Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[0]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 7G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 451, 452, 453 ... 455, 456, 457  Další 
Zaslat odpověď

Strana 452 z 457
Martin T. je teď offline  Martin T.
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 12.5.2019 , 6:52   Citovat  

Fincz napsal:
Taky připravuju swap, viz. foto(vlevo OEM K24). Říkáš tedy že i ten rozdíl 1cm v poloměru a dvoupíst je znatelný rozdíl? Jak moc?

Ahoj, rozdíl je tam především v dávkovatelnosti brzd, kdy u swapu mám pocit, že mám pod pedálem pořád stejnou účinnost až do abs a stačí působit stejnou sílou v celém rozsahu brzd. U origo je to ze začátku dobrý a pak je třeba se do toho pořádně opřít aby aby se využil maximální brzdný účinek. Je tam takový pocit, že čím víc chceš brzdit, tím větší silou na to musíš šlapat. A o to hůř se to dávkuje a člověk má pocit tuposti a menší účinnosti. Může to být z části i deskama, ale rozdíl tam je značný.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Dopis je teď offline  Dopis
3 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 12.5.2019 , 10:55   Citovat  

Fincz napsal:
Taky připravuju swap, viz. foto(vlevo OEM K24).

Jak jsi pořešil adaptér? Mám je v krabici už snad dva roky, ale nemám moc čas experimentovat a hlavně nemám náhradní těhlici na pokusy. Zatím jsem chtěl dát na OEM 300mm, protože mám zánovní kotouče. Větší by už pak byly jen o jednom rozměru na adaptéru.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Radek_KA7 je teď offline  Radek_KA7
3 háčka
PříspěvekZaslal: 13.5.2019 , 14:42   Citovat  

Kmóďa napsal:
To i ty jsi jeden z těch,co dostali gumy zadarmo,nebo jim zbyli z jiného auta a chtějí je dojezdit??? to mi hlava nebere to mi hlava nebere

to jsou gumy z otcovo auta, jsou rok starý a je na nich najeto 7 tisíc kilometrů. Bohužel ten rozměr je fakt nesmysl, jinak tom nevidím problém.

Jezdím jen po městě a trasy do 10km kolem....
   Návrat  
cico86 je teď offline  cico86
1 háčko
PříspěvekZaslal: 13.5.2019 , 17:50   Citovat  

zdar...potrebuji nove matice na kola vim ze M12x1.5 ..nekdo overeny obchod??? nechci tuning spis original prip. neco aby z toho nezlezla barva behem leta...idealne šede/grafitovy konec/strbrny...dekuji
edit: a jeste poptavam vyf.svody na accord 7g 2.2 2004 ..overeny odkaz a svody na netu???
   Návrat  
Aqwertzz je teď offline  Aqwertzz
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.5.2019 , 19:47   Citovat  

Na bazosi mi byl doporucen pan z Frýdku mistku. Litinove za 3500kc. Zítra mi maji přijít. přátele
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 13.5.2019 , 19:56   Citovat  

[quote="Aqwertzz"]Na bazosi mi byl doporucen pan z Frýdku mistku. Litinove za 3500kc. Zítra mi maji přijít. :dobry:[/quote]
parada..neco jsem nasel na bazosi ale nikdy nevis co ti dojde v balicku :D nekdy nic, nekdy neco jineho nez jsi chtel a pod..;D
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.5.2019 , 20:27   Citovat  

Mně ho doporučil borec co to od něj kupoval. A kdyby jses bal cihly v baliku, tak nemůžeš kupovat nic. Ale můžeš si dojet osobně, no problem.
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 13.5.2019 , 20:31   Citovat  

Aqwertzz napsal:
Na bazosi mi byl doporucen pan z Frýdku mistku. Litinove za 3500kc. Zítra mi maji přijít. přátele

offtopic Kdyby jsi od něj něco ještě bral, tak ti to můžu zkouknout, jezdím denně přes F-M do VM a zpět VTEC
   Návrat  
markos je teď offline  markos
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.5.2019 , 20:57   Citovat  

To budú tipujem tie no name liatinove . Origo to za tie peniaze určite nebudú ...
   Návrat  
Kendik je teď offline  Kendik
4 háčka
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 13.5.2019 , 21:06   Citovat  

Aqwertzz napsal:
Mně ho doporučil borec co to od něj kupoval. A kdyby jses bal cihly v baliku, tak nemůžeš kupovat nic. Ale můžeš si dojet osobně, no problem.
Ma v emailu hondaklub?
   Návrat  
Radek_KA7 je teď offline  Radek_KA7
3 háčka
PříspěvekZaslal: 14.5.2019 , 9:21   Citovat  

jak jsem již psal, mám A7G na doježdění do STK.

Kvůli výfuku má špatný volnoběh. Jak se změní spotřeba když vyříznu KAT?

celkově je to kvůli výfuku dost přidušený.
   Návrat  
Fafos je teď offline  Fafos
PříspěvekZaslal: 14.5.2019 , 9:39   Citovat  

Ahoj. Sháním plechové kryty zadních kotoučů. Moje jsou uz totálně prorezlý a za originál se mi nechce dávat 2800,-/ks. Druhovyroba nejspíš žádná. Tak kdyby jste někdo o něčem věděl... 2.2cdti tourer 2006. PS: Majorhonda nemá... Smutný
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 14.5.2019 , 12:30   Citovat  

Ten co to prodava ma maila peternaked zavinac gmail.com
A ten co mi ho doporučil a bral od něj mxbeca zavináč seznam.cz

Dopis, diky jezdim taky. Ale nabídl poštovné gratis. Tak si nemusím zajíždět. On ma totiž FM v inzerátu. Ale myslím ze primo byl z nějaké vesnice mimo, hlavni trasy.
Ale dik
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 14.5.2019 , 17:31   Citovat  

[quote="Aqwertzz"]Ten co to prodava ma maila peternaked zavinac gmail.com
A ten co mi ho doporučil a bral od něj mxbeca zavináč seznam.cz

Dopis, diky jezdim taky. Ale nabídl poštovné gratis. Tak si nemusím zajíždět. On ma totiž FM v inzerátu. Ale myslím ze primo byl z nějaké vesnice mimo, hlavni trasy.
Ale dik[/quote]
jak postovni gratis ?:D ja jsem mu psal a on ze cena pevna + posta 200kc :D to se mi vyplati vcestou an SVK si tam zajet a bude tzo levnejsi :D
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 14.5.2019 , 17:46   Citovat  

Nikdy není u ničeho cena pevná Velmi šťastný Je to tam.
   Návrat  
Patr1k je teď offline  Patr1k
PříspěvekZaslal: 15.5.2019 , 10:17   Citovat  

Trochu mimo téma, ale keďže sem chodí veľa ľudí čo mali aj iné auta, musím sa opýtať na názor.. Mam accord 2003 2.4...je to dobre auto, silný motor ale som typ vodiča ktorý nepotrebuje až taky motor (nejazdim na diaľniciach, možno raz za rok, nie som ani zavodnik, takže ten motor až tak nevyužijem, mam rad pohodovu jazdu 90-100) skôr by som ocenil mäkký podvozok a keďže toto je viac športové auto, tak mi príde tvrdší.. Keďže nejazdim diaľnice a naše cesty nie sú bohvieake, viac by som ocenil slabší motor a makkucky podvozok v štýle c5 hydropneumatika Úsměv alebo niečo ako majú klasické citroeny, viem ze majú mäkké podvozky..z toho co som sa dočítal.. Ma tu niekto skúsenosť keďže ste vystriedali isto viacero áut? Najradšej by som asi zostal u Japonca ale nemám skúsenosť s inými značkami, možno mazda alebo Toyota majú mäkšie tie podvozky..
   Návrat  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
PříspěvekZaslal: 15.5.2019 , 10:23   Citovat  

No kamarádovo C5 (asi rok 2009 s asi 2.0 + LPG) má zatím namotáno něco přes 500tis. km... Ty pazvuky z motoru bych asi nevydržel a co jsem s tím jel, tak dráhy převodovky delší (na to a na možné rychlé řazení na Hondu moc aut nemá) a Acco seděl líp, jinak to je pohodlný a pro posádku prostornější než A7g Tourer... Docela často se v tom hrabe, na místě, kde stojí jsou mastné fleky, ale na druhou stranu to auto jezdí jako taxi... Jo a po odpojení baterie mu na úvodní obrazovce navigace vyskakuje znak Peugeotu... Velmi šťastný
   Návrat  
mad_zed je teď offline  mad_zed
3 háčka
PříspěvekZaslal: 15.5.2019 , 13:14   Citovat  

A me prijde,ze je A7g mekky.Mam dojem,ze avensis je meksi,ale zas je to toyota.Vsechno funguje,vsechno je tam kde ma byt,ale nicim nenadchne a nicim neurazi.Proste 1kus auta Úsměv .
To razeni je slabina Francouzu.Oni snad maji vuli i na radicce automatu.V zivote jsem mel problem s razenim krome u francouzu jeste u Liaz 100 a IFA multicar Velmi šťastný
   Návrat  
prody je teď offline  prody
PříspěvekZaslal: 20.5.2019 , 0:45   Citovat  

Fafos napsal:
Ahoj. Sháním plechové kryty zadních kotoučů. Moje jsou uz totálně prorezlý a za originál se mi nechce dávat 2800,-/ks. Druhovyroba nejspíš žádná. Tak kdyby jste někdo o něčem věděl... 2.2cdti tourer 2006. PS: Majorhonda nemá... Smutný

ahoj, objednával jsem z japonska. balím ems + clo + dph a stejně -2000kč.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 20.5.2019 , 3:54   Citovat  

prody napsal:
ahoj, objednával jsem z japonska. balím ems + clo + dph a stejně -2000kč.

Mohl by jsi mi prosím Tě hodit odkaz odkud? Díky moc.
   Návrat  
Kmóďa je teď offline  Kmóďa
4 háčka
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 20.5.2019 , 9:22   Citovat  

Co jsem koukal na Amayamu,tak na Tourer oba kryty vyjdou na asi 115€ + 47€ doprava. Na sedan oba kryty asi 43€ + 15€ doprava. U Tourera to holt není jen kryt,ale je to asi bytelnější,protože na tom drží parkovací brzda...
   Návrat  
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
PříspěvekZaslal: 20.5.2019 , 9:33   Citovat  

Kmóďa napsal:
U Tourera to holt není jen kryt,ale je to asi bytelnější,protože na tom drží parkovací brzda...

Ano, všechno je na tom pověšené...kupoval jsem to asi 4 roky zpět v Hondě na FRV, předpokládám, že to je stejné a stáli okolo 1200,-/ks. Pak to dost zdražili.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 20.5.2019 , 19:45   Citovat  

Tak jsem je nakonec tedy taky objednal z Japonska
   Návrat  
Pepino_Honda je teď offline  Pepino_Honda
1 háčko
PříspěvekZaslal: 20.5.2019 , 20:01   Citovat  

Fafos napsal:
Tak jsem je nakonec tedy taky objednal z Japonska

můžu taky poprosit o odkaz ? servisák mě na to taky upozornil, že to již brzy odpadne Smutný
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 20.5.2019 , 22:50   Citovat  

Pepino_Honda napsal:
můžu taky poprosit o odkaz ? servisák mě na to taky upozornil, že to již brzy odpadne Smutný

Třeba tady.
   Návrat  
Gabo je teď offline  Gabo
1 háčko
PříspěvekZaslal: 21.5.2019 , 10:05   Citovat  

Patr1k napsal:
Trochu mimo téma, ale keďže sem chodí veľa ľudí čo mali aj iné auta, musím sa opýtať na názor.. Mam accord 2003 2.4...je to dobre auto, silný motor ale som typ vodiča ktorý nepotrebuje až taky motor (nejazdim na diaľniciach, možno raz za rok, nie som ani zavodnik, takže ten motor až tak nevyužijem, mam rad pohodovu jazdu 90-100) skôr by som ocenil mäkký podvozok a keďže toto je viac športové auto, tak mi príde tvrdší.. Keďže nejazdim diaľnice a naše cesty nie sú bohvieake, viac by som ocenil slabší motor a makkucky podvozok v štýle c5 hydropneumatika Úsměv alebo niečo ako majú klasické citroeny, viem ze majú mäkké podvozky..z toho co som sa dočítal.. Ma tu niekto skúsenosť keďže ste vystriedali isto viacero áut? Najradšej by som asi zostal u Japonca ale nemám skúsenosť s inými značkami, možno mazda alebo Toyota majú mäkšie tie podvozky..

Ahoj, skús si prečítať moju recenziu na Hondu Accord, kde som mierne porovnával toto auto aj s predchádzajúcou C5-kou. tudy odkaz

S C5-kou sa mi jazdilo VEĽMI príjemne, aj keď správnu polohu za volantom som si hľadal doslova týždne. Buď som mal volant blízko k sebe a pedále ďaleko od seba, alebo naopak. Keď som sa prvý krát posadil do Hondy, tak za 15 sekúnd som mal nastavenú svoju polohu, ktorú som už nikdy nezmenil za nasledujúcich 5 rokov Velmi šťastný Neviem, či uvažuješ o C5 tretej generácie, tam sú sedadlá naozaj veľmi dobré. v C5 II. boli také gaučoidné, ale k podivu sa na nich dalo sedieť aj na cestách dlhších, ako 1000km, no Honďácke boli o pár tried vyššie. Boli tvrdšie a tým pádom ma nebolel chrbát a zadok už po pár km. Síce to bolo najpohodlnejšie auto, aj najtichšie, v akom som jazdil (pri 130km/h sa dalo šepkať vzadu a vpredu to vodič počul, na Honde bolo treba rozprávať hlasnejšie), ale bolo aj žiaľ najporuchovejšie. STÁLE bol nejaký problém. Hoci to boli maličkosti, za 2 roky som do auta nalial 2500 euro. Za 5 rokov na Honde to bolo okolo 800 euro, z veľkej väčšiny túto sumu predstavujú pneumatiky. Nečakaný problém s Hondou bol len jeden - v zime primrzol motorček automatických kufrových dverí a nedalo sa otvoriť. V Honde pri diagnostike im motorček sám od seba nabehol, platil som tuším 13 euro... 13 euro za 5 rokov, to boli nečakané problémy. Nečakané problémy na C5 bolo asi 16 v sume okolo 1500 euro. Keby Honda mala hydraulický podvozok, tak na Citroen sa môžem vys... Mrk Prajem dobrú kúpu.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 21.5.2019 , 16:33   Citovat  

hosi odkud objednat ty plastove prichytky na plast nad maskou a svetlama? mam je hodne rozbity a je to uvolnene...;) na netu jsem nasel ruzne velikosti tak dam radeji na jistotu...Dik
   Návrat  
Santi je teď offline  Santi
1 háčko
PříspěvekZaslal: 21.5.2019 , 21:17  Naposledy upravil Santi dne 21.5.2019 , 21:27, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Nevite nekdo, jaky ma byt klidovy proud z baterie u 7g 2.2? Mam pri zamcenem aute 80 mA a zda se, ze mi neco vybiji baterii. Diky predem za info.
   Návrat  
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
PříspěvekZaslal: 21.5.2019 , 21:26   Citovat  

Po jaké době si to měřil? Celkem normální je, že jednotka to vypíná postupně a spotřeba několik desítek vteřin/minut padá.

Jestli to je ustálená spotřeba, tak to je opravdu hodně...
   Návrat  
Santi je teď offline  Santi
1 háčko
PříspěvekZaslal: 21.5.2019 , 21:30   Citovat  

Ihned po zamknuti auta. Stejna hodnota je i po cca. 30 minutach. Hledam pres pojistky a zatim nic. Je to casove narocne. Vytahnout pojistku, zamknout a cekat.
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 7G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 451, 452, 453 ... 455, 456, 457  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina