Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[0]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vyber Letnich pneu
Fórum: Řízení, podvozek a brzdy
5
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 54, 55, 56, 57  Další 
Zaslat odpověď

Strana 55 z 57
PeteZ je teď offline  PeteZ
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 9.1.2019 , 16:42   Citovat  

Hellborn napsal:
Do oddělení dětských kočárků jsi koukal? Se stydím svatoušek svatoušek

Hergot.....to mě nenapadlo pořádnej výtlem
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  

Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
2bep je teď offline  2bep
4 háčka
Členství: Gold
0
PříspěvekZaslal: 9.1.2019 , 17:04   Citovat  

PeteZ napsal:
No mám ještě 195/50/15 ...

Tak v tomto rozměru budeš mít mnohem lepší výběr i spousta C5/6G jezdí radši na 195/50R15 než na předepsaných nebo dozapsaných 195/55R15.
Ale chápu, že +2cm na profilu jsou lákavé Smutný

4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 9.1.2019 , 17:27   Citovat  

2bep napsal:

Ale chápu, že +2cm na profilu jsou lákavé Smutný

No právě....asi stárnu pořádnej výtlem protože když mě bylo dvacet tak mi přišly nejvíc hustý kola kde byl profil gumy tak 35-40 Velmi šťastný

4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 9.1.2019 , 17:38   Citovat  

Jsem to letmo prohlížel ale protože nejsem znalej problému tak ani nevim jestli by tyhle měly smysl třeba kupovat
tudy odkaz

tudy odkaz

tudy odkaz

tudy odkaz

4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 9.1.2019 , 21:54   Citovat  

to PeteZ: Rozumím Ti moc dobře, za skoro 8 let a 140tkm mám na Ufonovi odjeto 6 let a cca 100tkm (cca 70tkm na letních) na tvrdém podvozku z TypeR. První rok na 18" 225/40R18 Potenza RE050/S001, další 3 roky na semislickách AD08R 225/45R17 Je to tam. no a poslední 2 roky už na pohodlí Goodyear F1 Asymetric 3 225/45R17 Mr. Green

S letníma Yokohamama má dost odjeto Petr Vošický, zkus jeho. Případně Continentalky budou taková latá jistota.

R4YNE8 je teď offline  R4YNE8
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 9.1.2019 , 22:51   Citovat  

PeteZ napsal:
Jsem to letmo prohlížel ale protože nejsem znalej problému tak ani nevim jestli by tyhle měly smysl třeba kupovat
tudy odkaz

tudy odkaz

tudy odkaz

tudy odkaz

Nekupovat Matadory a Savy. Hihi Když už šetřit, tak rozumný kompromis jsou Barumky (Polaris, Bravuris). je to dobrý

Sedan mám dlouhodobě Potenzy RE50 225/45/17 a spokojenost maximální (mám ještě Made in Japan Velmi šťastný). Kamarád má na novém Golfu R taky Potenzy RE50 a je z nich nešťastný. Jenže on má polský Bridgestony (made in Poland). to snad ne

Teď v létě plánuju z preventivních důvodu (po těch letech) měnit nové gumy buď za nové Micheliny Pilot Sport nebo půjdu zase do Potenzy, jenže mě děsí to Polsko a je tutovka, že mi je určitě pošlou. Ještě jsem se díval a četl dobré recenze na Dunlopy SportMaxx RT, tak uvidím.

Sympatická mi je i Yokohama (Japonci forever meetallll) a model Advan Neova, ale přece jenom už je to docela pálka a některé recenze jsou špatné. Ostatní modely nevím, které bych bral.

Continentaly bych nebral už jen z principu tuctovosti a nápisu Germany. Zkrátka v automobilismu je nemám z určitých důvodu rád a na slovo německý jsem háklivý. Jak se říká chvála smrdí a ty Continentalky zase takové zázraky také nebudou.

Spíše slyším v poslední době velkou chválu na Falkeny, tak je možná koupím na Civica v rozměru 195/50/15.

Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 9.1.2019 , 23:25   Citovat  

2bep napsal:
to PeteZ: Rozumím Ti moc dobře, za skoro 8 let a 140tkm mám na Ufonovi odjeto 6 let a cca 100tkm (cca 70tkm na letních) na tvrdém podvozku z TypeR. První rok na 18" 225/40R18 Potenza RE050/S001, další 3 roky na semislickách AD08R 225/45R17 Je to tam. no a poslední 2 roky už na pohodlí Goodyear F1 Asymetric 3 225/45R17 Mr. Green

S letníma Yokohamama má dost odjeto Petr Vošický, zkus jeho. Případně Continentalky budou taková latá jistota.

No tak já Petrovi asi napíšu Velmi šťastný ....myslim že kdysi něco říkal o Matadorech ale už se nepamatuju jestli to byl zrovna on Úsměv
No ono kdybych zůstal u 15" tak bych asi šel do Michelin Pilot Sport ale u těch čtrnáctek jsem úplně jalovej Se stydím

Kmóďa je teď offline  Kmóďa
4 háčka
Členství: Silver
0
PříspěvekZaslal: 9.1.2019 , 23:27   Citovat  

Jsem zvědav,kdo zkusí tyhle Falkeny,vychází v testech pěkně tudy odkaz

1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 9.1.2019 , 23:32   Citovat  

Kmóďa napsal:

Vidíš, dobrej tip. je to dobrý

Cena/poměr nejspíše Úsměv.

DOHCVTEC je teď offline  DOHCVTEC
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 10.1.2019 , 0:17   Citovat  

Kmóďa napsal:

uz je ma minimalne jeden na A8G ..

prody je teď offline  prody
0
PříspěvekZaslal: 10.1.2019 , 0:44   Citovat  

mám je třetí sezonu na 7g kombi 17" a jsou v pohode. není co vytknout. japonská kvalita

markos je teď offline  markos
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 10.1.2019 , 8:05   Citovat  

Vlani som kupoval Conti Premium6, sú vyrábané na Slovensku a nemôžem na ne povedať krivého slova.rozmer 225/45/r17 xl. Držia super a min 30-40 tisíc už dali a dalších min 20 dajú . Podľa popisu kombinujú vlastnosti sport5 s vyššou výdržou

HIGHTOWER je teď offline  HIGHTOWER
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 10.1.2019 , 8:56   Citovat  

Kmóďa napsal:

Ty jsem chtěl na A7G, ale naskytla se mi možnost 1 sezónu jeté Continentálky Premium 6 s 6 mm za poloviční cenu, tak nebylo o čem. Jinak ano, Falken Azenis FK510 jsou hodně dobře hodnocené pneu jak v testech, tak i od uživatelů.

Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
0
PříspěvekZaslal: 10.1.2019 , 9:39   Citovat  

Kmóďa napsal:

Dobrý tip. Asi je dám na UFO u Tourera... Úsměv

RIZ3K9 je teď offline  RIZ3K9
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 10.1.2019 , 10:46   Citovat  

R4YNE8 napsal:
Nekupovat Matadory a Savy. Hihi Když už šetřit, tak rozumný kompromis jsou Barumky (Polaris, Bravuris). je to dobrý

Sedan mám dlouhodobě Potenzy RE50 225/45/17 a spokojenost maximální (mám ještě Made in Japan Velmi šťastný). Kamarád má na novém Golfu R taky Potenzy RE50 a je z nich nešťastný. Jenže on má polský Bridgestony (made in Poland). to snad ne

Teď v létě plánuju z preventivních důvodu (po těch letech) měnit nové gumy buď za nové Micheliny Pilot Sport nebo půjdu zase do Potenzy, jenže mě děsí to Polsko a je tutovka, že mi je určitě pošlou. Ještě jsem se díval a četl dobré recenze na Dunlopy SportMaxx RT, tak uvidím.

Sympatická mi je i Yokohama (Japonci forever meetallll) a model Advan Neova, ale přece jenom už je to docela pálka a některé recenze jsou špatné. Ostatní modely nevím, které bych bral.

Continentaly bych nebral už jen z principu tuctovosti a nápisu Germany. Zkrátka v automobilismu je nemám z určitých důvodu rád a na slovo německý jsem háklivý. Jak se říká chvála smrdí a ty Continentalky zase takové zázraky také nebudou.

Spíše slyším v poslední době velkou chválu na Falkeny, tak je možná koupím na Civica v rozměru 195/50/15.

To je vtip, ne? Když šetřit a mít pneu srovnatelnou s premiovými znackami tak Falken, Kumho či Hankook, ale Barum ? Bravuris na vodě klouže jak sportovní KU36 od Kumha a polaris první sezon OK, ale po jedné sezoně ztvrdne a je po zimní pneu ...

Falkenu, Kumh se nebojte jsou za dobrý peníze, protože potřebují prorazit na evropský trh, ale jinak jsou to premiové pneu s hodně bohatou historií firmy.

Když vidím jak se Michelinu trhají bočnice u aut, který jezdí po normálních silnicí > někde v tomhle foru jsme sem dával fotku tuším, ale nechce si mi hledat, tak bych za to ty peníze nedal.

A co se týče Continentalu, jsou fajn pro lidi kteří je sjedou za dvě sezony, ale třetí, čtvrtou sezonu se to nedá, obul jsem jako nouzovky 3-letý TS850 na Legenda a jsem rád že jsem ten týden ježdění přežil.

U pneu více jak u něčeho jiného platí, že cena neurčuje kvalitu ...

4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 10.1.2019 , 11:00   Citovat  

Falken Azenis FK510 určitě špatné nebudou -> tudy odkaz

Jen na benzínové Ufo by mi trochu chybělo klasické provedení 91, nacházím jen 94 tj. XL, což je určitě ok na ropáka nebo A7G. A co se týče rozměru 225/45R17 a cena cca 2.000,-/ks není z nejhorších.

p.s. Ale pozor, někomu by mohlo vadit, že jde o starou gumu. Jde totiž o modelový rok 2016 jako staré Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 pořádnej výtlem

4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 10.1.2019 , 11:12   Citovat  

RIZ3K9 napsal:
A co se týče Continentalu, jsou fajn pro lidi kteří je sjedou za dvě sezony, ale třetí, čtvrtou sezonu se to nedá, obul jsem jako nouzovky 3-letý TS850 na Legenda a jsem rád že jsem ten týden ježdění přežil.

Nevím jestli je zrovna vhodné sem míchat zimáky. Ale bohužel stejnou zkušenost jsem měl v rozměru 205/55R16 s jak s Michelin Alpin A4 či nyní s Yokohama V905 W.drive. První 2 sezóny OK, třetí ještě relativní taky a čtvrtá už si člověk říká, že na konci sezóny jdou pryč a to mají ještě cca 6mm vzorku. Ubdobné informace jsem slyšel právě i k zimním Continentálkám či Goodyearkám. Prostě jsou zimní gumy na stáří mnohem víc háklivější.
Omlouvám se za offtopic Se stydím

U letních gum různých značek jsem tak velký rozdíl většinou nezaznamenal.

edy je teď offline  edy
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 10.1.2019 , 11:16   Citovat  

jezdím na AT Conti Premium5 a nemůžu si stěžoval, rychleji se sjíždí,ale to je daň za lepší jízdní vlastnosti, osobně mám pneumatiky obecně max.na 3 roky.
Falken schválně testnu až dohobluju v Mostě ty Continental.
Jinak kupuji vždy XL, jezdíte někdo na obyčejných?

4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 10.1.2019 , 11:19  Naposledy upravil DOHCVTEC dne 10.1.2019 , 13:44, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

markos napsal:
Vlani som kupoval Conti Premium6, sú vyrábané na Slovensku a nemôžem na ne povedať krivého slova.rozmer 225/45/r17 xl. Držia super a min 30-40 tisíc už dali a dalších min 20 dajú . Podľa popisu kombinujú vlastnosti sport5 s vyššou výdržou

premium 6 jsou porad TOP no ..tam neni co dodat ,ja zatim lepsi gumu nemel..

Bridgestone RE050 byly dobry,ale byly ,kdyz je srovnam napr s conti 5,6 tak jsou proste dost slaby ..

kumha ,hankook a falkeny jsou OK , ale spis na urovni tech RE050 ,ale ne natolik aby mi staly za tu usporu.. nakych 100eur na sade pro mne neni uspora kdyz ty pneu nedrzi tak dobre a vydrzi mene .. a hlavne tehle rodil je znat v kritickych situacich ,takze radeji se na pneu spolehnu ikdyz neusetrim par tisic nezly dat mene a placat se po kapse a pak se bat jit na limit pac jsem usetril ..

4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 10.1.2019 , 11:22   Citovat  

2bep napsal:
Nevím jestli je zrovna vhodné sem míchat zimáky. Ale bohužel stejnou zkušenost jsem měl v rozměru 205/55R16 s jak s Michelin Alpin A4 či nyní s Yokohama V905 W.drive. První 2 sezóny OK, třetí ještě relativní taky a čtvrtá už si člověk říká, že na konci sezóny jdou pryč a to mají ještě cca 6mm vzorku. Ubdobné informace jsem slyšel právě i k zimním Continentálkám či Goodyearkám. Prostě jsou zimní gumy na stáří mnohem víc háklivější.

jestli to nebude tim ,ze maji vyssi profil a nejsou XL .. a kdyz na takove pneu rezes zatacky tak ten material casem povoli..

4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 10.1.2019 , 11:52   Citovat  

RIZ3K9 napsal:
To je vtip, ne? Když šetřit a mít pneu srovnatelnou s premiovými znackami tak Falken, Kumho či Hankook, ale Barum ? Bravuris na vodě klouže jak sportovní KU36 od Kumha a polaris první sezon OK, ale po jedné sezoně ztvrdne a je po zimní pneu ...

Falkenu, Kumh se nebojte jsou za dobrý peníze, protože potřebují prorazit na evropský trh, ale jinak jsou to premiové pneu s hodně bohatou historií firmy.

Když vidím jak se Michelinu trhají bočnice u aut, který jezdí po normálních silnicí > někde v tomhle foru jsme sem dával fotku tuším, ale nechce si mi hledat, tak bych za to ty peníze nedal.

U pneu více jak u něčeho jiného platí, že cena neurčuje kvalitu ...

Mě teda ty Barum Polaris přišly jako vtip taky kor když jsem chtěl letní gumy Úsměv
Tuším že jsem je měl na bejvalom C4g a byly horší než sjetý letňáky Velmi šťastný
Právě že mi nejde nějak extra o cenu jako o kvalitu gumy i když samozřejmě gumu za baťoh taky nechci na to moje ježdění stačí něco okolo dvojky jsem si říkal.....pitomej je jen ten mnou hledanej rozměr Bueee

RIZ3K9 je teď offline  RIZ3K9
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 10.1.2019 , 11:58   Citovat  

2bep napsal:

Jojo, kašlem už na zimní já jen reagoval na zmínku polarisů Úsměv ještě odpovím a kašlem na zimu Velmi šťastný > háklivější jsou, ale právě tyhle vychvalované značky v testech jsou nejháklivější, třeba Nokian, Kumho jsou o hodně stálejší a po celou dobu mají vlastnosti stálejší Úsměv offtopic

K letním:
Právě že rozdíly letních, nejsou při bežném ježdění až tak markatní, takže člověk nemusí za každou cenu kupovat drahé pneu. Třeba v nějaké 15", 16" to rozdíly až takové nejsou, ale loni jsem vybíral 235/45/18 a tam jsou rozdíly už znát. Ja na bezpečí nešetřím, ale mít či nemýt v kapse 4000,- který ušetřím a dostanu třeba i v tomtom případě lepší pneu... ikdyž pár lidí ohrne nos a koupí modní continental nebo Michelin jen aby vypadal coool Velmi šťastný..

4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 10.1.2019 , 13:00   Citovat  

RIZ3K9 napsal:
Jojo, kašlem už na zimní já jen reagoval na zmínku polarisů Úsměv ještě odpovím a kašlem na zimu Velmi šťastný > háklivější jsou, ale právě tyhle vychvalované značky v testech jsou nejháklivější, třeba Nokian, Kumho jsou o hodně stálejší a po celou dobu mají vlastnosti stálejší Úsměv offtopic

K letním:
Právě že rozdíly letních, nejsou při bežném ježdění až tak markatní, takže člověk nemusí za každou cenu kupovat drahé pneu. Třeba v nějaké 15", 16" to rozdíly až takové nejsou, ale loni jsem vybíral 235/45/18 a tam jsou rozdíly už znát. Ja na bezpečí nešetřím, ale mít či nemýt v kapse 4000,- který ušetřím a dostanu třeba i v tomtom případě lepší pneu... ikdyž pár lidí ohrne nos a koupí modní continental nebo Michelin jen aby vypadal coool Velmi šťastný..

Měl jsem nebo vlastně ještě mám na čtyřkách Hankook Ventus V12 a řekl bych dobrý akorát poslední rok už to nebylo úplně ono....tak třeba se pro tuhle značku nakonec rozhodnu zas

tudy odkaz

1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 10.1.2019 , 18:19   Citovat  

PeteZ napsal:
Mě teda ty Barum Polaris přišly jako vtip taky kor když jsem chtěl letní gumy Úsměv
Tuším že jsem je měl na bejvalom C4g a byly horší než sjetý letňáky Velmi šťastný
Právě že mi nejde nějak extra o cenu jako o kvalitu gumy i když samozřejmě gumu za baťoh taky nechci na to moje ježdění stačí něco okolo dvojky jsem si říkal.....pitomej je jen ten mnou hledanej rozměr Bueee

Nevím, minulý rok jsem jezdil Matadory a krátce Savy a nejednou jsem měl na Civicu pocit, že se v autě zabiju. Plavalo to a na sněhu hrabačky.
Letos jsem měl za výhodnou cenu Barum Polaris ke kolům a zatím o mnoho lepší, jak ty dvě značky dohromady. Mr. Green

Osobně bych dal přednost na zimu nokianům, ale proti barumkám nemohu říct špatného slova. Navíc i v testech vychází jako cena/výkon dobře. Takovej osvědčenej lowcost bych řekl. Postačí.
Na léto koupím něco zvučnějšího jak na Civica, tak Accorda. U něho rozhodně nehodlám šetřit, abych se potom zabil někde v zatáčce. Velmi šťastný

peterrrpn je teď offline  peterrrpn
0
PříspěvekZaslal: 13.1.2019 , 14:21   Citovat  

Chcem sa spýtať aké doporučujete pneu. Hlavne by som chcel aby boli tiché, mäkšie aby sa zvýšil komfort lepšia filtrácia nerovností nakoľko accord má slabé odhlučnenie.
Najazdím cez leto cca 12000km.
Doteraz som mal Dunlop Sport Maxx RT 2 225/45 R17 91Y
Uvažujem o niektorých z týchto:
Falken Azenis FK510 225/45 R17 94Y
Continental PremiumContact 6 225/45 R17 91Y
Pirelli PZero 225/45 R17 94Y
Michelin Pilot Sport 4 225/45 R17 94Y
Goodyear Eagle F1 AS 3 225/45 R17 94Y
Prípadne
Sava Intensa UHP2 225/45 R17 91Y
Fulda SportControl 2 225/45 R17 91Y

krtekm je teď offline  krtekm
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 13.1.2019 , 15:21   Citovat  

Ty Dunlopky ti nepripadaji dostatecne tiche?

4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 13.1.2019 , 15:22   Citovat  

to peterrrpn: Prvně by sis měl ujasnit jestli potřebuješ/chceš standardní provedení (váhový index 91) nebo XL provedení (váhový index 94), viz Tvůj TP.

Pokud Ti jde primárně o komfort a ticho, tak za sebe doporučuju Goodyear Eagle F1 Asymetric 3, resp. pokud vydržíš tak na přelomu zimy a jara by měla přijít nová verze Asymetric 5, viz. příspěvky z tohoto týdne na předchozí stránce.

4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 13.1.2019 , 16:53   Citovat  

peterrrpn napsal:
Chcem sa spýtať aké doporučujete pneu. Hlavne by som chcel aby boli tiché, mäkšie aby sa zvýšil komfort lepšia filtrácia nerovností nakoľko accord má slabé odhlučnenie.
Najazdím cez leto cca 12000km.
Doteraz som mal Dunlop Sport Maxx RT 2 225/45 R17 91Y
Uvažujem o niektorých z týchto:
Falken Azenis FK510 225/45 R17 94Y
Continental PremiumContact 6 225/45 R17 91Y
Pirelli PZero 225/45 R17 94Y
Michelin Pilot Sport 4 225/45 R17 94Y
Goodyear Eagle F1 AS 3 225/45 R17 94Y
Prípadne
Sava Intensa UHP2 225/45 R17 91Y
Fulda SportControl 2 225/45 R17 91Y

no ja mel dunlop blueresponse a byly extremne tichy a vcelku i dobre drzely oproti jinym znackam ,celkove dunlopy jsou jedny z nejtichsich pneu i ve sport provedeni ,jestli chces hlavne komfort vyhni se XL ,runflat provedenim a modelum jako pilot sport cokoliv co je na sportovni svezeni ,ty maj vetsinou silnejsi bocnici a vice prenasi narazy z nerovnosti na silnici .. o pneu se 45% z 225 vyskou se neda moc mluvit o komfortu ,je to spis kompromis ,co se tyce hluku zalezi i na vzorku atd ,
ja mel zimaky GOODRIDE ve 18/225/40 odost tissi jako letni conti 5ky 17/225/45 a pritom dle vyrobce by meli bejt conti tissi o jeden decibel .. vzorek byl stejnej pac byly obe novy ..

peterrrpn je teď offline  peterrrpn
0
PříspěvekZaslal: 13.1.2019 , 21:40   Citovat  

krtekm napsal:
Ty Dunlopky ti nepripadaji dostatecne tiche?

Sú tichšie ako moje zimné 16ky Bridgestone (čo je divné). Pneumatiky ešte majú dezén ale už sú tam vidieť trhliny, a nakoľko si chcem dať zrenovovať disky tak rovno dám nové pneumatiky. A predtým som mal na civicu low end pneu ale na žiadnych letnych ani zimnych som nemal mikro trhliny. No a myslim si ze aj keby mam cinske gumy tak do 50km/h ich nebudem počuť problém nastáva pri vyšších rýchlostiach no to mi asi nepomôžu žiadne to by som mal pánov konštruktérov osloviť, že prečo odflákli to odhlučnenie od kolies, podvozku.
2bep napsal:
to peterrrpn: Prvně by sis měl ujasnit jestli potřebuješ/chceš standardní provedení (váhový index 91) nebo XL provedení (váhový index 94), viz Tvůj TP.

Pokud Ti jde primárně o komfort a ticho, tak za sebe doporučuju Goodyear Eagle F1 Asymetric 3, resp. pokud vydržíš tak na přelomu zimy a jara by měla přijít nová verze Asymetric 5, viz. příspěvky z tohoto týdne na předchozí stránce.

Origo mám mať 91W. Len nie všetci výrobcovia majú tento index. Nevidím dôvod mať vyššiu záťaž auto nepreťažujem a ked idem svižnejšie tak hlavne po dialnici.
A kupovať ich budem do 2 mesiacov takže môžem počkať len ako novinka aby nebola prestrelená cena.
DOHCVTEC napsal:
no ja mel dunlop blueresponse a byly extremne tichy a vcelku i dobre drzely oproti jinym znackam ,celkove dunlopy jsou jedny z nejtichsich pneu i ve sport provedeni ,jestli chces hlavne komfort vyhni se XL ,runflat provedenim a modelum jako pilot sport cokoliv co je na sportovni svezeni ,ty maj vetsinou silnejsi bocnici a vice prenasi narazy z nerovnosti na silnici .. o pneu se 45% z 225 vyskou se neda moc mluvit o komfortu ,je to spis kompromis ,co se tyce hluku zalezi i na vzorku atd ,
ja mel zimaky GOODRIDE ve 18/225/40 odost tissi jako letni conti 5ky 17/225/45 a pritom dle vyrobce by meli bejt conti tissi o jeden decibel .. vzorek byl stejnej pac byly obe novy ..

Neviem ci sa dá veriť tým štítkom jedno ovplyvňuje druhé podľa štítkov by SAVA a tiez Fulda mala mať super pneumatiky a v testoch nieje ani v top 10.

4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 13.1.2019 , 22:23   Citovat  

to peterrrpn: No, že si zrovna zmiňoval Goodyear Eagle F1 AS 3 225/45 R17 94Y a ty mám na Ufonovi v 91Y Úsměv
Ohledně Asymetric 5 samozřejmě zatím cenu neznáme. Uvidíš až se bude blížit jaro. Na začátku 2017, když jsem řešil nové letní, tak se mi do finále dostaly právě GY Asymetric 3 vs. Dunlop RT2 a GY mi vyšly o něco lepší a nelituju.

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vyber Letnich pneu
Fórum: Řízení, podvozek a brzdy
5
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 54, 55, 56, 57  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina