Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[0]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o CR-V 3G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 
Zaslat odpověď

Strana 29 z 29
Marty85 je teď offline  Marty85
PříspěvekZaslal: 14.5.2019 , 15:56   Citovat  

rocky33 napsal:
Olej dolíváš nebo né ? pokud olej nemizne a nedolíváš přikláním se k názoru že je špatné čidlo tlaku oleje , ale toto by měl prověřit servis . pokud olej mizne pujde to přes turbo a do cooleru .Olej mám 5w40 shell helix a co jsem četl zde od jiných majitelů , používají 5w40 taky nebo ten 0w30 mizne rychleji asi přes turbo.Jinak u mého auta byl asi ten samý problém při 17-20tkm ,když jsem se na to ptal v hondě tvrdili mi že měnili čidlo tlaku oleje viz výpis : Z080430022 20.5.2008 17 000 Svítí kontrolka oleje. Přepis řídící jednotky.
U080430500 5.9.2008 25 213 Servis 20.000 km. Kontrola kontrolky hladiny oleje - stále se rozsvěcí

Ted mám najeto kolem 153tkm a nic takového mi nedělá .

Olej jinak nedolévám. Dolil jsem pouze zmizelých 3/4 litru, kdyz se chyba mazání zacala objevovat. Ted mam tyden po vymene oleje a je tam i nepatrny kousek nad max.ryskou...takze chyba bude pravdepodobne bud v tom cidle kontroly tlaku oleje, nebo nevim, cim jinym muze vzniknout pokles tlaku oleje, kdyz olej tam je...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
rocky33 je teď offline  rocky33
1 háčko
PříspěvekZaslal: 14.5.2019 , 16:28   Citovat  

Marty85 napsal:
Olej jinak nedolévám. Dolil jsem pouze zmizelých 3/4 litru, kdyz se chyba mazání zacala objevovat. Ted mam tyden po vymene oleje a je tam i nepatrny kousek nad max.ryskou...takze chyba bude pravdepodobne bud v tom cidle kontroly tlaku oleje, nebo nevim, cim jinym muze vzniknout pokles tlaku oleje, kdyz olej tam je...

Honda.png

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
Honda.png, 187.84 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
1 háčko
PříspěvekZaslal: 14.5.2019 , 16:33   Citovat  

Tlak oleje svítí červeně a oranžově jedná se o hladinu oleje , pokud je oleje dost a svítí stále i po vypnutí a zapnutí klíčku v zapalování tak se musí přepsat řídící jednotka nebo výměna čidla hladiny oleje , tak sem to pochopil i z manuálu.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 14.5.2019 , 16:36   Citovat  

V tom pripade nevim, co to muze byt. To ze je olej nepatrne nad risku muze byt zpusobeno mirnym sklonem terenu. To neshledavam jako problem. Nicmene oleje je tam dost a kontrolka neblika, ale sviti...a na pristavenem voze do servisu nic neshledali. Takze babo rad...
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 14.5.2019 , 16:56   Citovat  

Tak jasně pokud se ti kontrolka hladiny oleje rožne asi až po 40km a nikde se to nenačte do závad tak servis nic samozřejme nenajde , je třeba jim to popsat a určitě už musí vědět co udělat pochybuji že si první případ komu to dělá , na mém autě to zlobilo už při 17tkm dle výpisu.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 14.5.2019 , 17:07   Citovat  

Jasny, objednam servis. Děkuji
   Návrat  
zdeno je teď offline  zdeno
PříspěvekZaslal: 16.5.2019 , 20:12   Citovat  

Zdravim. Mam CRV 3G 2012 2,0 benzín. Pri otvorenom okne asi mesiac počujem pri prejazde nerovnosti zvláštny zvuk podobný kovovej rolničke.. Najviac to počujem z okna vodiča. Jazdné vlastnosti bez problému, nič nebúcha, neklepe. Auto bolo na zdviháku - všetko O.K. Neviete čo tam može takto štrngať - chřestit.. ?
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o CR-V 3G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina