Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o CR-V 5G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 
Zaslat odpověď

Strana 7 z 7
piskot je teď offline  piskot
3 háčka
PříspěvekZaslal: 13.3.2019 , 17:26   Citovat  

Tak jsem se zkušebně svezl i s hybridem. Stejná trať, jako minule s 1,5T.
Prvně mě překvapila absence šaltpáky, jen tlačítka. Ale je to jen o zvyku. O zvyku i na to, že auto tak kompletně jede jen podle svého, poloha plynového pedálu je už jen zbožné přání, jak by řidič chtěl, aby auto jelo... A že hybrid jede, o tom žádná. Koukal jsem, že čistě jen na baterku to jelo i mírný kopce (nahoru:-)), motormanagement dobíjel baterku seč mohl. Uvnitř auta ticho, oproti 1,5T, jen při kickodwnu na dálnici byl dvoulitr konečně slyšet. A to je vlsatně za mě jediné negativum, že se motor vytočí, drží nějaké max. otáčky a auto zrychluje. Brrr...Smutný Na to bych si musel hodně dlouho zvykat.
Jo, a chtěl bych si zvykat. Mít na Eleganci těch cca. 850 tisíc, už mají u Šmuclerů složenou zálohu.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
DOHCVTEC je teď offline  DOHCVTEC
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.3.2019 , 19:44   Citovat  

piskot napsal:
Tak jsem se zkušebně svezl i s hybridem. Stejná trať, jako minule s 1,5T.
Prvně mě překvapila absence šaltpáky, jen tlačítka. Ale je to jen o zvyku. O zvyku i na to, že auto tak kompletně jede jen podle svého, poloha plynového pedálu je už jen zbožné přání, jak by řidič chtěl, aby auto jelo... A že hybrid jede, o tom žádná. Koukal jsem, že čistě jen na baterku to jelo i mírný kopce (nahoru:-)), motormanagement dobíjel baterku seč mohl. Uvnitř auta ticho, oproti 1,5T, jen při kickodwnu na dálnici byl dvoulitr konečně slyšet. A to je vlsatně za mě jediné negativum, že se motor vytočí, drží nějaké max. otáčky a auto zrychluje. Brrr...Smutný Na to bych si musel hodně dlouho zvykat.
Jo, a chtěl bych si zvykat. Mít na Eleganci těch cca. 850 tisíc, už mají u Šmuclerů složenou zálohu.

on ten motor toci maximalne cca 3200ot takze ve srovnani s jinyma hybridama nebo vytocenym jinym motorem v automatu je tohle jemne seveleni vysavace ,zadnej randal ,mne to vubec neobtezovalo a to nejezdim s CVT a automaty vubec Velmi šťastný kdyz to srovnam z jinymy motory v manualu z dlouhym sprevodovanim ,kdyz chces co nejrychleji dosahnout dalnicni rychlost tak taky to dlouho toci o hluku nemluve ,napr v ufu kdyz to tocim na dalnici to je hlukem primo tajpar Velmi šťastný .. taky mit nato ted ,kupuji i manzelce se to libilo ,paradne pohodlny a tichy svezeni ,moc prijemne jezdeni po meste i mimo..
jinak taky jak uz jsem psal na CRV nemam ani vyuziti
   Návrat  
piskot je teď offline  piskot
3 háčka
PříspěvekZaslal: 14.3.2019 , 12:23   Citovat  

Nejde ani tak o hluk motoru. Prostě vnímat zvyšující se rychlost společně s rostoucími otáčkami, ruku v ruce s k tomu odpovídajícím "kraválem" je něco jako droga. Koneckonců jde i o bezpečnost, jet 130 km/h a vlastně o tom nevědět, je o držku...
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o CR-V 5G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina