Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 7G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 428, 429, 430  Další 
Zaslat odpověď

Strana 429 z 430
OTWU85 je teď offline  OTWU85
1 háčko
PříspěvekZaslal: 27.11.2018 , 14:54   Citovat  

Ahoj, pomalu mě čeká výměna spojky na A7G 2.4 benzin. Chtěl jsem se zeptat, jestli a jaké máte zkušenosti s těmito spojkovými sadami, případně jaké jiné by jste doporučili. Ta cena je oproti originálu opravdu zásadní. Nevíte jaký je rozdíl i v kvalitě?

Aisin KH-067 odkaz
Aisin KH-063 odkaz

Díky moc Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Wikky je teď offline  Wikky
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 27.11.2018 , 15:55   Citovat  

OTWU85 napsal:
Ahoj, pomalu mě čeká výměna spojky na A7G 2.4 benzin. Chtěl jsem se zeptat, jestli a jaké máte zkušenosti s těmito spojkovými sadami, případně jaké jiné by jste doporučili. Ta cena je oproti originálu opravdu zásadní. Nevíte jaký je rozdíl i v kvalitě?

Aisin KH-067 odkaz
Aisin KH-063 odkaz

Díky moc Úsměv

Kupoval jsem 063 a vypadá jako origo když je na ní vyraženo Honda Velmi šťastný a na granexu je za cca 3400kč
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
gratzi je teď offline  gratzi
PříspěvekZaslal: 28.11.2018 , 9:20   Citovat  

Ahoj lidi,
nedávno jsem se stal hrdým majitelem Accorda Tourer, 2.0 i-VTEC... chci se zeptat, jakožto naprostý laik... nškde jsem viděl, že prý Accordy 7G mají všechny rozvod řetězem, co je na tom pravdy? Já ať koukám, jak koukám, vidím tam řemen... Úsměv
   Návrat  
markos je teď offline  markos
3 háčka
PříspěvekZaslal: 28.11.2018 , 9:33   Citovat  

gratzi napsal:
Ahoj lidi,
nedávno jsem se stal hrdým majitelem Accorda Tourer, 2.0 i-VTEC... chci se zeptat, jakožto naprostý laik... nškde jsem viděl, že prý Accordy 7G mají všechny rozvod řetězem, co je na tom pravdy? Já ať koukám, jak koukám, vidím tam řemen... Úsměv

Tak sa evidentne pozeráš na pohon alternátora,serva a podobne. V tom prípade zavri kapotu a nechaj to tak Velmi šťastný
   Návrat  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
PříspěvekZaslal: 28.11.2018 , 10:14   Citovat  

gratzi napsal:
Ahoj lidi,

Všechny ne, ale motoru jo.

Markos: HaHaaa je to dobrý je to dobrý
   Návrat  
DOHCVTEC je teď offline  DOHCVTEC
4 háčka
PříspěvekZaslal: 28.11.2018 , 10:20  Naposledy upravil DOHCVTEC dne 28.11.2018 , 12:55, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

gratzi napsal:
Ahoj lidi,

retez musi byt kritej kvuly mazani ,to neni zigulak Velmi šťastný Retez by mel prinejmensim vydrzet 250000-300000km jestli to tam mlati zajed do honda servisu at zkontroluji vuly a stav vodici listy ,jinak remeny se take meni kazdy kilo a neni dobre to podcenovat ,takze nech si to zkontrolovat a mas klid
a kdyz uz to tam pojedes dat ,tak nech jsi nastavit ventily a vymenit olej ,brzdovku , po kazdych cca 120000km prevodovou kapalinu a kapalinu chladice ,promazat pistky na brzdach ,zkontrolovat spodni cepy a cepy rizeni, vymenit vsechny filtry vcetni toho v kabine ,tesnost klimy ,hodne lidi to podcenuje ,ale tohle delam po kazde koupy auta o kterym nevim dokupy nic co kdo kdy delal ,pak mas jistotu ,ze jezdis v bezpecnym aute ktery jeste neco vydrzi .. a samozrejme jsi priprav nato naky prasule ,za par stovek to nebude ,jestli nato nemas nech jsi to delat postupne ,ale nech si to udelat at pak neprodavas vrak a nenadavas jaka je honda shit jako jsem nedavno cetl na FB Velmi šťastný
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 28.11.2018 , 11:28   Citovat  

Dík, já věděl, že ze sebe udělám trotla... Velmi šťastný Ale líná huba, holý neštěstí... Jinak Hondu jsem kupoval proto, že vím, že je spolehlivá... Jako většina aut, když se o ně staráš... Ale holt jsem přesedlal z okty, kde je všechno trochu jinak... Úsměv
   Návrat  
Kmóďa je teď offline  Kmóďa
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 28.11.2018 , 11:46   Citovat  

DOHCVTEC napsal:
retez musi byt kritej kvuly mazani ,to neni zigulak Velmi šťastný Retez by mel prinejmensim vydrzet 250000-300000km jestli to tam mlati zajed do honda servisu at zkontroluji vuly a stav vodici listy ,jinak remeny se take meni kazdy kilo a neni dobre to podcenovat ,takze nech jsi to zkontrolovat a mas klid
a kdyz uz to tam pojedes dat ,tak nech jsi nastavit ventily a vymenit olej ,brzdovku , po kazdych cca 120000km prevodovou kapalinu a kapalinu chladice ,promazat pistky na brzdach ,zkontrolovat spodni cepy a cepy rizeni, vymenit vsechny filtry vcetni toho v kabine ,tesnost klimy ,hodne lidi to podcenuje ,ale tohle delam po kazde koupy auta o kterym nevim dokupy nic co kdo kdy delal ,pak mas jistotu ,ze jezdis v bezpecnym aute ktery jeste neco vydrzi .. a samozrejme jsi priprav nato naky prasule ,za par stovek to nebude ,jestli nato nemas nech jsi to delat postupne ,ale nech jsi to udelat at pak neprodavas vrak a nenadavas jaka je honda shit jako jsem nedavno cetl na FB Velmi šťastný

Už začínám být docela alergický na to tvé "JSI" místo "SI" Velmi šťastný
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 28.11.2018 , 12:57   Citovat  

Kmóďa napsal:
Už začínám být docela alergický na to tvé "JSI" místo "SI" Velmi šťastný

a ja,ze sis uz zvykl Velmi šťastný
   Návrat  
tommy6g je teď offline  tommy6g
PříspěvekZaslal: 28.11.2018 , 19:59   Citovat  

Mate někdo zkušenosti s podlozkami pod kola? Jde mi hlavně o zadní kola, která jsou velice utopena a auto by vypadalo s podlozkami o hodně lépe hlavně ze zadu.. Koukal jsem, že nabízí HR za nějaké 3 000,-, mám zkušenosti s klasickými šrouby, které se mění za delší. Tady si to neumím nějak představit se štety. Předem děkuji.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 28.11.2018 , 20:24   Citovat  

tommy6g napsal:
Mate někdo zkušenosti s podlozkami pod kola? Jde mi hlavně o zadní kola, která jsou velice utopena a auto by vypadalo s podlozkami o hodně lépe hlavně ze zadu.. Koukal jsem, že nabízí HR za nějaké 3 000,-, mám zkušenosti s klasickými šrouby, které se mění za delší. Tady si to neumím nějak představit se štety. Předem děkuji.

dle me zkusenosti to zato nestoji jedine ,ze mas jedinecny kola a nechces se jich zbavit pac jedine ty autu sedi , jestli ne prodat kola a koupit naky z mensim ET ktery autu sedi , to ze je poredek sirsi ma svuj smysl a vyznam a nemeil bych to ,delsi stefty je jen spousta prace a spousta komplikaci z matkama ,vpodlozky z vlastnimy stefty jsou zase drahy ale lepsi nez vymena steftu ,nejsnazsi a nejlevnejsi spusob bude vzdy vymena kol z jinym rozmerem ..
   Návrat  
tommy6g je teď offline  tommy6g
PříspěvekZaslal: 28.11.2018 , 20:27   Citovat  

Podlozky od HR jsou i se štefty. Kol se moc zbavovat nechci jsou to originál 17” v tmavě grafitove barvě pro verzi 30 TH jahre edition. Pokud koupím dejme tomu 18 opět origo tak se s ET nikam neposunu.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 28.11.2018 , 23:17   Citovat  

tommy6g napsal:
Podlozky od HR jsou i se štefty. Kol se moc zbavovat nechci jsou to originál 17” v tmavě grafitove barvě pro verzi 30 TH jahre edition. Pokud koupím dejme tomu 18 opět origo tak se s ET nikam neposunu.

tak si je kup kdyz ti to zato stoji , bacha na velikost stredu, akorat bych je nedaval jen do zadu kdyz uz ,
ale na vsechny kola ..
   Návrat  
mad_zed je teď offline  mad_zed
2 háčka
PříspěvekZaslal: 29.11.2018 , 14:28   Citovat  

tommy6g napsal:
Mate někdo zkušenosti s podlozkami pod kola? Jde mi hlavně o zadní kola, která jsou velice utopena a auto by vypadalo s podlozkami o hodně lépe hlavně ze zadu..

No to je vyborny napad.Udelas to jeste vic nedotacive.Kdyz uz,tak dej vsude,nejlepe dopredu i o neco sirsi.
Honda neni hitlervagen a podobny zbastl,kdy se za rok vypusti 2modely,apod.,takze kdyz to tak je ma to svuj duvod.Osobne bych nedaval zadne.Maji to tak vyzkousene.A kdyz,tak radsi kola s nizsim et,ale lehci.Podlozkama pridavas vahu,tam kde je ji nejmin potreba.Navic OEM honda kola jsou pekne tezke.
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 3.12.2018 , 8:20   Citovat  

Chalani troška mi začína kvitnúť zadný lem na blatníku zo spodnej strany. Je nutné to dať celé vyvariť + lakovanie celého blatníka?
Alebo je aj nejaké iné riešenie?

Dík
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 3.12.2018 , 9:28   Citovat  

Zdary,
chci se zeptat, jestli jste se někdo setkal s tím, že byly mokré bezp.pásy? V celém autě sucho, ale oba pásy jsou mokré... Je možný, že by teklo do sloupků, nebo jen kondenzuje vlhkost? Přece jen trochu mrzlo, teď se dost oteplilo... ale taky prší, tak nevím... řešil někdo něco podobného?
   Návrat  
edy je teď offline  edy
1 háčko
PříspěvekZaslal: 3.12.2018 , 14:46   Citovat  

gratzi napsal:
Zdary,
chci se zeptat, jestli jste se někdo setkal s tím, že byly mokré bezp.pásy? V celém autě sucho, ale oba pásy jsou mokré... Je možný, že by teklo do sloupků, nebo jen kondenzuje vlhkost? Přece jen trochu mrzlo, teď se dost oteplilo... ale taky prší, tak nevím... řešil někdo něco podobného?

Možná kondenzuje,ale nevyloučil bych i zatékání,to by jsi ovšem viděl na stropnici.
Mě takhle pod lištou na střeše popraskal tmel a zatékalo do kufru,za kontrolu nic nedáš ...
   Návrat  
Kendik je teď offline  Kendik
4 háčka
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 3.12.2018 , 17:46   Citovat  

markos napsal:
Chalani troška mi začína kvitnúť zadný lem na blatníku zo spodnej strany. Je nutné to dať celé vyvariť + lakovanie celého blatníka?

Dík
Pridavam se k dotazu. Nekde jsem cetl, ze snad pasuji z tranzita. Vic ale nevim. Takze asi jedina moznost je sehnat dobreho klempire, ktery ho vyrobi.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 3.12.2018 , 19:20   Citovat  

edy napsal:
Možná kondenzuje,ale nevyloučil bych i zatékání,to by jsi ovšem viděl na stropnici.
Mě takhle pod lištou na střeše popraskal tmel a zatékalo do kufru,za kontrolu nic nedáš ...

Zkontrolovat to zkusím, jen mě nenapadá jak... leda sundat hagusy, ale nevím jak...
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 4.12.2018 , 0:18   Citovat  

markos napsal:

Dík

na SK to dela naka firma na miru z hrubyho plechu primo pro A7G ,jinak naky jen lakovani nema moc smysl ,sam jsem to nechal lakovat trikrat a furt to vyleze ,jedine ,ze si machr na tuhle zalezitost a udelas jsi to sam ,jinak ti to kazdej odflakne a
po roce dvou to budes delat zas ..
   Návrat  
Mourl je teď offline  Mourl
2 háčka
PříspěvekZaslal: 4.12.2018 , 10:16   Citovat  

DOHCVTEC napsal:
na SK to dela naka firma na miru z hrubyho plechu primo pro A7G ,jinak naky jen lakovani nema moc smysl ,sam jsem to nechal lakovat trikrat a furt to vyleze ,jedine ,ze si machr na tuhle zalezitost a udelas jsi to sam ,jinak ti to kazdej odflakne a
po roce dvou to budes delat zas ..

Nemáš prosím kontakt na tu firmu? Dík - asi mě to bude v nejbližší době taky čeká :/
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 4.12.2018 , 12:02   Citovat  

gratzi napsal:
Zkontrolovat to zkusím, jen mě nenapadá jak... leda sundat hagusy, ale nevím jak...

Tak nevím, strop je všude suchej, nikde žádný fleky... a pásy jsou pořád mokrý... Smutný
   Návrat  
Kmóďa je teď offline  Kmóďa
4 háčka
PříspěvekZaslal: 4.12.2018 , 12:06   Citovat  

To máte všichni tak rezavé lemy? Tak to koukám!
Docela rád bych viděl na fotce stav,při kterém se rozhodujete o takovém zásahu jako je vyříznutí lemu. Mám taky trochu korozi,ale spíš zespodu lemu a nahoru to neleze...
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 4.12.2018 , 14:37   Citovat  

Ja to mám tiež iba od spodu, ale nechcem to nechávať na náhodu že to proste nepôjde do boku. Vyvárať blatník určite nechcem, ja to určite budem riešiť cesotu stabilizátor korózie + tmel, rád sa s tým pohrám aj 2 dni cez sviatky, ak by to vydržalo 2 roky je to OK
   Návrat  
Crash86 je teď offline  Crash86
PříspěvekZaslal: 4.12.2018 , 21:24   Citovat  

Co jsem měl možnost vidět, tak to obecně není záležitost pouze spodní části lemu (tam kde to je pouhým pohledem vidět), ale také vnitřku blatníku, když už tmel mezi oběma plechy blatníku popraská. Pak jde vlhkost spolu s bordelem právě mezi tyto dva plechy a pěkně do tam začne hnít. Ale tohle jde vidět až po oddělání plastových podběhů.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 5.12.2018 , 0:19   Citovat  

markos napsal:
Ja to mám tiež iba od spodu, ale nechcem to nechávať na náhodu že to proste nepôjde do boku. Vyvárať blatník určite nechcem, ja to určite budem riešiť cesotu stabilizátor korózie + tmel, rád sa s tým pohrám aj 2 dni cez sviatky, ak by to vydržalo 2 roky je to OK

ja to mel taky jen po hranu a furt se to vratilo po jedne zime ,kdyz to vtom plechu je tak to tam je uz furt ..
kdybych to resil zas uz bych se stim nesjal a dal udelat stejne jak to dela dotycnej na SK ,stribrna nestribrna ..

to Mourl : tudy odkaz

33995428_803554536502000_5298570066378358784_n.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
33995428_803554536502000_5298570066378358784_n.jpg, 219.06 kB

34016859_803554779835309_8536105638030213120_n.jpg

34016859_803554779835309_8536105638030213120_n.jpg, 71.35 kB

20117526_1269885863138744_1077652812_n.jpg

20117526_1269885863138744_1077652812_n.jpg, 35.47 kB

IMG_1352.JPG

IMG_1352.JPG, 2.08 MB
   Návrat  
mi5 je teď offline  mi5
PříspěvekZaslal: 5.12.2018 , 11:51   Citovat  

To bych potřeboval takto vyvarit, levá strana hnije hrozně
   Návrat  
Aqwertzz je teď offline  Aqwertzz
4 háčka
PříspěvekZaslal: 6.12.2018 , 0:20   Citovat  

Nevite, kde sehnat modýlek Tourera. Nebo neprodáváte někdo? přátele
   Návrat  
Kendik je teď offline  Kendik
4 háčka
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 6.12.2018 , 6:47   Citovat  

Aqwertzz napsal:
Nevite, kde sehnat modýlek Tourera. Nebo neprodáváte někdo? přátele
Tourer Úsměv
   Návrat  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
PříspěvekZaslal: 6.12.2018 , 7:40   Citovat  

Jinde než na ebay už asi neseženeš, bude vyprodaný... I když paradoxně byl kdysi nejlevnější v Honda Acesoriess a vyzvedával se na salonech. Úsměv
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 7G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 428, 429, 430  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina