Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 6G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 319, 320, 321, 322, 323, 324  Další 
Zaslat odpověď

Strana 320 z 324
chalejkum je teď offline  chalejkum
2 háčka
PříspěvekZaslal: 22.1.2019 , 19:41   Citovat  

slavo...co myslis tim "vibrace pri rozjezdu" ?...

AFY
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
DavCZa je teď offline  DavCZa
PříspěvekZaslal: 23.1.2019 , 14:51   Citovat  

Zdravím všechny H+

Nefungovalo mi otevírání levých zadních dvěří zvenku. Šikulové ze servisu se na to podívali tak, že už mi ty dvěře nejdou otevírat ani zevnitř. Poraďte mi prosím, kde sehnat ten mechanismus/kliku za nějaké rozumné peníze, popř, kdo šikovný by mi to vyměnil. Moc se na to necítím Se stydím

Děkuji moc.
   Návrat  
SlaveZer0 je teď offline  SlaveZer0
PříspěvekZaslal: 23.1.2019 , 18:20   Citovat  

chalejkum napsal:
slavo...co myslis tim "vibrace pri rozjezdu" ?...
Tím myslím že se při rozjezdu celé auto začne od motoru klepat jako by mělo zdechnout, jde to i bez toho, ale chce to opravdu velmi citlivou práci se spojkou a víc plynu, na zpátečku je to ještě o něco horší, tam už to prakticky eliminovat nelze. V každém případě vibrace nejdou ani do volantu, ani do řadičky, jde to prostě od motoru na kastli. Silentbloky jsem vizuálně prohlédl vypadají dobře, ani se mi nezdá že by se motor moc zhoupl při záběru, jen ta řemenice se po zahřátí motoru když klesnou volnoběžné otáčky trošku chvěje. Jinak při jízdě už všechno v pohodě, žádné šílené zvuky, klepání nic...

AFY
   Návrat  
TMisa090 je teď offline  TMisa090
1 háčko
PříspěvekZaslal: 25.1.2019 , 21:14   Citovat  

Zdravím místní, jelikož utekla doba jak voda a já se vrátil po 3 letech zpět k accordu, ale 7G, řekl jsem si, podívám se do vlákna o 6G kterou jsem dříve vlastni, zarazila mě jedna odpověď s tím že 300tis na a6g je moc, před 3mi lety co jsem A6G prodával jsem měl najeto přes 500tis a cca měsíc zpět jsem auto viděl kousek ode mě na prodej a mělo najeto 580tis na původní motor, pravda, už za mě to byla olejnička, to jak to teď hulí modře to už je něco, ale motor stále jede k nezastavení, kód motoru F20B6 Úsměv
   Návrat  
Aqwertzz je teď offline  Aqwertzz
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 26.1.2019 , 18:22   Citovat  

Stalo se už někomu, že mu popadává. Jako že se svěšuje na stropnici ta tenká vrstva látky? Jak se to dá opravit? Nerad bych, aby se to zvětšovalo. to mi hlava nebere

WP_20180907_11_11_57_Pro.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
WP_20180907_11_11_57_Pro.jpg, 3.56 MB
   Návrat  
TMisa090 je teď offline  TMisa090
1 háčko
PříspěvekZaslal: 26.1.2019 , 18:30   Citovat  

Aqwertzz napsal:
Stalo se už někomu, že mu popadává. Jako že se svěšuje na stropnici ta tenká vrstva látky? Jak se to dá opravit? Nerad bych, aby se to zvětšovalo. to mi hlava nebere

chemopren do injekční stříkačky, nabodat a dělat kapky pod látku, pak přilepit, nedávat lepidla moc, pak je to vidět
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 26.1.2019 , 18:32   Citovat  

A nepujde i mala kapka videt? Nezmení to struktůru té latky, kde bude ta kapka? Dělal to už někdo? Nemá fotku?
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 26.1.2019 , 18:38   Citovat  

SlaveZer0 napsal:

...ja jenom jestli to nebude tak jak u mne prevodovkou Velmi šťastný sem to tu hodne popisoval...

AFY
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 30.1.2019 , 16:00   Citovat  

No osobně doufám že to převodovka nebude, ne že by byly 2 litry za jinou moc, co jsem se tak koukal, ale může to být z bláta do louže a na kolik by vyšel repas a kdo by ho udělal kvalitně taky netuším.

Takže aktuálně zkusím najít někoho kdo by mi zbrousil setrvačník - pokud by někdo věděl kde to ve Východních Čechách, nebo v Praze nechat srovnat, budu rád za tip. A až budu dělat rozvody tak omrknu řemenici a vše kolem ní, oboje by bylo stejně fajn udělat.

Převodovku, nebo úchyty motoru si zatím nechám jako poslední možnost. Úsměv
   Návrat  
Legendary21 je teď offline  Legendary21
PříspěvekZaslal: 2.2.2019 , 11:52   Citovat  

Ahoj, chtel bych radu ohledne toho ze mi prestali svitit hodiny, tak jak ke zase rozsvitim. Jedna se o accord s hodinami dole ve stredovem panelu. Diky za radu.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
piskot je teď offline  piskot
4 háčka
PříspěvekZaslal: 6.2.2019 , 12:04   Citovat  

Legendary21 napsal:
Ahoj, chtel bych radu ohledne toho ze mi prestali svitit hodiny, tak jak ke zase rozsvitim. Jedna se o accord s hodinami dole ve stredovem panelu. Diky za radu.

Tak trochu nerozumím pojmu, že hodiny přestaly svítit. Nezobrazují čas vůbec? Nebo jen při zapnutí světel nepřejdou do "nočního" režimu?

clock_1.jpg

clock_1.jpg, 32.33 kB

clock_2.jpg

clock_2.jpg, 64.3 kB

clock_3.jpg

clock_3.jpg, 54.24 kB

clock_4.jpg

clock_4.jpg, 118.38 kB
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 18.2.2019 , 19:24   Citovat  

Ahojte, nevíte kde sehnat, nebo nemáte někdo na prodej centrál do řidíčových dveří? Asi rok mi to už blbne a někdy musím řidicovy otevírat klíčem. A ty zadni mi už tři dny nejdou odemknout vůbec. Tak dlouho to ještě nikdy nebylo. Takže myslím, že je aktuální to vyměnit. Díky mocza tipy a rady
   Návrat  
Cody je teď offline  Cody
3 háčka
PříspěvekZaslal: 19.2.2019 , 16:16   Citovat  

Jak to vypadá a kde se to nachází- to je to bílí dole ve dveřích? to mi hlava nebere
Kde je vůbec řídící jednotka toho centrálu?
Já měl Central dodelavany a ten původní z Honda zřejmě zůstal v autě musel bys mi to ale vyfotit.

PS: scháním kostku spinacky- stačil by mi bílý protikus orechu ale jsou minimálně 2 typy křížový a pulmesickovou tak potřebují ten s půlměsíčky, vezmu i celou kostku zda někdo má.
   Návrat  
piskot je teď offline  piskot
4 háčka
PříspěvekZaslal: 19.2.2019 , 20:09   Citovat  

Aqwertzz napsal:
Ahojte, nevíte kde sehnat, nebo nemáte někdo na prodej centrál do řidíčových dveří? Asi rok mi to už blbne a někdy musím řidicovy otevírat klíčem. A ty zadni mi už tři dny nejdou odemknout vůbec. Tak dlouho to ještě nikdy nebylo. Takže myslím, že je aktuální to vyměnit. Díky mocza tipy a rady

Tipnul bych si na slabou baterku v dálkáči a zatuhlé aktuátory v zadních dveřích...
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 19.2.2019 , 21:45   Citovat  

Jen doplnuji foto

1) to tam mám

2) to potřebuji

IMG_20190219_172020.jpg

IMG_20190219_172020.jpg, 1.9 MB

IMG_20190219_172102.jpg

IMG_20190219_172102.jpg, 2.28 MB
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 19.2.2019 , 23:42   Citovat  

takto to vypadá-stačil by mi ten bílí kus ale vezmu i celé zda má někdo tzv. skladem.

74fbc76b4158bc5574d3a5b05aa6.jpg

74fbc76b4158bc5574d3a5b05aa6.jpg, 9.66 kB
   Návrat  
RASTA je teď offline  RASTA
4 háčka
PříspěvekZaslal: 20.2.2019 , 21:02   Citovat  

skladem??
v šuplíku jeden mám Velmi šťastný je to dobrý

IMG_20190220_194149.jpg

IMG_20190220_194149.jpg, 3.8 MB
   Návrat  
Phoxinus je teď offline  Phoxinus
1 háčko
PříspěvekZaslal: 20.2.2019 , 22:04   Citovat  

Nenaslo by se v blesaku i par takovych blbosti ? Velmi šťastný viz foto_ kolínko c.10 ( v mrazu se nema co lozit pod kapotu ) Ble
Popr. cele hadicky az k ostrikum, neco mam zafacovane paskou. At to pekne fíká sopťa sopťa

Dále by se hodil plastovy kloub od tycky k zachycení kapoty. Z loketni opory ta vidlicka co se zasouva do spodni casti, je to na sroubku. Ja ji mam jen půlku. A nekolik plastovych cvočků z prednich podbehu, chce to ty origo, nebot ty nahrady jsou proste naprd..
Same zasadni dily no Velmi šťastný

E9A9BBCB-8D37-4235-A05F-0BA7E9232900.jpeg

E9A9BBCB-8D37-4235-A05F-0BA7E9232900.jpeg, 252.46 kB
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 24.2.2019 , 22:00   Citovat  

...tak kluci kara jede dal a s nostalgickou slzou se s vama loucim Velmi šťastný...pac sem se prave stal hrdym majitelem 8G Civica poface a k tomu ROPAKA Velmi šťastný...
...bylo mi s vama dobre ale uz nebudu zabirat zidlu nekomu dalsimu Velmi šťastný...

...asi budu mit nejake zbytecnosti z accose na prodej tak se jeste ozvu Úsměv...

AFY
   Návrat  
PetrAC6g je teď offline  PetrAC6g
PříspěvekZaslal: 27.2.2019 , 21:18   Citovat  

Ahoj, bohužel se mi stalo to, že mi za jízdy vypadla gumová krytka na předním světle, co kryje hlavní žárovku H7.

chtěl jsem se zeptat, neměl by prosím někdo jednu ?

předem moc díky za případnou zprávu do Soukromých zpráv...

díky, Petr
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 6.3.2019 , 20:53   Citovat  

Ahoj, nemáte někdo u Accorda 6g zkušenost, tedˇ se mi začalo dít to, že za jízdy při přejetí díry, nebo křivé vozovky od zadu, asi od levého kola jakoby lupne, a za chvíli zase, pak to zase chvíli neudělá ...

Napadlo mě, buď vymačkané nějaké uložení tlumiče, nebo prasklé, vymačkané vyložení v těch spojovacích tyčkách,
nebo mě napadla i prasklá pružina ?

skoukl jsem spodek auta , tahal rukou za ty spojovací tyče, do drží kolo, ale nic volného. Spojovací tyčky stabilizačních tyčí jsou nedávno nové a pevné.

Díky moc za tip, zkušenost, radu ....

Petr
   Návrat  
Phoxinus je teď offline  Phoxinus
1 háčko
PříspěvekZaslal: 7.3.2019 , 18:26   Citovat  

Mam dotaz ke koncovemu vyfuku- tlumici. Koupil jsem Italsky MTS na accorda a vymenil ho misto Remuse. Sice nebyl nijak hlucny, ale moc mi nesedel se strednim dilem.
Jediny problem, ze auto stratilo “ kroutak “ mezi 2-3 tis/ot, ktery rad vyuzivam. Uz sem na nem najel cca 500km. Myslel jsem, ze ladak je na sportovnejsi zvuk s vykon je placebo HaHaaa

E2BA2BE0-4228-45D5-9801-113BBCC8661D.jpeg

E2BA2BE0-4228-45D5-9801-113BBCC8661D.jpeg, 1.01 MB
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 11.3.2019 , 14:17   Citovat  

Ahoj ,

Budu shánět různé spotřební díly na 6.gen Accorda, teď zrovna různé díly na podvozku ( gumové uložení, spojovací tyčky, ramena, čepy)

Poprosil bych , jestli by mi někdo doporučil
E-shop s dobrým výběrem , také jaké vyrobce - značky koupit a kterým se vyhnout.

Nechci na tomhle šetřit, ale nevím, zda se řídit ,, čím dražší, tím kvalitnější,,

Abych pak nekoupil dražší díly a ony pak byly horší, než levnější. ..

Díky moc za tip na shop , a značky. ..

Petr
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 11.3.2019 , 15:32   Citovat  

Ahoj , už jste někdo řešil benzínové a brzdové trubky?

Máme všichni cca stejně staré 6g acca a co jsem koukal u mě pod autem, tak počítám,že se benzínové ozvou co nevidět a brzdové taktéž...

Plánuje to někdo řešit nákupem originálů ( jestli se to tedy ještě dodává? ) ,

Nebo dát do servisu na míru,

Nebo samodomo z metráže ?

Já bych to chtěl zkusit vyrobit doma..

Má už někdo zkušenosti, tipy ?

Petr
   Návrat  
Kendik je teď offline  Kendik
4 háčka
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 11.3.2019 , 17:03   Citovat  

PetrAC6g napsal:
Ahoj , už jste někdo řešil benzínové a brzdové trubky?

Máme všichni cca stejně staré 6g acca a co jsem koukal u mě pod autem, tak počítám,že se benzínové ozvou co nevidět a brzdové taktéž...

Plánuje to někdo řešit nákupem originálů ( jestli se to tedy ještě dodává? ) ,

Nebo dát do servisu na míru,

Nebo samodomo z metráže ?

Já bych to chtěl zkusit vyrobit doma..

Má už někdo zkušenosti, tipy ?

Petr
Me osobne to tenkrat stalo v neHonda servisu 2500,-kc.

Prevzato od Wassila:Tak hoši brzdové trubky jsem měnil minulý týden taky. Před dovolenou jsem chtěl dát brzdy trochu do kondice takže jsem vyčistil třmeny, vyměnil prachovky a při odvzdušňování si prošlápl brzdové trubky. Originály za těch 14 let prorezivěly. Nenechte se ošálit že je trubka chráněna plastovým krytem protože reziví to hlavně v místech kde je trubka uchycena v plastovém krytu. V těchto místech se nejvíce drží voda. Proto nedoporučuji dělat spojky a nadstavovat trubku protože je stejně chycená rzí cca co 40 cm ale vyměnit celou od přední kostky která je na stěně pod hlavním brzdovým válcem. Kdyby někdo chtěl nutnou délku trubek tak pro pravou zadní brzdu je třeba 3850 mm dlouhá trubka a pro L zadní 2850 mm dlouhá průměr je 4,75 mm . Koncovky jsou M10 stoupání 1 délka holendru je 16,7 mm a vnitřní průměr 5mm . Při výměně brzdových trubek hlavně při vycvakávání z plastového krytu doporučuji být opatrný protože většinou je na tom podobně i palivové potrubí a tudíž se může lehce stát že si zlomíte prorezlou palivovou trubku.
Trubky se pohybují v cenovém rozmezí cca 400 Kč za 5 m (potřebujete 10m) holendry stojí 15 kč/ks a pak sehnat někoho kdo vám napertluje koncovky Velmi šťastný což je otázka 15 minut. V každém servise mají pertlovací přípravek
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 11.3.2019 , 19:37   Citovat  

Kendik napsal:
Me osobne to tenkrat stalo v neHonda servisu 2500,-kc.

Prevzato od Wassila:Tak hoši brzdové trubky jsem měnil minulý týden taky. Před dovolenou jsem chtěl dát brzdy trochu do kondice takže jsem vyčistil třmeny, vyměnil prachovky a při odvzdušňování si prošlápl brzdové trubky. Originály za těch 14 let prorezivěly. Nenechte se ošálit že je trubka chráněna plastovým krytem protože reziví to hlavně v místech kde je trubka uchycena v plastovém krytu. V těchto místech se nejvíce drží voda. Proto nedoporučuji dělat spojky a nadstavovat trubku protože je stejně chycená rzí cca co 40 cm ale vyměnit celou od přední kostky která je na stěně pod hlavním brzdovým válcem. Kdyby někdo chtěl nutnou délku trubek tak pro pravou zadní brzdu je třeba 3850 mm dlouhá trubka a pro L zadní 2850 mm dlouhá průměr je 4,75 mm . Koncovky jsou M10 stoupání 1 délka holendru je 16,7 mm a vnitřní průměr 5mm . Při výměně brzdových trubek hlavně při vycvakávání z plastového krytu doporučuji být opatrný protože většinou je na tom podobně i palivové potrubí a tudíž se může lehce stát že si zlomíte prorezlou palivovou trubku.
Trubky se pohybují v cenovém rozmezí cca 400 Kč za 5 m (potřebujete 10m) holendry stojí 15 kč/ks a pak sehnat někoho kdo vám napertluje koncovky Velmi šťastný což je otázka 15 minut. V každém servise mají pertlovací přípravek

Ahoj, moc dik za odpověď a údaje, třeba ty délky, typy holendru..

Taky si myslím, že bych mohl poškodit benzínové, tak je také udělám.

K těm benzínovým ,moc se mi nelíbí ty plastové choulostivé aretace,třeba jak jde trubka do filtru, co si myslíte o tom, nechat trubku na konci rovnou, dát kousek hadičky a pak nějaký běžný filtr ? U jiných značek aut to tak je a přijde mi to jednodušší a míň choulostivější...

Petr
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 17.3.2019 , 13:39   Citovat  

Zdravím všechny, mám dotaz na majitele A6G kteří mají auto s OEM spoilerem na víko kufu s brzdovým světlem. Pořídil jsem ho na svého accorda, spiler mám nalakovaný, zrenovované plexi na brzdovém světle, brzy se chystám na montáž a zajímalo by mě pár věcí.

1. co s původním brzdovým světlem, mám BOSE audio, takže světlo v platu spolu se subwoofrem, u aut co měli spiler z továrny to máte řešené jak? Je tam nějaká záslepka, nebo plato bez světla?

2. Kudy přesně je vedená kabeláž od světla ve spoilereu? Je mi jasné že dírou ve víku kufru, pak pod plastovou krytkou až do prostoru kufru a dál netuším...na vrakáči mi kabel od světla stříhli, takže nemám tušení ani jak byl původně dlouhý a kudy měl vést. Rád bych si to postavil přesně tak jako to bylo původně z fabriky.

Díky.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 30.3.2019 , 10:28   Citovat  

Ahoj,

Dělal jste prosím někdo komplet rozvody na f18b2 ? ( 1.8i r. 2000 )

Rád bych řemen,a vše co s tím souvisí Kladky,napinaky,..?
+ vodní čerpadlo

+ práce. ..

Má prosím někdo představu, kolik to tak může stát ?

Určitě ne přímo v Hodně, ale nějaký běžný servis, popř. Dobrý mechanik v garáži. ..

Díky moc

Petr
   Návrat  
Kendik je teď offline  Kendik
4 háčka
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 30.3.2019 , 11:27   Citovat  

PetrAC6g napsal:
Ahoj,

Dělal jste prosím někdo komplet rozvody na f18b2 ? ( 1.8i r. 2000 )

Rád bych řemen,a vše co s tím souvisí Kladky,napinaky,..?
+ vodní čerpadlo

+ práce. ..

Má prosím někdo představu, kolik to tak může stát ?

Určitě ne přímo v Hodně, ale nějaký běžný servis, popř. Dobrý mechanik v garáži. ..

Díky moc

Petr
Rozvody bych nesveril nikomu jinemu nez servisu Honda. Alespon ne v mem kraji.
Na nasem A6G 2.0l se delaly pred rokem a material vysel na 2500,-kc (2x řemen, 2x kladka)a Vodní čerpadlo a prace stala 2000,-kc.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 9.4.2019 , 12:32   Citovat  

Kendik napsal:
Rozvody bych nesveril nikomu jinemu nez servisu Honda. Alespon ne v mem kraji.
Na nasem A6G 2.0l se delaly pred rokem a material vysel na 2500,-kc (2x řemen, 2x kladka)a Vodní čerpadlo a prace stala 2000,-kc.

Ahoj , díky za reakci na můj dotaz na rozvody.

No ani já bych nerad dával Hondu accord 6. Na rozvody jinam , než do hondy.Takže jsem napsal dotaz do originál servisu Honda v Praze a dostal jsem odpověď , materiál s prací 21 tisic.

Takže proto tu vznikl můj dotaz ...

A tobě to prosím tě dělali za tuto cenu v Hondě ?

Kdyby mi někdo dokázal pomoci, v Praze a okolí , jestli bych se vešel třeba do 10. tisíc. ..

Předem moc děkuji za pomoc...

Petr
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 6G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 319, 320, 321, 322, 323, 324  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina