origo radio na kazety ?
K tomu pridam nekuracky popelnik jak novy.

ZADARMO !!!
já bych je bral Úsměv odkud jsi? Úsměv
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Civic 7g
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 90, 91, 92  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina