Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[3]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 8G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 82, 83, 84  Další 
Zaslat odpověď

Strana 83 z 84
Kmóďa je teď offline  Kmóďa
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 8.10.2018 , 12:59   Citovat  

nobix napsal:
https://www.sauto.cz/osobni/detail/honda/accord/17930417?goFrom=list

Kdo ho poslal do ESA? Chudák auto Tak to valím bulvy

Zajímalo by mě,z čeho usuzuješ,že ho někdo z klubu prodal do ESA,a proč chudák auto?? to mi hlava nebere
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
nobix je teď offline  nobix
PříspěvekZaslal: 8.10.2018 , 13:20   Citovat  

To mělo být pro bystré zde na klubu, zda si toho někdo všiml, případně, zda to není někoho z klubu.
Jestli třeba všechny informace odpovídají? Úsměv Jako třeba tachometr Se stydím
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
needs je teď offline  needs
1 háčko
PříspěvekZaslal: 9.10.2018 , 12:57   Citovat  

To bude čerstvej dovoz.Esa tam měli už mesic na prodej 3 auta s jednou fotkou stříbrneho accorda a jen jine motorizace.Podle mne to tahají všechno cizinu.
   Návrat  
Igor91 je teď offline  Igor91
PříspěvekZaslal: 9.10.2018 , 18:19   Citovat  

Kmóďa napsal:
Myslíš Lukáše Dvořáka,který dělá v Ústecké Hondě a sem chodí pod přezdívkou DworiBak?

Ano
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 9.10.2018 , 18:22   Citovat  

Sobuls napsal:
zdravim panove, mel bych takovy maly dotaz, nechal jsem u sve 2,4 vymenit svicky a vycistit klapku, od te doby mam zvysene otacky na volnobeh, resetoval jsem jednotku odpojenim baterie, ale moc to nepomohlo, potreboval bych vedet, zda je potreba pres diagnostiku spustit nastaveni klapky (zda tam takoveho vubec je), nebo si to samo sedne a chce to jen pockat

Zkus to nechat chvíli jezdit a když se to nezlepší tak na diagnostiku a do hondy nejlépe. Nedávno jsem tenhle problém řešil
   Návrat  
HIGHTOWER je teď offline  HIGHTOWER
2 háčka
PříspěvekZaslal: 9.10.2018 , 19:16   Citovat  

Kmóďa napsal:
Myslíš Lukáše Dvořáka,který dělá v Ústecké Hondě a sem chodí pod přezdívkou DworiBak?

Lukáš už není v Ústí, ale v KV a měl by tam dělat taky v Hondě...
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 9.10.2018 , 19:32   Citovat  

HIGHTOWER napsal:

Ano už se přestěhoval, ale v ústí bude o víkendech
   Návrat  
pezr je teď offline  pezr
PříspěvekZaslal: 10.10.2018 , 17:26   Citovat  

HIGHTOWER napsal:

KV? Jako Karlovy Vary? Snad ne...
   Návrat  
cistecky2 je teď offline  cistecky2
PříspěvekZaslal: 11.10.2018 , 9:17   Citovat  

Neřešil někdo kompletně zreznutí rámu kolem těsnění střešní okna? Nebo jsem ten šťastlivec jenom já? Těsnění se mi tam šíleně kroutí, jde zavírat a otevirat už fakt z těžka... nový díl 29 tisíc, vrakoviště nemají :/ Smutný

jediná reference k tomuto problému je trochu popsaná
ZDE
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 11.10.2018 , 9:35   Citovat  

cistecky2 napsal:
Neřešil někdo kompletně zreznutí rámu kolem těsnění střešní okna? Nebo jsem ten šťastlivec jenom já? Těsnění se mi tam šíleně kroutí, jde zavírat a otevirat už fakt z těžka... nový díl 29 tisíc, vrakoviště nemají :/ Smutný

ZDE

Zde od strany 4 se to začalo řešit
tudy odkaz
   Návrat  
Probos je teď offline  Probos
2 háčka
PříspěvekZaslal: 13.10.2018 , 18:13   Citovat  

cistecky2 napsal:

ZDE

Já měl stejný problém. Rám na odpis. Úplně zrezlý. Na netu jsou postupy jak sundat těsnění, komplet vybrousit rez, znovu nastříkat barvou a nasadit těsnění. Já na takový věic bohužel nemám čas ani prostory. Ale nevypadalo to až tak moc složitě. Nakonec jsem sehnal šíbr z bouračky, úplně bez rzi. Tak doporučuji počkat až se něco naskytne.
   Návrat  
Radek_KA7 je teď offline  Radek_KA7
2 háčka
PříspěvekZaslal: 14.10.2018 , 10:54   Citovat  

bohužel na těch prvních ty šíbry hrozně hnily.... byla na to prodloužená záruka.
   Návrat  
RIZ3K9 je teď offline  RIZ3K9
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 15.10.2018 , 9:49   Citovat  

Radek_KA7 napsal:
bohužel na těch prvních ty šíbry hrozně hnily.... byla na to prodloužená záruka.

Jaký jsou podmínky tý záruky?

Má ho taky chycený + blatníky, prahy u blatníků. Už mi to Hondí reznutí trochu leze krkem, člověk koupí poslední Acco co dělali, abych nemusel řešit vyvářky a je to horší jak stoletý A5g naštvanej ...
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 15.10.2018 , 10:52   Citovat  

RIZ3K9 napsal:

Má ho taky chycený + blatníky, prahy u blatníků. Už mi to Hondí reznutí trochu leze krkem, člověk koupí poslední Acco co dělali, abych nemusel řešit vyvářky a je to horší jak stoletý A5g naštvanej ...

haha, Morfeus by řekl "Vítej, ve skutečném světě." Hele řeším to stejný a jsem z toho dost znechucený.... Podmínyk zaruky jsou bud do 150tkm nebo 6 let ? Možná vlastně 10 let na prorezivění kastle. Ale pokud máš přes 150tkm, tak je ti těch 10 let k ničemu. Já už to zkoušel. Pomalu se začínám smiřovat, že moje další auto H nebude. Koupil jsem acco jako záruku kvality, to autovypadá suprově ale objevilo se užtolik problémů a tolik jsem do toho nasypal, že jak to pustím, koupím asi něco jinýho. Třeba to bude chyba, ale co se dá dělat.
   Návrat  
jakubM je teď offline  jakubM
3 háčka
PříspěvekZaslal: 15.10.2018 , 11:47   Citovat  

Probos napsal:
haha, Morfeus by řekl "Vítej, ve skutečném světě." Hele řeším to stejný a jsem z toho dost znechucený.... Podmínyk zaruky jsou bud do 150tkm nebo 6 let ? Možná vlastně 10 let na prorezivění kastle. Ale pokud máš přes 150tkm, tak je ti těch 10 let k ničemu. Já už to zkoušel. Pomalu se začínám smiřovat, že moje další auto H nebude. Koupil jsem acco jako záruku kvality, to autovypadá suprově ale objevilo se užtolik problémů a tolik jsem do toho nasypal, že jak to pustím, koupím asi něco jinýho. Třeba to bude chyba, ale co se dá dělat.

a když mám rok 11/2008, ale najeto 125tis a dovoz z D, mám nějakou šanci? Velmi šťastný
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 15.10.2018 , 11:52   Citovat  

jakubM napsal:
a když mám rok 11/2008, ale najeto 125tis a dovoz z D, mám nějakou šanci? Velmi šťastný

No, zřejmě ano, poslední měsíc Velmi šťastný Ale když napíšeš do hondy, sdělí ti to určitě Úsměv
   Návrat  
jakubM je teď offline  jakubM
3 háčka
PříspěvekZaslal: 15.10.2018 , 11:54   Citovat  

Probos napsal:
No, zřejmě ano, poslední měsíc Velmi šťastný Ale když napíšeš do hondy, sdělí ti to určitě Úsměv

a servisku řeší/neřeší? Velmi šťastný
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 15.10.2018 , 12:10   Citovat  

jakubM napsal:
a servisku řeší/neřeší? Velmi šťastný
To si bohužel nevzpomínám.
   Návrat  
kalich je teď offline  kalich
1 háčko
PříspěvekZaslal: 15.10.2018 , 16:21   Citovat  

RIZ3K9 napsal:

Jezis to je to tak hrozne s tou korozi? no ze mam v planu si 8g do roka poridit.takze brat urcite s pevnou strechou. sem prave myslel ze u 8G problem s korozi uz nebude,chci si ho koupit protoze nechci zadne problemy kua
   Návrat  
RIZ3K9 je teď offline  RIZ3K9
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 15.10.2018 , 16:39   Citovat  

Hm tak já mám přes 200t km takže mám smůlu, ale zkusím schválně Hondu. Velmi šťastný

No jinak jsem na tom stejně jako Probos, taky si s A8g nejsem nějak jistý. Mám několik Hond + hromada Hond v rodině a u všeho se řeší jen provozní věci, prkotiny a u A8g zatím řeším jednu věc za druhou a pořád je to vibrující (poloosy) skřepčící (repro) hnijící (šíbr + blatníky) olejožroucí jebka = sorry kluci, mám depku pořádnej výtlem

Pro mě to není problém opravit, ale kde na to mám pořád brát čas. Bueee

Když to tak vezmu, tak se všichni bojí pořídit třeba Legenda Ka9 kvůli dílům, obsahu atd. ale ten oproti Accu jezdí zadarmo, je sice výbavou chudší, ale zas to vyvažuje tím motorem, kterýmu nějaká K24 nešahá ani po kotníky (ale jedou stejně = já neujedu tátovi a táta neujede mě Velmi šťastný) ale V6 je prostě příjemnější na jízdu ... Jako upřímně, kdybych nepotřeboval kombíka a bezpečí pro manželku s prckem, tak by šel asi z domu.

Ale neberte to moc vážně, to je jen trochu pláče když v něm nesedím, ale jakmile do něj vlezu tak jsem nadšen Je to tam.
   Návrat  
Radek_KA7 je teď offline  Radek_KA7
2 háčka
PříspěvekZaslal: 16.10.2018 , 7:26   Citovat  

RIZ3K9 napsal:
Hm tak já mám přes 200t km takže mám smůlu, ale zkusím schválně Hondu. Velmi šťastný

No jinak jsem na tom stejně jako Probos, taky si s A8g nejsem nějak jistý. Mám několik Hond + hromada Hond v rodině a u všeho se řeší jen provozní věci, prkotiny a u A8g zatím řeším jednu věc za druhou a pořád je to vibrující (poloosy) skřepčící (repro) hnijící (šíbr + blatníky) olejožroucí jebka = sorry kluci, mám depku pořádnej výtlem

Pro mě to není problém opravit, ale kde na to mám pořád brát čas. Bueee

Když to tak vezmu, tak se všichni bojí pořídit třeba Legenda Ka9 kvůli dílům, obsahu atd. ale ten oproti Accu jezdí zadarmo, je sice výbavou chudší, ale zas to vyvažuje tím motorem, kterýmu nějaká K24 nešahá ani po kotníky (ale jedou stejně = já neujedu tátovi a táta neujede mě Velmi šťastný) ale V6 je prostě příjemnější na jízdu ... Jako upřímně, kdybych nepotřeboval kombíka a bezpečí pro manželku s prckem, tak by šel asi z domu.

Ale neberte to moc vážně, to je jen trochu pláče když v něm nesedím, ale jakmile do něj vlezu tak jsem nadšen Je to tam.

tak to já měl A8G 1,5 roku, najel jsem s ním 50 tisíc km a takové zkušenosti jsem s ním teda neměl Úsměv žádný z těch problémů mě nepotkal.
Ale jinak souhlas s tím Legendem Úsměv měl jsem 7 let KA7 a musím říct že na něj vzpomínám furt v dobrým, absolutní držák. Prakticky jsem jen tankoval když to srovnám s ostatníma autama Velmi šťastný a ten motor to je úplně jinák liga kouř
   Návrat  
hondamens je teď offline  hondamens
2 háčka
PříspěvekZaslal: 16.10.2018 , 10:42   Citovat  

Zdar Honda , tak včera jsem úspěšně vytáhl odkazem zminovaného A8G 2.4 VTEC z auto ESA. Po shlédnutí a projetí jsem si udělal v hlavě jasno, že pojedem spolu domu a postarám se o něj Úsměv.Zatím to vypada že auto bude potřebovat stabil. tyčky, změnit ty krásně 19tky kola a klasická udržba po koupi ( olej, filtry atd ). Přesto bych potřeboval vyřešit pár drobností které to auto přeci jen má a zjistit nějaké info.Prosím vás tedy o radu ohledně:
Svítí mi kontrolka viz. foto (zvládnu to odstranit sám nebo servis nutný?)
Včera se rosvítila za jízdy do kopce kontrolka oleje (oranžová v menu )asi málo oleje co?
Jaký olej použít?
Kdy se dělají rozvody?
Menu- lze dát dodatečně češtinu?
Mám jen DE brožuru s manuálem a potřeboval bych propojit přes Bluetooth mobil s autem, tak jestli nějaká rada či odkaz?
Má samosvor?
Čemu nejvíce věnovat pozornost?.
Moc děkuji a jsem rád, že jsem zase Honda Až budu mít čas tak přidám pár pěkných foto, toto jsou rychlovky Se stydím

IMG_20181016_095508[1].jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
IMG_20181016_095508[1].jpg, 2.5 MB

IMG_20181016_095429[1].jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
IMG_20181016_095429[1].jpg, 4.26 MB
   Návrat  
skyline je teď offline  skyline
3 háčka
PříspěvekZaslal: 16.10.2018 , 11:22   Citovat  

hondamens:
- Znamená že auto mělo být před 101 dny na servise, typ servisu zjistíš přepínáním info tlačítka, obsah servisu po telefonu v Hondě (tj. co které písmeno znamená a co to bude asi stát), vynulování nevím (já vždy v Hondě, takže samo-domo jsem neřešil)
Včera se rosvítila za jízdy do kopce kontrolka oleje (oranžová v menu )asi málo oleje co?
- Asi jo. Snad umíš použít měrku, ne?
Jaký olej použít?
- Záleží, co tam bylo. Zavolal bych do posledního servius dle VIN a tam se zeptal. Lepší nespekulovat.
Kdy se dělají rozvody?
- Jsou řetězem, s trochu nadsázky nikdy. Obecně kolem 200k km, RIZ3K9 bude vědět.
- Nemyslím, v CZ autech byla angličtina
Mám jen DE brožuru s manuálem a potřeboval bych propojit přes Bluetooth mobil s autem, tak jestli nějaká rada či odkaz?
- Přepni menu do EN (to si myslím by mělo jít) a pak jeď dle kroků na videu na yt (stačí hledat). Nebo ti může někdo ofotit český manuál, kde je popis pro anglické příkazy (česky systém neumí).
Má samosvor?
Čemu nejvíce věnovat pozornost?
- Zajel bych do Hondy na tu přetáhnutou garančku a nechal si auto zkontrolovat. Jak by to někdo mohl takhle plácnout od stolu?
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 16.10.2018 , 12:43  Naposledy upravil hondamens dne 16.10.2018 , 12:51, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Díky Skyline, takto mi to stačí. Jinak chyba B/25
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 16.10.2018 , 12:49   Citovat  

Už jsem nějakou chvilku sledoval na netu protože vypadal moc hezky.Olej si zvykni kontrolovat.Doporučuji dolít na max a vynulovat km,najet 1000 km a zjistíš jak na tom jsi se spotřebou.Jsou to prostě žrouti oleje a naopak to bude stále horší.Ale zase ten olej není takova palba když ti to žere i 500ml na 1000km Úsměv výrobce snad uvádí 500-750 ml na 1000km jako normal,to my myslím řekli na hondě Velmi šťastný
Ja dávam to co první majitel předemnou castrol 5w30 stop start.
Jinak si nemohu pomoci ale ta 2.4 se mi zdá slabá.Chtěl bych se zkusit projet ve 2.0 Úsměv
   Návrat  
skyline je teď offline  skyline
3 háčka
PříspěvekZaslal: 16.10.2018 , 14:30   Citovat  

hondamens: jo, teď vidím - samosvor nemá.

needs: jako že když je 2.4 slabá, tak o 45 koní slabší 2.0 bude lepší...? Pokud jde o spotřebu oleje, tak mě to na 10k km sežralo cca litr. Takže se spotřebou 500 ml na 1000 km bych to za normal nepovažoval, i když to má automobilka v manuálu (primárně proto, aby z tohoto důvodu nebylo možné auto reklamovat). Auto jsem měl od 42k km do 130k km.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 16.10.2018 , 14:42   Citovat  

skyline napsal:
hondamens: jo, teď vidím - samosvor nemá.

needs: jako že když je 2.4 slabá, tak o 45 koní slabší 2.0 bude lepší...? Pokud jde o spotřebu oleje, tak mě to na 10k km sežralo cca litr. Takže se spotřebou 500 ml na 1000 km bych to za normal nepovažoval, i když to má automobilka v manuálu (primárně proto, aby z tohoto důvodu nebylo možné auto reklamovat). Auto jsem měl od 42k km do 130k km.

Myslel jsem to ironicky právě.2.0 v kombíku musí být línej ale neměl jsem možnost vyzkoušet.To jak auto sedí na silnici to vynahradí alespoň.
A normal ta spotřeba u A8g bohužel je.A to hlavně s najezdem 150 a více.50 tisíc km najeto tu už asi určitě nikdo nemá,tam spotřeba oleje urcitě jestě nebyla.Pokud mu žere méně jak 250 ml na 1000 tak je stastný člověk.
   Návrat  
jirkasnoopy je teď offline  jirkasnoopy
PříspěvekZaslal: 17.10.2018 , 15:06   Citovat  

Jen doplním, že manuál je tady ke stažení v češtině a servisní info jde vymazat. Měnil jsem si třeba sám olej a rovnou si vymazal interval výměny, nemusí se kvůli tomu do servisu.

hondamens napsal:
Zdar Honda , tak včera jsem úspěšně vytáhl odkazem zminovaného A8G 2.4 VTEC z auto ESA. Po shlédnutí a projetí jsem si udělal v hlavě jasno, že pojedem spolu domu a postarám se o něj Úsměv.Zatím to vypada že auto bude potřebovat stabil. tyčky, změnit ty krásně 19tky kola a klasická udržba po koupi ( olej, filtry atd ). Přesto bych potřeboval vyřešit pár drobností které to auto přeci jen má a zjistit nějaké info.Prosím vás tedy o radu ohledně:
Jaký olej použít?
Kdy se dělají rozvody?
Má samosvor?
Čemu nejvíce věnovat pozornost?.
Moc děkuji a jsem rád, že jsem zase Honda Až budu mít čas tak přidám pár pěkných foto, toto jsou rychlovky Se stydím
   Návrat  
Peter_spx je teď offline  Peter_spx
PříspěvekZaslal: 17.10.2018 , 16:25   Citovat  

needs napsal:
Myslel jsem to ironicky právě.2.0 v kombíku musí být línej ale neměl jsem možnost vyzkoušet.To jak auto sedí na silnici to vynahradí alespoň.
A normal ta spotřeba u A8g bohužel je.A to hlavně s najezdem 150 a více.50 tisíc km najeto tu už asi určitě nikdo nemá,tam spotřeba oleje urcitě jestě nebyla.Pokud mu žere méně jak 250 ml na 1000 tak je stastný člověk.

Mne to teda zere urcite menej. Najazd mam cca 90tis,zere tak okolo 1l na 10tis. Urcite na tom ma podiel styl jazdenia.
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 17.10.2018 , 21:36   Citovat  

Existuje nějaká tabulka kde jsou vypsané ty kódy z Menu? Kde třeba zjistim co je kod B/25?
Když jsem měl ještě civica 5g vti, tak se vyblikávala ecu a zjistilo se dle tabulky jaký je problém.
Dále jsem se chtěl zeptat jaký olej do převodovky 6ti kvalt manuál?
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 8G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 82, 83, 84  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina